|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Trikotnik?
11.8.2011 23:56:23   
meta21
Hej!

Moja zgodba je taka. S partnerjem sva skupaj dobrih 10 let od tega dobro leto poročena (od junija 2010). Prvi sin se nama je rodil 2008, drugi pa letos februarja. Moj mož je lani septembra dobil zaposlitev, kjer je delal skoraj izključno z ženskimi sodelavkami. Po kakih 2 mesecih mi je povedal, da so se začele govorice, da nekaj imata s tisto, ki ga je uvajala, še kak mesec kasneje je vedno manj časa preživljal z menoj (jaz v 8. mesecu nosečnosti), telefon je neprestano nosil s seboj in mi ga vedno s kakšnim na hec obrnjenim izgovorom vzel iz rok, če sem ga hotla pogledat. Seveda sem večkrat tarnala, da rabim več pozornosti, da sem cele dneve sama ipd. Dober mesec pred porodom sem mu dala na izbiro, da se odseli, če ne želi bit z mano ali pa naj se zjasni, kaj mu je. Priznal mi je, da do omenjene sodelavke res nekaj čuti in obratno, da si ne more pomagat in da mu je grozno, da je tako ampak da se ni nič med njima zgodilo. Obljubil mi je da bo zadevo rešil, poravil in da želi ostati z menoj. Jaz sem zadevo nekako požrla (HB za slab spomin v nosečnostiuser posted image ), prebrala nekaj knjig (vse so si edine, da del krivde nosi prevaranec), skušala spremeniti tudi svoj odnos do njega (verjamem, da se ni lahko vsak dan vrnit iz službe k tečni in zahtevni ženi, ki je zaradi nosečnosti še precej labilna zato sem skušala biti vedrejša, mu dat več zasebnega prostora ...). Veliko sva se pogovarjala in zdelo se mi je, da naju je kriza celo zbližala ampak ... Dvom in nezaupanje sta bila posejana in slab mesec pred porodom sem mu medtem ko se je tuširal prebrala sporočila. Našla sem 3 od tistega dne (2 njena in 1 njegov) polne pogrešanja, neskončne ljubezni, objemov in poljubčkov ter ostalega cukra (on ga je napisal tik pred tušem precej pod gasom, ker je tisti dan praznoval RD-v treznem stanju ni sposoben nobenih podobnih cukrarij). Mislila sem da mi bo srce skočilo iz prsi, tako mi je bilo. Potem je sledilo spet en kup pogovarjanja, joka ... celo z njo sem se slišala po sms-ju (držala sem se mnenja, da ne morem kriviti nje, vsaj neposredno ne, ker ni ona tista, ki mi je kaj dolžna ampak on!!!). Opravičevala se mi je, da ne more verjet, da se je znašla v taki situaciji, da se zaveda vsega ampak da res čuti močna čustva ... (tudi ona ima partnerja, s katerim si ravno urejata stanovanje). Po tistem je mož zamenjal smeno, da nista več skupaj delala in ji rekel, da morata vse stike prekinit, ker si želi ostati z družino. Meni je obljubil da bo poskušal uredit misli in ugotovit, kaj čuti do mene. Prosil me je za potrpljenje. Jaz sem vse skupaj pripisala temu, da mu je pasala pozornost ženske, ki je navidez brez težav, brez obveznosti, otrok, skrbi ... Bilo je težko in čeprav bi verjetno še pol leta prej kot iz topa izstrelila, da "ga brez pomisleka vržem iz bajte" sem začela razmišljat, kako bom sama rodila, ostala sama z dvema otrokoma v hiši (živimo z mojim fotrom), kjer večino postori moj mož. Začela sem razmišljati praktično in roko na srce, še vedno ga ljubim (mogoče še bolj, ko ga zgubljam). Takoj po porodu je mož tudi zamenjal službo (ne samo ampak tudi iz tega razloga) in od takrat (zadnje pol leta) imava dobre in slabe dni. Pomaga mi ogromno ampak je precej hladen (no, saj pretirano čustven ni nikoli bil). Mene sicer ves čas razjedajo dvomi in ljubosumnost ampak se večino časa obladam. Skušam bit dobra žena, h kateri bo rad prišel domov. Problem pa je v tem, da mi je pred kratkim priznal, da se občasno še slišita, v stilu kako si, kaj je kaj novega ... Da je zadeva strogo na prijateljski ravni. Čeprav mu nikoli nisem ničesar prepovedovala, ker je le odrasel človek, sem mu jasno povedala, da je to zame popolnoma nesprejemljivo in da je ne bo nikoli pozabil, če bo vzdrževal stike. Menda mu je celo rekla, da jaz nimam pravice, da jima prepovem stike (no, ko je ONA začela govorit o tem, KDO IMA DO ČESA PRAVICO je zgubila vse moje spoštovanje). Včeraj pa sem spet čisto slučajno zvedla, da sta se slišala. Mož mi dopoveduje, da ne čuti več nič do nje in da se pogovarjata o službi, stanovanju, dopustu in ne razume, zakaj norim, jaz pa mu dopovedujem, da sta me preveč prizadela, da bi lahko to sprejela. Včeraj sem mu še enkrat rekla, da naj se odseli, če ne želi biti z menoj, da mi ne bo kdaj očital, da sem mu uničila življenje pa je rekel, da ne gre nikamor, da je tukaj doma. Danes je šel v službo in mi, kot da ni nič, dal lupčka za adijo.user posted image

Malo sem bila dolga in če nič drugega, mi je lažje, ker sem se izpovedala. Bom pa vesela vsakega mnenja, nasveta, izkušnje, ker se mi na trenutke zdi, da zgubljam zdravo pamet.

Hvala!user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Trikotnik?
12.8.2011 2:14:05   
masreja
Hm, danes mi je mao dolgčas in bloga se mi ne da pisat pa sem prišla sem in prebrala tole tvojo izpoved.

Sploh ne vem kaj naj bi ti rekla? Ne vem niti zakaj se oglašam, morda samo da ti povem, da sem prebrala in da te čutim... da čutim da ti je hudo.

Drugače pa iz napisanega se mi zdi, da si do sedaj reagirala zelo trezno (glede na to da želiš ostati z njim) in da se tudi tvoj mož trudi...
Sama ne verjamem, da bi bila sposobna tako treznega ravnanja. Še manj pa, da bi lahko pogoltnila kako tako zadevo... Ampak lej nikoli se ne ve? Toda res, kakor si ti napisala in glede na tvojo odločitev ostati skupaj si res do sedaj ravnala zelo razumno.

Za naprej pa...

Ne vem, ampak saj veš, da se  drugega človeka v tem primeru tvojega moža ne da nadzirati ali mu ukazovati kaj naj čuti... Tudi tebi ne more nekdo reči, da ga prenehaj ljubiti, da te ni vreden... vsak človek je svoj gospodar in razen tega, da si (ker si se odločila, da ga obdržiš) potrpežljiva in prijazna do njega in poskušaš še naprej stvari reševati s pogovorom ti nimam kaj svetovati.

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Trikotnik?
12.8.2011 2:16:41   
masreja
Aja pa še tole user posted image

(odgovor članu masreja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Trikotnik?
12.8.2011 7:48:00   
tintin
najprej en objem, čutim da ti je hudo...ampak sama sebe moraš vprašati ali želiš življenje živeti tako...vem, nekaj so trezne odločitve, drugo so občutki...mene osebno bi zadušilo ob vsem tem...in bi raje življenje preživela sama...

(odgovor članu masreja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Trikotnik?
12.8.2011 7:50:14   
Najaa
Iz lastnih izkušenj ti povem, da je zelo težko pozabiti oz. preboleti takole situacijo. Meni ni uspelo. Z bivšim sva bila po podobni krizi skupaj še eno leto, pa je bilo ravno to leto preveč. Tukaj so zraven še otroci, zato verjamem, da je težje ampak vseeno. Dokler bo imel stike z njo in ti celo govoril, kaj se pogovarja z njo, ne boš prebolela. Če bi mu res bilo toliko do družine, bi moral pretrgati vse stike z njo in popolnoma posvetit družini.

< Sporočilo je popravil Najaa -- 12.8.2011 7:52:19 >

(odgovor članu masreja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
12.8.2011 7:57:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu masreja)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Trikotnik?
12.8.2011 7:59:54   
pelin
Iskreno lahko rečem, da te občudujem, da si se zadevščine lotila tako razumsko, preudarno...potrpežljivo.Mogoče je ravno v tem izhod iz nastale bedne situacije, ko oba razmišljata, se po svoje trudita, da bi dano situacijo rešila kar se da najbolje...Ali pa vse to razumsko ravnanje vse skupaj otežuje...ne vem..Pošteno povedano, me je groza, da bi se kdaj znašla v podobni situaciji, ker je ne bi bila sposobna reševati tako kot ti....Pri naju bi bila taka zadeva pogreb za najin zakon,ker sama nikoli ne bi mogla  iti čez to...pa kolikor svojega poznam tudi on ne. Pri vsem tem me namreč najbolj mori  to, ker se je tvoj v to žensko očitno zaljubil, ga je prevzela drugače kot le za eno noč, ne le telesno. To je razvidno iz tega, kako dolgo se zadeva vleče, vsa njegova nežna sporočila in podobno.Vidi se tudi, da se človek trudi, da bi zadevo končal, vendar po svoje očitno ne more...Kljub temu , da je zamnejal službo ostaja z njo v stiku, pa čeprav baje le preko telefona  in na prijateljski bazi. Moti me to, ko pravi, da mora razmisliti o svojih čustvih do tebe ( za moje pojme je ljubezen precej črno-bela...ali je ali pa je ni in tu prevelikega tuhtanja ne rabiš), moti me, ker trdi da sta  z njo le prijatelja ( niti pod razno ne moreš biti s človekom, ki te tako prevzame, da razmišljaš, da bi zapustil zaradi njega družino, le prijatelj), pri nastali situaciji pa me najbolj moti to, ker se ves čas trudiš, da bi se očitno obvladala in ne izbruhnila. Pravico imaš, da si jezna, užaljena, prizadeta....pravico imaš to pokazati, pa čeprav kričiš, pa čeprav par krepkih poveš tisti njegovi frajli, predvsem pa imaš pravico, da svojemu neodločnežu jasno daš vedeti da te je prizadel za umret...Res je dobra mera potrpežljivosti tu pomben člen, vendar če si tako obvladana in razumska  tudi doma, mogoče tvoj sploh ne razume kako te je prizadel...mogoče sploh nima občutka kako ga imaš rada...mogoče se mu zdi, da se sploh ne sekiraš tako zelo...ne vem...razmišljam...Vem le to, da to njegovo cincanje in odločanje ne pelje nikamor in je za moje pojme nedopustno...
Verjamem, da je moje razmišljanje drugačno od tvojega, po eni strani zaradi mojega karakterja, ki je očitno precej drugačen od tvojega, po drugi strani pa zaradi tega, ker se mi obrača ob misli, da v času, ko par pričakuje naraščaj, ko je ženska noseča in še nekako bolj čustveno odvisna od partnerja, on gleda za drugimi kiklamiuser posted image ...Tu niti pod razno ni kriva tvoja nosečnost  in vsi hormonski cikloni med njo...tega, da on namesto, da bi se posvečal družini, misli na preživljanje časa z drugo, je kriv sam...Pa naj v knjigah še stokrat piše, da za sta za varanje v zakonu kriva oba partnerja...


< Sporočilo je popravil pelin -- 12.8.2011 8:10:25 >

(odgovor članu masreja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Trikotnik?
12.8.2011 8:04:35   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: tintin
najprej en objem, čutim da ti je hudo...ampak sama sebe moraš vprašati ali želiš življenje živeti tako...vem, nekaj so trezne odločitve, drugo so občutki...mene osebno bi zadušilo ob vsem tem...in bi raje življenje preživela sama...


podpis.
vedenje da ob tebi nikoli ne bo čutil in ne čuti to kar do une - ne hvala. ker dejstvo je, da če bi čutil ob tebi to kar do nje, je ne bi rabil klicat in vzdrževat stikov.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Trikotnik?
12.8.2011 8:17:38   
trsica
meta user posted image
user posted image user posted image user posted image
imaš pravico zahtevat, da prekineta stike, saj gre tudi za TVOJ zakon, v katerem so ljudje, ki jih izbirata SKUPAJ.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

da bomo fit,
100 TREBUŠNJAKOV v rit,
pa še malo seksa,
da nam ne bo treba čokoladnega keksa.

:D

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Trikotnik?
12.8.2011 8:41:53   
meta21
Hvala za podporo in mnenja! Zlate ste!user posted image

Mogoče sem lahko tako odreagirala, ker se med njima fizično ni nič zgodilo. Po njegovih besedah sta se polovico časa pogovarjala samo o tem, kako je narobe, kar počneta.

Pa še druga skrajnost ... Če želim da oddide, da se odseli (živimo v hiši mojega očeta, noben od naju ni lastnik), on pa noče ... Kakšne so moje možnosti, da ga v to prisilim?

(odgovor članu trsica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Trikotnik?
12.8.2011 8:49:05   
pety78
Ojoj, kar kurjo polt sem dobila. user posted image
Jaz bi na tvojem mestu predlagala in vztrajala pri tem, da se mož čimprej poslovi. Vsaj za nekaj časa. Predvsem zaradi tega, ker je bil čustveno drugje in nič drugega se ne bo zgodilo, ampak njegov podzavestni občutek, da si ti kriva, da zaradi tebe ne more biti z nekom, ki ga trenutno ljubi (no, je zaljubljen vanj), bo pripeljal do tega, da bo do tebe vedno bolj hladen in sovražno nastrojen. Prisiliti se, da imaš nekoga spet tako rad, se pač ne moreš. Zato nujno potrebujeta čas zase, da bo videl, da dejansko tebe bolj pogreša in da ima tebe bolj rad in se mogoče zavedal, da je bila tisto le trenutna zaljubljenost.
Je pa taka situacija bistveno težja, kot pa en brzglavi seks z neznanko!
Uf, upam, da porihtata, ampak res rabita čas vsak zase!


_____________________________



(odgovor članu trsica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Trikotnik?
12.8.2011 8:50:46   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: meta21

Hvala za podporo in mnenja! Zlate ste!user posted image

Mogoče sem lahko tako odreagirala, ker se med njima fizično ni nič zgodilo. Po njegovih besedah sta se polovico časa pogovarjala samo o tem, kako je narobe, kar počneta.

Pa še druga skrajnost ... Če želim da oddide, da se odseli (živimo v hiši mojega očeta, noben od naju ni lastnik), on pa noče ... Kakšne so moje možnosti, da ga v to prisilim?



Kako smo si različni. Če bi me mož prevaral bi mu (po mojem mnenju, če mu ne bi prej oči skopala) prej oprostila fizično prevaro, kot čustveno. To, DA SE ta njihova "veza" že toliko časa vleče je pokazatelj, da sta zaljubljena do ušes in čez. In sama mu nebi verjela, da ni bilo nič fizičnega. Mislim, oba sta izjavila, da sta "močno" čustveno vpletena, imela sta priložnost biti sama...in priložnost dela tatu.

Res mi je žal, da se ti to dogaja. Verjamem tudi, da si z dvema malima otročkoma, dala to krizo na stran. Samo otroci bodo zrastli....

Želim ti najboljše.

In pa še...on je prasec. Ej, fak kako me to razpi.zdi, da razni wonnabe psihologi dajo krivdo na prevaranega...Butlji.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
12.8.2011 8:54:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu meta21)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Trikotnik?
12.8.2011 8:54:26   
pety78
Pa še druga skrajnost ... Če želim da oddide, da se odseli (živimo v hiši mojega očeta, noben od naju ni lastnik), on pa noče ... Kakšne so moje možnosti, da ga v to prisilim?


Lahko kaj oče reče. user posted image
Lej tako naredi, če ti je še kaj do veze. Vsedita se en večer na kavč, ob kozarčku vina in karte na mizo. Povej mu, da želiš, da gre za nekaj časa, samo toliko, da sam pri sebi začuti, ali si ti tista, s katero želi biti še naprej, tista, ko jo resnično ljubi. Povej, da želiš, da gre, samo zato, ker upaš, da se vrne zopet tak, kot je bil, ker če bo ostal, bo šlo samo navzdol, dokler bo imel čustva še do druge. Dejansko jih še ima, četudi sebe in tebe prepričuje, da to ni res. Saj veš, da ni možno na ukaz nekoga nehati ljubiti.
Sploh pa je znano to, da vedno hrepenimo po tistem, česar nimamo. In dejansko nje nima, naj bo še brez tebe. Verjemi, da bo po tebi bolj hrepenel.

Če pa je že tako daleč, da bi se za drugo odločil (v kar dvomim, glede na tvoje pisanje), potem pa tako ni rešitve četudi ostane.


_____________________________



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
12.8.2011 8:54:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Trikotnik?
12.8.2011 9:06:54   
alda
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama
Če bi me mož prevaral bi mu prej oprostila fizično prevaro, kot čustveno.Res mi je žal, da se ti to dogaja.
...
In pa še...on je prasec. Ej, fak kako me to razpi.zdi, da razni wonnabe psihologi dajo krivdo na prevaranega...Butlji.


podpis.

še en podpis!!!



_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Trikotnik?
12.8.2011 9:47:59   
aprilčica07
Lahko kaj oče reče.
Lej tako naredi, če ti je še kaj do veze. Vsedita se en večer na kavč, ob kozarčku vina in karte na mizo. Povej mu, da želiš, da gre za nekaj časa, samo toliko, da sam pri sebi začuti, ali si ti tista, s katero želi biti še naprej, tista, ko jo resnično ljubi. Povej, da želiš, da gre, samo zato, ker upaš, da se vrne zopet tak, kot je bil, ker če bo ostal, bo šlo samo navzdol, dokler bo imel čustva še do druge. Dejansko jih še ima, četudi sebe in tebe prepričuje, da to ni res. Saj veš, da ni možno na ukaz nekoga nehati ljubiti.
Sploh pa je znano to, da vedno hrepenimo po tistem, česar nimamo. In dejansko nje nima, naj bo še brez tebe. Verjemi, da bo po tebi bolj hrepenel.

Če pa je že tako daleč, da bi se za drugo odločil (v kar dvomim, glede na tvoje pisanje), potem pa tako ni rešitve četudi ostane.
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Pa še druga skrajnost ... Če želim da oddide, da se odseli (živimo v hiši mojega očeta, noben od naju ni lastnik), on pa noče ... Kakšne so moje možnosti, da ga v to prisilim?


Lahko kaj oče reče. user posted image
Lej tako naredi, če ti je še kaj do veze. Vsedita se en večer na kavč, ob kozarčku vina in karte na mizo. Povej mu, da želiš, da gre za nekaj časa, samo toliko, da sam pri sebi začuti, ali si ti tista, s katero želi biti še naprej, tista, ko jo resnično ljubi. Povej, da želiš, da gre, samo zato, ker upaš, da se vrne zopet tak, kot je bil, ker če bo ostal, bo šlo samo navzdol, dokler bo imel čustva še do druge. Dejansko jih še ima, četudi sebe in tebe prepričuje, da to ni res. Saj veš, da ni možno na ukaz nekoga nehati ljubiti.
Sploh pa je znano to, da vedno hrepenimo po tistem, česar nimamo. In dejansko nje nima, naj bo še brez tebe. Verjemi, da bo po tebi bolj hrepenel.

Če pa je že tako daleč, da bi se za drugo odločil (v kar dvomim, glede na tvoje pisanje), potem pa tako ni rešitve četudi ostane.



Podpis, če lahko.

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Trikotnik?
12.8.2011 10:54:26   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama
In pa še...on je prasec. Ej, fak kako me to razpi.zdi, da razni wonnabe psihologi dajo krivdo na prevaranega...Butlji.


ja.. IMHO moderni časi prinašajo psihologe, ki resnično ne vejo kaj so načela in principi..
dejansko NI res da sta za prevaro kriva oba. to so neke moderne zahodne psihologije, ki se grejo en "afngunc", kot bi rekel moj prijatelj. odgovornost je od tistega, ki dela ali naredi dejanje in od NOBENEGA drugega. noben nobenga ni prisilil ali bil vzrok da namaka tiča ali ponuja vagino drugemu, ko je še v vezi s nekom drugim. in tle ni debate. naj prvo konča kar ima in potem počne ostalo, kar pač hoče.

lahko sta za krizo v zakonu ali odnosu kriva oba, za prevaro pa NE. in kdor trdi drugače, ne ve kaj pomeni biti odgovoren za svoja dejanja v polni meri.

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Trikotnik?
12.8.2011 11:05:11   
pety78
IMHO


Končno sem si vzela čas in poguglala, kaj tale tvoj imho v vsakem postu pomeni. user posted image user posted image user posted image

Sicer se pa strinjam, da za prevaro nikakor ne moreta biti kriva oba.


_____________________________



(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Trikotnik?
12.8.2011 11:23:12   
betty.ford
Mogoče sem lahko tako odreagirala, ker se med njima fizično ni nič zgodilo.


kaj se je med njima dogajalo, ne veš.

glej, poznam mnogo parov, ki so imeli resne krize pa so ostali skupaj. no, kakšni so se trudili tudi po desetletje in se potem izčrpani razšli. in spet veliko, ki so veljali za vzorne pa so se razšli.
kakšen par sta vidva, vesta.

zaradi otrok je težko. iz napisanega pa razbiram, da mu je v tej družini življensko ugodno. če bi šel stran, bi si moral iskati stanovanje, ostal bi brez ženske (ker tista druga se verjetno ne bi odpovedala svojemu partnerju),...

če je na vezi kakšen madež, ga zlepa ne očistiš. vedno je tam in te spominja. sčasoma zbledi, a ne popolnoma.

kot je bilo že omenjeno - pogovor, načrt... nikar pa ne pometaj pod predpražnik.

pa user posted image
kot radi pravijo: nič v življenju ni napačna odločitev. je le izbira poti.

(odgovor članu meta21)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Trikotnik?
12.8.2011 11:25:50   
Teyla
meta user posted image

Se strinjam z nekaterimi, ki pravijo da naj se mož vsaj začasno odseli. Potem bosta videla kje zadeva stoji. Je pa zelo nezavidljiva situacija in ti želim, da se čim prej reši, ker ta negotovost traja že predolgo. Upam, da vam uspe. user posted image

(odgovor članu betty.ford)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Trikotnik?
12.8.2011 11:34:29   
Anonimen
se podpisem pod Pety in mateyko...hotela sem pa napisat samo to, da sama imam kar nekaj zelo dobrih moskih prijateljev, tudi taksni sms-i so potovali, pa ljubcki, pa objemcki...posebna energija. Ampak takoj, ko si je eden od njih nasel punco in bil v zvezi, smo s tem prenehali, custvena zveza mora bit med partnerjema, nimajo kolegice tukaj kaj delat. tega se zavedam in ne bi nikoli sla dalje...tud ce je energija. Torej, krivda je tudi na tej prijateljici, enako kot na tvojem mozu, saj je imela tudi ona izbiro, da rece NE, ko je bil cas. Samo njej godi pozornost, nasla sta eno custveno povezavo, ki je z drugimi morda nista zmozna...zato je vprasanje, ali ti zelis z mozem ostat, ce se on taksni navezavi ne odpove oz. se ji ni zmozen odpovedat. Veliko dela je na njem, ker mora on ugotovit, zakaj cuti tako kot cuti in kje so manjki v vajini zvezi, da pac je drugace. Ampak tko kot je ena napisala, ljubezen je ali pa je ni, strast je pa druga stvar...se pojavlja v razlicnih intenzitetah in oblikah...odgovornost za druzino, dva mala otroka, delo, zahtevna zena, polna pricakovanj...jap, fajn je odtavat v roznati oblacek in si zamislit kak je lustn, ko sta dva samo dva...ampak vi niste, ste stirje in to bo moral dojet (tudi po custveni plati, ne samo fizicno in materialno). Pogovorita se, delujes zrelo in skulirano, verjamem, da bo pogovor prinesel rezultate; ce ne zeljenih, pa vsaj izkristalizirano stanje in moznosti za prihodnost. 

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Trikotnik?
12.8.2011 11:42:26   
josephine27
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama
Če bi me mož prevaral bi mu prej oprostila fizično prevaro, kot čustveno.Res mi je žal, da se ti to dogaja.
...
In pa še...on je prasec. Ej, fak kako me to razpi.zdi, da razni wonnabe psihologi dajo krivdo na prevaranega...Butlji.


podpis.


sama se pa s tem ne strinjam. jaz mu fizične prevare nikoli ne bi odpustila. čustveno morda. srcu se ne da ukazovati. ne moreš se prislit da ljubiš nekoga in obratno. če bi te fizično prevaral bi s tem samo pokazal, da te ne spoštuje niti kot človeka in mu ni mar. če fizično res nista imela nič potem verjamem v to da je še vedno upanje za vaju. v kolkor oba to želita. vsekakor resen pogovor. povej mu kako čutiš ter da želiš da za nekaj časa prekine stike s to "prijateljico" če želi da se znova zbližata. če je pripravljen to storiti mu bi jaz dala še eno možnost. samo ne pusti da se vsa stvar skupaj nateguje še naprej. če boš opazila da ti laže in se še vedno skrivaj dobiva z njo za tvojim hbrtomje pa sigurno čas da gresta čimprej narazen.


_____________________________



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Trikotnik?
12.8.2011 12:22:59   
picola1
Meta...user posted image Upam, da tole čimprej razrešita. Drži se!

Bi pa komentirala samo še tole:

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama
In pa še...on je prasec. Ej, fak kako me to razpi.zdi, da razni wonnabe psihologi dajo krivdo na prevaranega...Butlji.


lahko sta za krizo v zakonu ali odnosu kriva oba, za prevaro pa NE. in kdor trdi drugače, ne ve kaj pomeni biti odgovoren za svoja dejanja v polni meri.


Super povedano. Jst si zmedo na tem področju razlagam takole: Za krizo v zakonu sta kriva oba. Kriza pa potem posledično privede do prevare. Torej, ko nekateri rečejo, da sta za prevaro kriva oba, mogoče mislijo bolj to, da sta za krizo, ki privede do prevare, kriva oba...
Možno je pa tut, da si laiki pisanje psihologov napačno razlagajo. Ali pa pač psihologi v svojih člankih niso dovolj natančni pri izražanju oz. pri pojasnjevanju tega, kar pišejo.
Torej, ja: Za krizo v zakonu sta kriva in odgovorna oba, za prevaro kot posledico krize pa je odgovoren samo in zgolj tisti, ki prevara (btw, je pa spet razlika ali je tisti, ki vara, kronični varalica ali je to enkratni skos čez plot).

Meta, mal ti smetimo temo...sori...


< Sporočilo je popravil picola1 -- 12.8.2011 12:24:04 >


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Trikotnik?
12.8.2011 12:54:11   
meta21
Hvala še enkrat! Eni komentarji me nesmejejo, drugi privabijo solze v oči... Pravzaprav povzemate vse moje razmišljanje, kar potrjuje, da še nisem izgubila zdrave pametiuser posted image . Danes na zadevo spet gledam bolj optimistično, danes med nama spet čutim, da je vse ok. Spet sva se malo pogovarjala, pravzaprav se skoz pomalem. Saj pravim, so dobri in so slabi dnevi.

Očeta ne bom vpletala in čeprav verjetno čuti, da včasih ni vse ok, nikoli nič ne reče. Pred mnogimi leti je komaj preživel izgubo svoje največje ljubezni, moje mame, ki ga je zapustila zaradi drugega. In če se bo le dalo, mu ne bom dala priložnosti, da podoživi svojo grozo. Pravzaprav nihče od domačih konkretno ne ve za najine težave. Pač na splošno, včasih pride do krize ...

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?