|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko ste letos zapravili za dopust?
7.8.2011 1:49:39   
BellaB
Nic, ker nimam od kje vzet.

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Koliko ste letos zapravili za dopust?
7.8.2011 8:12:31   
aprilčica07
8 dni na Malem Lošinju user posted image . Apartma je bil za moje pojme svinjsko drag (75 eur na dan), vse ostalo pa niti ne. Cene v trgovini so bile primerljive z našimi. Kupovali smo pa vse. Resnično se mi ni zdelo drago. Za trajekt smo pa dali 133 kun (upam, da se še pravilno spomnim, je minil že en mesec od prihoda domov).user posted image user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu BellaB)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Koliko ste letos zapravili za dopust?
7.8.2011 8:26:11   
alda
1o dni prekmurja 0, strškov, razen za cunje,ki sem si jihprivoščila v promodu.
4dni Budimpešte z izletom na Slovaško vse skupaj za 4os. s prenočiščem v Hotelu s polpenzijonom 120€ + ostali stroški cca 100-150€. Zelo ugodno in Budimpešta je sanjska, le škoda da skoraj nobeden kljub temu, da obvlada noče govoriti ne angleško ne nemško, kamoli slovensko user posted image

bdw: a je kdo kaj letoval v Italiji letos? kakšne so pa cene doli? planiramo naš morski dopust tam nekje user posted image  namreč.

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Koliko ste letos zapravili za dopust?
7.8.2011 8:49:46   
Zoja Lara
vse skupaj s hrano in prevozom in cestninami in bencinom vred 1050 eurov za teden dni polpenziona 2 odrasli, 2 otroka (stara 1,5 leta)

_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Koliko ste letos zapravili za dopust?
7.8.2011 9:59:04   
karamela
Hrvaška 16 dni apartma gratis, za vse ostalo pa cca 370 Eur (cca 90 Eur vožnja+cestnina) nekaj od tega za kruh, jogurtki, zelenjavo, sadje,  vodo , slanac, krofi malenkosti, veliko pa za otročke (pedolino, animacija čarodeja, kuhana koruza na plaži, sladoledi, pa da ne govorim o trampolinih in vrtiljakih, aha pa oba otroka vsak svoj tatoo), 3x smo jedli zunaj nič fensi šmensi - ali pizzo, hobotnico v solati itd.. Pa midva sva si tudi privoščila kar nekajkrat v lokalu radler greapfrut.

Jaz na morje rada vzamem s seboj že kuhane (pripravim doma   ali delno kuhane (golaž, paprike ,omakice, njoke) zamrznjene stvari, in potem je kosilo na hitro narejeno. Si potem privoščimo malo več "luksuza"

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Koliko ste letos zapravili za dopust?
7.8.2011 11:39:23   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: karamela


Jaz na morje rada vzamem s seboj že kuhane (pripravim doma   ali delno kuhane (golaž, paprike ,omakice, njoke) zamrznjene stvari, in potem je kosilo na hitro narejeno. Si potem privoščimo malo več "luksuza"


Tole je pa dobra ideja, samo moraš pol gledat, da ima apartma hladilnik z zmrzovalnikom. Oziroma, ali potem kar v hladilniku hraniš, dokler se ne poje?


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Koliko ste letos zapravili za dopust?
7.8.2011 11:41:45   
majčica1508
Mi še do morja nismo prišli,pa sem ob 200€ avansa,ki smo ga plačali za apartma....
Jah moj in jaz sva zbolela in smo še vedno na AB,tak da smo morje odpovedali in sevede nam denar propade...
Gremo pa zdaj 22.8........verjetno v APP,ker je naša mala na uvajanju GH....gremo pa 7 dni...cene nevem še,ker moram kaj poiskatuser posted image ....drugače pa septembra še v Vodice Hotel Olimpya.......
Kupujem dol tist k rabimo za zajtrk,sadje in zelenjavo obvezno na tržnici,ribice tudi.....večerjamo zunaj,jaz sem velika kofetarica,Radlerček bo tudi kak padu
Črto bom pol potegnila,ko pridemo nazaj..........

Svaka čast tistim,ki kuhate golaže,filane paprike.....in pol to s seboj dol vozite

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Koliko ste letos zapravili za dopust?
7.8.2011 13:06:11   
Anonimen
14 dni kampiranja na Pagu na parceli v prvi vrsti za morjem z elektriko in vodo na parceli, nas (2 odrasla + otrok) je prišlo z vsem skupaj (prevoz, trajekt, hrana, pijača, kamp, itd) 1200€ ... pa hrane nismo s seboj nosili in smo vse tam kupovali. Smo pa ugotovili, da je večinoma vse ista cena ali ceneje, kot pri nas. No meso je bilo malenkost dražje, sadje in zelenjava pa ful ceneje.

(odgovor članu majčica1508)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Koliko ste letos zapravili za dopust?
7.8.2011 20:24:13   
karamela
Tom Taylor- ja tja kamor hodimo imamo velik hladnilnik, ki ima tudi prostor za vodo, tako da samo podstavimo kozarčke  in priteče mrzla voda, in nas odžeja v hudi vročini, pa še 4 predlale skrinje ima. Lahko rečem tko kot doma, v bistvu še bolje, če sem iskrena.

Ja drugače se strinjam, da če ni prostora v skrinji oz. to ne bi bilo izvedljivo.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Koliko ste letos zapravili za dopust?
7.8.2011 21:16:07   
Sa.Ka
IZVIRNO SPOROČILO: majčica1508



Svaka čast tistim,ki kuhate golaže,filane paprike.....in pol to s seboj dol vozite


Počakaj, ko ti otrok malo zraste, boš kmalu ugotovila kako je to fajn.user posted image Greš brez skrbi dopoldan na plažo, pred poldnevom nazaj v apartma, hitro pogret, skuhat...otroka spat in ti si na off. Ko se otrok zbudi, samo pičiš spet na plažo. Večerjo pa si narediš kot si jo vajen. Jaz ponavadi  otroku dam jest kar mu paše, potem pa pičimo ven, da jeva še midva, pa seveda otrok tudi.user posted image Tista zmatrana usta bi kar jedla in jedla, ko se ohladi.

In tak način dopusta preživlja neverjetno veliko družin, ki imajo majhne otroke. Meni tako ugaja, ker imamo še naprej nek ustaljen ritem hranjenja, hrana domača...pa tudi cenovno se da veliko prišparat.

Letos npr. smo veliko roštiljali, smo bile 4 družine skupaj, vsaka v svojem apartmaju. Smo se tudi mame veliko med sabo dogovarjale kaj bodo naši otroci jedli, ker je vsaka prinesla precej robe sabo. Tak da dol nismo zapravli skoraj nič za hrano, več za pit, pa lunaparke, pa seveda najem čolna, ker ga pač vsako leto najamemo.
Najem apartmaja nas je stal 70€ na dan s klimo, tik ob morju. App smo dobili zadnji hip, v juliju, ker smo se še dogovarjali kdo vse letos gre in kdo ne.user posted image V.I.P. dela čudeže.

(odgovor članu majčica1508)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Koliko ste letos zapravili za dopust?
7.8.2011 21:20:01   
Sa.Ka
IZVIRNO SPOROČILO: karamela



Ja drugače se strinjam, da če ni prostora v skrinji oz. to ne bi bilo izvedljivo.


Do sedaj sem imela vedno pozitivne izkušnje s temi hladilniki z zamrzovalniki, tudi ko sva bila še sama kot par na morju. Sicer se pa da vse podatke preveriti, koliko je velik hladilnik, če je npr. kavč v dnevnem prostoru raztegljiv...

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   [Brisano sporočilo]
7.8.2011 21:56:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Sa.Ka)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Koliko ste letos zapravili za dopust?
7.8.2011 22:00:53   
Aja1

IZVIRNO SPOROČILO: bambina

14 dni v kampu 36€ (dva odrasla, otrok plus dojenček) plus hrana, ki pa nimam pojma koliko je bila. najcenejši dopust do sedaj.


Samo taksa, ane? Pri nas enako. Fajn je tak dopust. user posted image

_____________________________




(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Koliko ste letos zapravili za dopust?
8.8.2011 7:24:24   
PinaNina
Bencin, cestnina, kamp, čoln, 1 liter olivnega, 2 litra likerja (160kun), večerje (do 100 kun), sladoledi,pizze, dnevno 2-4 kave, 1 veliko pivo....girice v lokalni fast food za vabo (lovili ribe)..meso v mesnici, morje rogljičkov in birošov.........80 EUR na dan za 2 od. + 2 otroka.

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Koliko ste letos zapravili za dopust?
8.8.2011 9:49:12   
HuAnita


Midva z g. Možem sva se lani avgusta ustavila v Paklenici in šla na večerjo v restavracijo s pogledom na morje... predjed: dagnje, glavna jed: ribja plošča za 2 osebi (1 orada, 1 brancin, priloga: krompir in zelenjava), dodatek: kumarična solata... 1 Coca-Cola in 1 pivo... pa sva plačala skoraj 400 kun.


Nacionalni park pač. Mi smo bili zdaj že nekaj let tam in smo samo prvo leto šli ven jest 1x. Poslej smo si sami pekli ribe - za to ceno - 400 kun, kot praviš - smo jih jedli 5xuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Koliko ste letos zapravili za dopust?
8.8.2011 10:02:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Aja1


IZVIRNO SPOROČILO: bambina

14 dni v kampu 36€ (dva odrasla, otrok plus dojenček) plus hrana, ki pa nimam pojma koliko je bila. najcenejši dopust do sedaj.


Samo taksa, ane? Pri nas enako. Fajn je tak dopust. user posted image


kako pa vam to uspe, da se placa samo taksa?user posted image jaz bi tud!


(odgovor članu Aja1)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Koliko ste letos zapravili za dopust?
8.8.2011 10:38:15   
luka jan
26 dni dopusta, aprtmaji, bencin, trajekt, hrana, pijača, skratka vse kar smo zapravili 2 odrasla in 1 otrok okrog 4000 eurov. S tem da smo doma zelo malo kuhali, večinoma smo jedli zunaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Koliko ste letos zapravili za dopust?
8.8.2011 15:31:15   
Lolek in Bolek
Zaenkrat samo ceno 14 dnevnega aranžmaja  = 1900€. svoje bo nanesel še rentič +bencin, izleti in vstopnine,  pa drinkci, pa sladoledki, pa kaka obleka ali  kaki sandalci etc. Tako da vsako leto suma sumarum dopust znese med 3000 in 3500 €. Nevem komu hvala, si zaenkrat lahko to še privoščimo.

Ena je napisala, da pelje dol nevem kaj vse pripravljeno. Pohvalno. Smo si pač različni. želim  povedati, da imamo ljudje različne poglede, želje in interese glede prehranjevalnih navad, kot tudi do udobja, ki si ga zaželim in tudi zaslužim na dopustu. Jaz se poknem dol na prvi stol, kjer se v času lakote nahajam in naročimo. Če se tam dobro počutim se še vračamo, če se ne, menjamo tavernouser posted image . nasploh se mi pa še najbolj dopade, da jemo njihove lokalne jedi, ki jih vsi naravnost obožujemo. To se mi zdi, da da svoj pečat dopustu. Pa pustimo na morju pridelane kilogrameuser posted image  - to paše zraven!

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   [Brisano sporočilo]
8.8.2011 21:27:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Felicita)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Koliko ste letos zapravili za dopust?
8.8.2011 22:24:39   
JB

IZVIRNO SPOROČILO: flower

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

3 tedne US (s kartami, hrano, vstopninami, spanjem (ki je blo tbh večinoma zastonj)): 1200€



Kako ti je pa to uspelo? user posted image Strašno malo se mi tole zdi, skoraj neverjetno.




Zihr je bila pri žlahti user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   [Brisano sporočilo]
8.8.2011 22:28:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu JB)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Koliko ste letos zapravili za dopust?
9.8.2011 7:47:32   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: Lolek in Bolek

Ena je napisala, da pelje dol nevem kaj vse pripravljeno. Pohvalno. Smo si pač različni. želim  povedati, da imamo ljudje različne poglede, želje in interese glede prehranjevalnih navad, kot tudi do udobja, ki si ga zaželim in tudi zaslužim na dopustu. Jaz se poknem dol na prvi stol, kjer se v času lakote nahajam in naročimo. Če se tam dobro počutim se še vračamo, če se ne, menjamo tavernouser posted image . nasploh se mi pa še najbolj dopade, da jemo njihove lokalne jedi, ki jih vsi naravnost obožujemo. To se mi zdi, da da svoj pečat dopustu. Pa pustimo na morju pridelane kilogrameuser posted image  - to paše zraven!


E to. Men recimo bi se direkt zmešalo v hotelu, al pa v apartmaju. Men je važno, da mam morje na dohvat ruke, da mi ni treba tovorit ko tovorna mula dvakrat na dan na plažo, na plaži senco iz katere lohk gledam otroke tacajt ko žena plava, pa da poznam ljudi in okolico, pa da ne vidim volana niti od blizu. In to je to. Me pa 5 tednov kolikor vse skupaj znese od maja do septembra košta 1700 EUR. Za prevoz dobimo pa not, ko gre še svak za 14 dni dol. Za hrano pa damo točno tok kot doma. Drugih od letos naprej ne sprejemam!

Hvala bogu in svetnikom, da si to lahko privoščimo, čeprav se za pavšal počas kar celo leto nabira. Ko ne bo za pavšal, jo vlečem dol sam za dopust in to je to, ko pa še za to ne bo, bo pa že kar kriza.

< Sporočilo je popravil kalbo -- 9.8.2011 7:48:49 >

(odgovor članu Lolek in Bolek)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Koliko ste letos zapravili za dopust?
9.8.2011 8:41:23   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: flower
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita
3 tedne US (s kartami, hrano, vstopninami, spanjem (ki je blo tbh večinoma zastonj)): 1200€

Kako ti je pa to uspelo? user posted image Strašno malo se mi tole zdi, skoraj neverjetno.

CouchSurfing, maybe?
Ker vozovnico se da dobiti (razne akcije in last-minute variante, sploh pa iz ITA ali AVS) za polovico zgoraj omenjenega zneska, hrana (če ne ješ v fancy restavracijah, ampak kupuješ v navadnem supermarketu in kuhaš doma) je večinoma cenejša, vstopnine (razen ta wow znamenitosti) pa tudi niso tak bav-bav.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Koliko ste letos zapravili za dopust?
9.8.2011 11:54:48   
madela
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: flower
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita
3 tedne US (s kartami, hrano, vstopninami, spanjem (ki je blo tbh večinoma zastonj)): 1200€

Kako ti je pa to uspelo? user posted image Strašno malo se mi tole zdi, skoraj neverjetno.

CouchSurfing, maybe?
Ker vozovnico se da dobiti (razne akcije in last-minute variante, sploh pa iz ITA ali AVS) za polovico zgoraj omenjenega zneska, hrana (če ne ješ v fancy restavracijah, ampak kupuješ v navadnem supermarketu in kuhaš doma) je večinoma cenejša, vstopnine (razen ta wow znamenitosti) pa tudi niso tak bav-bav.


To se pa men tudi zdi poceni in se priporočam za nasvete kako  user posted image

Sicer pa smo za dopustovanje namenili cca.6000€. To je en teden Belgije(vštet izlet na Nizozemsko in Luxembourg),ter en teden Anglije in pa še en teden morja na Hrvaškem in sicer za 2 odrasla in tri otroke,razen na hrvaškem sta bila še dva odrasla dodatno.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   [Brisano sporočilo]
9.8.2011 13:52:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?