|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: a je padla?
7.6.2011 10:48:41   
alda
Draga Hedviga sploh NI to jugo nostalgika kot jo ti poimenuješ, ampak nostalgija za ćasom, ki je bil bolj prijazen do človeka , ko se ti ni trebalo zgrudit pred ZD, da so te sprejeli na pregled, plačat vsako zdravilo, ki ti ga je predpisal zdravnik, če si le hotel delati si imel možnost dobiti službo, študirali smo lahko vsi neglede na status in debelino naših staršev, pa še marsikaj..
ja pa na vsaki pasji procesiji ni trebalo met zraven "duhovniškega" blagoslova,..
Danes pa ?

< Sporočilo je popravil alda -- 7.6.2011 10:49:25 >


_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: a je padla?
7.6.2011 10:53:19   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: alda
Danes pa ?

Meni sploh ni treba iti v Ameriko... saj ona prihaja k meni. user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: a je padla?
7.6.2011 10:54:46   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: alda
Danes pa ?

Meni sploh ni treba iti v Ameriko... saj ona prihaja k meni. user posted image



o fak user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: a je padla?
7.6.2011 10:54:57   
nananaja
No pa mi povejte, če se spomnite, kdo je bil na oblasti, ko so se zgodile največje sindikalne demostracije v samostojni Sloveniji, kdo od politikov jih je podpiral, zakaj so protestirali, kaj so preprečili...
Povejte mi, kdo je preprečil, da pred leti nismo sprejeli enotne davčne stopnje (takrat bi ujeli zadnji vlak, danes taka reforma pač zaradi situacije v razvitem svetu in v Sloveniji ni možna)...

Mi je pa grozno žal, da je današnja alternativa ravno tista politična opcija, ki je klonila v zgornjih situacijah, čeprav je imela precej boljše čase kot jih bo imela v prihodnje.

Skratka, ne mi govorit, da se vam kolca po Titotovih časih, sama sem se rodila v času njegove smrti, ampak meni ljubim ljudem se prav nič ne kolca po časih, ko se je z avtom lahko vozilo na parne dni, ko se je za pralni prašek, cement in še mnogo drugih stvari stalo v vrstah od zvečer, prav nič ne pogrešajo nakupov kave, čokolade in drugega v Italiji ali Avstriji. Sploh pa radi povedo, da niso marali sistema, ko ni bilo pomembno znanje, delavnost in poštenost, važna je bila rdeča knjižica - prav ironično, da je še danes rdeča barva sindikatov!

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: a je padla?
7.6.2011 10:57:27   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: nananaja
Skratka, ne mi govorit, da se vam kolca po Titotovih časih, sama sem se rodila v času njegove smrti, ampak meni ljubim ljudem se prav nič ne kolca po časih, ko se je z avtom lahko vozilo na parne dni, ko se je za pralni prašek, cement in še mnogo drugih stvari stalo v vrstah od zvečer, prav nič ne pogrešajo nakupov kave, čokolade in drugega v Italiji ali Avstriji. Sploh pa radi povedo, da niso marali sistema, ko ni bilo pomembno znanje, delavnost in poštenost, važna je bila rdeča knjižica - prav ironično, da je še danes rdeča barva sindikatov!

Tudi moj g. Tast je ravno predvčerajšnjim zvečer, ko je spil "malo" preveč domače rakije, na dolgo in široko razlagal, kako je bil pokojni Tito en navaden prasec, ki ga je za nekaj tednov zaprl na Goli otok.
Seveda je g. Tast pozabil omeniti, da je bilo to v času komunizma, ko je on (g. Tast) sredi srbske vasi s pištolo v roki vpli:"Ovo je Hrvatska!" user posted image user posted image user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=29Q9QvNCJlU


< Sporočilo je popravil Kerensa* -- 7.6.2011 11:00:21 >

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: a je padla?
7.6.2011 11:05:55   
nananaja
Mi nimamo v žlahti ljudi, ki bi se čez Tita kregali zaradi kakih svojih izpadov, so zgolj povedali, kako so pač živeli ljudje, kako so zidali hiše pošteni slovenski hlapci.

Ampak raje odgovori na aktuaina vprašanja iz časa samostojne Slovenije.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: a je padla?
7.6.2011 11:08:15   
Kerensa*
Bo takole bolje? user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: nananaja
se spomnite, kdo je bil na oblasti, ko so se zgodile največje sindikalne demostracije v samostojni Sloveniji

Ne. Niti ne vem, kdaj so bile.
kdo od politikov jih je podpiral

Ne vem.
zakaj so protestirali

Zagotovo z razlogom. S kakšnim, pa ne vem.
kaj so preprečili

Ne vem.
Povejte mi, kdo je preprečil, da pred leti nismo sprejeli enotne davčne stopnje

Ne vem.

Razlogi, zakaj ne vem? Ker se mi je*e za politiko!

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: a je padla?
7.6.2011 11:09:38   
oka
referendumi???? zakaj jih je toliko potrebnih? Do večina referendumov sploh ne bi smelo priti. Vlada bi morala sama odločiti o večini vprašanj. Pri tem pa brez sodelovnja levih, desnih, sindikatov, strokovnjakov in posluha ljudstva ne bo šlo.


Se podpišem! In če bo JJ spet prišel h koritu, mu privoščim vsaj tako "dobro" opozicijo, kot jo ima današnja vlada.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: a je padla?
7.6.2011 11:13:11   
nananaja
Tud prov.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: a je padla?
7.6.2011 11:13:57   
Kerensa*
Od Vardara pa do Triglava,
veliko se sranje odigrava.
Doviđenja, draga Jugo,
radije bih nešto drugo.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: a je padla?
7.6.2011 13:05:25   
nukipuk
IZVIRNO SPOROČILO: polho3006

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Druže Tito, vrati se? user posted image


JAAAA! Točno se je vedelo kam kdo spada. RED JE BIL!!!! Sedaj je pa takšna zmešnjava, da se ne ve kdo pije kod plača-pri nas je sedaj tako, da tisti ki je žejen kot user posted image user posted image  plačuje runde tistim ki imajo polno tit vsega


Ja, točno se vedelo, da eni spadajo v rove in jame user posted image . Govoriš o zmešnjavi, v nadaljevanju pa, da žejni plačamo tistim, ki imajo polno rit vsega. Kako zdaj?? 

Bila sem v volilni komisiji in celo svojo izmeno od "sodelavke" poslušala, kako so tisti, ki glasujejo proti, funkcionalno nepismeni, v glavnem bebci, idioti, Janševe ovce in ne vem kaj še vse. Nihče si ni prebral zakonov in sploh ne vedo, čemu nasprotujejo. Hvala Titu, da še imamo nekaj izobraženih, ki si vse preberejo, vse razumejo, razmišljajo s svojo glavo, so intelektualci in oh in sploh super. Žal je očitno inteligenca premo sorazmerna z lenobo, saj pametni ne hodijo na volitve. Aja, je pa tista oseba še izjavila, da se nasprotniki zakona o zapiranju gradiva bojijo, da bi kaj prišlo ven ... toliko o inteligenci zagovornikov in kaj si kdo prebere.
Iz popolnoma istih razlogov, kot so eni PROTI, so drugi ZA, le da so drugi prav glasovali - aroganca in nič drugega! 

In stalno jamranje, kako volijo samo pobožne ovce, ki jim župniki zabičajo v glavo, kako morajo voliti ... A res verjamete, da danes hodi toliko ljudi v cerkev???

Imam končan faks, ne hodim v cerkev in se mi zdi, da razmišljam s svojo glavo, a naj se še tako trudim, ne najdem enega razloga, zakaj je treba podpirati to vlado in njene odločitve.    

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: a je padla?
7.6.2011 13:41:13   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: nukipuk

IZVIRNO SPOROČILO: polho3006

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Druže Tito, vrati se? user posted image


JAAAA! Točno se je vedelo kam kdo spada. RED JE BIL!!!! Sedaj je pa takšna zmešnjava, da se ne ve kdo pije kod plača-pri nas je sedaj tako, da tisti ki je žejen kot user posted image user posted image  plačuje runde tistim ki imajo polno tit vsega


Ja, točno se vedelo, da eni spadajo v rove in jame user posted image . Govoriš o zmešnjavi, v nadaljevanju pa, da žejni plačamo tistim, ki imajo polno rit vsega. Kako zdaj?? 

Bila sem v volilni komisiji in celo svojo izmeno od "sodelavke" poslušala, kako so tisti, ki glasujejo proti, funkcionalno nepismeni, v glavnem bebci, idioti, Janševe ovce in ne vem kaj še vse. Nihče si ni prebral zakonov in sploh ne vedo, čemu nasprotujejo. Hvala Titu, da še imamo nekaj izobraženih, ki si vse preberejo, vse razumejo, razmišljajo s svojo glavo, so intelektualci in oh in sploh super. Žal je očitno inteligenca premo sorazmerna z lenobo, saj pametni ne hodijo na volitve. Aja, je pa tista oseba še izjavila, da se nasprotniki zakona o zapiranju gradiva bojijo, da bi kaj prišlo ven ... toliko o inteligenci zagovornikov in kaj si kdo prebere.
Iz popolnoma istih razlogov, kot so eni PROTI, so drugi ZA, le da so drugi prav glasovali - aroganca in nič drugega! 

In stalno jamranje, kako volijo samo pobožne ovce, ki jim župniki zabičajo v glavo, kako morajo voliti ... A res verjamete, da danes hodi toliko ljudi v cerkev???

Imam končan faks, ne hodim v cerkev in se mi zdi, da razmišljam s svojo glavo, a naj se še tako trudim, ne najdem enega razloga, zakaj je treba podpirati to vlado in njene odločitve.    


Ravno v tem je štos. Ne glasuješ za to ali podpiraš vlado ali ne. Glasuješ zato, ker izid vpliva na tvojo prihodnost. Jaz ne podpiram vlade, vendar sem za reforme, kee so nujno potrebne, če żelimo vsaj malo svetlejšo prihodnost.
Končan faks ti torej tu nič ne pomaga, če na mesto na vprašanje odgvarjaš za vlado. Sami sebi serjemo pred vrata.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu nukipuk)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: a je padla?
7.6.2011 14:23:34   
nukipuk
Vsak lahko ima svoje mnenje in nekomu se (ne glede na stališče do vlade) katera od teh reform pač ni zdela taka, da mu zagotavlja boljšo prihodnost. Vsi vemo, da so reforme nujno potrebne. Pa naj bodo takšne, da bodo vse enako prizadele ali jih postavile v boljši položaj.

Žalostno je, da bomo morali mi vedno bolj zategovati pas, odločamo pa samo o tem, komu bomo polnili žep.

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: a je padla?
7.6.2011 14:31:48   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: oka
referendumi???? zakaj jih je toliko potrebnih? Do večina referendumov sploh ne bi smelo priti. Vlada bi morala sama odločiti o večini vprašanj. Pri tem pa brez sodelovnja levih, desnih, sindikatov, strokovnjakov in posluha ljudstva ne bo šlo.

Se podpišem! In če bo JJ spet prišel h koritu, mu privoščim vsaj tako "dobro" opozicijo, kot jo ima današnja vlada.

Neeee, zdaj je Milan spet na vrsti.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: a je padla?
7.6.2011 14:43:43   
hedviga

IZVIRNO SPOROČILO: nukipuk

IZVIRNO SPOROČILO: polho3006

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Druže Tito, vrati se? user posted image


JAAAA! Točno se je vedelo kam kdo spada. RED JE BIL!!!! Sedaj je pa takšna zmešnjava, da se ne ve kdo pije kod plača-pri nas je sedaj tako, da tisti ki je žejen kot user posted image user posted image  plačuje runde tistim ki imajo polno tit vsega


Ja, točno se vedelo, da eni spadajo v rove in jame user posted image . Govoriš o zmešnjavi, v nadaljevanju pa, da žejni plačamo tistim, ki imajo polno rit vsega. Kako zdaj?? 

Bila sem v volilni komisiji in celo svojo izmeno od "sodelavke" poslušala, kako so tisti, ki glasujejo proti, funkcionalno nepismeni, v glavnem bebci, idioti, Janševe ovce in ne vem kaj še vse. Nihče si ni prebral zakonov in sploh ne vedo, čemu nasprotujejo. Hvala Titu, da še imamo nekaj izobraženih, ki si vse preberejo, vse razumejo, razmišljajo s svojo glavo, so intelektualci in oh in sploh super. Žal je očitno inteligenca premo sorazmerna z lenobo, saj pametni ne hodijo na volitve. Aja, je pa tista oseba še izjavila, da se nasprotniki zakona o zapiranju gradiva bojijo, da bi kaj prišlo ven ... toliko o inteligenci zagovornikov in kaj si kdo prebere.
Iz popolnoma istih razlogov, kot so eni PROTI, so drugi ZA, le da so drugi prav glasovali - aroganca in nič drugega! 

In stalno jamranje, kako volijo samo pobožne ovce, ki jim župniki zabičajo v glavo, kako morajo voliti ... A res verjamete, da danes hodi toliko ljudi v cerkev???

Imam končan faks, ne hodim v cerkev in se mi zdi, da razmišljam s svojo glavo, a naj se še tako trudim, ne najdem enega razloga, zakaj je treba podpirati to vlado in njene odločitve.    

Ja!

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu nukipuk)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: a je padla?
7.6.2011 16:23:37   
mika
Vlado smo izbrali/izglasovali sami. Nihče nas ni prisilil, da smo glasovali, za kogar smo.

Z namenom, da sprejema odločitve (zakone) v našem imenu.

Sedaj trdimo, da smo izbrali napačne/nesposobne osebe. To je naša krivda.

Pa daj no...
Pahorju oz. nobenemu kandidatu ne moremo videt v glavo koliko je dejansko sposoben. Nam je pa bilo dovolj Janševega sranja, nakopali smo si pa isto. Pahor je bil izbran, ker je obljubljal kar je, ni pa bil tega sposoben speljat.
Obrnite kakor hočete, referendumi je padel po celi črti izključno zaradi Pahorja. Kalbo, mislim, da si ti enkrat napisal, da če bi bil referendum o uzakonjeni 13 plači, bi padel. Narod ga enostavno več ne prenese. Njegove izjave...način govora....kot da živi na drugem planetu in se vsakih toliko časa spusti na zemljo....

Če bi se Janša počutil sposobnega vodit državo v takšnem stanju, bi Pahor s koalicijo že zdavnaj odletel. In največja žalost je ta, da enostavno nimamo izbire. Res me zanima kako bodo izgledale volitve. Na koncu bo še največ možnosti imel Jelinčičuser posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: a je padla?
7.6.2011 20:03:37   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: Petka09

IZVIRNO SPOROČILO: madona77

Žal mi je, da ni pokojninska uspela.
Tisti, ki temu ploskajo, sploh ne vedo kaj nas še čaka.


Se povsem strinjam! Prav presenečeno razočarana sem bila kolikšen delež je bil PROTI. Očitno je res, da na referendume hodijo ljudje, ki volijo po sistemu: kaj so mediji povedali, kaj je soseda rekla.. in važno je, da smo vsi proti. user posted image

Koliko je res takih, ki dejansko razumejo reformo in kaj to pomeni za nas in za našo prihodnost?


podpis...

tisti ki razumejo vsaj malo, vejo, da smo naredili veliko škodo. Ta reforma bi morala uspeti.
Saj folku se že čist rola.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: a je padla?
7.6.2011 20:09:41   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: lukec
Še en podpis! In dodam: nismo glasovali o zaupnici vladi ampak o nečem veliko bolj pomembnem, kar s Pahorjem pravzaprav nima čist nobene veze.
In ja, je slabo pa tud slabše je še lahko, ko bo na Pahorjevem mestu Janša.


težko je bit v vladi, če vsi udarjajo po tebi... še težje je vodit ljudstvo, ki samo prek medijev zbira negativne informacije in si tako ustvari sliko. Ni kriv Pahor, ne vlada, kriv je sistem v državi, ki pa ga mislim da noben naslednjik pahorja ne bo spremenil, temveč bo samo slabše kot je sedaj.

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: a je padla?
7.6.2011 20:11:42   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: Petka09

IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

Ampak po takšnih zadevah me je lahko samo strah, da smo Slovenci pravzaprav ravno prav treščeni, da bo na naslednjih volitvah zmagal Janša. In to samo zato, ker tistim, ki je mar, ne volijo, eni se grejo hud princip (recimo parkrat sem delala v volilni komisiji, pa so volili namesto župana Prežihovega Voranca, Franceta Prešerna pa še nekaj odličnih cvetk - tako da se na koncu vprašaš, komu na čast ljudje pridejo sploh volit, ker potemtakem je bolje, da grejo na pivo), ta tretji pa bodo volili nekoga, ki ga poznajo od prej - torej Janša. :/



Jaz sem bila že tudi nekajkrat v volilni komisiji in glede na to, kdo dejansko prihaja volit me sploh ne čudijo rezultati! Večinoma je to po nedeljskih mašah in so to ljudje, ki nimajo nobene ekonomske pismenosti in nimajo pojma kako sistem in država delujeta. Pa nekaj mladine, ki se ji tudi sanja ne za kaj se gre. Pa nekaj takih, ki komisijo vprašajo: Kaj že moram obkrožit?....
V glavnem, ljudstvo ima možnost soodločat, pa tega enostavno in preprosto NE ZNA!


podpis, in na osnovi takih potem sprejema država odločitve. Podn...enostavno bi bilo treba določene zakone sprejet in konecuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: a je padla?
7.6.2011 20:12:47   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: polho3006

IZVIRNO SPOROČILO: lukec
In ja, je slabo pa tud slabše je še lahko, ko bo na Pahorjevem mestu Janša.


PODPIS!!! Janša je bil pred Pagorjem in on je zajeb.... vse. Pahor pa s svojo četico nespobnežev ne more narediti nič, kot da poskuša držati glavo nad vodo, ampak...vse bolj mu zmankuje zraka. In UPAM, UPAM da se Janša NIKOLI, NIKOLI več ne pojavi na mestu premiera, ker takrat nas bo pa vzel user posted image user posted image user posted image


podpis.. samo njega si ne želetuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: a je padla?
7.6.2011 20:38:12   
bugimajstr
IZVIRNO SPOROČILO: ajataja

Naj mi vsak mesec pustijo ves davek in vse prispevke pa si bom sama prišparala za penzijo,o ja in to presneto lepo penzijo kolkr si vsak mesec vzamejo vstran od mojga zasluška user posted image


točno tako...

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: a je padla?
7.6.2011 20:53:45   
nananaja
Enako se je sedem let nazaj govorilo, da nikoli več ropa in pahorja, pa je bil slednji vseeno izvoljen čez štiri leta! če bi tadva znala vladati, takrat ne bi izgubila absolutne oblasti, saj sta imela s priveski tudi brez 'kmetov' večino v parlamentu. Dejte no, če že govorite, zakaj je janša izgubil oblast, se spomnite, zakaj jo je sploh v naši ljubi državi dobil. Zelo rada bi bila volilka bolj liberalnih politikov, pa me v Sloveniji veliko prepričajo zelo konzervativni politiki.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: a je padla?
7.6.2011 20:57:11   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

a je padla?


Ja, v arhivsko jamo številka ena.

Predloga novega zakona ne poznam, ne hodim na referendume in razen ob volitvah se s politiko in politiki ne ukvarjam in me ne zanimajo.

Jasno mi je samo to, da je treba delat.

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: a je padla?
8.6.2011 8:24:16   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Čaki mal. Si se morda vprašala zakaj je temu tako? Je mogoče kdo govoril konkretno o vsebini reforme? Nihče, tako na koalicijski strani, kot na opozicijski. Drugega niso počeli kot to, da so en drugemu metali polena pod noge in se norčevali iz nas, s sindikati vred.

Poglej slavnega JJ. S posranimi gatami je govoril, kako to ni vesel dan. Seveda, ker točno ve, da bo dobil naslednji mandat in da tole sranje njega čaka. Točno pa ve, da ni nič bolj sposoben od teh, ki trenutno vladajo.


V zadnjih nekaj mesecih se je precej govorilo o vsebini reforme, na televiziji, po radiu je bilo precej oddaj na to temo, domov smo dobili tudi gradivo.......samo reformo se v enem stavku ne da na kratko opisati.....jo je pa veliko lažje demantirati.....na način...."tajkuni kradejo, mi pa bomo zato delali do smrti".....

Krivda vlade pri tej reformi je to, da ni dosegla dogovora s sindikati....da se niso bili sposobno dogovoriti......ker pokojninsko reformo ne bo podprl na referendumu nihče....dvomim, da obstaja v Evropi država, kjer bi podrli pokojninsko reformo (ki podaljšuje leta dela in istočasno zmanjšuje penzije) na referendumu.......

Je pa potrebno spremeniti to referendumsko zakonodajo.......ker to, da nekdo napumba sindikate in ti potem začnejo zbirati podpise in vsako stvar dati na referendum ne vodi nikamor......ker se pa instrument referendumom uporablja za merjenje politični moči, nobeni politični stranki ni to v interesu......


V zadnjih nekaj mesecih že, v zadnjih nekaj tednih smo mel pa na tapeti urško čepin na eni strani in na drugi trobila, kako prihajajo po naše penzije. Katastrofa od katastrofe na vseh straneh.
Potrebno bi blo pošteno, ampak res pošteno prevetrit tole našo politično sceno in se nehat ukvarjat s temami, kot je tranzicijska levica, tranzicijska desnica, postkomunizem, tajkuinstvo in podoben šit. Potrebno bo nehat šarit po kosteh in si enkrat priznat, da je blo to več kot pol stoletja nazaj v času vojne oziroma neposredno po njej. Potrebujemo nove, sveže ljudi, ki niso okuženi s preteklostjo in niso preveč okuženi s kapitalom. Slovenija rabi pogled naprej, Janše, Pahorji, Grimsi, Jerovški, Golobiči, Anderliči, Potrči, Podobniki in vsi ki pašejo v ta sklop, nas se pa speljejo na smetišče zgodovine.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: a je padla?
8.6.2011 8:35:14   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mika

Pa daj no...
Pahorju oz. nobenemu kandidatu ne moremo videt v glavo koliko je dejansko sposoben. Nam je pa bilo dovolj Janševega sranja, nakopali smo si pa isto. Pahor je bil izbran, ker je obljubljal kar je, ni pa bil tega sposoben speljat.
Obrnite kakor hočete, referendumi je padel po celi črti izključno zaradi Pahorja. Kalbo, mislim, da si ti enkrat napisal, da če bi bil referendum o uzakonjeni 13 plači, bi padel. Narod ga enostavno več ne prenese. Njegove izjave...način govora....kot da živi na drugem planetu in se vsakih toliko časa spusti na zemljo....

Če bi se Janša počutil sposobnega vodit državo v takšnem stanju, bi Pahor s koalicijo že zdavnaj odletel. In največja žalost je ta, da enostavno nimamo izbire. Res me zanima kako bodo izgledale volitve. Na koncu bo še največ možnosti imel Jelinčičuser posted image user posted image


Pahor ni bil izbran zaradi svojih obljub.....bil je izbran zaradi sranja v LDS in zaradi afere s Patrio......"levo volilno telo" je pač volilo tisto, kar je levica ponujala, samo zato, da se Janša ne vrne......in zgodilo se je tudi nekaj nepričakovanega.....zaradi afere Patria je del "desnih" volilcev volilo tudi SD......

Ima pa Pahor eno smolo.....ni avtoriteta.....ni "markantna" pojava, kot so Kučan, Janša, pokojni Drnovšek in Jankovič, tudi Bajuk ni bil tak, pa Rop ne......in vsaka stranka rabi za vodjo eno tako "močno" pojavo, ki ji ljudje verjemejo, pa naj pove karkoli.....pač politika......ljudje ne volimo na podlagi programov.....zelo malo ljudi voli zaradi tega.....

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?