|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali vam uspe kaj privarčevat?
20.7.2011 13:24:37   
luka jan
Jaz pa sem še vedno mnenja da nobena stvar ki me osrečuje ni predraga, zato si jo privoščim. In tukaj se še kako strinjam s Kerenso, delam zato, da se imam fajn.user posted image user posted image

Poznam nekaj primerov ko imajo hiše spedenane u nulo, spredaj nov avto, okolica tipi topi. Zakaj, zato da se vsi pogovarjajo o njih kako dobro gospodarijo. Na morje ne hodijo, v hribe tud ne, zdravilišče jim je mimo, kofetkajo ne, restavracij ne poznajo. Ampak saj v končni fazi tega nihče ne ve, a si naj na čelo napišejo da so bli na morju in zapravljali denar. Če v ta namen naredijo lepo škarpo pred hišo se pa to vidi, cela vas bo o tem govorila.

Mi smo si letos privoščili dolg dopust na morju, stal nas bo okrog 4000 eurov. Pa kaj, lahko si ga privoščimo, to nas vse osrečuje, ampak je pa kost za glodanje. Ta isti ljudje, ki imajo svojo spedenano hiško so bili pametni za umret. Namesto da bo varčevali in si enkrat omislili nekaj svojega, takole po nepotrebno trošimo. Pa koga na svetu briga kaj jaz počnem s svojim denarjem. Živim res v hiši staršev kjer imam čisto svoje 3 sobno stanovanje, spredaj vrt, jaz svoje hiše ne rabim. Zato pa grem na morje in si privoščim. To je to, kar me dela srečno in v tem uživam. Zakaj bi varčevala in se odrekala, če kaj ostane fajn, drugače pa tudi vredu. Samo enkrat živim.user posted image user posted image

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Ali vam uspe kaj privarčevat?
20.7.2011 13:26:59   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: luka jan
Samo enkrat živim.user posted image user posted image

Jaz pa verjamem v reinkarnacijo. user posted image

Ne... resno... V prejšnjem življenju sem bila očitno bogata. Če pred mene postaviš tri izdelke BREZ cene in me vprašaš, kateri mi je najbolj všeč, bom avtomatsko pokazala na najdražjega (pa cene ob tem ne bom vedela).

No, v naslednjem življenju bom pa spet bogata. user posted image

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Ali vam uspe kaj privarčevat?
20.7.2011 13:29:17   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: luka jan

Mi smo si letos privoščili dolg dopust na morju



Eto, če je kaj, kar zavidam, je dolg dopust. To zame pomeni več kot 14 dni. Vse, kar je več v enem kosu, je zame res luksuz, za katerega bi prav tako plačala več tisoč evrov. Ampak človek pač ne more imeti vsega, a ne?

Pikica, ti se samo pofočkaj, ko si zaželiš kavico. Častim.user posted image


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Ali vam uspe kaj privarčevat?
20.7.2011 13:34:31   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: luka jan

Poznam nekaj primerov ko imajo hiše spedenane u nulo, spredaj nov avto, okolica tipi topi. Zakaj, zato da se vsi pogovarjajo o njih kako dobro gospodarijo. Na morje ne hodijo, v hribe tud ne, zdravilišče jim je mimo, kofetkajo ne, restavracij ne poznajo. Ampak saj v končni fazi tega nihče ne ve, a si naj na čelo napišejo da so bli na morju in zapravljali denar. Če v ta namen naredijo lepo škarpo pred hišo se pa to vidi, cela vas bo o tem govorila.



Če jih to osrečuje, potem je to za njih popolnoma ok. Tako kot tebe osrečuje dopust za 4000€ (btw. tudi mi radi potujemo in nam za to ni škoda denarja).  In tako, kot je tebi mimo njihovo pedenanje hiše in avtomobili, so njim mimo tvoji dopusti. Point je v tem, da mora vsak živet  tako, da bo na koncu srečen.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Ali vam uspe kaj privarčevat?
20.7.2011 13:35:41   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Pikica, ti se samo pofočkaj, ko si zaželiš kavico. Častim.user posted image



Zmenjenouser posted image .

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Ali vam uspe kaj privarčevat?
20.7.2011 13:47:01   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

Point je v tem, da mora vsak živet  tako, da bo na koncu srečen.



user posted image


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Ali vam uspe kaj privarčevat?
20.7.2011 13:47:43   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

IZVIRNO SPOROČILO: luka jan

Poznam nekaj primerov ko imajo hiše spedenane u nulo, spredaj nov avto, okolica tipi topi. Zakaj, zato da se vsi pogovarjajo o njih kako dobro gospodarijo. Na morje ne hodijo, v hribe tud ne, zdravilišče jim je mimo, kofetkajo ne, restavracij ne poznajo. Ampak saj v končni fazi tega nihče ne ve, a si naj na čelo napišejo da so bli na morju in zapravljali denar. Če v ta namen naredijo lepo škarpo pred hišo se pa to vidi, cela vas bo o tem govorila.



Če jih to osrečuje, potem je to za njih popolnoma ok. Tako kot tebe osrečuje dopust za 4000€ (btw. tudi mi radi potujemo in nam za to ni škoda denarja).  In tako, kot je tebi mimo njihovo pedenanje hiše in avtomobili, so njim mimo tvoji dopusti. Point je v tem, da mora vsak živet  tako, da bo na koncu srečen.



Ne, meni ni mimo njihovo pedenanje hiše, jaz bi tud če bi imela dovolj za vse, pa nimam. In prav nič jim nisem nevoščljiva, samo vem da je to samo fasada za katero se skrivajo. Pa poanta vse te hiše in spenanja je v hvaljenju. Veš kolikokrat poslušam kako imajo lepo, pa vem da imajo res, pa da oni bi tud šli na morje pa ni problem denar, samo jim preprosto ni do tega. Ok razumem, morje ti ne sede, samo da ti nič ne sede kar je treba plačat, tega pa res ne razumem. Ti garantiram da bi bili z nami cel dopust če bi jim mi plačali, pa bi jim čisto sedlo. A misliš da so v tem srečni? Jaz vem da niso, samo moti me takšno obnašanje in takšen način razmišljana, v njihovo življenje se pač ne vtikujem.user posted image

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Ali vam uspe kaj privarčevat?
20.7.2011 14:00:19   
Nika v službi
Gre za prioritete, Luka Jan. Jaz si npr. ne bi nikoli kupila nekega hudega mobilca za ne vem kakšen denar. Ker mi pač ni, da bi za ta namen plačevala preveč. Grem raje večkrat na kavo. Ampak če mi ga pa nekdo kupi, ga pa vzamem. Si razumela point?


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Ali vam uspe kaj privarčevat?
20.7.2011 14:01:41   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: luka jan



Ne, meni ni mimo njihovo pedenanje hiše, jaz bi tud če bi imela dovolj za vse, pa nimam. In prav nič jim nisem nevoščljiva, samo vem da je to samo fasada za katero se skrivajo. Pa poanta vse te hiše in spenanja je v hvaljenju. Veš kolikokrat poslušam kako imajo lepo, pa vem da imajo res, pa da oni bi tud šli na morje pa ni problem denar, samo jim preprosto ni do tega. Ok razumem, morje ti ne sede, samo da ti nič ne sede kar je treba plačat, tega pa res ne razumem. Ti garantiram da bi bili z nami cel dopust če bi jim mi plačali, pa bi jim čisto sedlo. A misliš da so v tem srečni? Jaz vem da niso, samo moti me takšno obnašanje in takšen način razmišljana, v njihovo življenje se pač ne vtikujem.user posted image


Pa saj se verjetno tudi ti rada pohvališ kako lepo ste se imeli na dopustu in kako zelo ste uživali (no, jaz seuser posted image ). Tako kot oni radi pohvalijo svojo škarpo. Za dopust pa jim je očitno škoda denarja in zato verjetno ne bi uživali na dopustu za 4000€, ker bi jih ves čas žrlo, kaj vse bi lahko s tem denarjem naredili na hiši. Če bi jih povabili na brezplačne počitnice, bi pa sigurno z veseljem šli (kdo pa ne bi - jaz pridem takojuser posted image ). In v tem je hec - ljudje imamo različne prioritete. Eni so zadovoljni, ko si za svoj denar privoščijo dopust, drugi pedenajo hišo, tretji čik in kavo, vsak pa ima neko neuresničeno željo. Ampak to še ne pomeni, da nis(m)o srečni.



(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Ali vam uspe kaj privarčevat?
20.7.2011 14:06:09   
Nika v službi
Ma, pikica midve morava res na kavo.user posted image

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Ali vam uspe kaj privarčevat?
20.7.2011 14:08:12   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Ma, pikica midve morava res na kavo.user posted image

Očitno resuser posted image .

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Ali vam uspe kaj privarčevat?
20.7.2011 14:09:22   
Kerensa*
No, pojdita že na to kavo, no - varčujta z natipkanimi besedami, ne pa s centi za kofe! user posted image

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Ali vam uspe kaj privarčevat?
20.7.2011 14:11:29   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

No, pojdita že na to kavo, no - varčujta z natipkanimi besedami, ne pa s centi za kofe! user posted image


Če si fouš, pridi zraven. Bom že zmogla še eno kavo...user posted image


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Ali vam uspe kaj privarčevat?
20.7.2011 14:12:23   
Kerensa*
V tem vremenu pa ne grem ven, na-a. Če boš/bosta še za, se lahko zmenimo kdaj, ko bo malce lepše.

Aja, pa naj te ne skrbi - kavo si lahko plačam sama. user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Ali vam uspe kaj privarčevat?
20.7.2011 14:13:53   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

V tem vremenu pa ne grem ven, na-a. Če boš/bosta še za, se lahko zmenimo kdaj, ko bo malce lepše.

Aja, pa naj te ne skrbi - kavo si lahko plačam sama. user posted image


Vem, vem, da si jo lahko, ampak jaz sem ponudila, da častim. In jasno, da ne greva danes, za vse ostalo pa je stvar dogovora. In prioritet.user posted image


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Ali vam uspe kaj privarčevat?
20.7.2011 14:14:55   
Kerensa*
Prioritete? Pred kavo so samo še cigareti. No, pa še seks bi se dalo nekam sem uvrstiti, ampak ta že nima zveze z našim srečanjem v MC. user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Ali vam uspe kaj privarčevat?
20.7.2011 14:16:31   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Gre za prioritete, Luka Jan. Jaz si npr. ne bi nikoli kupila nekega hudega mobilca za ne vem kakšen denar. Ker mi pač ni, da bi za ta namen plačevala preveč. Grem raje večkrat na kavo. Ampak če mi ga pa nekdo kupi, ga pa vzamem. Si razumela point?



Razumela.user posted image Imaš pa verjetno veliko ostalih stvari na prioritetni list, ki so tudi plačljive. Si predstavljaš da je tvoja prioriteta samo gradnja hiše in čisto nič več.user posted image Pa da v življenju ne najdeš niti enega užitka razen gradnje? Jaz ne razumem , pa verjetno tudi nikoli ne bom.

Moj dopust, moje kofetkanje, moji užitki so samo zame, za mojo dušo. Kaj se naj hvalim da sem bila cel mesec na morju, pa dans že dvakreat na kavi? Le zakaj?

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Ali vam uspe kaj privarčevat?
20.7.2011 14:21:20   
Nika v službi
Glej, Luka Jan, osebno zelo nerada sodim zgolj po zunanjem videzu. Ne vemo, kaj se dogaja za zidovi, kakšna zanimanja imajo sosedje, znanci... ne vemo, s čim se ukvarjajo. Mogoče je tvoj sosed strasten numizmatik, ki bi zadnji evro dal za svoje kovančke, mogoče se ukvarja s čim drugim, kar je očem radovednih sosedov skrito. Ti vidiš samo škarpo, lepo hišo... ne veš, kaj je izza tega.



_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Ali vam uspe kaj privarčevat?
20.7.2011 14:22:21   
arabela*
hmm..težko kaj privarčujem v današnjem času in glede na trenutne razmereuser posted image ..Morda kje skrijem kakih 20 ojrov in potem porabim za kake bedarijeuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Ali vam uspe kaj privarčevat?
20.7.2011 14:23:43   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Prioritete? Pred kavo so samo še cigareti. No, pa še seks bi se dalo nekam sem uvrstiti, ampak ta že nima zveze z našim srečanjem v MC. user posted image


Ok, cigarete še preživim, seksa pa res ne bi mešala sem zraven, pa čeprav je možnost popoldanskega počitka relativno blizu.user posted image

p.s. Loto imajo tudi v MC, kolikor vem.


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Ali vam uspe kaj privarčevat?
20.7.2011 14:25:44   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Glej, Luka Jan, osebno zelo nerada sodim zgolj po zunanjem videzu. Ne vemo, kaj se dogaja za zidovi, kakšna zanimanja imajo sosedje, znanci... ne vemo, s čim se ukvarjajo. Mogoče je tvoj sosed strasten numizmatik, ki bi zadnji evro dal za svoje kovančke, mogoče se ukvarja s čim drugim, kar je očem radovednih sosedov skrito. Ti vidiš samo škarpo, lepo hišo... ne veš, kaj je izza tega.




Vem in poznam, ampak zadeva je prkompleksna za forum, na kakšni kavici bi se lažje zmeniliuser posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Ali vam uspe kaj privarčevat?
20.7.2011 14:25:51   
pelin
jaz sem že na kavi...domači...sem se odločla da začnem šparat in je tko cenejeuser posted image ....heeeec....ena dobra kavica in še dobreeeejši čvek s kolegicami se ne da plačati z nikakršnim denarjem...je neprecenljiv...

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Ali vam uspe kaj privarčevat?
20.7.2011 14:26:02   
Kerensa*
Za danes imam Loto že plačan... potem ga pa ne bom več plačevala, ker bom danes zadela sedmico... in začela varčevati. user posted image


(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Ali vam uspe kaj privarčevat?
20.7.2011 14:29:14   
Nika v službi
Ok, Luka Jan, če prideš iz okolice CE do LJ, povabim še tebe na kufe. Zdaj smo že 4. In ker v kuhanju kavice doma ni prav nobenega čara, povabim tudi tebe, Pelin. Še kdo?user posted image

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Ali vam uspe kaj privarčevat?
20.7.2011 14:29:53   
Kerensa*
A potem vse pijemo na tvoj račun, Nika? Me pa varčujemo? user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?