|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ROOONJAAAAAA!!!!!!!!!!!
26.6.2011 23:37:26   
mateyka
men se skoz zdi, da če ti je ful slabo, si vsaj ziher da bojo hormoni orpavili svoje delo. ker TOK slabo mi pa ne more bit brez veze (and belive me, I know) - ima svoj namen user posted image

p.s. pri slabosti pomaga če veliko spiš. user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: ROOONJAAAAAA!!!!!!!!!!!
26.6.2011 23:53:54   
ronja
Ja, saj s tem se tudi jaz tolažim: v obeh uspešnih nosečnostih sem precej bruhala in v ostalih, ko mi ni bilo svinjsko slabo, je bilo nekaj narobe.

p.s. pri slabosti pomaga če veliko spiš.

Ja, problem je samo, če ti je tako slabo, da zaspat ne moreš. Ali še boljše - da se od slabosti zbudiš ob 3h ponoči, kar se mi zadnje čase redno dogaja... Ful ni fajn. Ampak saj pravim - konec jan. bo verjetno že boljše:).


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: ROOONJAAAAAA!!!!!!!!!!!
27.6.2011 9:01:12   
koala
IIIIIIIIII ronja čestitke!!!!!!
Čudovito nosečbnost z malo slabosti pa zdravo dete želim.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: ROOONJAAAAAA!!!!!!!!!!!
27.6.2011 9:24:46   
mojamura
ronja čestitam!!! lepo user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: ROOONJAAAAAA!!!!!!!!!!!
27.6.2011 11:21:06   
hedviga
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Kaj pravita deklici ? Navijata za bratca ali sestrico?

Lejla bi bratca, Ronja pa navija za sestrico (očitno ima dobre izkušnje z njimiuser posted image ). Oči si je želel samo to, da se želja ne uresniči obemauser posted image . No, njemu se je uresničila, je samo eden/ena.




Bejž no, pa dva komada iznenada je faaaaaaajnn!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Špelca in Mihec 9.2.2009


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: ROOONJAAAAAA!!!!!!!!!!!
27.6.2011 12:36:37   
Vijoličarka
Čestitke, ronjica!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Glede na tvojo zgodovino in da je od tega odvisen rezultat, ti želim, da ti bo še naprej slabo.......... hm, tole pa res zveni sadistično...user posted image   Upam pa, da boš te slabosti čim lažje prenašala.

Ali naj se izpolni želja Ronji ali Lejli? Težka tale. Ronja in tri pupike zveni luštno, ampak po drugi strani bi bil pa tudi zanimiv izziv zate ustvarjati tudi kakšne 'fantovske zadeve'.

Par pikapolonic, mislim da ti bodo prav prišle. Drži se.
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: ROOONJAAAAAA!!!!!!!!!!!
27.6.2011 21:44:43   
StrawberrY
Čestitke Ronja! Navijam za fantkauser posted image . Zaradi imena user posted image . Sem firbčna, kako bi mu dala ime, glede nato, da imata tamalidve meni krasna imena.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: ROOONJAAAAAA!!!!!!!!!!!
27.6.2011 22:58:43   
ronja
Bejž no, pa dva komada iznenada je faaaaaaajnn!!!!!

Ja, če bi bila v prvo dva, se ne bi nihče pritoževal, v drugo bi verjetno malo pobledela, pa ker verjetno ne bi preživela (že ena se je morala kar fajtat, da ji je ratalo)... v tretje pa dvojkica... hm... Logistika - nov avto, obvezno večje stanovanje... prinese kup enih "malenkosti" s seboj... Da ne začnem računat, koliko bi dali čez par let za Postonjsko jamo, hehe. Tako da je še eden čisto ok, ne smemo bit požrešniuser posted image .
Sicer na splošno nisem proti 4im otrokom, samo zdaj pa sva rekla, da je tale zadnji (razen če kontracepcija odpove), ker so tele nosečnosti res ubitač, se mi zdi, da potem 9 mesecev ni nič od mene, pa če se še tako trudim... Pa malo sem že stara, da bi si še enega omislila po temle... Pa seveda vse prej našteto, kar je v bistvu vse vezano na dinarčke...

vijoličarka, hvala za tvoje želje, čeprav se čudno slišijouser posted image . Kar se fantovskih zadev tiče: sama sem bolj "tomboy" in mi je kar hecno, da malidve pa niti nista... kakor je najprej kazalo, da bo Ronja prava razbojnica, je zdaj ratala ena taka pridna pupika, imenu navkljubuser posted image . No, Lejla je malo bolj divja zaenkrat. Ampak obe si pa želita, da naredimo papirnatega zmaja (mam že v planu od zime, pa prej ni bilo vremena, potem sem mela totalno gužvo v službi in me tu ni bilo, zdaj sem ap noseča in precej neuporabna)... Upam, da nam rata ga naredit:). Tako da kaj fantovskega se bo že našlo:).

strawberry, hehe, kak razlog za fantkauser posted image . no, če ne bo fantek, ti bom napisala najin ožji izbor, ko ga dorečeva, okidoki?


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: ROOONJAAAAAA!!!!!!!!!!!
27.6.2011 23:15:31   
nejcko
Čestitam, Ronja!!!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: ROOONJAAAAAA!!!!!!!!!!!
28.6.2011 8:10:34   
skuštrana
Jeeee!!! Čestitke!!!

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: ROOONJAAAAAA!!!!!!!!!!!
28.6.2011 8:12:57   
skuštrana
Bejž no, pa dva komada iznenada je faaaaaaajnn!!!!!


Ja, če bi bila v prvo dva, se ne bi nihče pritoževal, v drugo bi verjetno malo pobledela, pa ker verjetno ne bi preživela (že ena se je morala kar fajtat, da ji je ratalo)... v tretje pa dvojkica... hm... Logistika - nov avto, obvezno večje stanovanje... prinese kup enih "malenkosti" s seboj... Da ne začnem računat, koliko bi dali čez par let za Postonjsko jamo, hehe. Tako da je še eden čisto ok, ne smemo bit požrešniuser posted image .
Sicer na splošno nisem proti 4im otrokom, samo zdaj pa sva rekla, da je tale zadnji (razen če kontracepcija odpove), ker so tele nosečnosti res ubitač, se mi zdi, da potem 9 mesecev ni nič od mene, pa če se še tako trudim... Pa malo sem že stara, da bi si še enega omislila po temle... Pa seveda vse prej našteto, kar je v bistvu vse vezano na dinarčke...


Ej, Ronja, ko sem jaz bila noseča v tretje pridem na prvi pregled pa mi reče g - vau, vi ste pa plodni...Jaz sem baje čisto prebledela in vprašala a sta dva ???user posted image user posted image


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: ROOONJAAAAAA!!!!!!!!!!!
28.6.2011 9:05:57   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: ronja


strawberry, hehe, kak razlog za fantkauser posted image . no, če ne bo fantek, ti bom napisala najin ožji izbor, ko ga dorečeva, okidoki?


user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 62
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?