|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2012
28.10.2011 15:20:47   
lunax
Moj škrat pa je podnevi aktiven sto na uro, zvečer pa ko grem spat me mal nabrca, zvečer pa skoraj nič, lahko se zgodi 2krat v tednu da me fajn brce in me zbudi user posted image
Kolk sem danes vesela, sem dobila odločbo od komisije glede bolniške, pa so mi podaljšali vse do nastopa porodniške...hvalabogu, da imam vsaj s tem mir user posted image Tako da vem kdaj se mi začne in to 9.1.2012 Edino kar mi je škoda, ker mam še precej dopusta in bošlo to v nič. Škoda.
Kje pa boste mele previjalno? Jst jo bom mela v najini sobi kar, vsaj na začetku.

(odgovor članu Tjassi)
Neposredna povezava do sporočila: 726
   RE: Februarke 2012
28.10.2011 15:46:55   
NeJa88
Superca za bolniškouser posted image  Pa sej vseeno zarad dopusta, važno da si doma
Jaz mam namen dat previjalno kar v ''otroško sobico''. Da mmam to posebej, ker bom tja postavla tud posteljico, v spalnico bom dala pa zibko, ker je na koleščkih in dokler bo otrok pr nama bo v ziki, potem pa samo prestavimo v svojo sobo  in posteljicouser posted image  V spalnici namreč ne bom mela placa še za previjalno...

(odgovor članu lunax)
Neposredna povezava do sporočila: 727
   RE: Februarke 2012
28.10.2011 17:41:44   
pikapoka31
Pozdravljene user posted image ,
no tudi jst sm nova med vami, PDP pa imam 13.02.2012. No mi smo tudi morfologijo že dali skozi in je z našim user posted image vse ok, sam zgleda da bomo spet imeli velikega dojenčka- namreč ta mali črviček tehta že 935 g:)drugače pa imam že skoraj vse stvari za dojenčka že od prej in niti še nč kej preveč ne gledam po trgovinah se mi zdi še malo prezgodaj. Lp in lep podaljšan vikend vam želim

(odgovor članu NeJa88)
Neposredna povezava do sporočila: 728
   RE: Februarke 2012
28.10.2011 18:11:47   
NeJa88
pikapoka31 dobrodošlauser posted image
user posted image woooooooooooooow tole pa res bo dojenček in pol. V katerem tednu je bla taka teža? Najin user posted image je tehtal 395g v 20t 6d... Zato sem res šokirana, razen, če ste meli precej pozno morfologijo? user posted image

(odgovor članu pikapoka31)
Neposredna povezava do sporočila: 729
   RE: Februarke 2012
28.10.2011 19:00:25   
Teta M
Dobrodošle vse nove souser posted image !!!

Naša pupika tudi že konkretno brca, tudi ponoči velikokrat....
Kar se tiče urejanja na CSD,vsaj lani je bilo tako da nekje 2 meseca pred PDP-jem, da G potrdilo o uradnem PDP-ju in takrat greš lahko s tem urejati zadeve...Takrat dobiš tudi napotnico za rešilca...
A bi se nam še katera pridružila na FB-ju? se kar množimo tam....


_____________________________

Isabelle, 05.01.2011
Stella,9.2.2012

(odgovor članu NeJa88)
Neposredna povezava do sporočila: 730
   RE: Februarke 2012
28.10.2011 19:07:13   
NeJa88
hehe Teta M user posted image veš kolk nas je, če vse to pomnožiš z 2? In da bi se vse dobile na kavi, nas bi blo za cel avtobus user posted image

(odgovor članu Teta M)
Neposredna povezava do sporočila: 731
   RE: Februarke 2012
28.10.2011 19:17:23   
lunax
Sej po eni strani, mi ni škoda dopusta. Midva greva pa enkrat drug mesec omaro kupit za cotke. Več ali manj pa dobim, tako da bo res malo za kupit. Se bom pa pocrtala s kakim pajackom več user posted image
Naš mali škratek ima pa 720g in sem noseča 25 tednov. Pikapoka31, tvoj pa je že skor cel mož user posted image
Pri nama bo na začetku kar v najini sobici spal, kasneje bova pa dnevno pregradila v sobico, ker mava res ogromno. Kaj pa voziček ste že kaj gledale?

(odgovor članu NeJa88)
Neposredna povezava do sporočila: 732
   RE: Februarke 2012
28.10.2011 19:33:36   
NeJa88
Ja, midva mava eno sobo viška, ampak greva čez tisto sobico v spalnico in bova potem spomladi, ko bo malo bolj toplo samo prezidala, da bo vsaka soba mela svoja vrata in tam potem nardila otroško sobico. In ja, sej a ni to logično, da vsaj nevem en mesec, dva spi v isti sobi-spalnici.... No vsaj men ne bi na misel prišlo, da bi vsako noč vstajala in hodila v drugo sobo,, otroka prnesla v spalnico, podojila... Ne, neuser posted image
Ja, midva bova čez 14 dni vozek šla naročit, komaj čakam da ga dobimuser posted image

(odgovor članu lunax)
Neposredna povezava do sporočila: 733
   RE: Februarke 2012
28.10.2011 21:52:31   
cilla
Če še katera išče frišne info, kako je z roki za porodniško etc... http://www.csd-lj-siska.si/prejemki/porodniskiDopust.asp

(odgovor članu Teta M)
Neposredna povezava do sporočila: 734
   RE: Februarke 2012
29.10.2011 8:57:19   
pikapoka31
Neja88 in lunax to je bla teža zdej v 25 t, ampak sva oba z mojim velika in tudi naš Matevž se je rodil pred 4 leti z 4700 g in 58 cm tko da mojga ginekologa nč ne preseneča:)
no drugače otroško sobico bomo šli kar v Ikeo kupit, ker jo ima tudi starejši in smo z njo zadovoljni, ampak to šele decembra:)
voziček pa imam že od prej Jane slalom pro- in ker sm bla že prvič z njim zadovoljna, ga ne menjam za nobenga drugega:)

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 735
   RE: Februarke 2012
29.10.2011 10:07:50   
Nina Horvat
Pozdravljene punce user posted image Tudi jaz bi se vam pridružila user posted image
PDP imam 28.02.2012 in je to moja prva nosečnost. Sem iz štajerske.

Zdj moram pa mal za nazaj prebrati kaj ste kj pisale, mogoče kaj koristnega zvem user posted image



(odgovor članu pikapoka31)
Neposredna povezava do sporočila: 736
   RE: Februarke 2012
29.10.2011 14:06:32   
metulj13
Ola punce z velikimi trebuhi ;)

Se po dolgem času malo oglašam, kr nekako ni uspelo niti brat niti pisat. V službi gužva, doma pa lenoba ;) PA še popoldanska predavanja itd.

Tud moj otročiček zlo rad brca :)
Jaz še vedno nisem nič nabavila za otročka, ker trenutno preurejamo stanovanje in je trenutno to v prednosti.

Glede vozičkov sploh nevem kaj bi, bolj ko berem bolj se mi spreminjajo menenja ;) KO bom šla v nabavo se bom pač odločila :)

Dobrodošle vse nove in lepo nosečnost želim vsem!

Nna Horvat imaš PDP dan za mano ;)

Ok, za enkat vse! Lep sončen dan vsem!

pa pa


(odgovor članu Nina Horvat)
Neposredna povezava do sporočila: 737
   RE: Februarke 2012
29.10.2011 19:16:35   
Mpinki
projekt voziček končan!!!
Izbor: Icandy peach user posted image zelo zadovoljna

(odgovor članu metulj13)
Neposredna povezava do sporočila: 738
   RE: Februarke 2012
29.10.2011 23:21:58   
Nina Horvat
Mpinki sem pogledala na internet voziček icandy in je zelo lep. Koliko je pa stal?

Jaz še nisem nič hodila po trgovinah gledat vozičke, na www.mali-vragci.si sem si naredila mali izbor vozičkov in sedaj moram iti tja jih pogledat kako še v živo zgledajo. Ker moram biti pozorna, da je ročaj dovolj visok, ker sem velika punca user posted image

Če me boste prosim dale na seznam, stara pa sem 26 let.

(odgovor članu Mpinki)
Neposredna povezava do sporočila: 739
   RE: Februarke 2012
30.10.2011 8:00:30   
lunax
Mpinki, zelo lep voziček. Midva ga bova dobila in sicer Peg perego pliko p3, ker pa ima štiri mala kolesa, bova uporabljala samo košaro. Ker si pa moj mož želi trikolesnika z velikimi kolesi, bova za športni voziček kupila novega, ki pa še ne vem kateraga, moj je zelo zainteresiran za en model od Recaro user posted image
Nekaj me zanima, a barvanje las v nosečnosti kaj škoduje? Sama bi si doma dala en preliv, da bi bla med prazniki brez narastka? Dosti sem že slišala glede tega, pa ene pravijo, da ni panike, spet pa druge da ni zdravo in ne vem kaj še...zato mi prosim ve povejte...hvala.


(odgovor članu Nina Horvat)
Neposredna povezava do sporočila: 740
   RE: Februarke 2012
30.10.2011 8:36:51   
cilla
lunax , neke zaresne in silne nevarnosti od enega preliva na glavi vsake par mesecev tudi v nosečnosti ni (sicer bi ženske cepale ko muhe po špricu Pipsa). Če bi bilo barvanje las nevarno za nosečnost, bi bilo v nekaterih mestih in krajih nevarno že samo stopiti ven iz bajte ob vsem, kar plava po luftu ali vodi.

Tako pravi tudi Pušenjak na med.over.net, ki je za moje pojme zelo razsoden G in ne prodaja buč http://med.over.net/forum5/read.php?19,6456263,6833172#msg-6833172

(odgovor članu lunax)
Neposredna povezava do sporočila: 741
   RE: Februarke 2012
30.10.2011 8:50:49   
lunax
Cilla, hvala za info...sej vem, da prav nevarno ne more biti, ampak danes slišiš vse živo in pol se raje prepričam. user posted image

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 742
   RE: Februarke 2012
30.10.2011 8:58:34   
cilla
Mah, ja, danes se mi zdi da poleg vseh tistih "ljudskih izročil", po katerih že tako nosečnica ne bi smela skoraj nič, rasejo na vsakem vogalu še dodatne "modrosti", ki žensko samo zmedejo, ko je noseča. user posted image
Še pri kakih zdravnikih slišiš vse živo. Meni npr. so po IVF zdravniki na reprodukciji prepovedali uporabljati pumpico za astmo, ker da lahko škoduje plodu. Ko sem to povedala pulmologu in tudi moji G, sta pa oba isto rekla - da je to neodgovorno, ker če padem v resno dihalno krizo, je to veliko večja nevarnost za plod kot pa tisti en vpih pršila dnevno.

V nosečnosti moramo bit same sebi še posebej všeč, saj že itak nismo ves čas v 100-odstotni formi, zato res ne si odrekat take malenkosti, kot so frišno in lepo pobarvani lasje. user posted image

(odgovor članu lunax)
Neposredna povezava do sporočila: 743
   RE: Februarke 2012
30.10.2011 19:02:27   
bugimajstr
ojla!ma saj ste že nekaj napisale na rr..:)zanimive debate.no bol se mi spremlja na FB.a je mogoče še kakšna belokrajnka med februarčicami?drugač pa ženske...noseče ste najlepše..čeprav je kaka kila viška al pa kak narastek na glavi...trebušček izniči usako napako..:)

(odgovor članu cilla)
Neposredna povezava do sporočila: 744
   RE: Februarke 2012
30.10.2011 19:42:23   
Mpinki
Voziček je res fenomenalen. Cena se giba okoli 1000 € - z temi dodatki ...ampak ko sem pregledala ponudbo JOOZL, STOKKE, PEG PEREGO, MUTSY..JANE , BAGABOO...vidis da pač , ko sešeješ vse dodatke je okoli 1000 € cena na katero moraš računat. Je pa res da je to moj prvi user posted image in da bom verjetno voziček kupila samo enkratuser posted image tako da pač naj vsaj kupim to kar mi je všeč.

Drugače za info..sama imam 180 cm , in pa kolegico ki je še  6 cm večja..pa z ročajem nima nikakršnih težav.

Glede barvanja..jaz se barvam 1 x na mesec...in nobenih težav.  Manj kompliciranja pa bo. Mislim da se z samim pranjem posode vsaki dan prenese več nekih kemikalij ko pa z barvanjem las.

lp

(odgovor članu bugimajstr)
Neposredna povezava do sporočila: 745
   RE: Februarke 2012
31.10.2011 8:20:07   
Teta M
Jutro moje souser posted image

Punce,treba je vlagati vase,tudi ko smo nosečke...user posted image user posted image user posted image ..torej barvanje absolutno ja..user posted image ...mislim,da je ogromno drugih zadev,ki so nam dosti bolj nevarne,kot barvanje las v nosečnosti...jaz hodim k frizerju tako kot ponavadi,1x na 2 meseca....
Drugače pa pri meni "samo še 100 dni" do uradnega PDP-ja...user posted image
Mpinki,na skype-u te čaka en kup tujih linkov,sem ti poslala, kjer smo naročale decemberke 2010 otroško opremo..jaz osebno na babyprfofi.de, avtosedež....seveda zadeve dosti ceneje v tujini kot pri nas...
Bugimajstr: res znaš z nami nosečkami...user posted image Sej veš,vsake oči imajo svojega malarja.ženske smo pa že tako obremenjene s kilami....daj vsak dan se pofočkaj tudi tukaj,ali pa na FB, pa nam napiši,kako smo lepe z bušiji...hehehehee...HECAM SE! user posted image
Lep preostanek praznikov vsem, meni danes niti jutri ni potrebno kuhati....user posted image ,danes k moji mami na kosilo, jutri pa šibamo v Prlekijo...


_____________________________

Isabelle, 05.01.2011
Stella,9.2.2012

(odgovor članu Mpinki)
Neposredna povezava do sporočila: 746
   RE: Februarke 2012
31.10.2011 22:26:05   
bugimajstr
teta m ....nosečke ste itak najlepše..:)pa naj reče kdor hoče kar hoče..tako je in tako bo..:)uživajte!!


(odgovor članu Teta M)
Neposredna povezava do sporočila: 747
   RE: Februarke 2012
1.11.2011 0:18:01   
Nina Horvat
Teta M ali si prosim tako prijazna in še meni na zs pošlješ linke otroške opreme? Hvala user posted image

Jaz sem se pa odločila, da bom rodila v vodi...
Je mogoče katera, ki že ima otroke rodila v vodi ali pa je slišala od prijateljice izkušnjo? Kar sem brala na internetu, so vse opisale kot pozitivno izkušnjo...



(odgovor članu bugimajstr)
Neposredna povezava do sporočila: 748
   RE: Februarke 2012
1.11.2011 10:05:49   
NeJa88
Nina Horvat, na FB-ju imaš pri dokumentih vse linke user posted image
Uhh, jaz pa gre prvič probat naravno...sej ne vem kako bouser posted image jz mislm d bo lepo in da bo vse super in tko kot je treba!

(odgovor članu Nina Horvat)
Neposredna povezava do sporočila: 749
   RE: Februarke 2012
2.11.2011 16:29:37   
Teta M
Nina Horvat: tako kot je Neja napisala, na naši FB strani, je dokument z linki....če pa vseeno želiš,ti pa pošljem tudi na ZS....

Jaz sem imela čuden izcedek od včeraj popoldan in danes dopoldan,sem šla urgentno h G, mi je naredila CTG,hvala bogu vse ok,izmerila MV,je dosti dolg in še zaprt..naredila je tudi navaden UZ,z bebico vse ok...imam pa kar močno vnetje, tako da sem dobila dvoje svečke in celo antibiotik....v vodi so bili vidni sledovi krvi,pravi da je to vse zaradi vnetja...Moram počivat in čim več piti....to zadnje je res moj minus, ker resnično premalo spijem...no danes sem že stankala 2 litra čaja, bom probala še 1 liter....user posted image Aja,sramne kosti me pa vsak dan bolj bolijo,tako da sem že počasi v fazi,ko komaj npr.na eni nogi stojim,ker me toliko boli...ampak to mi je znano še iz prve nosečnosti....
Upam,da ste ostale vse ok, da otročki lepo brcajo in da uživate v nosečnosti...


_____________________________

Isabelle, 05.01.2011
Stella,9.2.2012

(odgovor članu NeJa88)
Neposredna povezava do sporočila: 750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?