|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tudi neumni moramo živeti :)
20.8.2011 20:07:01   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*


Tako, da je Harvard s finančnega vidika zame dosegljiv. Z ostalih pa... pustite mi moj košček sanj, no! user posted image  Vsaj do maja, ko me bodo prisilno zbudili na maturi. user posted image



eno vprašanje, a to bi tam delala al kako? Al preko e-študija? A bi to potemtakem delala v angleščini?

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Tudi neumni moramo živeti :)
20.8.2011 20:17:32   
poli*

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
... pustite mi moj košček sanj, no! user posted image  Vsaj do maja, ko me bodo prisilno zbudili na maturi. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif

Vse v redu in prav, ampak si pred enim letom prav tako sanjala o maturi, učenju, že (skoraj) rezervirala inštruktorce tu na RR-ju user posted image , bila celo na fotografiji Pravne fakultete user posted image , ampak iz napovedane mature ni bilo nič... tako da menim, da bo tokrat povsem ista zgodba.
No, mogoče se pa le izkaže drugače user posted image .

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Tudi neumni moramo živeti :)
20.8.2011 20:28:21   
Anonimen
Še to sem se spomnila: če misliš resno zagrabit v učenje, se mi zdi fajn, da bi se vsaj za začetek dobila z izkušenim inštruktorjem, ki ti bo znal pokazat, kako si organiziraš čas. Učenja je kar nekaj, sploh pa, ker boš večino stvari slišala prvič in rabiš dobro organizacijo časa in razporeditev učne snovi, da bo učenje učinkovito in ne boš izgubljala časa.

(odgovor članu poli*)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Tudi neumni moramo živeti :)
20.8.2011 20:29:19   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Tako, da je Harvard s finančnega vidika zame dosegljiv. Z ostalih pa... pustite mi moj košček sanj, no! user posted image  Vsaj do maja, ko me bodo prisilno zbudili na maturi. user posted image

eno vprašanje, a to bi tam delala al kako? Al preko e-študija? A bi to potemtakem delala v angleščini?

Študij v angleščini in kar lepo na Harvardu v ZDA, nič na e-. Preselila bi se.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Tudi neumni moramo živeti :)
20.8.2011 20:30:27   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: poli*
Vse v redu in prav, ampak si pred enim letom prav tako sanjala o maturi, učenju, že (skoraj) rezervirala inštruktorce tu na RR-ju user posted image , bila celo na fotografiji Pravne fakultete user posted image , ampak iz napovedane mature ni bilo nič... tako da menim, da bo tokrat povsem ista zgodba.
No, mogoče se pa le izkaže drugače user posted image .

Nope, ne bo ista zgodba. No, zgodba že, rezultat pa zagotovo ne.

Bom "blondinka s Harvarda", samo še čivavo si moram nabavit'.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   [Brisano sporočilo]
20.8.2011 20:32:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Tudi neumni moramo živeti :)
20.8.2011 20:37:06   
Kerensa*
Moja bivša sošolka iz OŠ... po gimnaziji Bežigrad je šla na Pravno fakulteto v LJ. Bila je tista razredna "valedictorian" (saj ne vem, kako se temu reče po slovensko), na nekem natečaju Banke Slovenija je dobila magistrsko štipendijo, diplomirala cum laude in šla delat magisterij na Harvard. In ga je naredila (LLM al'' kako se temu reče tam) z magna cum laude. Trenutno je neka sodnikova pomočnica in dela še doktorat iz okoljevarstvenega prava, vmes se je pa še poročila in rodila dva otroka.

Pred nekaj dnevi pa sem na Oprah showu videla zgodbo neke črnke iz Zimbabveja. Še pred 18-im letom se je v domovini poročila in rodila 3 otroke. Potem je pa, milo rečeno, pop*zdila, naredila OŠ in gimnazijo v Zimbabveju, se s komplet familijo preselila v ZDA, tam rodila še dva otroka, delala dve službi, naredila magisterij, skrbela torej za 5 otrok in za moža, na smrt bolnega z AIDS-om, ga na koncu pokopala, vmes šolala še otroke in bo vsak čas doktorirala.

E, je*enti... naj še kdo reče, da se ne da.

Grem si peroksid sprat z glave. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Tudi neumni moramo živeti :)
20.8.2011 20:44:51   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Kar se pa Frodice tiče: mislim, da bo ona od vseh virtualnih rrjevk najbolj vesela, ko boš maturirala - verjela ali ne - ona si po napisanem sodeč od vseh to najbolj želi. Njej se zdi absolutno škoda tvojega potenciala.


Tocno tako! No, ce bo delala na sebi, ji bo tudi to enkrat jasno.

Ker pa je tema ze videna, niti ni posebno zanimiva (niti v segmentu "edino civava manjka", niti v segmentu selitve). No, pustimo se presenetiti user posted image

< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 20.8.2011 20:45:16 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Tudi neumni moramo živeti :)
20.8.2011 20:53:03   
nejcko
Čestitam za odločitev, za slovo pa se lahko obrneš name.

Pa veliko uspeha!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Tudi neumni moramo živeti :)
20.8.2011 20:54:41   
Kerensa*
Peroksid spran z glave. A naj dam gor še silver-blond barvo al' ne?

Frooodooo "moja draga"... kdo ti je pa povedal, da "pljuvam čez tebe"? user posted image

No, pa čivave ne bom nabavila (vsaj ne, dokler je ga. Pes še živauser posted image ), tako, da si bom samo jutri še enkrat ogledala film "Blondinka s Harvarda 1" (dvojko sem pred kratkim videla).

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Tudi neumni moramo živeti :)
20.8.2011 20:55:29   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko
za slovo pa se lahko obrneš name.

Slovo? Kakšno slovo? Pogreb? Saj se še ne mislim stegnit'. user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Tudi neumni moramo živeti :)
20.8.2011 20:56:37   
sonček33
kerensa, slovenščina=slova

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Tudi neumni moramo živeti :)
20.8.2011 20:56:55   
Kerensa*
Ježeš... naglasak me je*e. user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Tudi neumni moramo živeti :)
20.8.2011 21:03:17   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko
za slovo pa se lahko obrneš name.

Slovo? Kakšno slovo? Pogreb? Saj se še ne mislim stegnit'. user posted image


user posted image

Rres se že mnogo let nisva videli, ampak menda se ja spomniš, kaj sem po poklicu user posted image

Pa šolski žargon boš mogla ponoviti user posted image


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Tudi neumni moramo živeti :)
20.8.2011 21:04:23   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: tecnobica

SUper! user posted image user posted image Vedno podpiram take, ki se odločijo karkoli dokončati.



Se strinjam.

Drugače pa toplo priporočam dobrega inštruktorja matematike, (kar od 1.9.2011 dalje). Glede na to, kar si napisala o svojem znanju matematike. Govorim iz prve roke- sama tega ne boš zmogla. Ostale predmete pa boš zmogla sama.

Ajd, držim pesti user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu tecnobica)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Tudi neumni moramo živeti :)
20.8.2011 21:05:37   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko
Pa šolski žargon boš mogla ponoviti user posted image

To me bo pa Pubertetnik naučil. user posted image

Mimogrede - če si še tam, kjer si bila... jutri popoldan bom na tvojem koncu (takorekoč, no - na tistem sejmu v bližini) in te z velikim veseljem pobavim na kavo. Res se že dolgo nisva videli, ja.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Tudi neumni moramo živeti :)
20.8.2011 22:06:43   
Kerensa*
Aja, za kakršnekoli inštrukcije iz kateregakoli predmeta pa žal ni in tudi ne bo denarja, tako, da bo celotno učenje na meni. Če mi bo uspelo - prav. Če ne, mi bo pa v drugi rundi. Ali tretji. Ali katerikoli.

Lahko noč za danes. user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Tudi neumni moramo živeti :)
20.8.2011 22:08:52   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko
Pa šolski žargon boš mogla ponoviti user posted image

To me bo pa Pubertetnik naučil. user posted image

Mimogrede - če si še tam, kjer si bila... jutri popoldan bom na tvojem koncu (takorekoč, no - na tistem sejmu v bližini) in te z velikim veseljem pobavim na kavo. Res se že dolgo nisva videli, ja.


A to misliš, če sem še doma tam, kjer sem bila ... o, ja, forever user posted image

Bi z veseljem prišla na kofe, ampak sem sama s tremi mulci in ... fak, kako mi je že muka, ker en morem nikoli brez prikolic na kakšen kofeuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Tudi neumni moramo živeti :)
20.8.2011 22:27:10   
thaiss

IZVIRNO SPOROČILO: madona77

Bravo. Čestitkeuser posted image user posted image

P.S. Daleč od tega, da si neumna.user posted image


se kar pod Madono podpišem!!!!
te bom z veseljem brala in spodbujalauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu madona77)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Tudi neumni moramo živeti :)
20.8.2011 22:56:22   
nananaja
Malo mimo teme, ampak tole me je zmotilo

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya
IZVIRNO SPOROČILO: čambi

Sedaj ste me pa popolno zmešale al sem že od prej. Bomo vidli. Jaz imam končani dve poklicni šoli in sem mislila da moram najprej končat štiri letno šolo in potem vpis na faks. Če sem prav zasledila bi lahko samo maturo naredila in se kar vpisala. Prosim če mi lahko to razložiste kako se tej stvari streže. Ker če je tako mi ni potrebno metat denarja za dva letnika proč. Najleša hvala.

ja s poklicno maturo se sicer lahko vpišeš na višje šole, ampak zelo redke. Torej rabiš splošno maturo. Meni je tud žal, da nisem kar v osnovi delala splošne mature, bi imela potem veliko možnosti odprtih. Tako da sem šla iz poklice in delala ekonomsko na koncu pa pridobila poklicno maturo. Kasneje sem izvedela, da bi pa lahko naredila tud splošno, le z dodatnimi predmeti, kar pa so mi odsvetovali, ker je baje full težka. ne vemuser posted image

Tole pa ne vem, če bo držalo...
Zelo jasno je, da tisti, ki imajo zaključeno splošno maturo, se lahko vpišejo na vse vrste dodiplomskega izobraževanja (uni, vs, višješolski), z njimi se enačijo zaključni izpiti na gimnazijah do leta 1996, ko je bila matura uvedena.
Poklicna matura pa je bila uvedena leta 2002, izvaja se na srednjem tehničnem in strokovnem izobraževanju (4letne srednje šole) in poklicno tehničnem izobraževanju (3+2 srednje šole), skratka peta stopnja izobrazbe. Maturantom je dana možnost vpisa na visokošolske strokovne programe (teh je kar nekaj, vsaka fakulteta jih ima) in višješolske strokovne programe (tu niso na univerzah,pa jih je tudi kar nekaj). Pred letom 2002 se je namesto poklicne mature izvajalo zaključne izpite, ki se enačijo s poklicno maturo.
Poklicna matura (ali zaključni izpit narejen pred letom 2002) z dodatnim maturitetnim izpitom splošne mature tudi omogoča univerzitetni študij.
Potem pa obstajajo še možnosti, da z maturitetnimi tečaji narediš maturo direktno po triletni poklicni šoli, tega pa ne poznam več, sklepam le po razpredelnici v prilogi moje diplome.
Je pa različna raven splošne in poklicne mature. Za matematiko vem, da na poklicni določene vsebine niso zahtevane, na splošni so. Sem naštudirala razlike, ko je bila poklicna matura uvedena, moj mož je bil prva generacija.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Tudi neumni moramo živeti :)
20.8.2011 23:37:52   
Sa.Ka
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Moja bivša sošolka iz OŠ... po gimnaziji Bežigrad je šla na Pravno fakulteto v LJ. Bila je tista razredna "valedictorian" (saj ne vem, kako se temu reče po slovensko), na nekem natečaju Banke Slovenija je dobila magistrsko štipendijo, diplomirala cum laude in šla delat magisterij na Harvard. In ga je naredila (LLM al'' kako se temu reče tam) z magna cum laude. Trenutno je neka sodnikova pomočnica in dela še doktorat iz okoljevarstvenega prava, vmes se je pa še poročila in rodila dva otroka.

Pred nekaj dnevi pa sem na Oprah showu videla zgodbo neke črnke iz Zimbabveja. Še pred 18-im letom se je v domovini poročila in rodila 3 otroke. Potem je pa, milo rečeno, pop*zdila, naredila OŠ in gimnazijo v Zimbabveju, se s komplet familijo preselila v ZDA, tam rodila še dva otroka, delala dve službi, naredila magisterij, skrbela torej za 5 otrok in za moža, na smrt bolnega z AIDS-om, ga na koncu pokopala, vmes šolala še otroke in bo vsak čas doktorirala.

E, je*enti... naj še kdo reče, da se ne da.

Grem si peroksid sprat z glave. user posted image


Še enega normalnega zdravega kosila ne znaš skuhat, kaj šele vse to kar pišeš.
Zbudi se iz sanj punca, pri teh letih bi bil že čas.user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Tudi neumni moramo živeti :)
20.8.2011 23:41:33   
TomTaylor
Evo, meni se nikoli ni ljubilo kej dosti učiti, vse po liniji najmanjšega odpora, in vse v zadnjih minutah do polnoči, zato ti pri učenju srednješolskih predmetov verjetno ne bom v nikakršno pomoč. Te pa podpiram v odločitvi in držim pesti, da boš vztrajala, ker brihtna si itak dostuser posted image . No, lahko ti pa iz pravne prakse in teorije kkšno inštrukcijo nudim, ko boš na fakulteti, ajprov user posted image



_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Tudi neumni moramo živeti :)
21.8.2011 0:02:25   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Peroksid spran z glave. A naj dam gor še silver-blond barvo al' ne?

Frooodooo "moja draga"... kdo ti je pa povedal, da "pljuvam čez tebe"? user posted image



Nihce mi ni povedal - zavohala sem, da me neskoncno pogresas user posted image




_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Tudi neumni moramo živeti :)
21.8.2011 0:46:29   
hmm...

IZVIRNO SPOROČILO: Sa.Ka

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Moja bivša sošolka iz OŠ... po gimnaziji Bežigrad je šla na Pravno fakulteto v LJ. Bila je tista razredna "valedictorian" (saj ne vem, kako se temu reče po slovensko), na nekem natečaju Banke Slovenija je dobila magistrsko štipendijo, diplomirala cum laude in šla delat magisterij na Harvard. In ga je naredila (LLM al'' kako se temu reče tam) z magna cum laude. Trenutno je neka sodnikova pomočnica in dela še doktorat iz okoljevarstvenega prava, vmes se je pa še poročila in rodila dva otroka.

Pred nekaj dnevi pa sem na Oprah showu videla zgodbo neke črnke iz Zimbabveja. Še pred 18-im letom se je v domovini poročila in rodila 3 otroke. Potem je pa, milo rečeno, pop*zdila, naredila OŠ in gimnazijo v Zimbabveju, se s komplet familijo preselila v ZDA, tam rodila še dva otroka, delala dve službi, naredila magisterij, skrbela torej za 5 otrok in za moža, na smrt bolnega z AIDS-om, ga na koncu pokopala, vmes šolala še otroke in bo vsak čas doktorirala.

E, je*enti... naj še kdo reče, da se ne da.

Grem si peroksid sprat z glave. user posted image


Še enega normalnega zdravega kosila ne znaš skuhat, kaj šele vse to kar pišeš.
Zbudi se iz sanj punca, pri teh letih bi bil že čas.user posted image




Ti pa moreš vedno nekaj, a ne?user posted image


Drugače pa Kerensa, želim ti vso srečo in če boš kaj rabila, kar vprašaj. Če bom znala, ti bom seveda pomagala!
Upam da ti uspe!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Sa.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Tudi neumni moramo živeti :)
21.8.2011 1:00:46   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: nananaja

Malo mimo teme, ampak tole me je zmotilo

IZVIRNO SPOROČILO: Saraya
IZVIRNO SPOROČILO: čambi

Sedaj ste me pa popolno zmešale al sem že od prej. Bomo vidli. Jaz imam končani dve poklicni šoli in sem mislila da moram najprej končat štiri letno šolo in potem vpis na faks. Če sem prav zasledila bi lahko samo maturo naredila in se kar vpisala. Prosim če mi lahko to razložiste kako se tej stvari streže. Ker če je tako mi ni potrebno metat denarja za dva letnika proč. Najleša hvala.

ja s poklicno maturo se sicer lahko vpišeš na višje šole, ampak zelo redke. Torej rabiš splošno maturo. Meni je tud žal, da nisem kar v osnovi delala splošne mature, bi imela potem veliko možnosti odprtih. Tako da sem šla iz poklice in delala ekonomsko na koncu pa pridobila poklicno maturo. Kasneje sem izvedela, da bi pa lahko naredila tud splošno, le z dodatnimi predmeti, kar pa so mi odsvetovali, ker je baje full težka. ne vemuser posted image

Tole pa ne vem, če bo držalo...
Zelo jasno je, da tisti, ki imajo zaključeno splošno maturo, se lahko vpišejo na vse vrste dodiplomskega izobraževanja (uni, vs, višješolski), z njimi se enačijo zaključni izpiti na gimnazijah do leta 1996, ko je bila matura uvedena.
Poklicna matura pa je bila uvedena leta 2002, izvaja se na srednjem tehničnem in strokovnem izobraževanju (4letne srednje šole) in poklicno tehničnem izobraževanju (3+2 srednje šole), skratka peta stopnja izobrazbe. Maturantom je dana možnost vpisa na visokošolske strokovne programe (teh je kar nekaj, vsaka fakulteta jih ima) in višješolske strokovne programe (tu niso na univerzah,pa jih je tudi kar nekaj). Pred letom 2002 se je namesto poklicne mature izvajalo zaključne izpite, ki se enačijo s poklicno maturo.
Poklicna matura (ali zaključni izpit narejen pred letom 2002) z dodatnim maturitetnim izpitom splošne mature tudi omogoča univerzitetni študij.
Potem pa obstajajo še možnosti, da z maturitetnimi tečaji narediš maturo direktno po triletni poklicni šoli, tega pa ne poznam več, sklepam le po razpredelnici v prilogi moje diplome.
Je pa različna raven splošne in poklicne mature. Za matematiko vem, da na poklicni določene vsebine niso zahtevane, na splošni so. Sem naštudirala razlike, ko je bila poklicna matura uvedena, moj mož je bil prva generacija.




Tole tudi meni ni jasno, kako lahko potem takem sploh lahko kandidiraš za Harvard. Poleg tega je pa tudi šolnina za 1 letnik astronomska visoka... Vsekakor pa želim Kerensi vse najboljše, pa če postane blondinka s Harvarda ali ne user posted image

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?