|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: vreme :(
26.7.2011 12:54:26   
pelin
joj ,susica iz tvojih ust (oz. izpod prstov), v božja ušesa....tudi mi nameravamo odrinit konec tedna, pa ni nobenega pravega veselja....sploh ne vem kaj naj spakiram za oblečt....zimsko al letno kolekcijo ...na  avto bomo dal pa univerzalen prtljažnik za kolesa in smuči...user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: vreme :(
26.7.2011 13:22:28   
susica
hehe pelin, glej že sonček sije, vsaj v MB se nekaj kaže iz za oblakov.
glede zimke in letne kolekcije, midva vzameva vsega po malo, no več je poletnega, se pa najde tudi kakšna softshell jakna, ker v kampu nikoli ne veš kaj te čaka.
na avto bomo pa dala samo strešnike za kolesa, imajo gume dober profil, tako, da bo tudi po snegu šlo, hehe

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: vreme :(
26.7.2011 14:42:57   
tofsi
Včeraj še hodila na morju v zimski jakni, danes pa sem že bila po 5 dneh v kopalkah. Za dežjem vedno posije sonce.....

(odgovor članu susica)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: vreme :(
26.7.2011 16:28:17   
Felicita
jest sm glih učeri poiskala tale članek: http://www.zurnal24.si/pred-nami-je-vroce-poletje-clanek-126252

ko sem v termovelurju in dolgih hlačah sedela v sobi. Danes sem pa uro sedela na soncu, da sem se mal pregrela... čeprov jest sem bolj privrženka mraza; samo ne sredi julija, no.

Ne razumem pa ljudi, ki očitno pred odhodom od doma pogledajo samo na koledar, ne pa na termometer... pol pa vidiš ženske v poletnih oblekah in sandalčkih pri +11! pa modre ustnice, da pašejo k stilu user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu tofsi)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: vreme :(
26.7.2011 16:54:11   
katy83
tudi mi imamo morje vplačano in gremo 6.avgusta...in seveda upamo na poletje, ne pa touser posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: vreme :(
26.7.2011 16:54:52   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: tofsi

Včeraj še hodila na morju v zimski jakni, danes pa sem že bila po 5 dneh v kopalkah. Za dežjem vedno posije sonce.....


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tofsi)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: vreme :(
28.7.2011 11:43:45   
lukec
Avgust bo lep pa konec!!!!!!

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: vreme :(
28.7.2011 11:46:40   
lukec
Mi gremo v soboto in do 10. avgusta pa je napoved taka, tko da brez panike:
user posted image Sobota           Jul. - 30 - 2011 Increasing cloudiness  29 °C
* 32 °C   user posted image Nedelja         Jul. - 31 - 2011 A couple of showers in the morning; otherwise, partly sunny  29 °C
* 32 °C   user posted image Ponedeljek   Avg. - 1 - 2011 Mostly sunny  31 °C
* 34 °C   user posted image Torek             Avg. - 2 - 2011 Plenty of sun  32 °C
* 34 °C   user posted image Sreda            Avg. - 3 - 2011 Sunny  32 °C
* 33 °C   user posted image Četrtek          Avg. - 4 - 2011 Mostly sunny and hot  33 °C
* 34 °C   user posted image Petek             Avg. - 5 - 2011 A thunderstorm in the morning; otherwise, clouds to start, then sunshine returns  32 °C
* 34 °C   user posted image Sobota           Avg. - 6 - 2011 A couple of showers in the morning; otherwise, partly sunny and humid  31 °C
* 34 °C   user posted image Nedelja         Avg. - 7 - 2011 Mostly sunny and hot  33 °C
* 34 °C   user posted image Ponedeljek   Avg. - 8 - 2011 Mostly sunny and hot  33 °C
* 34 °C   user posted image Torek             Avg. - 9 - 2011 Mostly cloudy and hot  33 °C
* 34 °C   user posted image Sreda            Avg. - 10 - 2011 Mostly sunny and hot  33 °C
* 34 °C 

user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: vreme :(
28.7.2011 14:49:30   
arabela*
mi smo si še zadnji čas premislili okol dopustauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Cybelle)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: vreme :(
28.7.2011 14:55:45   
pelin
dost mam tega bednga vremena...mi gremo jutri pa če prekle dol padajouser posted image ...

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: vreme :(
28.7.2011 15:45:10   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

mi smo si še zadnji čas premislili okol dopustauser posted image


A zaradi dežja pri nas ne boste šli....user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: vreme :(
28.7.2011 16:47:13   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: pelin
dost mam tega bednga vremena...mi gremo jutri pa če prekle dol padajouser posted image ...

Ti moraš nujno it. Se opazi po pisanju.user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: vreme :(
28.7.2011 19:28:21   
sončnica24
Lukec, kje si našla to napoved?

Jaz tudi upam na lepo vreme mi gremo komaj 9. smo pa lani bli taki čas doli pa je burja pihala pa se nismo čisto nič kopali je bla ledena voda, še za mojega ki mu je vedno pretopla, tako da upam da bo letos lepo.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: vreme :(
28.7.2011 20:04:10   
Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: tofsi

Včeraj še hodila na morju v zimski jakni, danes pa sem že bila po 5 dneh v kopalkah. Za dežjem vedno posije sonce.....


Jaz isto. Na morju je lahko hladno, sam se prej otopli. Se pa da na morju marsikaj zanimivega počet, sam da ne pada dež.

(odgovor članu tofsi)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: vreme :(
28.7.2011 20:30:04   
Rožica I
 http://www.accuweather.com/en-us/si/ljubljana/ljubljana/quick-look.aspx     

www.accuweather.com


Po tej strani se oreintiram že par let glede dopusta na morju in moram reči, da je tako zanesljiva napoved kot še nikjer. Imajo pa tudi opcijo 15- dnevne napovedi.

user posted image

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 28.7.2011 20:33:08 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: vreme :(
29.7.2011 17:38:01   
brezka
Lukec, kje pa si našel takole napoved, pa predvsem za kje naj bi veljala. Meni osebno se namreč nikakor ne zdi, da bo tako vroče, pa gledam vreme tukaj: vreme Važno je tudi, kakšen zrak priteka nad naše kraje. Če rečejo, da priteka razmeroma hladen, potem bo kar tko kot je zdaj. Mi se sicer na dopus odpravljamo v nedeljo. Upamo pa na to, da bo na Primorskem vsaj nekoliko bolj toplo kot je tu v Ljubljani. Bolj kot temperatura zraka me skrbi pa temperatura vode, ki je tudi že padla. Drugače je pa tako, gremo na dopust, da se vsaj malo spočijemo od tega tempa. user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 41
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Spolni odnosi
binyy

Koliko časa traja vaš spolni odnos s partnerjem?

od 30 do 60 min (93%)

od 60 do 90 min (4%)

od 90 do 120 min (2%)

več kot 120 min (1%)


Število vseh glasov: 295

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!