|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ali vam uspe kaj privarčevat?
20.7.2011 14:37:13   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Ok, Luka Jan, če prideš iz okolice CE do LJ, povabim še tebe na kufe. Zdaj smo že 4. In ker v kuhanju kavice doma ni prav nobenega čara, povabim tudi tebe, Pelin. Še kdo?user posted image


Nika hvala za vabilo, samo trenutno nisem v okolici Ce, sem na morju, enih 800 km stran. Bi pa rade volje prišla, namesto v štumf bi denar dala v en tank bencina.user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Ali vam uspe kaj privarčevat?
20.7.2011 14:38:29   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

A potem vse pijemo na tvoj račun, Nika? Me pa varčujemo? user posted image


Ja, točno tako (tistih 10, 20€ bom že žrtvovala za vas) in moj mož bo v tabelo izdatkov napisal "kavica s prijatelji" XX€.user posted image


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Ali vam uspe kaj privarčevat?
20.7.2011 14:39:17   
Kerensa*
Moj g. Mož tudi pravi, da sem jaz njegov izdatek. Zdaj bom torej izdatek že dvema?! user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Ali vam uspe kaj privarčevat?
20.7.2011 14:40:34   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: luka jan


IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Ok, Luka Jan, če prideš iz okolice CE do LJ, povabim še tebe na kufe. Zdaj smo že 4. In ker v kuhanju kavice doma ni prav nobenega čara, povabim tudi tebe, Pelin. Še kdo?user posted image


Nika hvala za vabilo, samo trenutno nisem v okolici Ce, sem na morju, enih 800 km stran. Bi pa rade volje prišla, namesto v štumf bi denar dala v en tank bencina.user posted image


Torej, se hladiš v senci in surfaš po netu. No, pa opravi en skok v morje še v mojem imenu. In sva kvit. Kje pa si natančneje?


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Ali vam uspe kaj privarčevat?
20.7.2011 14:41:30   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Moj g. Mož tudi pravi, da sem jaz njegov izdatek. Zdaj bom torej izdatek že dvema?! user posted image


Moj pa pravi, da je samo knjigovodja - ker samo beleži dogodke, na katere nima vpliva.user posted image


p.s. Po moje bomo kmalu pristali na Čveku....


< Sporočilo je popravil Nika v službi -- 20.7.2011 14:42:03 >


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Ali vam uspe kaj privarčevat?
20.7.2011 14:54:41   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

IZVIRNO SPOROČILO: luka jan


IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Ok, Luka Jan, če prideš iz okolice CE do LJ, povabim še tebe na kufe. Zdaj smo že 4. In ker v kuhanju kavice doma ni prav nobenega čara, povabim tudi tebe, Pelin. Še kdo?user posted image


Nika hvala za vabilo, samo trenutno nisem v okolici Ce, sem na morju, enih 800 km stran. Bi pa rade volje prišla, namesto v štumf bi denar dala v en tank bencina.user posted image


Torej, se hladiš v senci in surfaš po netu. No, pa opravi en skok v morje še v mojem imenu. In sva kvit. Kje pa si natančneje?



Danes se ni teba hladit v senci, je oblačno pa še piha kot pri norcih. Sem kar v app in gledam z balkona podivjano morje. Jutri pa upam da vse nadoknadim, pa še zate naredim par skokov in potopov.user posted image user posted image Smo pa v Tućepih.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Ali vam uspe kaj privarčevat?
20.7.2011 15:08:41   
Shorty_
Jao čveke, dajte si eno temo odpret na čveku user posted image Aja na kavo v MC šiška me pa lahko povabite imam šiht in domek blizu :)

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Ali vam uspe kaj privarčevat?
20.7.2011 15:09:06   
Kerensa*
Zdaj ne smeš ven, ker si na bolniški.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Ali vam uspe kaj privarčevat?
20.7.2011 15:09:51   
Nika v službi
Ok, Shorty, si na spisku. Lahko pa tudi temo odpreš.user posted image

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Ali vam uspe kaj privarčevat?
20.7.2011 15:13:42   
pikica*
U, ste se pa razčvekale - vidim, da iz kave ratuje pravo srečanjeuser posted image .

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Ali vam uspe kaj privarčevat?
20.7.2011 15:41:31   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

U, ste se pa razčvekale - vidim, da iz kave ratuje pravo srečanjeuser posted image .


Ja, pridruži se na drugi temi.user posted image


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Ali vam uspe kaj privarčevat?
21.7.2011 7:16:02   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi
Vedno in povsod zato rečem - ni tako pomembno, koliko zaslužiš, ampak koliko ti od tistega dejansko ostane. Lahko zaslužiš 10K€, vendar če jih prav toliko zapraviš (ali še več), imaš lahko manj, kot tisti, ki npr. zasluži samo 500€ in pridno vsak mesec da na stran 10, 20, 30...€ (kolikor pać zmore). Zara to teorijo recimo podpira.user posted image

Seveda, ker je to dejstvo. Pa da ne bo kdo narobe razumel. Saj dolgoročno varčujeva oba, ampak nimam pa nekaj malega nekje na lagerju, tako, za "urgentne" primere. In to me moti. Zelo. Od te debate naprej še bolj. user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Ali vam uspe kaj privarčevat?
21.7.2011 7:34:20   
pelin
so nam tele šparoune ženske mal stople na žul, a ne ?!user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Ali vam uspe kaj privarčevat?
21.7.2011 8:25:26   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi
Vedno in povsod zato rečem - ni tako pomembno, koliko zaslužiš, ampak koliko ti od tistega dejansko ostane. Lahko zaslužiš 10K€, vendar če jih prav toliko zapraviš (ali še več), imaš lahko manj, kot tisti, ki npr. zasluži samo 500€ in pridno vsak mesec da na stran 10, 20, 30...€ (kolikor pać zmore). Zara to teorijo recimo podpira.user posted image

Seveda, ker je to dejstvo. Pa da ne bo kdo narobe razumel. Saj dolgoročno varčujeva oba, ampak nimam pa nekaj malega nekje na lagerju, tako, za "urgentne" primere. In to me moti. Zelo. Od te debate naprej še bolj. user posted image


Potem je debata dosegla cilj - da se vsi malce zamislimo in mogoče kaj naredimo v to (ali drugo) smer. Ker imaš očitno solidne dohodke, ne bi smel biti večji problem. Le malce samodiscipline in doslednosti.


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Ali vam uspe kaj privarčevat?
21.7.2011 14:13:41   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: pelin
so nam tele šparoune ženske mal stople na žul, a ne ?!user posted image

Ja, pa gorenjka sem. Si predstavljaš? Absolutno kvarjenje povprečja. user posted image

Ja, Nika v službi (hehe), sigurno je dosegla namen. Zase govorim. Res pa je da imava dva avta, pa mož si je motor omislil pomladi. Tako da ima cel vozni park user posted image , mene pa sprašuje kje je denar.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Ali vam uspe kaj privarčevat?
25.7.2011 12:24:26   
Poka
Uh, motor je metanje denarja z lopato čez okno, hočem rečt, sej je zabavno, ampak kar skopni, vsak tako se mi je zdelo, ko sem ga iemla, ampak to je bilo od 15. do 25. leta in sem si mogla sama plačevat bencin od štipendije... Moj si ga misli tudi spet nabavit, kolikor se poznam, pa si ga bom verjetno še jaz. user posted image  Res je kar strošek imet dva avtomobila in motorja, osebno mi ni čisto vseeno za tist denar...

Sem ravno v zmanjševanju izdatkov, ker ste mi malo dale mislit s to temo. Ravno sem z banke in se spravljam zapret en račun, najprej bo pa treba pokrit limit. Kar je nemogoče, ker moram v dveh mesecih zbrat za fasado, nisem pa ziher če bo služba in če je ne bo, če bo kak pameten posel... Šla sem odjavit instant internet, ker je bilo 30 eur mesečno in ga nisem uporabljala, ker imam stacionarnega. Avta še ne morem prodat, ampak je dokaj draga registracija, ker je pač "makina", fajn bi tudi bilo če bi kak liter manj pokuril... Fajn bi bilo tudi kak vrt naredit, ker imam možnost in ker trgovine dobesedno zropam zelenjave. Pa bi bil kak EUR več. Tako govorim, ko nisem sigurna o prihodnji finančni situaciji in si vedno rečem, da zdaj bom pa res varčevala, ko pa pade kak večji znesek denarja, pa ponavadi kar pozabim in zapravim...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Ali vam uspe kaj privarčevat?
27.7.2011 22:46:04   
sanelaa
Nlb banko sem zamenjala za Abanko, iz osebnih razlogov, imam tam nekaj ugodnosti.
Kar se varčevanja tiče, imam kar trajnik za 50€ na mesec, prav tako partner.
Avto imamo, stanovanje tudi, za oboje imamo kredit.
Drugače nič kaj posebi ne šparamo, jaz se trudim da ko grem v trgovino da kupim res samo tisto po kar sem prišla. No, ponavadi me vedno malo zanese. Sebi dokaj malo kupujem, ponavadi v trgovinah itak najprej na otroški oddelek zavijem in že tam zpravim kar je viška.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Ali vam uspe kaj privarčevat?
8.8.2011 12:42:17   
Poka
Tudi jaz sem zamenjala NLB z A banko. In sem sploh pri NLB naredila ful neumnost... Odprla račun, katerega pogoj je odprtje varčevalnega računa z nekim zavarovanjem, življenjskim menda, itak ne vem... Pol od tega je šlo zavarovalnici, itak... Zdaj imam dolg, ki sicer ni velik, ampak trenutno ga pa res ne rabim... Jezna sem, da bolj ne morem bit, da sem v bistvu šla v nekaj, kar pri moji logiki sicer nikoli ne bi naredila, pa sem, ker sem tisti trenutek potrebovala denar. Pa te zasužnijo.

Odločila sem se pa za varčevanje v naložbeno zlato... Trenutno imajo pri Zlatarni Celje možnost vlaganja manjših zneskov, ampak se moram tudi pozanimat o stroških vodenja in še vse to... To mi je trenutno edino zanimivo glede na stanje v gospodarstvu, ker nimam niti toliko kapitala, da bi se sploačalo jemat delnice, pa tudi hvala lepa, trenutno bog ve kaj se bo še zgodilo... Po dobrem premisleku mi je to edina pametna stvar trenutno - za nekaj vsaj približno zanesljivega za kasneje, za pokojnino... Cena raste vsaj toliko kot inflacija, da si približno na istem - dvomim, da bi lahko pa enkrat ful padla...

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Ali vam uspe kaj privarčevat?
8.8.2011 13:44:08   
Brbs
Poka, malo se še informiraj prej.
Vlaganje v zlato je praktično isti gembl kot vlaganje v delnice. Poglej si gibanje cene v preteklosti, pa boš videla, kaj vse se lahko z zlatom zgodi.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Ali vam uspe kaj privarčevat?
8.8.2011 14:11:36   
mate0ja
IZVIRNO SPOROČILO: Brbs

Poka, malo se še informiraj prej.
Vlaganje v zlato je praktično isti gembl kot vlaganje v delnice. Poglej si gibanje cene v preteklosti, pa boš videla, kaj vse se lahko z zlatom zgodi.


Jest v zlato v tem trenutku ne bi šla. Trenutno je predrago pa še bolj kot ne nelikvidno, saj ga kupiš po prodajni ceni, prodaš pa po nakupni, vmes je pa kar lepa razlika, ki se ji odpoveš. Pa še zlato v gramih je dražje kot v unčah. Če bi jest kupovala zlato bi ga sigurno pri Morotu v unčah.
Glede naložb jaz sedaj vedrim v denarnih vzajemnih skladih. Poceni, brez vstopnih provizij, brez tveganja, likvidno v petih delovnih dneh. Ko bodo pa bolj rožnati časi na borzah pa bom tud v kake delniške naložbe prestopila.




_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu Brbs)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Ali vam uspe kaj privarčevat?
9.8.2011 9:44:55   
Poka
Je res. Sicer nisem imela namena vložit velike zneseke, ampak sam to malo kar mi zdaj ostane, kar je res malo... user posted image  Ker če dajem samo tako na stran, bo inflacija preveč požrla... Na Moro sem tudi pomislila in na razliko med prodajno in nakupno ceno, ampak glede na to, da bi na to pozabila za precej let, je mogoče vseeno... Gre se mi itak samo zato, da nepotrebne stroške - se pravi ko pokrijem kredit in limite, spremenim v varčevanje.

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   [Brisano sporočilo]
18.8.2011 20:03:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Ali vam uspe kaj privarčevat?
18.8.2011 20:04:59   
ZARA
Klanjam se ti. Samo ne vidiš.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Ali vam uspe kaj privarčevat?
19.8.2011 12:59:26   
darja.mark
Ej kofetkarce, jaz mam tut službo v Stegnah user posted image   Nika, a ti prav v MC delaš?

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Ali vam uspe kaj privarčevat?
19.8.2011 13:00:49   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: darja.mark

Ej kofetkarce, jaz mam tut službo v Stegnah user posted image   Nika, a ti prav v MC delaš?



Ne, ne, ne delam v MC, sem pa tam relativno pogosto. Sicer sem v Stegnah, jja. Kje si pa ti?


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?