|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: a je padla?
6.6.2011 10:54:42   
Anonimen
Bi rekla, da velika večina tistih, ki je glasovala proti, ni glasovala tako zaardi same pokojninske reforme, temveč, ker jim grejo totalno na k... pahor in njegova četica in tudi vsi ostali, ki zdaj pridajajo zraven svoj piskrček (vključno z Janšo). Samo da veliki večini politikov še ni prišlo do možganov, kako zelo jih ljudje videt več ne morejo. Pokojninska reforma je bila bolj sredstvo izražanja gneva kot pa da bi bili ljudje dejansko proti spremembam. Te so nujne.


(odgovor članu Peli)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: a je padla?
6.6.2011 10:56:57   
betty.ford
Ankica, se strinjam s teboj.

mene je izid presenetil.
in ja, pričakujem, da bom delala do smrti brez ali s pokojninsko reformo.

< Sporočilo je popravil betty.ford -- 6.6.2011 10:58:11 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: a je padla?
6.6.2011 11:09:27   
LEJLA
Ko bojo poskrbeli, da bodo taveliki lopovi, tajkuni itn. kaznovani in onemogočeni, da kradejo naprej....-ja potem se pa lahko tudi na nas male spravijo in jih bom podprla. Dokler pa tam javno kradejo ne vidim smisla, da si mi zategujemo pasove, ker bojo še to pokradli.

< Sporočilo je popravil LEJLA -- 6.6.2011 11:10:59 >

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: a je padla?
6.6.2011 11:23:44   
KATI321
Ja ja drage punce. Pa sem morala res krepko premisliti ali sem za novo zakonodajo ali proti. Po sedanji zakonodaji bi lahko tudi jaz dočakala penzijo, stara 56 let in 38 let delovne dobe. Po novi bom pa delala še najmenj 15 - 17 let, ko bom - če bom , dočakala starost 65 let. Eh to je mama malica, kaj pa si ''tako nora'' da si šla v šolo pri 6 letih, pri 18 letih končala srednjo šolo (se mi je pač ponesrečilo, da nisem kakšnega letnika ponavljala), pol pa šla delat. Ja hvala bogu imam še sedaj službo (pa tud ne vem kako dolgo še). Res sem imela kaj razmišljat.
Eh - na osmrtnici bo tako pisalo: Do pogreba leži na delovnem mestu, opravlja svojo delo in še 5 let je dolžna.user posted image user posted image

(odgovor članu LEJLA)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: a je padla?
6.6.2011 11:31:04   
katy83
Tudi jaz presenečena nad izidom. Ok nekak sem pričakovala, da bo pokojninska reforma (na žalost) padla, ampak take razlike pa res nisem pričakovala.

Priznam, na politiko se ne spoznam oz. po pravici povedano me ravno ne zanima najbolj. Vem, samo, da so potrebne spremembe.

Zdaj pa eno vprašanje za vse, ki se na to malo bolj spoznate??? Torej, kaj ni tudi po "novem" zakonu tako, da, če imaš dovolj delovne dobe, da ne rabiš do 65. delat??? Ker če je tako, potem sploh ne vem zakaj se tisti, ki so pri 18-ih začeli delat pritožujejo? Če pa se motim, pa se seveda opravičujem. user posted image

(odgovor članu KATI321)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: a je padla?
6.6.2011 11:41:28   
alda
Nisem presenečena da sta predvsem pokojninska in ona o arhivih padla!
zakaj?
Ker pri nas v malo večjem selu Bogu iza nogu je na vsakih 10korakov +na vhodu v cerkev visel kak plakat z 3x NE od NSl , pa še cel drugih, ki mislijo da znajo kaj pametnega za povedat,vendar se vsi skupaj pa naj bodo to levi ali desni oz. taki ki se deklarirajo kot nevtralne obnašajo kot 1-2letniki v igralnici, kjer je 100igrač,ampak vsi se bodo kregali in tožarili za en avtek!
no oni pa za "naše blagor" in svoje debele denarnice!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: a je padla?
6.6.2011 12:07:21   
bugimajstr
sam moje mnenje....naj ukinejo socialno podporo...ukinejo davke..namest socialne naj zrihtajo delo...penzije pa ni treba če bodo delovna mesta ko bodo pošteno plačana...ker če si sam neboš našparal za stara  leta ti tut ta gnila država nebo nič dala..prej ti bodo uzeli kar si med delom ustvaril..tko da..ta naša ljuba slovenija je čist adijo pamet..in mi slovenčki smo pa ene ovce ki se ne upamo postavit za sebe...tko žal je..nismo enitni....ker zakoni so tako napisani da pašejo samo tajkunom in lopovom.......dol z njimi!!

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: a je padla?
6.6.2011 12:41:18   
m_o_i
pokojninsko reformo bi marsikdo podpisal(ker, ja, slej ko prej nas to caka)-ce bi volilcem kdo "podpisal", da bo do tiste starosti SPLOH IMEL DELO oz. sluzbouser posted image

mislim, mladina nima sluzb - kak pri user posted image mislijo potem starostnike met tak dolgo zaposlene?!

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu bugimajstr)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: a je padla?
6.6.2011 12:56:48   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: katy83

Zdaj pa eno vprašanje za vse, ki se na to malo bolj spoznate??? Torej, kaj ni tudi po "novem" zakonu tako, da, če imaš dovolj delovne dobe, da ne rabiš do 65. delat??? Ker če je tako, potem sploh ne vem zakaj se tisti, ki so pri 18-ih začeli delat pritožujejo? Če pa se motim, pa se seveda opravičujem. user posted image



5. točka 27. člena "novega" zakona pravi.......

(5) Pravico do starostne pokojnine pridobi tudi zavarovanec, ki je brez dokupljene dobe dopolnil 60 let starosti in 43 let pokojninske dobe, in zavarovanka, ki je brez dokupljene dobe dopolnila 58 let starosti in 41 let pokojninske dobe.

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: a je padla?
6.6.2011 12:59:00   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

pokojninsko reformo bi marsikdo podpisal(ker, ja, slej ko prej nas to caka)-ce bi volilcem kdo "podpisal", da bo do tiste starosti SPLOH IMEL DELO oz. sluzbouser posted image

mislim, mladina nima sluzb - kak pri user posted image mislijo potem starostnike met tak dolgo zaposlene?!


Ima pa mladina študentsko delo.......

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: a je padla?
6.6.2011 13:02:36   
KATI321
Že  že, kaj pa malusi katere ti odbijejo TRAJNO ker nisi dovolj star - 0,3 % za mesec do manjkajoče starosti (so trajni in celo do 18 %).

Kljub temu da bi imela 41 let delovne dobe se ne bi mogla upokojit ker bi bila STARA SAMO 59 LET IN TOREJ PREMLADA.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: a je padla?
6.6.2011 13:09:47   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.
Bi rekla, da velika večina tistih, ki je glasovala proti, ni glasovala tako zaardi same pokojninske reforme, temveč, ker jim grejo totalno na k... pahor in njegova četica in tudi vsi ostali, ki zdaj pridajajo zraven svoj piskrček (vključno z Janšo). Samo da veliki večini politikov še ni prišlo do možganov, kako zelo jih ljudje videt več ne morejo. Pokojninska reforma je bila bolj sredstvo izražanja gneva kot pa da bi bili ljudje dejansko proti spremembam. Te so nujne.

Točno tako. Samo namiga niso razumeli. Pahor pa pravi, da ne bo odstopil, ker nas edino on lahko reši iz te krize. In to več kot očitno tudi verjame.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: a je padla?
6.6.2011 13:29:22   
mika

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Bi rekla, da velika večina tistih, ki je glasovala proti, ni glasovala tako zaardi same pokojninske reforme, temveč, ker jim grejo totalno na k... pahor in njegova četica in tudi vsi ostali, ki zdaj pridajajo zraven svoj piskrček (vključno z Janšo). Samo da veliki večini politikov še ni prišlo do možganov, kako zelo jih ljudje videt več ne morejo. Pokojninska reforma je bila bolj sredstvo izražanja gneva kot pa da bi bili ljudje dejansko proti spremembam. Te so nujne.




Podpis.
drugače, pa jaz na svojo penzijo sploh ne računam. Delali bomo dokler bomo fizično zmogli ali pa dokler ne bomo imeli dovolj privarčevanega denarja.
Tudi če bi ta reforma bila sedaj sprejeta, bi čez 10 let začeli govorit o 75 letu starosti za pokojnino, tako da je popolnoma vseeno al je sprejeta sedaj al bo pa ćez 10 let.
Nekateri ekonomisti pravijo, da se ne da izračunat kako bo čez eno leto kaj šele več. In po napovedih strokovnjakov izpred 20 let, bi pokojninska blagajna že zdavnaj morala zružit, pa še vedno ni...spet je prestavljeno na 20 let....
Da bodo pa kazni iz EU...to pa ni zaradi pokojnin, ampak kraje državnega denarja.

Primer gradnja medicinske fakultete...realna vrednost med 17in 20 mio€.....po 3x pritožbi izbran ponudnik za 32mio, in to ne grabedno podjetje za visoke gradnje pač pa ključavničarsko v kooperaciji s cestnim podjetjem....
Zakaj le?
In to je samo kapljica v morju kaj se pri nas počne z denarjem.....nato si nam pa drznejo grozit, kaj šele bo? Hja kaj pa bo? Slabše ne more bit.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: a je padla?
6.6.2011 13:36:24   
lukec
IZVIRNO SPOROČILO: Petka09

IZVIRNO SPOROČILO: madona77

Žal mi je, da ni pokojninska uspela.
Tisti, ki temu ploskajo, sploh ne vedo kaj nas še čaka.


Se povsem strinjam! Prav presenečeno razočarana sem bila kolikšen delež je bil PROTI. Očitno je res, da na referendume hodijo ljudje, ki volijo po sistemu: kaj so mediji povedali, kaj je soseda rekla.. in važno je, da smo vsi proti. user posted image

Koliko je res takih, ki dejansko razumejo reformo in kaj to pomeni za nas in za našo prihodnost?


Še en podpis! In dodam: nismo glasovali o zaupnici vladi ampak o nečem veliko bolj pomembnem, kar s Pahorjem pravzaprav nima čist nobene veze.
In ja, je slabo pa tud slabše je še lahko, ko bo na Pahorjevem mestu Janša.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: a je padla?
6.6.2011 13:38:36   
bomboncek1

IZVIRNO SPOROČILO: mika


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Bi rekla, da velika večina tistih, ki je glasovala proti, ni glasovala tako zaardi same pokojninske reforme, temveč, ker jim grejo totalno na k... pahor in njegova četica in tudi vsi ostali, ki zdaj pridajajo zraven svoj piskrček (vključno z Janšo). Samo da veliki večini politikov še ni prišlo do možganov, kako zelo jih ljudje videt več ne morejo. Pokojninska reforma je bila bolj sredstvo izražanja gneva kot pa da bi bili ljudje dejansko proti spremembam. Te so nujne.




Podpis.
drugače, pa jaz na svojo penzijo sploh ne računam. Delali bomo dokler bomo fizično zmogli ali pa dokler ne bomo imeli dovolj privarčevanega denarja.
Tudi če bi ta reforma bila sedaj sprejeta, bi čez 10 let začeli govorit o 75 letu starosti za pokojnino, tako da je popolnoma vseeno al je sprejeta sedaj al bo pa ćez 10 let.
Nekateri ekonomisti pravijo, da se ne da izračunat kako bo čez eno leto kaj šele več. In po napovedih strokovnjakov izpred 20 let, bi pokojninska blagajna že zdavnaj morala zružit, pa še vedno ni...spet je prestavljeno na 20 let....
Da bodo pa kazni iz EU...to pa ni zaradi pokojnin, ampak kraje državnega denarja.

Primer gradnja medicinske fakultete...realna vrednost med 17in 20 mio€.....po 3x pritožbi izbran ponudnik za 32mio, in to ne grabedno podjetje za visoke gradnje pač pa ključavničarsko v kooperaciji s cestnim podjetjem....
Zakaj le?
In to je samo kapljica v morju kaj se pri nas počne z denarjem.....nato si nam pa drznejo grozit, kaj šele bo? Hja kaj pa bo? Slabše ne more bit.





O, žal je lahko še slabše. In definitivno bo slabše, žal. Med drugim tudi zaradi včerajšnjega izida referenduma.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: a je padla?
6.6.2011 13:54:57   
ajataja
Naj mi vsak mesec pustijo ves davek in vse prispevke pa si bom sama prišparala za penzijo,o ja in to presneto lepo penzijo kolkr si vsak mesec vzamejo vstran od mojga zasluška user posted image

(odgovor članu bomboncek1)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: a je padla?
6.6.2011 14:02:14   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: ajataja

Naj mi vsak mesec pustijo ves davek in vse prispevke pa si bom sama prišparala za penzijo,o ja in to presneto lepo penzijo kolkr si vsak mesec vzamejo vstran od mojga zasluška user posted image



A boš ti potem državi pustila vse otroške dodatke, nadomestila za porodniške, boš samoplačnik za zdravstvene storitve, boš plačevala šolnine, socialne pomoči.....?



_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: a je padla?
6.6.2011 14:26:41   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: KATI321

Že  že, kaj pa malusi katere ti odbijejo TRAJNO ker nisi dovolj star - 0,3 % za mesec do manjkajoče starosti (so trajni in celo do 18 %).

Kljub temu da bi imela 41 let delovne dobe se ne bi mogla upokojit ker bi bila STARA SAMO 59 LET IN TOREJ PREMLADA.


Kolikor sem jaz razumela zakon ZPIZ in vladno predstavitev, je starostna pokojnina iz 5. točke 27. člena (ki sem ga zgoraj navedla) brez malusov.....

Malusi, ki jih ti navajaš se upoštevajo pri predčasni pokojnini.....

29. člen (pogoji za pridobitev pravice do predčasne pokojnine) 17
(1) Zavarovanec pridobi pravico do predčasne pokojnine pri starosti 60 let, če je dopolnil najmanj 40 let pokojninske dobe (moški) ali 38 let pokojninske dobe (ţenska).

(odgovor članu KATI321)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: a je padla?
6.6.2011 14:37:52   
Tutan
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Bi rekla, da velika večina tistih, ki je glasovala proti, ni glasovala tako zaardi same pokojninske reforme, temveč, ker jim grejo totalno na k... pahor in njegova četica in tudi vsi ostali, ki zdaj pridajajo zraven svoj piskrček (vključno z Janšo). Samo da veliki večini politikov še ni prišlo do možganov, kako zelo jih ljudje videt več ne morejo. Pokojninska reforma je bila bolj sredstvo izražanja gneva kot pa da bi bili ljudje dejansko proti spremembam. Te so nujne.



Naši veleumni politiki s Pahorjem na čelu tega ne bodo razumeli, kot nezaupnico vladi. Ampak po takšnih zadevah me je lahko samo strah, da smo Slovenci pravzaprav ravno prav treščeni, da bo na naslednjih volitvah zmagal Janša. In to samo zato, ker tistim, ki je mar, ne volijo, eni se grejo hud princip (recimo parkrat sem delala v volilni komisiji, pa so volili namesto župana Prežihovega Voranca, Franceta Prešerna pa še nekaj odličnih cvetk - tako da se na koncu vprašaš, komu na čast ljudje pridejo sploh volit, ker potemtakem je bolje, da grejo na pivo), ta tretji pa bodo volili nekoga, ki ga poznajo od prej - torej Janša. :/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: a je padla?
6.6.2011 14:46:09   
Petka09
IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

Ampak po takšnih zadevah me je lahko samo strah, da smo Slovenci pravzaprav ravno prav treščeni, da bo na naslednjih volitvah zmagal Janša. In to samo zato, ker tistim, ki je mar, ne volijo, eni se grejo hud princip (recimo parkrat sem delala v volilni komisiji, pa so volili namesto župana Prežihovega Voranca, Franceta Prešerna pa še nekaj odličnih cvetk - tako da se na koncu vprašaš, komu na čast ljudje pridejo sploh volit, ker potemtakem je bolje, da grejo na pivo), ta tretji pa bodo volili nekoga, ki ga poznajo od prej - torej Janša. :/



Jaz sem bila že tudi nekajkrat v volilni komisiji in glede na to, kdo dejansko prihaja volit me sploh ne čudijo rezultati! Večinoma je to po nedeljskih mašah in so to ljudje, ki nimajo nobene ekonomske pismenosti in nimajo pojma kako sistem in država delujeta. Pa nekaj mladine, ki se ji tudi sanja ne za kaj se gre. Pa nekaj takih, ki komisijo vprašajo: Kaj že moram obkrožit?....
V glavnem, ljudstvo ima možnost soodločat, pa tega enostavno in preprosto NE ZNA!

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: a je padla?
6.6.2011 14:56:04   
Tutan
IZVIRNO SPOROČILO: Petka09

IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

Ampak po takšnih zadevah me je lahko samo strah, da smo Slovenci pravzaprav ravno prav treščeni, da bo na naslednjih volitvah zmagal Janša. In to samo zato, ker tistim, ki je mar, ne volijo, eni se grejo hud princip (recimo parkrat sem delala v volilni komisiji, pa so volili namesto župana Prežihovega Voranca, Franceta Prešerna pa še nekaj odličnih cvetk - tako da se na koncu vprašaš, komu na čast ljudje pridejo sploh volit, ker potemtakem je bolje, da grejo na pivo), ta tretji pa bodo volili nekoga, ki ga poznajo od prej - torej Janša. :/



Jaz sem bila že tudi nekajkrat v volilni komisiji in glede na to, kdo dejansko prihaja volit me sploh ne čudijo rezultati! Večinoma je to po nedeljskih mašah in so to ljudje, ki nimajo nobene ekonomske pismenosti in nimajo pojma kako sistem in država delujeta. Pa nekaj mladine, ki se ji tudi sanja ne za kaj se gre. Pa nekaj takih, ki komisijo vprašajo: Kaj že moram obkrožit?....
V glavnem, ljudstvo ima možnost soodločat, pa tega enostavno in preprosto NE ZNA!

Ja, nekaj osnovne pismenosti o odločanju (se pravi, da nekaj pred sami glasovanjem veš, oziroma, da ti je jasno, zakaj se gre) ne bi škodilo.

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: a je padla?
6.6.2011 17:32:58   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Bi rekla, da velika večina tistih, ki je glasovala proti, ni glasovala tako zaardi same pokojninske reforme, temveč, ker jim grejo totalno na k... pahor in njegova četica in tudi vsi ostali, ki zdaj pridajajo zraven svoj piskrček (vključno z Janšo). Samo da veliki večini politikov še ni prišlo do možganov, kako zelo jih ljudje videt več ne morejo. Pokojninska reforma je bila bolj sredstvo izražanja gneva kot pa da bi bili ljudje dejansko proti spremembam. Te so nujne.




Podpis. In hkrati dodatek...če bi vlada uporabila modrejša sredstva propagande, bi morda celo ratalo. Tako pa ''''in general'''' zopet vse skupaj sloni na ''''delavcu''''.. Hja, delat do smrti in še dve leti naprej! Prihaja čas ko se bodo razmere zjasnile in nebo razvedrilo...

< Sporočilo je popravil Colt -- 6.6.2011 17:34:46 >


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: a je padla?
6.6.2011 17:56:22   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Prihaja čas ko se bodo razmere zjasnile in nebo razvedrilo...


In ko bomo skupaj ubrano zapeli "We are the world..."?user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: a je padla?
6.6.2011 18:01:16   
Colt
Tomika, rabimo lih prvi glasek....bi se žrtvovala? ;D

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: a je padla?
6.6.2011 18:20:12   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Prihaja čas ko se bodo razmere zjasnile in nebo razvedrilo...
 

In ko bomo skupaj ubrano zapeli "We are the world..."?user posted image



user posted image
user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?