|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko plačujete za zavarovanje avta?
17.6.2011 14:56:44   
Pia*
Imam 2003 l Puntota z bogim 1.2 motorjem. Zavaravanje zanj pa plačujem kot da bi doma imela fajn hudo mašino!

Skratka moj obrok za mojega reveža znaša 40€ na 11 obrokov. Osnovno zavarovanjeuser posted image  še če mi ga okradejo nič ne dobim! Sicer sej vem,da ga nihče ne bo ampak tako malo oderuško se mi zdi!

Ma sem mogla mal ven dat,ker me je referentka čist v slabo voljo spravla! Vsako leto dam večuser posted image


Koliko vi plačujete za svoje konjičke?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko plačujete za zavarovanje avta?
17.6.2011 14:59:04   
Kerensa*
Ne vem, koliko se je v zadnjih treh letih to podražilo, ampak pred tremi leti sem za svojega Golfa z motorjem 1,6 plačevala ravno takšen obrok, vendar je bilo poleg obveznega zavarovanja dodano tudi AO-PLUS (dodatno zavarovanje voznika) ter zavarovanje vseh potnikov v vozilu.

In za vse to se mi znesek ni zdel visok.

Bilo je pa pri zavarovalnici Triglav (zavarovanje na izpostavi zavarovalnice v BTCju).

< Sporočilo je popravil Kerensa* -- 17.6.2011 15:00:53 >

(odgovor članu Pia*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko plačujete za zavarovanje avta?
17.6.2011 14:59:54   
TomTaylor
pri kateri zavarovalnici pa si?

Jz sem na ZM, pa sem letos prvič zavarovala kar na šalterju ob registraciji,  namesto direktno pri zavarovalnem referentu in me je prišlo dražje kot lani. Občutno dražje.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Pia*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko plačujete za zavarovanje avta?
17.6.2011 15:04:48   
Pia*
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

pri kateri zavarovalnici pa si?

Jz sem na ZM, pa sem letos prvič zavarovala kar na šalterju ob registraciji,  namesto direktno pri zavarovalnem referentu in me je prišlo dražje kot lani. Občutno dražje.




Adriatic.

Jaz sem šla do referentke katero imamo za hišo, moj ima avto pri njej, dodatno zavarovanje mi ona dela, pa še poslovno sodelujeva.

Me je pa zmotilo to,da je avto vsako leto starejši jaz pa zanj vsako leto plačam večjo premijo. To se mi ne zdi prav!

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko plačujete za zavarovanje avta?
17.6.2011 15:08:40   
pikica*
Kakšne imaš pa bonitete? Saj si lahko na strani od AMZS hitro pogledaš koliko bi te prišlo zavarovanje pri drugih zavarovalnicah pa boš videla, če te tukaj odirajo ali ne. 

(odgovor članu Pia*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko plačujete za zavarovanje avta?
17.6.2011 15:10:39   
Ekaz
Moj avto je letnik 1999 (1.6). Tudi jaz sem do sedaj plačevala 440 EUR na leto. Imela sem tisto kar je obvezno, zavarovanje voznika, šipe in neznani storilec (če te na parkirišču npr kdo rukne). Mislila sem, da so te šipe in neznani storilec nek minimalni znesek - nikoli se nisem nič posebej poglabljala v te zneske. Letos sem se malo naštudirala in plačala znesek 215 EUR. Črtala sem šipe in neznani storilec. Enkrat so mi ponoči vlomili v avto. Nič vzeli, samo vrata so bila uničena. Prepričana sem bila, da bo to šlo iz naslova neznani storilec. No, rekli smo mi, da je to vandalizem in tega neznani storilec ne krije. Skratka, znesek sem razpolovila.

(odgovor članu Pia*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko plačujete za zavarovanje avta?
17.6.2011 15:15:07   
ZARA
Pismo, okrog 360 ojroov me pride. Predrago.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko plačujete za zavarovanje avta?
17.6.2011 15:18:50   
Pia*
IZVIRNO SPOROČILO: Ekaz

Moj avto je letnik 1999 (1.6). Tudi jaz sem do sedaj plačevala 440 EUR na leto. Imela sem tisto kar je obvezno, zavarovanje voznika, šipe in neznani storilec (če te na parkirišču npr kdo rukne). Mislila sem, da so te šipe in neznani storilec nek minimalni znesek - nikoli se nisem nič posebej poglabljala v te zneske. Letos sem se malo naštudirala in plačala znesek 215 EUR. Črtala sem šipe in neznani storilec. Enkrat so mi ponoči vlomili v avto. Nič vzeli, samo vrata so bila uničena. Prepričana sem bila, da bo to šlo iz naslova neznani storilec. No, rekli smo mi, da je to vandalizem in tega neznani storilec ne krije. Skratka, znesek sem razpolovila.



Ob 16h mi dostvi v pisarno vso potrebno dokumentacijo! Je pa res da meni lahko prodaja buče,ker se v vseh 10 letih še nisem poglablala v te zadeve! Se bom pa danes prvič in sporočim kaj mi je računala in naračunala.
To se pravi neznani storilec in vandalizem si nista "sorodni duši"? user posted image

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko plačujete za zavarovanje avta?
17.6.2011 15:23:59   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: Pia*

IZVIRNO SPOROČILO: Ekaz

Moj avto je letnik 1999 (1.6). Tudi jaz sem do sedaj plačevala 440 EUR na leto. Imela sem tisto kar je obvezno, zavarovanje voznika, šipe in neznani storilec (če te na parkirišču npr kdo rukne). Mislila sem, da so te šipe in neznani storilec nek minimalni znesek - nikoli se nisem nič posebej poglabljala v te zneske. Letos sem se malo naštudirala in plačala znesek 215 EUR. Črtala sem šipe in neznani storilec. Enkrat so mi ponoči vlomili v avto. Nič vzeli, samo vrata so bila uničena. Prepričana sem bila, da bo to šlo iz naslova neznani storilec. No, rekli smo mi, da je to vandalizem in tega neznani storilec ne krije. Skratka, znesek sem razpolovila.



Ob 16h mi dostvi v pisarno vso potrebno dokumentacijo! Je pa res da meni lahko prodaja buče,ker se v vseh 10 letih še nisem poglablala v te zadeve! Se bom pa danes prvič in sporočim kaj mi je računala in naračunala.
To se pravi neznani storilec in vandalizem si nista "sorodni duši"? user posted image


Ampak ve zdaj debatirate o dveh različnih zadevah. Vandalizem, neznani storilec, steklo spadajo pod kasko,  v prvem postu pa je bilo rečeno, da gre za obvezno zavarovanje. O čem jzdaj debatiramo?
In kot drugo - prostornina motorja ne vpliva na ceno zavarovanja (zato podatek 1,2 ne igra vloge), vpliva pa moč motorja (KW).

Ko tem rekla - pojdi na stran AMZS in si izračunaj koliko te pride obvezno zavarovanje.

(odgovor članu Pia*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko plačujete za zavarovanje avta?
17.6.2011 15:43:00   
katy83
jaz imam Clio 1,2 in tudi toliko plačam, ampak imam samo 10% bonusa, zato je toliko. Koliko pa imaš ti bonusa?
Dragi pa ima Xsaro 1,8 pa za kasko plača 600€, ima pa 55% bonusa.

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko plačujete za zavarovanje avta?
17.6.2011 15:59:54   
Anonimen
73€ in še nekaj na mesec. Avto letnik 2011, benciner, 1,6

(odgovor članu katy83)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko plačujete za zavarovanje avta?
17.6.2011 16:24:03   
Pigy
Opel corsa 1.2 letnik 2005, samo osnovno zavarovanje me je prišlo okoli 210 eurov, imam pa -50% na adriatic.

Do sedaj sem pa vedno plačevala okoli 800 eurov s komplet kasko, sva z referentom ugotovila, da se več ne splača.




_____________________________

Živi za učenje in naučil se boš živeti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koliko plačujete za zavarovanje avta?
17.6.2011 20:02:28   
tabi
punto 2009,1.4,triglav zavarovanje +kasko z vsemi možnimi doplačili 660€(pred 14dnevi)
zavarovanja ne sklepaj pri agentih ker ti ne dajo vseh možnih popustov(predlani plačala 880€)user posted image

_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu Pigy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Koliko plačujete za zavarovanje avta?
17.6.2011 20:09:47   
enea
corsa l. 1999, 1.0, skoraj dva meseca nazaj 160€, ao in ao+, zelena karta,... brez kaska in drugih neumnosti, samo osnova,..
laguna 1999, 1,8, bo pa drugi teden, z delnim kaskom nekje okoli 500€, samo verjetno da ne bomo letos delnega kaska in bo samo osnova ao in ao+, ker nam avto čez teden dobesedno leži v garaži, in se samo za vikende vozimo z njim, pa na dopust bomo šli čez mesec in pol za 14 dni,..user posted image  imamo pa oba pri adriatic slovenici, dobimo pa 55% bonusa, nekaj na izkušenega voznika, pa kaj jaz vem kakšne bonitete še,...user posted image

(odgovor članu tabi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Koliko plačujete za zavarovanje avta?
18.6.2011 6:33:30   
sončnica24
No da vas potolažim ste še daleč za nama. Kompletno obvezno + polni kasko (z odbito franšizo - zahteva leasing) na 10 obrokov, vsak mesec 115€ - zavarovalnica Maribor. Je pa res da še ni veliko bonusa, pa da je moj imel lani pred registracijo prometno in je zgubo 10%. Avto zavarovan pri ZM, preko poznanega agenta ki še tak kak popust zraven da če je le možno.

Še avto kia ceed 1,4 s tem da ma baje veliko KW - nimam pa pojma kolko točno tak se mi od nekod zdi da okrog 90.

< Sporočilo je popravil sončnica24 -- 18.6.2011 6:34:59 >

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Koliko plačujete za zavarovanje avta?
18.6.2011 21:19:55   
Felicita
Generali, 1998 1.4 motor, 59kW (mislim da se to tut upošteva) - osnovno, asistenca, nezgodno zavarovanje za potnike, 13. razred - 330,83€ leta 2010; isti avto 2011 (brez nesreče, torej 12. razred - 90% premije) 311,41€.

Potem sem kupila nov avto, 2003, 1.4 motor, 72kW, še vedno Generali in še vedno 12. razred 355,73€


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Koliko plačujete za zavarovanje avta?
19.6.2011 19:08:50   
Doll
Skoraj jurja plačamo. Je pa zavarovano za čisto vse

(odgovor članu Pia*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Koliko plačujete za zavarovanje avta?
19.6.2011 19:46:41   
Anonimen
Za mojega Smartija letnik 2000, sem letos plačala 320€ (z 10% bonusa). V to ceno je pa všteto osnovno zavarovanje in AO+ ... družinski avto (letnik 2008) je pa druga pesem ... zanj gre pa letno skoraj tisočak user posted image

< Sporočilo je popravil Otika -- 19.6.2011 19:47:21 >

(odgovor članu Doll)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Koliko plačujete za zavarovanje avta?
19.6.2011 23:52:36   
nananaja
za cliota 1,4 sva letos malo brisala delne kaskote in zeleno karto in plačala okoli 170€, premiski razred 8.
za 307sw 1,6 pa imava 14. premijski razred, pa je bilo okoli 550 AO, AO+, stekla, divjad, luči in ogledala.

vse triglav.
sem pa letos primerjala z generali, pa sem pri kliotu naračunala 80€ več, pozna se popust na zvestobo, popust za mlado družino, premoženjski paket. za 307ko pa sem naračunala pri generali 20€ manj, ker še niti eno leto ni bil prej registriran.

Kar se pa tiče delnega kaska, stekla, divjad in luči in ogledala stanejo ravno toliko kot samo parkirišče, pod katero ti navadno štejejo le praske, večje stvari pa itak ne štejejo. so pa ravno luči, ogledala in stekla najdražja za menjat v primerjavi s praskami, take imamo izkušnje, letos sem na 307 menjala vetrobransko steklo, je bil račun 528€ v primerjavi s premijo, ki je 30€.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Koliko plačujete za zavarovanje avta?
20.6.2011 11:28:55   
Ekaz
Pia; ne, vandalizem in neznani storilec nista sorodni duši. Vsaj meni je tako rekel in potem nisem nikjer drugje preverjala (zavarovalnica Tilia).

(odgovor članu Pia*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Koliko plačujete za zavarovanje avta?
20.6.2011 12:16:05   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: Ekaz

Pia; ne, vandalizem in neznani storilec nista sorodni duši. Vsaj meni je tako rekel in potem nisem nikjer drugje preverjala (zavarovalnica Tilia).


Ko pride do škodnega primera, najdejo vse živo, da ni treba pokrit stroškov. Mojemu bratu je nekdo vrgel na šipo petardo, poškodba je bila taka, da je bilo treba menjat vetrobransko steklo. imel je zavarovano kombinacijo steklo, na zavarovalnici pa so rekli, da bi to plačali samo v primeru, da bi imel zavarovan vandalizem. In je škodo plačal sam.

(odgovor članu Ekaz)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Koliko plačujete za zavarovanje avta?
20.6.2011 16:13:33   
ronja
Imava xaro picasso disel (to je enoprostorec) in sva ga ravno zadnjič registrirala - zavarovanje je bilo manj kot 220 €, mislim, da malo čez 200€, s tem, da imava zavarovanega šoferja in vse potnike in asistenco na cesti (kaska ali česa drugega pa ne). NIsem pa v zadnjih 14ih letih naredila nobene nesreče in imava popust na mlado družino, ker imava mala otroka. Sva (oz. sem) pa pri Triglavu.

Predno se mi je izteklo zavarovanje, so me gnjavili iz Addriatika, da ker sem njihova zavarovanka (dodatno zdravstveno), imam posebne ugodnosti itd... in da bi mi oni predstavili svoj izračun. Ok, najprej tipa ni bilo na dan, ko smo bili zmenjeni. Potem, ko je prišel, se je sicer opravičil in je bil čisto ok, samo zavarovanje je bilo pa še vedno dražje. POtem so dali še popust na družino, pa je še vedno prišlo več! Prišlo bi naju najbolj osnovno 227€, brez zavarovanja potnikov in brez asistence...

Zdaj razmišljam, da bi si še dodatno zdravstveno zavarovanje prepisala na Triglav, ker je očitno cenejši, z obojim pri istem bi pa verjetno tudi kaj prihranila. Pa še s Triglavom imam dobre izkušnje (ko so se ljudje zaletavali vame in ko sem se jaz enkrat zaletela - prvo leto, hehe, samo pleh, nič hudega:) so bili vedno fer, prijazni in so plačali, kar je bilo treba). Pri Sloveniki, ki je zdaj skup z Adriatikom imam pa slabe izkušnje, ker mi niso izplačali tega, kar bi mi pripadalo, ko sem bila nezgodno zavarovana (je bilo obvezno na faksu, brez tega se nisi mogel vpisat, si moral prinest plačano položnico) in sem imela zlomljeno stegnjenico in bila pol leta na berglah. S tem, kar sem dobila, sem glih komi pokrila rešilca iz Rijeke do Lj... Tako da - razmišljam, da bi vse skup prepisala na Triglav, samo financ minister mora mal preverit, če se to splača.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Pia*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Koliko plačujete za zavarovanje avta?
21.6.2011 9:50:51   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Pia*

Koliko vi plačujete za svoje konjičke?

Glih prejšni teden sem imela in sem plačala za Twinga 1,2 motor z nič bonusa in sem plačala 448€, imam pa obvezno zavarovanje + AO+ stekla, divjad, ogledala.
Imam pa pri Generaliju.

(odgovor članu Pia*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Koliko plačujete za zavarovanje avta?
21.6.2011 19:23:01   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: enea

corsa l. 1999, 1.0, skoraj dva meseca nazaj 160€, ao in ao+, zelena karta,... brez kaska in drugih neumnosti, samo osnova,..
laguna 1999, 1,8, bo pa drugi teden, z delnim kaskom nekje okoli 500€, samo verjetno da ne bomo letos delnega kaska in bo samo osnova ao in ao+, ker nam avto čez teden dobesedno leži v garaži, in se samo za vikende vozimo z njim, pa na dopust bomo šli čez mesec in pol za 14 dni,..user posted image  imamo pa oba pri adriatic slovenici, dobimo pa 55% bonusa, nekaj na izkušenega voznika, pa kaj jaz vem kakšne bonitete še,...user posted image


evo danes sem zavarovala še laguno 1,8, 88 kw, l. 99, in sem dala 236e, Adriatic slovenica

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Koliko plačujete za zavarovanje avta?
28.6.2017 13:50:45   
mitja29
Hej,

osebno sem si pomagal z informativnim izračunom, ki ga lahko narediš tukaj: http://zavarovanjeavta.net/izracun-zavarovanja-avta-v-primeru-totalke/

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?