|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Našla sem seznam, kaj vse rabimo za dojen...
18.8.2011 9:58:11   
roladica

IZVIRNO SPOROČILO: Tutan


Meni je bil en gel za dojenje tak super (ker je hladil, meni je pa bradavice trgalo narazen - sem imela vraščene in tisti nastavki mi sploh gor niso pasali user posted image mislim sine je vlekel v prazno) - no tale gel je bil pa super. Na škatlici (bele barve) je bila narisana silhueta ženskega osrednjega dela telesa user posted image - v vijolični barvi. No, to pa res priporočam user posted image ...



Multi-mam mogoče?

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Našla sem seznam, kaj vse rabimo za dojen...
22.8.2011 12:00:12   
lananai
IZVIRNO SPOROČILO: roladica


IZVIRNO SPOROČILO: Tutan


Meni je bil en gel za dojenje tak super (ker je hladil, meni je pa bradavice trgalo narazen - sem imela vraščene in tisti nastavki mi sploh gor niso pasali user posted image mislim sine je vlekel v prazno) - no tale gel je bil pa super. Na škatlici (bele barve) je bila narisana silhueta ženskega osrednjega dela telesa user posted image - v vijolični barvi. No, to pa res priporočam user posted image ...



Multi-mam mogoče?


Lanolin ima tako embalažo, kot jo opisuje Tutan.

Jst lahko povem za porodnišnico CE. Tam si dobil vse, za kar si prosil - vložke, hlačke, kreme, pleničke in za preoblečt za dojenčka,... Če pa slučajno ne bi imela tega - je bil moj tam 2x na dan in mi lahko kadarkoli prinese.

Je pa res, da so ti seznami na splošno preveč obširni. Trgovine so danes odprte že skoraj 24ur / dan in greš lahko kadarkoli iskat, če kaj nujno rabiš. Oziroma pošlješ svojega, svojo mamo, taščo, prijateljico,... Bolš kot zapravljat € za neumnosti, da ti potem v omari stoji neuporabljena stvar.

(odgovor članu roladica)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Našla sem seznam, kaj vse rabimo za dojen...
22.8.2011 14:08:40   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: lananai

IZVIRNO SPOROČILO: roladica


IZVIRNO SPOROČILO: Tutan


Meni je bil en gel za dojenje tak super (ker je hladil, meni je pa bradavice trgalo narazen - sem imela vraščene in tisti nastavki mi sploh gor niso pasali user posted image mislim sine je vlekel v prazno) - no tale gel je bil pa super. Na škatlici (bele barve) je bila narisana silhueta ženskega osrednjega dela telesa user posted image - v vijolični barvi. No, to pa res priporočam user posted image ...



Multi-mam mogoče?


Lanolin ima tako embalažo, kot jo opisuje Tutan.

Jst lahko povem za porodnišnico CE. Tam si dobil vse, za kar si prosil - vložke, hlačke, kreme, pleničke in za preoblečt za dojenčka,... Če pa slučajno ne bi imela tega - je bil moj tam 2x na dan in mi lahko kadarkoli prinese.

Je pa res, da so ti seznami na splošno preveč obširni. Trgovine so danes odprte že skoraj 24ur / dan in greš lahko kadarkoli iskat, če kaj nujno rabiš. Oziroma pošlješ svojega, svojo mamo, taščo, prijateljico,... Bolš kot zapravljat € za neumnosti, da ti potem v omari stoji neuporabljena stvar.



Podpis! Počakaj, da sploh vidiš, če boš potrebovala.

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Našla sem seznam, kaj vse rabimo za dojen...
24.8.2011 14:00:24   
dreamhorse
Še dobro da nisem kupovala vsega po seznamu, ker sploh nisem dojila in bi mi vsi modrči in podobne reči bile v napoto.. sem pa mojega poslala po stekleničke in druge potrebščine, s tem, da sem mu prej vse razložila, kaj, kje itd.
Sem pa tudi v porodnišnici dobila vsega na pretek in še več, tako da svojih stvari nisem potrebovala... Edino japonke sem si nesla svoje.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?