|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Varčevanje in kava s čvekom
21.7.2011 20:58:59   
luka jan
Pravkar s plaže, čudovito je bilo. Za vsako posebaj sem se vrgla vc morje, upam da ste to začutile.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Varčevanje in kava s čvekom
21.7.2011 21:17:12   
Kerensa*
Sem - vročino na sredi Ljubelja, ko nam je ta prokleta stara škatla od avtodoma zakuhala v klancu navzgor, vodo pa nazajgrede tudi sredi Ljubelja, ko je deževalo.

user posted image

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Varčevanje in kava s čvekom
21.7.2011 21:20:25   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Sem - vročino na sredi Ljubelja, ko nam je ta prokleta stara škatla od avtodoma zakuhala v klancu navzgor, vodo pa nazajgrede tudi sredi Ljubelja, ko je deževalo.

user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Varčevanje in kava s čvekom
21.7.2011 21:31:20   
Kerensa*
Smej se ti, ja... kakor kelnarca v gostilni, v katero sem prišla s kanglico po vodo, ker se nam je iz "hiše" kadilo! user posted image user posted image

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Varčevanje in kava s čvekom
21.7.2011 22:01:22   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR

IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Shorty, fočkanje uspelo.user posted image Zdaj se moramo pa res srečat, ker kršim svoje osebno pravilo na FB-ju. V principu potrjujem zgolj ljudi, s katerimi se osebno poznam.user posted image
Torek will be, drugače pa slikce poglej za prvi firbec, tvoja Nika je prava pozerka :)



Ja, zato sem Nika v službi.user posted image

A ti imaš tudi Niko?! Cukrček!

jap, leto mlajša od tvoje user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Varčevanje in kava s čvekom
21.7.2011 22:36:46   
Kerensa*
Ecolla, čveke... sem vam dodala malo fotk v moj album "Vsega po malem". user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Varčevanje in kava s čvekom
22.7.2011 7:52:34   
Nika v službi
Oj, Kerensa, grem iskat Rebeko Dremelj.

Luka Jan, sem na hitro prebrala in sem mislila, da si za nas skočila v wc (zaradi vrinjenega c-ja).user posted image Oh, pasalo je, pasalo, čista osvežitev.user posted image user posted image

Kasneje si tipkamo, letim na FB, pa na BK (bela kava)...


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Varčevanje in kava s čvekom
22.7.2011 8:14:55   
Nika v službi
OMG, Shorty ima preko 300 človečkov, na hitro sem pregledala, ampak na tistih malih slikicah jaz ne najdem Rebeke Dremelj. Odpirat pa vsake posebej nisem šla. Shorty, plis, daj mi linkaj Kerenso na FB - hvala.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Varčevanje in kava s čvekom
22.7.2011 8:26:44   
Kerensa*
Dobro jutro. user posted image

Evo, ti bom zdajle poslala ZS tukaj na RR.

Aja, Rebeke pa zato ne najdeš, ker imam zdaj fotografijo, ko stojim pred napisom HOLLYWOOD. user posted image

< Sporočilo je popravil Kerensa* -- 22.7.2011 8:34:33 >

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Varčevanje in kava s čvekom
22.7.2011 8:59:24   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Dobro jutro. user posted image

Evo, ti bom zdajle poslala ZS tukaj na RR.

Aja, Rebeke pa zato ne najdeš, ker imam zdaj fotografijo, ko stojim pred napisom HOLLYWOOD. user posted image


Hudimana, to sem pa videla in celo pomislila nate, ampak.... ni bila Rebeka.user posted image


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Varčevanje in kava s čvekom
22.7.2011 9:01:26   
Kerensa*
Ha, ha, ha... samo jaz sem tako usekana, ja. user posted image  No, kar klikni.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Varčevanje in kava s čvekom
22.7.2011 10:10:06   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

OMG, Shorty ima preko 300 človečkov, na hitro sem pregledala, ampak na tistih malih slikicah jaz ne najdem Rebeke Dremelj. Odpirat pa vsake posebej nisem šla. Shorty, plis, daj mi linkaj Kerenso na FB - hvala.


jao ja 300 človečkov, moram jih skinit nekje 100, sem poklikala marsikoga zaradi brata na talentih so ugotovili da so me (nekoč) spoznali

Me veseli da sta se našli :)


(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Varčevanje in kava s čvekom
22.7.2011 10:14:42   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi
Zdaj se moramo pa res srečat, ker kršim svoje osebno pravilo na FB-ju. V principu potrjujem zgolj ljudi, s katerimi se osebno poznam.user posted image

Enako.
Na FB imam ljudi, katere tako ali drugače poznam oz. vem, kdo so. Na requeste in dregljaje in sporočila ljudi, za katere nimam pojma, kdo so, sploh ne reagiram.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Varčevanje in kava s čvekom
22.7.2011 10:26:37   
Nika v službi
Kerensa, vidim, da je MM kar nekaj novega, bo spet treba iti malo pogledat gor k Avstrijčkom.user posted image Je bilo videt pa kar polno... moram sama kak tak dan trofit, da ne bo gneče.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Varčevanje in kava s čvekom
22.7.2011 10:30:21   
Kerensa*
Ja če je bilo toliko ljudi v četrtek, je potem vprašanje, kako je šele ob vikendih. user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Varčevanje in kava s čvekom
22.7.2011 10:34:02   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Sem - vročino na sredi Ljubelja, ko nam je ta prokleta stara škatla od avtodoma zakuhala v klancu navzgor, vodo pa nazajgrede tudi sredi Ljubelja, ko je deževalo.

user posted image


Sam zakaj ste jo pa z avtodomom rinli v MMuser posted image ? A ne bi bilo bolj komot it z navadnim avtom? Sploh čez Ljubelj. Če je pa point v tem, da se gre z avtodomom je pa drugače mogoče boljša izbira kak Gardaland.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Varčevanje in kava s čvekom
22.7.2011 10:35:33   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*
Sam zakaj ste jo pa z avtodomom rinli v MMuser posted image ? A ne bi bilo bolj komot it z navadnim avtom?

Bi. Ampak ga nimamo. user posted image

Gardaland imamo pa še v planu za enkrat do konca septembra.

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Varčevanje in kava s čvekom
22.7.2011 10:49:42   
Nika v službi
O, lej, jo, pikica, welcome!user posted image

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Varčevanje in kava s čvekom
22.7.2011 11:02:58   
Shorty_
ojla čvekice kako?
Midve z malo spet doma, malo sva pospravile po vrtu. Zdaj legokocke party.

lp

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Varčevanje in kava s čvekom
22.7.2011 11:06:51   
Kerensa*
Pakiram (z eno roko) stvari za potomstvo, ker gresta oba čez vikend na vikend na CRO (nek stric praznuje Abrahama, pa... eh) in zraven razmišljam, kam bi šla midva z g. Možem in avtodomom na izlet(ek).

Aja, Shorty(ka) - brez zamere, no, ampak se mi ne da riti odnest ven iz stanovanja. Odločitev bi bila najbrž lažja, če bi se lahko kopala v vašem bazenu, tako sem pa z eno roko na računalniku, z drugo v potovalki, z možgani pa v razmišljanju. Saj bo še kakšna prilika, a ne? Pa thanx za invitation. user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Varčevanje in kava s čvekom
22.7.2011 11:14:44   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Pakiram (z eno roko) stvari za potomstvo, ker gresta oba čez vikend na vikend na CRO (nek stric praznuje Abrahama, pa... eh) in zraven razmišljam, kam bi šla midva z g. Možem in avtodomom na izlet(ek).

Aja, Shorty(ka) - brez zamere, no, ampak se mi ne da riti odnest ven iz stanovanja. Odločitev bi bila najbrž lažja, če bi se lahko kopala v vašem bazenu, tako sem pa z eno roko na računalniku, z drugo v potovalki, z možgani pa v razmišljanju. Saj bo še kakšna prilika, a ne? Pa thanx za invitation. user posted image

Ni panike, zdej je že itak tok ura da se spravljam počasi v kuhinjo da skuham kosilo za danes, pa za jutri, tko da si malo pozna.
Bazen pa žal jaz ne vplivam na temperatureuser posted image

Danes se bom šla pomojem ziher zmočit če bo popoldan še sonček za imeti nekje 23C kar je zame dovolj.

Kaj boste kaj kuhale danes?
Jaz bom za danes sladko kisli piščanček z rižem, za jutri pa makaronovo mesouser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Varčevanje in kava s čvekom
22.7.2011 11:16:45   
Nika v službi
Kerensa, ker ti Avstrijci tako dobro sedejo, ti priporočam en izletek - TULE.

Jaz pa imam danes precej dinamično v pisarni, saj je uradno moj zadnji delovni dan pred dopustom in je morje stvari. Sicer pridem semkaj še prihodnji teden po par uric, ampak uradno pa je danes zadnji delovni dan. Juhej.

Tudi jaz bom čez vikend pakirala, ker gre madam z babi in dedijem na morje. Vreme bo itak primerno za spanje, pospravljanje, pakiranje.... mogoče kak skok do kakšnega bazena, ampak se bojim, da bo gneča (recimo Atlantis).


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Varčevanje in kava s čvekom
22.7.2011 11:19:36   
Kerensa*
Za od danes popoldan, pa za cel vikend, je napovedano deževje.

Kuhat' pa ne mislim. Mladič bo jedel v vrtcu (potem pa tako ali tako gre na CRO), Pubertetnik je šel nekam ven in je s sabo vzel denar za sendvič, midva pa takole zgodaj skoraj nikoli ne jeva in bova tudi danes najbrž raje šla kam na večerjo v BTC (ali pa v CE, če bova prišla pozno popoldan do tja - odvisno od vremena).

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Varčevanje in kava s čvekom
22.7.2011 11:20:20   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Kerensa, ker ti Avstrijci tako dobro sedejo, ti priporočam en izletek - TULE.

Jaz pa imam danes precej dinamično v pisarni, saj je uradno moj zadnji delovni dan pred dopustom in je morje stvari. Sicer pridem semkaj še prihodnji teden po par uric, ampak uradno pa je danes zadnji delovni dan. Juhej.

Tudi jaz bom čez vikend pakirala, ker gre madam z babi in dedijem na morje. Vreme bo itak primerno za spanje, pospravljanje, pakiranje.... mogoče kak skok do kakšnega bazena, ampak se bojim, da bo gneča (recimo Atlantis).

ja pomojem bojo za vikend bazeni polni, jaz bom zato ta vikend generalno spucala flat, predvsem do konca kopalnico, kuhinjo pa mojo omaro s cunjami. Mogoče mi še pliškote uspe prepratuser posted image Mala se bo pa igrala do onemoglosti in seveda pomagalauser posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Varčevanje in kava s čvekom
22.7.2011 11:20:51   
Kerensa*
Če bo lepo vreme, bom šla jaz v ponedeljek na Kodeljevo. Atlantis mi je predrag, glede na to, da se grem jaz na bazen v bistvu samo sončit (skočim pa nekajkrat za nekaj minut v vodo, da se ohladim).

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?