|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kako uničiti urok- črno magijo
9.11.2012 17:16:29   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Samo The Rite je pa posnet baje po resničnih dogodkih.....user posted image


ne vem, ne vem, sej bi Frodici želela malo supernatural experienca, samo ne vem, če bi si komu upala to privoščit user posted image



Uporaba nadmocnega , da vsaj posredno nadvladas nadmocnega?


[zelo zanimiva sintagma - "ce bi si komu upala". Pomen - zmorem , lahko naredim ampak zaradi drugih ne vem ali bi.... dejansko stanje - lahko samo upas... (in eventualno molis)]

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: kako uničiti urok- črno magijo
9.11.2012 17:17:11   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Film

hvala. A je dober, se splača pogledat?


če maš rada grozljivke in nisi občutljiva na nočne more..



Tako hud pa res ni...

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: kako uničiti urok- črno magijo
9.11.2012 17:19:13   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Film

hvala. A je dober, se splača pogledat?


Meni je bil dober.....jaz recimo take filme brez problema gledam in nimam mor zaradi tega....ker so neresnični in v to pač ne verjamem.......recimo Žage (od tistega teksačana, ali kaj je že bil, ki je z motorko ljudi klal) pa nisem gledala....ker imam vedno v glavi, da lahko tudi k meni nekdo z motorko pride in me razžaga.....user posted image


meni so pa taksni filmi bolj za najstnike... Grozljivka temelji na kolicini razliotega kecapa... ni vsebine, ni nic intrigantnega, nic zanimivega.. zgolj klanje brez nekega vzroka... ma bedno no... skoda casa....

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: kako uničiti urok- črno magijo
9.11.2012 17:24:52   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: tehnofil

Deluje pa nekako po tem principu. Z dejanji, ki jih delaš po navodilu maga daješ tem silam dovoljenje za delovanje v tvojem življenju. V bistvu gre za odpiranje vrat. Že v osnovi vsi na nek način temu odpiramo vrata s svojim dejanji. Zamere, bolečine, strah, jeza, hudobija, laž, kraja, preklinjanje, nevoščljivost, ...in še. Vse to so razpoke v katere se ti lahko primejo. Več kot je tega, bolj se lahko držijo. Nikoli ne moreš pa teh vrat popolnoma zapreti oz. imeti tako gladko površino, da se nimajo kje "prijeti".

Naprimer, tudi če najdeš nekoga, ki z belo magijo "odžene" črno magijo se to pozna na nekem drugem področju tvojega življenja, še najbolj na potomcih, ker s tem da si se odprl, dal dovoljenje za delovanje, potem delujeo. Tiste težave, zaradi katere so bili poslani, lahko ni več, vendar se pojavijo čisto druge na videz nepovezane.

Kako se potem rešiti?

To je že Frodo pa čeprav iz ironije lepo povedal, ampak le na pol. Noben duhovnik eksorcist ne more narediti vse. Pomaga lahko le nekako 10% (ki pa so potrebni). Ostalih 90% je vseh na tebi. Če se ti nič ne obrneš k Bogu bo tudi tistih 10% zelo malo pomagalo. Nekako tako, bolj ko se ti obračaš k Bogu, bolj tistih 10% deluje. Torej vse je bolj odvisno od tvoje resnične spreobrnitve, kot od ostalih, tudi maga.

Ni pa vse eksorcizem. Pogosto gre le za infestacijo, ne za obsedenost. Prave obsedenosti so dejansko precej redke. Se pa pogostost infestacije v zadnjem dvajsetletju veča. Kakorkoli že, koraki so: tvoje spreobrnenje in zatekanje k Jezusu, molitev osvobajanja (tako tebe kot lahko tudi prostora) s strani duhovnika in zgledno versko katoliško življenje.

Ob tem moraš vedeti, da spreobrnenje potegne za sabo povečano intenzivnost delovanja hudobnih duhov, predvsem z zastraševanjem, saj iz "nevtralnosti" prestopaš k njihovim nasprotnikom in to želijo na vsak način preprečiti, saj dobro vedo, da bodo morali v kratkem"spokati".

Na strani 10% je vse pripravljeno. Le čaka še da stegneš roko tja da ti pomaga. Če roke tja ne stegneš, ti tudi dosti ne more pomagati. Tako da, rešitev v bistvu zahteva samo napor s tvoje strani.



Napor s svoje strani.. to govorijo vsi... in tisti, ki pravijo, da ni magija, da se mora potrduti sama itn...
Imenovano bog ni nekaj zunanjega kar resi nase probleme, je pac verovanje, da smo jih sposobni resiti sami. incijalni potisk je lahko vera v boga, zaupanje tarpeutu in vera v njegove besede ali kateri koli drug "sprozilec".

BTW: vere, pa tudi katoliska, oblujejo z magijskimi obredi...


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: kako uničiti urok- črno magijo
9.11.2012 18:21:43   
polonicapika

IZVIRNO SPOROČILO: Brinčika

A ve kdo izmed vas kako uničiti urok, ki je narejen nad nekom? Ali je imel kdo konkreten primer,oz. izkušnje s tem vem da jih je kar nekaj, poznate koga ki to resnično izvaja, naredi da deluje , ne pa da samo pokasira in služi s tem, če ima kdo izkušnje prosim z nasveti. Nekaj sem gledala na spletu je veliko tega ampak nisem zasledila nobenega v bližini. Problem je namreč sledeč: prijateljica je s svojim možem poročena več kot 10 let, prvi dve leti sta se razumela odlično, potem je neka ženska bila zaljubljena v njenega moža , vendar njega ni zanimala ona ne nobena druga kot njegova žena, od takrat naprej pa imata vsake toliko izpade kreganja za neumnosti kar tako, mož je nagle jeze, vzkipljiv, službe nikakor ne dobi, čeprav je zelo priden in delaven , tudi doma se izkaže in vidi da je pripravljen poprijeti za vsakršno delo, če pa mu že uspe dobit potem to hitro splava po vodi ali firma gre v stečaj, ali mu ne dajo plače, , česarkoli se loti, začne delat ne naredi uspešno, je zelo občutljiv na grlo, imel je vse možne preiskave tako da so mu zdravniki rekli da je zdrav, zdaj ima kar naprej neka vnetja, tako da mora bit narejen nek urok nad njim . Uničuje ga psiha. Prosim za kak predlog kam naj se obrne za rešitev tega problema. Lahko tudi na zs.



Je opcija, da se je ta moški tudi malo zaljubil, pri čemer ni računal s posledicami. In če je psiha problem, je treba delati na tem. Ker so mu zdravniki rekli, da je zdrav, je pač pod stresom, zato čuti to tudi na grlu ali kje drugje na telesu.
Moj predlog je, če psihično ne bo porihtal, ga bo koštalo tudi zdravje.
Morda se je dec samo zaljubil in je žena postala malo manj zanimiva in se pač zato tudi kregata. Dvomim, da je bil kakšen urok uporabljen, temveč le okoliščine, ki botrujejo še danes na pretekle dogodke. user posted image

(odgovor članu Brinčika)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: kako uničiti urok- črno magijo
10.11.2012 10:52:00   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: polonicapika
Je opcija, da se je ta moški tudi malo zaljubil, pri čemer ni računal s posledicami. In če je psiha problem, je treba delati na tem. Ker so mu zdravniki rekli, da je zdrav, je pač pod stresom, zato čuti to tudi na grlu ali kje drugje na telesu.
Moj predlog je, če psihično ne bo porihtal, ga bo koštalo tudi zdravje.
Morda se je dec samo zaljubil in je žena postala malo manj zanimiva in se pač zato tudi kregata. Dvomim, da je bil kakšen urok uporabljen, temveč le okoliščine, ki botrujejo še danes na pretekle dogodke. user posted image


Prav zato sme uporabila ironijo, ko sem predlagala egzorcizem -vedno moras prvo ugoptoviti kaj oz kdo te  je obsedel (ali "obsedel").  Prevec pripisujejo magiji in magijskim obredom. Ce se dvakrat spotaknes to se ni nujno magija.... ce si brez volje se ni nujno magija.... Pred leti je vsaka depresivna oseba bila urocena, pa so tudi z "elektrosoki" izganjali hudica....

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu polonicapika)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: kako uničiti urok- črno magijo
24.5.2014 9:45:02   
crnobelocrno
Jaz sem imela hude iskušnje z magijo. urok ne morete sami uničiti mora vam pomagat profesionalna oseba. meni in mojo družino je pomagala ena oseba in zdaj hvala bogu smo svi uredu. lahko me kontaktirate na mejlu vam pošljem njegove podatke. zelo je poštena in vas obdela do konca.
moj email shrani.shrani@gmail.com

(odgovor članu Brinčika)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: kako uničiti urok- črno magijo
24.5.2014 12:30:15   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: crnobelocrno
vas obdela do konca.


user posted image

(odgovor članu crnobelocrno)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: kako uničiti urok- črno magijo
24.5.2014 13:03:04   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: crnobelocrno
.. in vas obdela do konca.


ok, tole je pa zlovešče user posted image

(odgovor članu crnobelocrno)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: kako uničiti urok- črno magijo
24.5.2014 18:12:43   
alda
IZVIRNO SPOROČILO: crnobelocrno

Jaz sem imela hude iskušnje z magijo. urok ne morete sami uničiti mora vam pomagat profesionalna oseba. meni in mojo družino je pomagala ena oseba in zdaj hvala bogu smo svi uredu. lahko me kontaktirate na mejlu vam pošljem njegove podatke. zelo je poštena in vas obdela do konca.
moj email shrani.shrani@gmail.com



kaj je dans čas za EPP?
Admini!!!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu crnobelocrno)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: kako uničiti urok- črno magijo
24.5.2014 19:42:59   
Vijoličarka
Vsak dan je dan za EPP na RR.

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 111
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?