|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAJČICE 2012
28.8.2011 22:01:12   
Anonimen
Živjo user posted image .

Da vam poročam glede rjavega izcedka, ki se je pojavil še zjutraj. Klicala sem na urgenco, kjer je prijazna sestra rekla, da bo najboljše če se pridem pokazat. Res sem šla. In počutim se mnogo boljše, svojo pikico sem videla v maternici, g je rekla, da je velika 6 mmuser posted image user posted image user posted image in, da je zaenkrat vse ok. Ni bilo ne duha ne sluha o rjavem izcedku. G. je rekla, da se to pojavi zelo velikim user posted image in naj ne skrbim. Vrnem pa naj se, če bom imela bolečine.

Uffffuser posted image mi je odleglo  ....

Lepe sanje user posted image in vašim pikicam.

P.s Vse nove nosečke DOBRODOŠLEuser posted image user posted image user posted image .

Anonimna user posted image

(odgovor članu korinca)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: MAJČICE 2012
28.8.2011 22:11:40   
srecka84
user posted image user posted image anonimna user posted image no super vidis, da ni bilo hudega, zdaj si vsaj bolj mirnauser posted image

zdaj pa cim manj se sekiraj in uzivaj v nosecnosti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: MAJČICE 2012
28.8.2011 22:20:19   
Anonimen
Hvalaaaaauser posted image .

Veš kaj me zanima, kdaj se sliši srček?? Koliko more biti pikica velika?? ....vidiš tam sem bila, pa sem pozabila vprašat. user posted image


Anonimna user posted image

(odgovor članu srecka84)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: MAJČICE 2012
29.8.2011 7:15:43   
liia
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Živjo user posted image .

Da vam poročam glede rjavega izcedka, ki se je pojavil še zjutraj. Klicala sem na urgenco, kjer je prijazna sestra rekla, da bo najboljše če se pridem pokazat. Res sem šla. In počutim se mnogo boljše, svojo pikico sem videla v maternici, g je rekla, da je velika 6 mmuser posted image user posted image user posted image in, da je zaenkrat vse ok. Ni bilo ne duha ne sluha o rjavem izcedku. G. je rekla, da se to pojavi zelo velikim user posted image in naj ne skrbim. Vrnem pa naj se, če bom imela bolečine.

Uffffuser posted image mi je odleglo  ....

Lepe sanje user posted image in vašim pikicam.

P.s Vse nove nosečke DOBRODOŠLEuser posted image user posted image user posted image .

Anonimna user posted image




tudi jaz bi se šla pokazat. če ne drugega že zato,da bi bila bolj mirna. no sedaj pa veselo naprej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: MAJČICE 2012
29.8.2011 7:18:12   
liia
Kako ste kaj majčice?
Mene popada vedno večja slabost. Najhuje je zjutraj in potem proti večeru spet. Čez dan nekako gre, ker ves čas nekaj jem. Sapa me noro daje. V hribe grem malce težje, zato pa naredim dnevno kar nekaj km sprehoda. Ali moram posebej spet poudarit,da komaj čakam prvi pregled user posted image

(odgovor članu liia)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: MAJČICE 2012
29.8.2011 7:48:02   
CariSSa10
helov punce. kak ste fajn, da ste me kr sprejele med sebe ampak žal me lahko odstranite iz seznama. se mi je že 25i dan vlilauser posted image ...še kar ne morem vrjet.user posted image ful sma bla prepričana da je pa zaj uspelouser posted image ...no izjokala sem se, zdaj pa naslednji krog...mogoče se še vrnem k vam, ker bi mela PDP 1.6...bomo vidli. vsem vam želim vse dobro...user posted image čuvajte svoje pikice in božajte trebuščke...user posted image

(odgovor članu liia)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: MAJČICE 2012
29.8.2011 7:53:56   
lonypg
test ti je pokazal user posted image ali si samo po tako dolgi zamudi pričakovala da si noseča??


Uf, škoda..zdaj pa veselo na delo pa bo drug mes:)))

(odgovor članu CariSSa10)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: MAJČICE 2012
29.8.2011 8:29:50   
gregorina35
IZVIRNO SPOROČILO: CariSSa10

helov punce. kak ste fajn, da ste me kr sprejele med sebe ampak žal me lahko odstranite iz seznama. se mi je že 25i dan vlilauser posted image ...še kar ne morem vrjet.user posted image ful sma bla prepričana da je pa zaj uspelouser posted image ...no izjokala sem se, zdaj pa naslednji krog...mogoče se še vrnem k vam, ker bi mela PDP 1.6...bomo vidli. vsem vam želim vse dobro...user posted image čuvajte svoje pikice in božajte trebuščke...user posted image


CariSSA10 user posted image user posted image user posted image

Držim pesti, da se nam pridružiš konec meseca user posted image !

(odgovor članu CariSSa10)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: MAJČICE 2012
29.8.2011 8:31:07   
gregorina35


Nick name, datum naslednjega pregleda, kraj

1.5.
gregorina35, 20.9., Koper

2.5.

3.5.
Anonimna user posted image , 22.9., ?
GreTEJ, ?, ?

4.5.
Tinka88, ?, ?
lonypg, ?, ?

5.5.

liia, 19.9, Postojna

6.5.

7.5.

8.5.
9.5.
10.5.
11.5.
12.5.
13.5.
14.5.
15.5.
16.5.
17.5.
18.5.
19.5.
20.5.
21.5.
22.5.
23.5.
24.5.
25.5.
26.5.
27.5.
28.5.
29.5.
30.5.
31.5.




(odgovor članu liia)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: MAJČICE 2012
29.8.2011 8:38:42   
CariSSa10
lonypg eh predvidevala sem da bom user posted image , ker sem mela vse take znake kot pri prvi zanositvi (ki se je žal končala s SS)...vrjetno moja psiha res noro dela!...user posted image

(odgovor članu gregorina35)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: MAJČICE 2012
29.8.2011 9:15:46   
Anonimen
Dobro jutro user posted image , kako ste.

Meni je bilo danes po dolgem času zjutraj slabo ... ampak mine, takoj ko nekaj pojem.user posted image user posted image user posted image
Če bo šlo tako naprej bodo kg kar hitro narasli user posted image user posted image . Tudi jaz že res komaj čakam 1. uraden pregled, da slišim srčka user posted image user posted image user posted image .

CariSSA10 .... želim ti, da konec meseca zagledaš user posted image . Držim pesti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Anonimna user posted image



(odgovor članu CariSSa10)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: MAJČICE 2012
29.8.2011 9:21:04   
GreTEJ
Dan, majčice

Se je fajn ohladilo, ne?

CariSSa10, žal mi je. user posted image

Anonimna, uf, še dobro da si se šla pokazat. Jaz sem imela prvo tretjino prve nosečnosti izredno stresno. Non stop neke krvavitve, rjevi izcedki, kar naprej sem bila na urgenci, ampak sem srečno donosla in rodila zdravo punčko. Druga nosečnost je bila takšna, da do 20 tedna ko je trebušček začel rasti, sploh nisem vedela da sem noseča. No, vedela sem že, ampak nobenih znakov. Nobene slabosti, nobene bolečine, nobenih izcedkov. Rodila zdravega fantka. V tej nosečnosti me od včeraj grozno bolijo prsa. Čist trda in napeta imam, sploh ne morem ležati na trebuhu.
Ginekolog lahko sliši srček okoli 8 tedna, zato je prvi pregled šele takrat.

Liia, a tebi pa že tako slabo? Meni k sreči še ni. In upam da tako ostane. K sreči še ne poznam jutranje slabosti, čeprav je to že tretja nosečnost.

Punce, ste že kaj povedale doma ali v službi? Jaz bom počakala do nuhalne ali pa še dlje. Moj brat je namreč moj šef in ko bodo vedeli v službi, bodo vedeli doma in obratno, ko bodo vedeli doma, bodo v službi user posted image Rada bi pa čimdlje delala.

A na nuhalno ste se že naročile? In če ste se že, kam?

Zdaj pa delat. Lep dan vsem

(odgovor članu CariSSa10)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: MAJČICE 2012
29.8.2011 9:32:58   
Anonimen
Živjo


GreTEJ veš kako si me še dodatno pomirila, ker si napisala da imaš doma kljub vsem težavicam zdravega otroka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Hvala ti user posted image user posted image .

Midva bova povedala po 1. pregledu, ki se mi pa zdi še takooooo daleč ... čeprav bi že sedaj pvedala celemu svetuuser posted image user posted image user posted image .
Na NS me je sestra naročila že takrat, ko sem klicala in se naročila za
1. pregled, je rekla, da ima za takrat še veliko prostora in da se lahko še malo glede ur zmišljujem, tako, da imam NS v Domžalah v 12 t.

Kdaj ste ve v prejšnjih nosečnostih, ali pa imate sedaj namen povedati v službi??

Uživajte v ponedeljkuuser posted image user posted image in naj nam službe čim hitreje minejo user posted image .

Anonimna user posted image


(odgovor članu GreTEJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: MAJČICE 2012
29.8.2011 9:56:35   
gregorina35
Midva zaradi slabe izkušnje pred par meseci vsaj do dopolnjenega 3. meseca ne bova povedala nikomur, bova počakala do nuhalne, tako da hvala bogu, da imam vas, sicer bi me razneslo user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: MAJČICE 2012
29.8.2011 10:08:25   
tadejadany
IZVIRNO SPOROČILO: CariSSa10

helov punce. kak ste fajn, da ste me kr sprejele med sebe ampak žal me lahko odstranite iz seznama. se mi je že 25i dan vlilauser posted image ...še kar ne morem vrjet.user posted image ful sma bla prepričana da je pa zaj uspelouser posted image ...no izjokala sem se, zdaj pa naslednji krog...mogoče se še vrnem k vam, ker bi mela PDP 1.6...bomo vidli. vsem vam želim vse dobro...user posted image čuvajte svoje pikice in božajte trebuščke...user posted image



Škoda! Vem kako se počutiš. Tudi meni in mojemu user posted image ni prvič ratalo. Sicer je res da pa drugi mesec pa sem že zagledala plusek.

Punca glavo pokonci!!! :))

(odgovor članu CariSSa10)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: MAJČICE 2012
29.8.2011 10:46:48   
srecka84
Nekateri ginekologi poslušajo user posted image že na prvem pregledu, nekateri pa komaj nekje 13 - 14. teden, saj je takrat bolj slišen in tudi viden.

Meni je prvič naredu v 8. tednu pa je rekel da ne zazna user posted image ampak naj se ne prestrašim. No potem v 13. tednu sem imela NS in je pokazalo na UZ srček kako bije pa tudi poslušala sem ga lepo.

Zdaj se vam pregledi zdijo neskončno daleč, ampak vse vam bo šlo zelo hitro. Meni se zdi, kot, da bi včeraj pogledala na test in zagledala user posted image , zdaj pa sem na temu, da mi bodo 1.9. sprožili porod....user posted image user posted image

Lepo nosečnost vsem

(odgovor članu tadejadany)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: MAJČICE 2012
29.8.2011 10:50:23   
RAKICA2007
Živjo punce...
uuuuuf leto je naokoli, saj ne morem verjet user posted image

sem majčica2011 (no ja rodili smo aprila user posted image )

Želim vam lepo nosečnost, uživajte v njej in prelepe trenutke z bušiji in kasneje/naslednje leto brez bušijev user posted image
Veliko crkljanja in uživanjaaaaaa

LP
Katja

(odgovor članu srecka84)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: MAJČICE 2012
29.8.2011 10:51:22   
gregorina35
Srecka84, naj porod čimprej in čimlažje mine, pa da bo otročiček priden user posted image ! Bomo držale pesti zate!

(odgovor članu srecka84)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: MAJČICE 2012
29.8.2011 10:52:36   
liia
Jaz bom tokrat z novičko počakala. Doma imamo že 8letnika. Letos je za nami tudi nesrečen ss, zato si nekako ne upam prehitevati.

Ker imam prvi komaj pričakovan pregled 19.09. se bom takrat naročila tudi na nuhalno,ki jo ravno tako opravlja moja G.

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: MAJČICE 2012
29.8.2011 14:44:02   
Janyna
IZVIRNO SPOROČILO: lonypg

Ja, konec julija sem imela 2 dni sam mal madež rjavkast na hlačkah, pol en dan nič pol pa spet rdečkasto šibko krvavitev 2 dni....zdaj pa pričakujem M, dans jutri in je torej ne bi smelo bit...

Torej tisto je ok?
Ker mi zmede sistem , da nisem sigurna če pol štejem to M za izračun al kako?
Hvala!!

Lp




Počakaj na pregled in boš dobila točen datum. Sej takoj ga verjetno še ne rabiš al kako? Možno da si zanosila že prejšnji mesec (julij) in da je bila ta krvavitev v juliju vgnezditvena krvavitev. Če je tako, potem si noseča že 2 meseca in boš v bistvu rodila aprila. A si po tej mini krvavitvi še naredila test?

(odgovor članu lonypg)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: MAJČICE 2012
29.8.2011 14:51:43   
Janyna
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kdaj ste ve v prejšnjih nosečnostih, ali pa imate sedaj namen povedati v službi??



V 4 oz. 5 mescu, ker se mi nič ni videlo prej in ni bilo potrebe po tem, da bi povedala prej.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: MAJČICE 2012
29.8.2011 16:27:00   
lonypg
Janyna, Ko mi je en teden zamujala se nardila test in je bil negativen, pol ko sem dobila M oz krvavitev, pa mislim da nisem več delala, saj bi mi po 5 ali 6 dneh izostanka M moralo pokazat če bi bilo kaj...
Zdaj pa mi 3 dni zamuja in test je močno pozitivn , tako da noseča sem sigurno , samo koliko pa nimam pojma 1mes ali 2:)) jutri grem h ginek, in izvem....upam da ostanem Majčica, če ne pa se bom morala prestavit :))

Lp

(odgovor članu Janyna)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: MAJČICE 2012
29.8.2011 17:12:11   
lonypg
Punce, jaz bi rada 3mes počakala , da ne povem niti staršem, sestra edino ve, ker tud dela na tem in si res vse poveva:)))
Drugače pa men je taaaakkk težko bit tiho....mami in atu bi takoj povedla...sam bi moj mož rad da še počakava, da dava preglede skoz...sej se strinjam z njim, samo bi skor rabla ključavnico za usta user posted image user posted image

V katerem tednu se ze lahko gre na pregled, da vidi ali je plod na pravem mestu in da ti točno pove al si v 5., 6. 8. tednu?

Ker jaz 100% nisem v katerem tednu sem:)

Upam da me ne bo jutr razočarala in rekla..nič se še ne vidi in ne ve, pridite čez 14 dni.


Lp

(odgovor članu lonypg)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   MAJČICE 2012
29.8.2011 22:58:06   
kepica8
Heloooo Majcice 2012 user posted image user posted image user posted image
Meni je tudi test nekaj dni nazaj pokazal plusek user posted image
sem si pa izračunala datum porod 06.05. :)
prav tako nisem še nobenemu povedala,..ampak imam občutek , da bodo moje
sodelavke hitro opazle user posted image
Trenutno mi ni še nič slabo...sam me vsake tolko špika v trebuhu user posted image

lp

(odgovor članu lonypg)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: MAJČICE 2012
30.8.2011 7:23:47   
GreTEJ
Jutro, user posted image

Kepica8
, dobrodošla. Lepo in mirno nosečnost ti želim.

Lonypg, ti kar mirno počakaj na današnji pregled. Srček se običajno vidi nekje v 8 tednu, lahko pa se tudi prej. Koliko si noseča, ti bo povedala G. Tudi če se bo videla samo gestacijska vrečka, ti bo lahko natanko povedala koliko si noseča. Nekaj se bo danes definitivno videlo.

Jaz bom tudi z novičko počakala. Upam da bom zdržala toliko časa, dokler ne bo začelo poznati. Prav rada bi komu povedala. Vsaj najboljši prijateljici, vendar ima sama težave z zanositvijo in me je prav strah povedati, da nama je pa uspelo v prvem krogu. Poleg tega je imela sestra SS pred 14 dnevi in bi mogoče moji mojo nosečnost sprejeli z grenkim priokusom.

user posted image , jemljete Elevit, Tifol, ali kaj drugega? Jaz jemljem Elevit že od ovulacije. Sem že od srednje šole slabokrva in mi Elevit pomaga, da dobim še malo železa.

Zdaj pa veselo na delo. Lep dan vsem

(odgovor članu kepica8)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?