|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: a je padla?
7.6.2011 8:12:04   
polho3006
IZVIRNO SPOROČILO: lukec
In ja, je slabo pa tud slabše je še lahko, ko bo na Pahorjevem mestu Janša.


PODPIS!!! Janša je bil pred Pagorjem in on je zajeb.... vse. Pahor pa s svojo četico nespobnežev ne more narediti nič, kot da poskuša držati glavo nad vodo, ampak...vse bolj mu zmankuje zraka. In UPAM, UPAM da se Janša NIKOLI, NIKOLI več ne pojavi na mestu premiera, ker takrat nas bo pa vzel user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: a je padla?
7.6.2011 8:15:05   
shakira
IZVIRNO SPOROČILO: polho3006

IZVIRNO SPOROČILO: lukec
In ja, je slabo pa tud slabše je še lahko, ko bo na Pahorjevem mestu Janša.


PODPIS!!! Janša je bil pred Pagorjem in on je zajeb.... vse. Pahor pa s svojo četico nespobnežev ne more narediti nič, kot da poskuša držati glavo nad vodo, ampak...vse bolj mu zmankuje zraka. In UPAM, UPAM da se Janša NIKOLI, NIKOLI več ne pojavi na mestu premiera, ker takrat nas bo pa vzel user posted image user posted image user posted image


Podpis

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: a je padla?
7.6.2011 8:33:16   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Petka09

IZVIRNO SPOROČILO: madona77

Žal mi je, da ni pokojninska uspela.
Tisti, ki temu ploskajo, sploh ne vedo kaj nas še čaka.


Se povsem strinjam! Prav presenečeno razočarana sem bila kolikšen delež je bil PROTI. Očitno je res, da na referendume hodijo ljudje, ki volijo po sistemu: kaj so mediji povedali, kaj je soseda rekla.. in važno je, da smo vsi proti. user posted image

Koliko je res takih, ki dejansko razumejo reformo in kaj to pomeni za nas in za našo prihodnost?


Čaki mal. Si se morda vprašala zakaj je temu tako? Je mogoče kdo govoril konkretno o vsebini reforme? Nihče, tako na koalicijski strani, kot na opozicijski. Drugega niso počeli kot to, da so en drugemu metali polena pod noge in se norčevali iz nas, s sindikati vred.

Poglej slavnega JJ. S posranimi gatami je govoril, kako to ni vesel dan. Seveda, ker točno ve, da bo dobil naslednji mandat in da tole sranje njega čaka. Točno pa ve, da ni nič bolj sposoben od teh, ki trenutno vladajo.

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: a je padla?
7.6.2011 9:12:58   
Petka09
Ja, kalbo, se strinjam! Sem hotla to še včeraj napisati na forum, pa potem več nisem imela časa... Res je: NIHČE ni laičnemu ljudstvu po "kmečko" oz. po človeško predstavil reforme!
Vsi so lajali en na drugega, mediji pa napihovali itd...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: a je padla?
7.6.2011 9:18:08   
kalbo
Speljejo naj se nekam vsi skupaj. Še podjetja, ki šibajo in nosijo denar v naši državi bodo spravili na kolena s pripojitvijo starim mamam, ki spijo že dve desetletji.

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: a je padla?
7.6.2011 9:21:40   
Paštetka
referendumi???? zakaj jih je toliko potrebnih? Do večina referendumov sploh ne bi smelo priti. Vlada bi morala sama odločiti o večini vprašanj. Pri tem pa brez sodelovnja levih, desnih, sindikatov, strokovnjakov in posluha ljudstva ne bo šlo.

Pokojninska reforma bi morala biti že v prejšnji vladi - beri Janša bi jo že moral narediti. To je pač nujno zdaj moral narediti Pahor, ima pač smolo, ker je zdaj prisotna še gospodarska kriza, narod je pa že naveličan, da ga cuzajo z vseh strani. Slej ko prej, se bo pa morala zgoditi, če ne zdaj pa v naslednji vladi. Škoda, da so se tako nerodno zraven spravili.

Najboljše, da še zbiramo podpise, da zmanjšamo ali ukinemo davke. user posted image user posted image user posted image  

Ravno zaradi tega, ko že vnaprej vemo rezultate, bi se morala vlada drugače odločati in stopiti skupaj.

Tako, kot se starši v dobrobit otroka morajo odločiti včasih proti njihovim željam, da jih zaščitimo pred pretečimi nevarnostmi, katerih se otroci zaradi premalo znanja ne zavedajo, tako bi vlada morala ukrepati - beri dobro informirati in poučiti ljudstvo, kaj nas čaka. Vendar z drugimi ljudmi, ker to kar je zdaj na oblasti je škoda besed. Noben se ne upa o ničemer odločiti, ukvarjajo se eni z drugimi in ne z ljudstvom, mečejo si polena pod noge. Bog ne daj, da bi se v čem strinjali. Strokovnjaki se umikajo, saj se zavedajo, da dokler bo vlada delala samo dobro za sebe in ne za ljudstvo, nimajo kaj iskati v naši ljubi Sloveniji.


Žalostno, zelo žalostno bo, ....dokler se bodo levi in desni obnašali kot stekleni psi in mačke, nas ne čaka nič dobrega

iluzija...

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 7.6.2011 9:27:30 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: a je padla?
7.6.2011 9:25:18   
Pia*
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Petka09

IZVIRNO SPOROČILO: madona77

Žal mi je, da ni pokojninska uspela.
Tisti, ki temu ploskajo, sploh ne vedo kaj nas še čaka.


Se povsem strinjam! Prav presenečeno razočarana sem bila kolikšen delež je bil PROTI. Očitno je res, da na referendume hodijo ljudje, ki volijo po sistemu: kaj so mediji povedali, kaj je soseda rekla.. in važno je, da smo vsi proti. user posted image

Koliko je res takih, ki dejansko razumejo reformo in kaj to pomeni za nas in za našo prihodnost?


Čaki mal. Si se morda vprašala zakaj je temu tako? Je mogoče kdo govoril konkretno o vsebini reforme? Nihče, tako na koalicijski strani, kot na opozicijski. Drugega niso počeli kot to, da so en drugemu metali polena pod noge in se norčevali iz nas, s sindikati vred.

Poglej slavnega JJ. S posranimi gatami je govoril, kako to ni vesel dan. Seveda, ker točno ve, da bo dobil naslednji mandat in da tole sranje njega čaka. Točno pa ve, da ni nič bolj sposoben od teh, ki trenutno vladajo.


Kalbo podpis!user posted image

Jaz sem se ravno včeraj vprašala, če bi prišlo do pred časnih volitev niti ne vem za koga bi volila!! JJ si pa sigurno ne želim več na oblasti, je že bil, dokazal ni nič razno to, da so se v njegovem mandatu lepo razvijali vsi tajkuni!

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: a je padla?
7.6.2011 9:26:37   
Kerensa*
Vlado smo izbrali/izglasovali sami. Nihče nas ni prisilil, da smo glasovali, za kogar smo.

Z namenom, da sprejema odločitve (zakone) v našem imenu.

Sedaj trdimo, da smo izbrali napačne/nesposobne osebe. To je naša krivda.

In da ne bi sprejemali napačnih odločitev (zakonov), imamo referendume.

Na katerih lahko mi, namesto vlade, ne-sprejemamo zakone, čeprav to ni naše delo. Je pa naša možnost in ustavna pravica. Če smo že zaje*ali pri izbiri vlade, pač potrpimo, dokler jim traja mandat in tačas delajmo sami. Recimo, da je to naša kazen.

In zdaj bi vi še referendume ukinili? Da se sprijaznite s tem, da ste izbrali napačne ljudi - ajde, to še razumem. Da nočete delati sami, namesto njih - ajde, tudi to mi še nekako "gre skozi".

Ampak da hočete pa sami sebi vzeti pravico do odločanja o stvareh, ki se tičejo vas osebno (torej ukiniti možnosti referendumov) - na-a, tukaj mi pa zmanjka razumevanja.

Me lahko kdo, prosim, pouči o tem? user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: a je padla?
7.6.2011 9:34:33   
Paštetka
jaz nisem govorila, da bi ukinili referendume, če to leti na mene. Napisala sem, da jih ni potrebno toliko. O vsem se pa ne rabi odločat narod. Zato NAJ BI IMELI vlado, da bi poskrbela za varnost.
MAlo poglej po drugih evropskih državah, koliko referendumov imajo. Referendumi ja, vendar ne taki, kjer že vnaprej ve vsak, kakšen bo rezultat. A ni škoda denarja? Druga pesem bi bila, da bi ljustvu na razumljiv in temeljitejši način obrazložili kaj pomeni glasovanje ZA in kaj PROTI. Če tega ne storiš je nesmiselno razpisovat referendume, saj sem prepričana, da 80 % folka ni vedelo za kaj glasuje.
VSi so proti vsemu! Zakaj? Zato, ker enemu ni všeč Pahor, drugemu Janša, tretjemu je lepši tretji... JA tudi tako se glasuje.


< Sporočilo je popravil Paštetka -- 7.6.2011 9:37:11 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: a je padla?
7.6.2011 9:35:34   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka
jaz nisem govorila, da bi ukinili referendume, če to leti na mene.

Ne, ne - ni letelo osebno nate. Tebe sem samo kliknila, ker je bil tvoj post zadnji. user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: a je padla?
7.6.2011 9:39:01   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: Pia*

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

IZVIRNO SPOROČILO: Petka09

IZVIRNO SPOROČILO: madona77

Žal mi je, da ni pokojninska uspela.
Tisti, ki temu ploskajo, sploh ne vedo kaj nas še čaka.


Se povsem strinjam! Prav presenečeno razočarana sem bila kolikšen delež je bil PROTI. Očitno je res, da na referendume hodijo ljudje, ki volijo po sistemu: kaj so mediji povedali, kaj je soseda rekla.. in važno je, da smo vsi proti. user posted image

Koliko je res takih, ki dejansko razumejo reformo in kaj to pomeni za nas in za našo prihodnost?


Čaki mal. Si se morda vprašala zakaj je temu tako? Je mogoče kdo govoril konkretno o vsebini reforme? Nihče, tako na koalicijski strani, kot na opozicijski. Drugega niso počeli kot to, da so en drugemu metali polena pod noge in se norčevali iz nas, s sindikati vred.

Poglej slavnega JJ. S posranimi gatami je govoril, kako to ni vesel dan. Seveda, ker točno ve, da bo dobil naslednji mandat in da tole sranje njega čaka. Točno pa ve, da ni nič bolj sposoben od teh, ki trenutno vladajo.


Kalbo podpis!user posted image

Jaz sem se ravno včeraj vprašala, če bi prišlo do pred časnih volitev niti ne vem za koga bi volila!! JJ si pa sigurno ne želim več na oblasti, je že bil, dokazal ni nič razno to, da so se v njegovem mandatu lepo razvijali vsi tajkuni!


kakšnih 40% žensk bi volilo lepšegauser posted image user posted image


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Pia*)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: a je padla?
7.6.2011 9:51:37   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Čaki mal. Si se morda vprašala zakaj je temu tako? Je mogoče kdo govoril konkretno o vsebini reforme? Nihče, tako na koalicijski strani, kot na opozicijski. Drugega niso počeli kot to, da so en drugemu metali polena pod noge in se norčevali iz nas, s sindikati vred.

Poglej slavnega JJ. S posranimi gatami je govoril, kako to ni vesel dan. Seveda, ker točno ve, da bo dobil naslednji mandat in da tole sranje njega čaka. Točno pa ve, da ni nič bolj sposoben od teh, ki trenutno vladajo.


V zadnjih nekaj mesecih se je precej govorilo o vsebini reforme, na televiziji, po radiu je bilo precej oddaj na to temo, domov smo dobili tudi gradivo.......samo reformo se v enem stavku ne da na kratko opisati.....jo je pa veliko lažje demantirati.....na način...."tajkuni kradejo, mi pa bomo zato delali do smrti".....

Krivda vlade pri tej reformi je to, da ni dosegla dogovora s sindikati....da se niso bili sposobno dogovoriti......ker pokojninsko reformo ne bo podprl na referendumu nihče....dvomim, da obstaja v Evropi država, kjer bi podrli pokojninsko reformo (ki podaljšuje leta dela in istočasno zmanjšuje penzije) na referendumu.......

Je pa potrebno spremeniti to referendumsko zakonodajo.......ker to, da nekdo napumba sindikate in ti potem začnejo zbirati podpise in vsako stvar dati na referendum ne vodi nikamor......ker se pa instrument referendumom uporablja za merjenje politični moči, nobeni politični stranki ni to v interesu......

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: a je padla?
7.6.2011 9:58:36   
alda
Nacionalni šport št:1 v Sloveniji je bil in bo: tudi če je še tako dobra stvar za vse nas, smo proti, ker si jo nismo izmislili mi!! Zato smo že apriori proti!!
Volitve danes?
JJ je lahko lider v peskovniku , Pahor pa razredne skupnosti!
Škoda da je lahovnik zapustil vlado, pa še kak Kovač in Markaić, ...ki očitno tudi razumejo kaj govorijo, nimajo možnosti, da bi delali v dobro vseh nas.

< Sporočilo je popravil alda -- 7.6.2011 9:59:15 >


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: a je padla?
7.6.2011 9:59:29   
Kerensa*
Druže Tito, vrati se? user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: a je padla?
7.6.2011 10:00:51   
hedviga
IZVIRNO SPOROČILO: Petka09

IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

Ampak po takšnih zadevah me je lahko samo strah, da smo Slovenci pravzaprav ravno prav treščeni, da bo na naslednjih volitvah zmagal Janša. In to samo zato, ker tistim, ki je mar, ne volijo, eni se grejo hud princip (recimo parkrat sem delala v volilni komisiji, pa so volili namesto župana Prežihovega Voranca, Franceta Prešerna pa še nekaj odličnih cvetk - tako da se na koncu vprašaš, komu na čast ljudje pridejo sploh volit, ker potemtakem je bolje, da grejo na pivo), ta tretji pa bodo volili nekoga, ki ga poznajo od prej - torej Janša. :/



Jaz sem bila že tudi nekajkrat v volilni komisiji in glede na to, kdo dejansko prihaja volit me sploh ne čudijo rezultati! Večinoma je to po nedeljskih mašah in so to ljudje, ki nimajo nobene ekonomske pismenosti in nimajo pojma kako sistem in država delujeta. Pa nekaj mladine, ki se ji tudi sanja ne za kaj se gre. Pa nekaj takih, ki komisijo vprašajo: Kaj že moram obkrožit?....
V glavnem, ljudstvo ima možnost soodločat, pa tega enostavno in preprosto NE ZNA!


Kje pa so bili tisti, ekonomsko pismeni? V Tivoliju na peru?

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: a je padla?
7.6.2011 10:01:13   
alda
Kerensa jaz sem za!!user posted image
doma imam še vedno spravljeno svojo pionirsko kapico, rutico in izkaznico in suh nageljn, ki smo ga dobili ob sprejetju v mladinsko organizacijo v 7.razredu OŠ!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: a je padla?
7.6.2011 10:01:42   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Ampak da hočete pa sami sebi vzeti pravico do odločanja o stvareh, ki se tičejo vas osebno (torej ukiniti možnosti referendumov) - na-a, tukaj mi pa zmanjka razumevanja.

Me lahko kdo, prosim, pouči o tem? user posted image



Ljudje nismo strokovno podkovani v določenih stvareh, da bi lahko objektivno presojali.....in ne moremo na referendumu glasovati o vzdržnosti javnih financ......pokojninska reforma je pa za to potrebna, ker nas tudi EU sili, da jo sprejmemo (smo pač ekonomsko tudi na EU vezani).....nismo ljudje kompetentni, da odločamo o vsakem zakonu na referendumu, o Zakonu o malem delu, O zakonu o prepreprečevanju dela na črno (logično, da bo s.p., ki sedaj opravlja več kot polovico dela na črno svojim sosedom v vasi glasoval proti), o Zakonu o arhivihm, o termoelektrarni......

Ljudje ne moremo glasovati in odločati o vseh stvareh, ker nimamo znanja o vsem, glasuje se na referendumih čisto po načelu ali si levi ali desni, mogoče mali procen tudi po načelu, kaj je dobro zame osebno in ne kaj je dobro na dolgi rok za Slovenijo in posledično potem tudi zame, če se ne moreš odločiti kaj si pa ne greš glasovat, ker je referendumom pri nas občutno preveč in se uporabljajo zgolj v politične namene.......

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: a je padla?
7.6.2011 10:03:25   
onka
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Druže Tito, vrati se? user posted image


user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: a je padla?
7.6.2011 10:09:37   
alda
Se podpišem pod Lilijano!!
saj so zato fajn plačani in učeni/ če niso lih preplonkali doktoratov oz kupili user posted image user posted image / , da to delajo namesto nas.
ne morejo od nas pričakovat, da bomo razumeli ta in ta zakon o porabi sekret papirja po členu tem in tem, če nimamo pojma kaj v bistvu naj z njim delamo, razen da brišemo ta sprednjo in ta zadno!
in potem naj odločamo o tem, ali je primeren oz ali ga lahko rabimo tudi za pucanje šip, špeglov ali pa je za to ali pregrob ali prefin !


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: a je padla?
7.6.2011 10:10:26   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: onka
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Druže Tito, vrati se? user posted image

user posted image

Neka makar Kramberger ustane iz groba. user posted image

(odgovor članu onka)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: a je padla?
7.6.2011 10:14:11   
polho3006
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Druže Tito, vrati se? user posted image


JAAAA! Točno se je vedelo kam kdo spada. RED JE BIL!!!! Sedaj je pa takšna zmešnjava, da se ne ve kdo pije kod plača-pri nas je sedaj tako, da tisti ki je žejen kot user posted image user posted image  plačuje runde tistim ki imajo polno tit vsega

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: a je padla?
7.6.2011 10:15:34   
Kerensa*
Izvini, druže Tito (vse lepo o mrtvih, pa vendar) - kradel si kot sraka, ampak vsaj za narod si še pustil nekaj, da so lahko pokradli še zase. user posted image

< Sporočilo je popravil Kerensa* -- 7.6.2011 10:16:25 >

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: a je padla?
7.6.2011 10:17:23   
onka
Pa dajmo po kmečko...družina najame kredit za stanovanje, posledično mora skromno živet
Država je zapufana - posledično morajo biti reforme

Da je temu tako, so na ekonomisti opozarjali že deset_letja. Pred 15 leti nam je učiteljica za ekonomijo
predavala, da tko kot smo živeli ne bomo nikoli več. Še slabše bodo živeli naši otroci.
Ni problema dajati socialne transferje, problem jih je vzet. In da bo tista vlada, ki bo mogla to sprejet seveda najbolj "usrana".

Samo malo se zamislite pri kolikih letih so se upokojevali pred 10 ali 20 leti. Pri petdeset_ih, če pa je imel bonificiran stalež pa malo čez 40. Poznam ogromno ljudi, ki vlečejo pokojnine že ca 20 - 30 let, nekateri pa več kot so sploh imeli delovne dobe. Sem štela po naši ulici, koliko je upokojenih, koliko pa jih dela. Prevladujejo tisti, ki so v pokoju. S tem ne mislim slabega za njih, samo hočem povedat da tko res ne more it.

Pokojninska reforma je nujna, če ne zdaj, se bo morala naslednja vlada s tem spoprijet.

Problem vidim bolj v nestrpnosti, do nespoštovanja starejšega človeka na delovnem mestu. Tega se pa resnično bojim. Ter zgaranost ljudi.






< Sporočilo je popravil onka -- 7.6.2011 10:19:16 >

(odgovor članu onka)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: a je padla?
7.6.2011 10:23:29   
alda
Res so delali svašta ampak, če samo gledam pri nas doma: oba starša obična delavca: mati v tovarni, ki je bila simbol slovenske tekstilne industrije zdaj pa dobesedno hira, ata delal pri privatniku, ma sta lahko zgradila hišo z zelo ugodnimi krediti, nas 2. od treh otrok spravila do univerzitetne izobrazbe, smo si privoščili vsako poletje 14dni morja v sindikalnih hišicah, imeli res lepo otroštvo,
in zdaj?
Lastno stanovanje kaj šele hiša je za 95% navadnih smrtnikov le pobožna želja,
počitnice? sanje le v lastni režiji, ker tisto malo kar jeostalo od firm koristijo tisti, ki sploh ne delajo v firmi, so pa sorodniki, prijatelji, znanci od unga na unem stolu,...
ma kaj čem naštevat..štala je !!
Prej se je tudi delalo svašta, ampak se je delalo s stilom in je mela tudi raja kaj od tega!!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: a je padla?
7.6.2011 10:37:18   
hedviga
Skratka..Vas daje nostalgija? Za dobrimi jugo časi? MAdona le zakaj je šlo v k..., če je blo tko fino...

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?