|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
27.5.2011 11:05:30   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
kerensa - ti si že veliko stvari tu gor naredila zastonj in mislim da tudi funkcijo PR-a opravljaš prostovoljno;).user posted image

To je bolj moč navade, kakor pa PR-ovstvo.

Verjemi, da je bilo tako meni, kakor mojemu g. Možu bolj luštno včeraj na Playboy-evi zabavi. user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 201
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
27.5.2011 11:06:16   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

majkumilu, v zadnjih nekaj postih so se babnce endvatri zmenile za zmenek user posted image kdo sploh še rabi desce. user posted image


user posted image user posted image user posted image  jaz user posted image .

Med tednom dopoldne .....superuser posted image , si bom vzela fraj.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 202
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
27.5.2011 16:53:05   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

uškinamama, če dobr vice pokamo z enim descem na internetu, še ne pomeni da se slinimo okol njega...


Se strinjam user posted image . Sicer pa dec na večinsko babjem forumu....khm, kako bi rekla- je dec, ki gre na ziher, ne user posted image ?! (Barkfak izvzet)

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 203
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
27.5.2011 17:49:56   
posh
Moram nekaj napisat: najprej naj povem ,da mi je Colt od vseh moških forumašev itak najljubši- naš pilotuser posted image  in me prav malo briga če je kaj napisal ali ne in lepo, da ste se postavile v njegov bran.
Drugo, kar mi pa ni jasno, da ste se spravile na sanjačico, kako si le upa brskati in raziskovati, a nikoli se niste tako spravljale na nekoga (in bilo jih je več), ki so zbrskale ne vem kakšne vse poste iz ne vem katerega leta, da ste dokazali nekomu laž- kako si pa zdaj napisala takole, ko pa si tukaj napisala takole in prilimanih linkov in citatov še pa še. A moški imajo protekcijo na RR?

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 204
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
27.5.2011 22:27:44   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: posh
A moški imajo protekcijo na RR?


ofkors! kaj si pa mislila? user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
povzetek: kadar nas nekaj srbi, se je fajn vprašat, zakaj.


jaz sem pa mislila, da se je treba popraskat? user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama
mateyka, če te ne bi bilo , bi te mogli nardit user posted image ...poduhovljena , razgledana s smislom za humor user posted image  ..


ja, moj mož je zelo srečen, ker so me naredli tako user posted image  user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
je Kerensa povedala, da je še eno pilotko potniškega zmešal user posted image
 
Na-a... tega pa jaz nisem napisala. user posted image

kot se rekla....totalna zmesnjava! user posted image


Kerensa*, nisi me štekala. seveda nisi tega ti napisala - poleg kar si povedala, da naj bi še "kao" to blo kot "cherry on the top" - to je pa metulj333 vse zamešala, jaz se samo valam od smeha od zmešnjave (kot pravi že miška.mcc). kot gossip vrhunec bi bil pa sigurno v top 10 user posted image

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 205
   [Brisano sporočilo]
27.5.2011 23:01:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 206
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
28.5.2011 0:23:39   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
to je pa metulj333 vse zamešala


wow, wow, wow, kaj pa zdej mene mesate v to zmesano zmesnjavo user posted image


ej, sam tok kokr je blo res user posted image  

evo, tkole si se zmedla:
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*
a ni blo v tisti Avio limonadi. o zatreskani pilotki?


đizs, a to je bil ON?!?!?! faaaaak, mam dolgo lajtungo!!!


IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*
ajoj, kera zmesnjava!
metulj, neeee!!! ni bil ON ta! on je samo v tisti temi menda napisal, da je napisal uvodnik!user posted image


men je blo ful smešno - gossip winner! user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 207
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
29.5.2011 13:23:45   
Nenya
ne vem kam plove tale RR.
Ženska dobi tipa na laži in zato ker je on ogrožena vrsta s kilometrino tle na RR - se ostale spravite na njo. Zasmetite temo in pojete hlavospeve prvemu v RR-jevski kabini
Colt v odgovor objavi kar nekaj (morda je želel še bolj povdariti nesmiselnost Sanjačicinih popolnoma legitimnih vprašanj??), namesto da bi se posul s pepelom ali vsaj reku - evo busted - če je res taki 'care', ne, on raje grozi "Sanjačica, ne pozabi da si orenk offtopic. Samo fon primem v roke, pa skenslajo tvoj post" - je napisal v oni temi o 'prvi v kabini'
PS torej Coltovih 'stevardes' (= fan club RR) ne moti, da kljub ponudbi na ostalih spletnih mestih, kot lahko sklepam iz Kerensinih pričevanj, da Colt RibaRi na RR?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 208
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
29.5.2011 13:30:42   
Oceania



IZVIRNO SPOROČILO: Nenya

ne vem kam plove tale RR.
Ženska dobi tipa na laži in zato ker je on ogrožena vrsta s kilometrino tle na RR - se ostale spravite na njo. Zasmetite temo in pojete hlavospeve prvemu v RR-jevski kabini
Colt v odgovor objavi kar nekaj (morda je želel še bolj povdariti nesmiselnost Sanjačicinih popolnoma legitimnih vprašanj??), namesto da bi se posul s pepelom ali vsaj reku - evo busted - če je res taki 'care', ne, on raje grozi "Sanjačica, ne pozabi da si orenk offtopic. Samo fon primem v roke, pa skenslajo tvoj post" - je napisal v oni temi o 'prvi v kabini'
PS torej Coltovih 'stevardes' (= fan club RR) ne moti, da kljub ponudbi na ostalih spletnih mestih, kot lahko sklepam iz Kerensinih pričevanj, da Colt RibaRi na RR?
 
Podpis!!!

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 209
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
29.5.2011 19:53:35   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Oceania




IZVIRNO SPOROČILO: Nenya

ne vem kam plove tale RR.
Ženska dobi tipa na laži in zato ker je on ogrožena vrsta s kilometrino tle na RR - se ostale spravite na njo. Zasmetite temo in pojete hlavospeve prvemu v RR-jevski kabini
Colt v odgovor objavi kar nekaj (morda je želel še bolj povdariti nesmiselnost Sanjačicinih popolnoma legitimnih vprašanj??), namesto da bi se posul s pepelom ali vsaj reku - evo busted - če je res taki 'care', ne, on raje grozi "Sanjačica, ne pozabi da si orenk offtopic. Samo fon primem v roke, pa skenslajo tvoj post" - je napisal v oni temi o 'prvi v kabini'
PS torej Coltovih 'stevardes' (= fan club RR) ne moti, da kljub ponudbi na ostalih spletnih mestih, kot lahko sklepam iz Kerensinih pričevanj, da Colt RibaRi na RR?
 
Podpis!!!



user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Oceania)
Neposredna povezava do sporočila: 210
   [Brisano sporočilo]
29.5.2011 21:36:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 211
   [Brisano sporočilo]
29.5.2011 21:47:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nenya)
  Neposredna povezava do sporočila: 212
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
30.5.2011 5:51:34   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: Nenya
PS torej Coltovih 'stevardes' (= fan club RR) ne moti, da kljub ponudbi na ostalih spletnih mestih, kot lahko sklepam iz Kerensinih pričevanj, da Colt RibaRi na RR?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ce smo pa tuki najboljse kuRRe! user posted image





_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 213
   [Brisano sporočilo]
30.5.2011 8:15:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 214
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
30.5.2011 9:06:44   
alda
zdaj pa se moram prebarvat na blond user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 215
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
30.5.2011 13:27:56   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Nenya

ne vem kam plove tale RR.
Ženska dobi tipa na laži in zato ker je on ogrožena vrsta s kilometrino tle na RR - se ostale spravite na njo. Zasmetite temo in pojete hlavospeve prvemu v RR-jevski kabini
Colt v odgovor objavi kar nekaj (morda je želel še bolj povdariti nesmiselnost Sanjačicinih popolnoma legitimnih vprašanj??), namesto da bi se posul s pepelom ali vsaj reku - evo busted - če je res taki 'care', ne, on raje grozi "Sanjačica, ne pozabi da si orenk offtopic. Samo fon primem v roke, pa skenslajo tvoj post" - je napisal v oni temi o 'prvi v kabini'
PS torej Coltovih 'stevardes' (= fan club RR) ne moti, da kljub ponudbi na ostalih spletnih mestih, kot lahko sklepam iz Kerensinih pričevanj, da Colt RibaRi na RR?


Sama, dokler nisem brala te teme, nisem imela pojma, da je Colt "prvi v kabini" med tistimi redkimi zastopanimi predstavniki moškega spola na RR.......bi vsem drugim prej pripisala vodilno mesto, kot njemuuser posted image .......

Ok.....na laži ga je dobila......zakaj pa je potrebno odpirati novo temo na to, da je Colt lagal pa ve samo ona.....

v bistvu verjetno ostale RR forumašice niti tako ne zanima motiv njegovega laganja, ker ga večina itak ne jemlje resnouser posted image ........in tudi nismo bile pretirano presenečene nad njegovim hvaljenjem samega sebe, ker smo ga že takega vajene.....

Kar se pa tiče zadnjega odstavka......RR je najbolj varno mesto, za iskanje seksa brez obveznosti.....vse RRovke smo itak srečno poročene, doma imamo može, ki opravijo vsa dela namesto nas, tako da imamo me čas, za šoping, manikuro, pedikuro, masažo, doma imamo zaposlene može 24 ur na dan, 7 dni na teden, katerih edina pomanjkljivost je ta, da jih včasih boli glava, ko je zvečer čas za seks, oni so utrujeni od vseh obveznosti, me pa spočite in nam pa je dolgčas.......in tu (na RR) moški lahko najde žensko, ki resnično išče seks brez obveznosti....na vseh ostalih spletnih mestih pa ženska običajno išče ramo za plakanje, obliž, ki bi ji zacelil rane iz prejšnje veze in pa seveda resno razmerje, samo priložnostnega seksa ne......

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 216
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
30.5.2011 13:52:26   
kalbo
O jezuskristus, kakšna tema :) Direkt za v kokošnjak.

PS: Glede na to, da se je Dady oglasil, bi vprašal moško predstavništvo RR...kaj za vraga je s tistim pivom?

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 217
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
30.5.2011 14:14:46   
liliana
Saj je že v kokošnjaku......je.ba je edino to, da ni pravega petelina.......user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 218
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
30.5.2011 14:27:19   
posh
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Ok.....na laži ga je dobila......zakaj pa je potrebno odpirati novo temo na to




Ker na RR-u manjka nepotrebnih, brezplodnih in pametnih tem. user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 219
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
30.5.2011 14:51:57   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

O jezuskristus, kakšna tema :) Direkt za v kokošnjak.

PS: Glede na to, da se je Dady oglasil, bi vprašal moško predstavništvo RR...kaj za vraga je s tistim pivom?


Laškim? Ne vem. In nimam jajc. Samo uletavam.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 220
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
30.5.2011 14:56:40   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
...kaj za vraga je s tistim pivom?
 

user posted image
http://www.slovenskenovice.si/clanek/155250

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 221
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
30.5.2011 16:57:27   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*




IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
...kaj za vraga je s tistim pivom?
 

user posted image
http://www.slovenskenovice.si/clanek/155250

user posted image user posted image user posted image




Cela tragedija user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 222
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
30.5.2011 18:40:18   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

O jezuskristus, kakšna tema :) Direkt za v kokošnjak.

PS: Glede na to, da se je Dady oglasil, bi vprašal moško predstavništvo RR...kaj za vraga je s tistim pivom?


Kaj vsi bomo enega cuzali???

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 223
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
30.5.2011 18:43:29   
krtačka
IZVIRNO SPOROČILO: Nenya

ne vem kam plove tale RR.
Ženska dobi tipa na laži in zato ker je on ogrožena vrsta s kilometrino tle na RR - se ostale spravite na njo. Zasmetite temo in pojete hlavospeve prvemu v RR-jevski kabini
Colt v odgovor objavi kar nekaj (morda je želel še bolj povdariti nesmiselnost Sanjačicinih popolnoma legitimnih vprašanj??), namesto da bi se posul s pepelom ali vsaj reku - evo busted - če je res taki 'care', ne, on raje grozi "Sanjačica, ne pozabi da si orenk offtopic. Samo fon primem v roke, pa skenslajo tvoj post" - je napisal v oni temi o 'prvi v kabini'
PS torej Coltovih 'stevardes' (= fan club RR) ne moti, da kljub ponudbi na ostalih spletnih mestih, kot lahko sklepam iz Kerensinih pričevanj, da Colt RibaRi na RR?


podpis, podpis in še enkrat PODPIS!

Tako so forumi, če "znan" uporabnik nardi napako, se mu jo seveda spregleda oziroma se ga brani, če kdo "neznan" naredi napako, se ga linča in napihuje zadeve za 100 in en način.

Če že gledamo na moško populacijo RR je meni recimo kalbo po postih bolj všeč kot colt, to pa ne pomeni, da bi na vsak njegov post samo ploskala, če se pa pač ne strinjam z njim. To seveda velja za bilo katerega meni všečnega uporabnika/co.

colj je pač tokrat zaj ... zadeve, se zgodi. Noben ni popoln.

(odgovor članu Nenya)
Neposredna povezava do sporočila: 224
   RE: Laž ima kratke noge ali zakaj moški lažejo?
30.5.2011 19:16:50   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: krtačka

 
Če že gledamo na moško populacijo RR je meni recimo kalbo po postih bolj všeč kot colt, to pa ne pomeni, da bi na vsak njegov post samo ploskala, ... ... ...



men pa ne.mi je 1x reku, da sem zmešana! user posted image


< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 30.5.2011 19:19:15 >


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu krtačka)
Neposredna povezava do sporočila: 225
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 [9] 10 11   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?