|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 6 letni otrok gnjavi do onemoglosti
4.8.2011 7:55:24   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

user posted image   včeraj sem ga s pomola vrgla v morje ...
Pridemo na morje in se začne: tatek, tatek (mož ga pogleda) tatek zakaj me ne poslušaš? Saj te, ne vidiš da te gledam. Ne , me ne , moraš rečt Ja, Uš. Dobro povej zdaj... Tatek, ja Uš, Veš kaj tatek? Ne , ne vem... tatek glej koliko trave je danes, glej, poglej kot , da bi kdo kosil morje , tatek je tako , da se ne sme vršt travo v morje....tatek, verjetno kdo misli, da so kosili morje , hi,hi, pa niso je tako tatek. Tatek, glej, sploh ne bomo mogli plavat, poglej noooo, Sem videl, Uš. Ne nisi, poglej ....

Jebo te tatek in **** v vodo.

Mali se je krohotal in z njim cel pomol ( ena je komentirala : Ti uš si za avtobus italijanov  user posted image )

Nasvet: malo humorja, malo potrpljenja, malo discipline...


Uf, ista scena, najeda, najeda, koliko konjev ima ta čoln, pa ta gliser, pa ta jadrnica, pa ta jahta, pa ta ladja, pa katera jadrnica je hitrejša, pa ta čoln bi lahko bil hitrejši, kajneeee ati, ati, ati, ati, pa ta ribiški čoln ima tako pa tako luč in hupo, pa zakaj je ta vitel, ati, pa kako so zgradili pomol, pa kako se morje obnaša, ati, ati, ati, pa ribiška palica, pa levo pa desno, paaaa ati, hitro greva, ko so ribiči prišli, bova gledala ribe, pa ga mož zabriše v vodo, prileze ven in se zadere: šeeeeeeeeeeee atiiiii! user posted image user posted image

Na morje smo se peljali 500km - 500km je govoril nonstop - a je še daleč, kdaj bomo na morju, kako daleč še, koliko kilometrov je to, koliko ur, koliko minut, koliko MINUTK!, koliko sekund, potem zagleda tisto hrvaško tablo, da tam živali prečkajo avtocesto, ati pazi kako pelješ, da ne boš zbil medveda, da ne boš zbil volka, da ne boš zbil srne, da ne boš zbil damn metuljauser posted image ... koliko km je dolg ta tunel, koliko km je še dolg ta tunel, kako so ta tunel zgradili, koliko minut se bomo peljali skozi ta tunel. Potem pa človek misli, da bo ja zaspal, ko pridemo v apartma, vsaj za eno urco, da se malo spočijemo, pa je skakal po postelji in vpil, gremo na plažo, bomo zraven vzeli to pa to pa to, pa tisto, pa tisto bomo napihnili, pa maska, pa plavutke, pa lopatka. Pa pridemo na plažo, pa sva mogla z atijem za vsak kamen pogledat, kako ga je prestavil.... doma ima iste scene recimo z legokockami - mammmi, pridi pogledat, kaj sem naredil - sestavil je dve kocki in potem do onemoglosti, pridi gledat, nooooo. enako je z risanjem, ma z vsem!user posted image
V glavnem nonstop. Še v spanju včasih govoriuser posted image Med hrano pa ponavadi TAKO na ŠIROKO in dolgo kaj razlaga, da ima na krožniku ponavadi več kot na začetku. Pa na koncu pribije: atttiii, več govori pa manj jej! Kako je to, kako je tisto, tako da vuser posted image časih samo še obsedim in sem tiho, pa me vpraša, mamica, a si žalostna, da nič ne govoriš user posted image OMG! Pa kaj naj mu rečem? Ker potem gre takole naprej, zakaj si utrujena, zakaj to, zakaj tisto.... Da ne bi o tem, ko gremo v mestu na sprehod - nonstop, zakaj ima tista gospa tako frizuro, kako smešne lase ima, zakaj tisti gospod počasi hodi, v glavnem .... gnjavi 200/h :)

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: 6 letni otrok gnjavi do onemoglosti
4.8.2011 11:46:57   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

Uf, ista scena, najeda, najeda, koliko konjev ima ta čoln, pa ta gliser, pa ta jadrnica, pa ta jahta, pa ta ladja, pa katera jadrnica je hitrejša, pa ta čoln bi lahko bil hitrejši, kajneeee ati, ati, ati, ati, pa ta ribiški čoln ima tako pa tako luč in hupo, pa zakaj je ta vitel, ati, pa kako so zgradili pomol, pa kako se morje obnaša, ati, ati, ati, pa ribiška palica, pa levo pa desno, paaaa ati, hitro greva, ko so ribiči prišli, bova gledala ribe, pa ga mož zabriše v vodo, prileze ven in se zadere: šeeeeeeeeeeee atiiiii! user posted image user posted image

Na morje smo se peljali 500km - 500km je govoril nonstop - a je še daleč, kdaj bomo na morju, kako daleč še, koliko kilometrov je to, koliko ur, koliko minut, koliko MINUTK!, koliko sekund, potem zagleda tisto hrvaško tablo, da tam živali prečkajo avtocesto, ati pazi kako pelješ, da ne boš zbil medveda, da ne boš zbil volka, da ne boš zbil srne, da ne boš zbil damn metuljauser posted image ... koliko km je dolg ta tunel, koliko km je še dolg ta tunel, kako so ta tunel zgradili, koliko minut se bomo peljali skozi ta tunel. Potem pa človek misli, da bo ja zaspal, ko pridemo v apartma, vsaj za eno urco, da se malo spočijemo, pa je skakal po postelji in vpil, gremo na plažo, bomo zraven vzeli to pa to pa to, pa tisto, pa tisto bomo napihnili, pa maska, pa plavutke, pa lopatka. Pa pridemo na plažo, pa sva mogla z atijem za vsak kamen pogledat, kako ga je prestavil.... doma ima iste scene recimo z legokockami - mammmi, pridi pogledat, kaj sem naredil - sestavil je dve kocki in potem do onemoglosti, pridi gledat, nooooo. enako je z risanjem, ma z vsem!user posted image
V glavnem nonstop. Še v spanju včasih govoriuser posted image Med hrano pa ponavadi TAKO na ŠIROKO in dolgo kaj razlaga, da ima na krožniku ponavadi več kot na začetku. Pa na koncu pribije: atttiii, več govori pa manj jej! Kako je to, kako je tisto, tako da vuser posted image časih samo še obsedim in sem tiho, pa me vpraša, mamica, a si žalostna, da nič ne govoriš user posted image OMG! Pa kaj naj mu rečem? Ker potem gre takole naprej, zakaj si utrujena, zakaj to, zakaj tisto.... Da ne bi o tem, ko gremo v mestu na sprehod - nonstop, zakaj ima tista gospa tako frizuro, kako smešne lase ima, zakaj tisti gospod počasi hodi, v glavnem .... gnjavi 200/h :)



Uf, sem ratala živčna že samo ob branju user posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu Tutan)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: 6 letni otrok gnjavi do onemoglosti
4.8.2011 12:51:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.


IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

Uf, ista scena, najeda, najeda, koliko konjev ima ta čoln, pa ta gliser, pa ta jadrnica, pa ta jahta, pa ta ladja, pa katera jadrnica je hitrejša, pa ta čoln bi lahko bil hitrejši, kajneeee ati, ati, ati, ati, pa ta ribiški čoln ima tako pa tako luč in hupo, pa zakaj je ta vitel, ati, pa kako so zgradili pomol, pa kako se morje obnaša, ati, ati, ati, pa ribiška palica, pa levo pa desno, paaaa ati, hitro greva, ko so ribiči prišli, bova gledala ribe, pa ga mož zabriše v vodo, prileze ven in se zadere: šeeeeeeeeeeee atiiiii! user posted image user posted image

Na morje smo se peljali 500km - 500km je govoril nonstop - a je še daleč, kdaj bomo na morju, kako daleč še, koliko kilometrov je to, koliko ur, koliko minut, koliko MINUTK!, koliko sekund, potem zagleda tisto hrvaško tablo, da tam živali prečkajo avtocesto, ati pazi kako pelješ, da ne boš zbil medveda, da ne boš zbil volka, da ne boš zbil srne, da ne boš zbil damn metuljauser posted image ... koliko km je dolg ta tunel, koliko km je še dolg ta tunel, kako so ta tunel zgradili, koliko minut se bomo peljali skozi ta tunel. Potem pa človek misli, da bo ja zaspal, ko pridemo v apartma, vsaj za eno urco, da se malo spočijemo, pa je skakal po postelji in vpil, gremo na plažo, bomo zraven vzeli to pa to pa to, pa tisto, pa tisto bomo napihnili, pa maska, pa plavutke, pa lopatka. Pa pridemo na plažo, pa sva mogla z atijem za vsak kamen pogledat, kako ga je prestavil.... doma ima iste scene recimo z legokockami - mammmi, pridi pogledat, kaj sem naredil - sestavil je dve kocki in potem do onemoglosti, pridi gledat, nooooo. enako je z risanjem, ma z vsem!user posted image
V glavnem nonstop. Še v spanju včasih govoriuser posted image Med hrano pa ponavadi TAKO na ŠIROKO in dolgo kaj razlaga, da ima na krožniku ponavadi več kot na začetku. Pa na koncu pribije: atttiii, več govori pa manj jej! Kako je to, kako je tisto, tako da vuser posted image časih samo še obsedim in sem tiho, pa me vpraša, mamica, a si žalostna, da nič ne govoriš user posted image OMG! Pa kaj naj mu rečem? Ker potem gre takole naprej, zakaj si utrujena, zakaj to, zakaj tisto.... Da ne bi o tem, ko gremo v mestu na sprehod - nonstop, zakaj ima tista gospa tako frizuro, kako smešne lase ima, zakaj tisti gospod počasi hodi, v glavnem .... gnjavi 200/h :)



Uf, sem ratala živčna že samo ob branju user posted image user posted image user posted image .


tudi jaz. grem kar mojega objet, ker tolk siten pa ni. HB. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: 6 letni otrok gnjavi do onemoglosti
4.8.2011 13:11:10   
katy83
joj, punce, ravno zaradi takih tem imam tako rada RR. user posted image  user posted image No, nas še vse to čaka, smo pa na dobri poti, ker sem bila jaz konkretna čvekaaaaaaaaaa, tak da mi je zdaj prav smešno kako boga sta bila moja dva. user posted image Jah, zdaj mi je smešno, čez 3 leta bom pa živčke zgubljala. user posted image
aja, zakaj smo na dobri poti? Sem bila včeraj s tamalim (16 mesecev) v Leclerku in ko na blagajni rečem trgovki "hvala", se začne tamali po celi trgovini dret hala, hala, hala...pa vse do avto, pa vse spakiram v avto, pa on še vedno hala, hala, halauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: 6 letni otrok gnjavi do onemoglosti
4.8.2011 13:11:39   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

Uf, sem ratala živčna že samo ob branju user posted image user posted image user posted image .


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: 6 letni otrok gnjavi do onemoglosti
4.8.2011 14:32:44   
Tutan
No, saj ni tako hudo user posted image V bistvu si ne predstavljam, da bi bilo kakorkoli drugače. Ker je res necmerast otrok, ne cepetari, ne izsiljuje, je izredno strikten, obnaša se lepo, drži se pravil (včasih še preveč - mami je prevozila oranžno luč - vejo vsi, ki so tisti dan samo mimo prišli). Enkrat smo šli na kosilo (mislim, da je bilo pri Cizeju), pa so imeli gor tablo, da na lastno odgovornost in da je za otroke nad 6 let - ni šans, da bi se peljal 1x po toboganu user posted image ...
Je pa res, da dostikar pri njemu navadna razlaga ne zaleže - niti ne bi o tem, kako sva študirala obnašanje tornada user posted image , ker je videl po poročlih, da je bil en majen (res MAJČKEN) tornado v Kozini (ali tam nekje).....
Konec koncev ga moram tudi jaz stisnit, da je takšen kot je user posted image (čeprav gnajvi do onemoglosti user posted image )

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 56
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?