|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  81 82 [83] 84 85   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MAJČICE 2012
14.5.2012 11:04:38   
ČrnTulipan
jst bi tut na fb

(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 2051
   RE: MAJČICE 2012
14.5.2012 13:11:14   
Jasmina 85
hai punce
chocolat drži se, držim pesti user posted image
mi smo se tudi kar umirili...tak da čakamo na akcijo, bomo vidli. prej sem čistila stanovanje...ampak se nič noče dogajati, tudi včeraj klanec in stopnice niso pomagaleuser posted image . Saj bo... saj v nas pa nebodo ostali, malo še moramo biti strpne :)

lepo se imejte

(odgovor članu ČrnTulipan)
Neposredna povezava do sporočila: 2052
   RE: MAJČICE 2012
14.5.2012 14:08:45   
hjerte
Pozdravljene,

Soncnica Sandra ***, lluna, manja91, dijanaa, mausikaa - čestitke ob rojstvu vaših sončkov in pridno se crklajte še naprej.

Dobrodošle tudi z moje strani vse novo pridružene majčice. Jaz še vedno uživam v brcikah v trebuščku in čakam na pdp, ki se nevzdržno bliža.

Monita – srečno in uspešno na zagovoru diplomske naloge.

Chocolat – hvala za seznam zadev, ki jih moramo urediti po otrokovem rojstvu. Meni se zdi super in zelo uporabenuser posted image

Čili – bi lahko tudi mene prosim dodala na FB?

Lep dan vsem še naprej

(odgovor članu Jasmina 85)
Neposredna povezava do sporočila: 2053
   RE: MAJČICE 2012
14.5.2012 18:05:24   
monita
čili sem ti zs poslala...

držite pesti jutri, oz. do jutri do treh, da negrem prej v P od živčkov....

(odgovor članu hjerte)
Neposredna povezava do sporočila: 2054
   RE: MAJČICE 2012
15.5.2012 13:50:55   
Jasmina 85
zdravo

Monita kako je bilo sem mislila nate :) in držala pesti.

Chocolat a se že cartaš???

Jaz sem včeraj imela še pregled...vse ok z našim user posted image , če se prej nebo nič dogajalo pa morem v četrtek v P na pregled. drugače sem ok.
lp

(odgovor članu monita)
Neposredna povezava do sporočila: 2055
   RE: MAJČICE 2012
15.5.2012 16:09:32   
tajčica2
Monita jaz sem tudi mislila nate.

Za Chocolat pa bi rekla, da se že cartajouser posted image

Pri meni pa še nič novega, saj imam šele 31.5. rok. Me pa že pošteno razteguje in ponoči sem čisto nemirna. Ko bo, bo. Grem na sončkauser posted image

(odgovor članu ČrnTulipan)
Neposredna povezava do sporočila: 2056
   RE: MAJČICE 2012
15.5.2012 17:01:28   
mausikaa
Majčice moje, držim pesti da boste vse čimbolj umirjeno spravile na svet svoje zakladke...naš zakladek se je ravnokar najedel in zdaj spančka v košku user posted image  
btw. a bomo imele temo "Majski škratki"?

(odgovor članu tajčica2)
Neposredna povezava do sporočila: 2057
   RE: MAJČICE 2012
15.5.2012 17:14:42   
monita
hvala punce....
super je bilo, nič strašnega, čeprav me je bilo ful strah... zdaj sem rekla, da vsaj vem kak je ko bom na zagovoru za magisterij, da niti ni tako hudo :)


(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2058
   RE: MAJČICE 2012
15.5.2012 18:40:36   
ČrnTulipan
monita sem vesela da ti je šlo dobro. :)

(odgovor članu monita)
Neposredna povezava do sporočila: 2059
   RE: MAJČICE 2012
15.5.2012 20:05:06   
monita
nekaj dni nazaj sem vse lepo pospravla... in je pospravljeno še vedno... a me že cel dan drži da bi pospravlala, pa nevem več kaj...sicer treba je še prah pobrisat in po tleh, ampak jas bi nevem kaj vse delala... pa sem tak utrujena da nič ne morem... bom šla zdaj kar raje počivat pa bom ponoči kaj pospravla če nebom mogla spat... rada bi samo še prah pobrisala in po tleh... bom v četrtek, ker jutri bom verjetno preveč utrujena ko pridem spet iz Lj...

no jutri imam te priprave na CR...

nekaj me zanima... a ta skupina majčice na FB, a to so vse majčice, tudi iz drugih forumov ali samo od RR??

(odgovor članu ČrnTulipan)
Neposredna povezava do sporočila: 2060
   RE: MAJČICE 2012
15.5.2012 20:41:14   
ČrnTulipan
Vem kako ti je, jst sm danes "počivala" kolkr lahko počivaš z 21 mesečnikom polnim energije, sam itak zvečer pa ko je čofotal pod tušom, zravn pa nimam kej počet, sm se spravla drgnit umivalnik, pa še tuš kabino od zunaj, pa misla sm it še po tleh pomit usput, sam ga nism upala pustit samega. tko da mam jutr sesanje in pomivanje po tleh, potem pa zdravnico, pol bomo pa vidli kaj in kako. mam pa še splaniran šoping špecarije in otroških plenic (in kar paše zravn) v soboto z mojim, tko da še ne mislim it rodit, čeprov mam te "menstrualne krče"...bo že :)))

(odgovor članu monita)
Neposredna povezava do sporočila: 2061
   RE: MAJČICE 2012
15.5.2012 21:25:18   
monita

IZVIRNO SPOROČILO: ČrnTulipan
mam pa še splaniran šoping špecarije in otroških plenic (in kar paše zravn) v soboto z mojim, tko da še ne mislim it rodit, čeprov mam te "menstrualne krče"...bo že :)))



zdaj si me spomenla, da medva tudi morava it to vse še nabavit... joj tok dela je še pa tako malo časa....
bova medva tudi v soboto šla...jutri verjetno zvem datum za CR, pa bom lahko malo planirala kok mam še časa...
upam da mi še vse zlaufa narest... sicer pa tisto taglavno je že za mano ;)
prah bo pa tudi že moj pobrisal če bo nuja....

(odgovor članu ČrnTulipan)
Neposredna povezava do sporočila: 2062
   RE: MAJČICE 2012
15.5.2012 21:29:49   
biba_leze*
Oj user posted image

mi smo še v enem kosu...
se moram potožit da mene tolk medenica in kolki bolijo da se kumi premikam... user posted image sem ko invalid user posted image
in še nekaj... za spol veva samo mi2 in pa moja mami in tast in tašča sta tok radovedna da ni res, prav težita stem cele dneve ej. Ne vesta več kako bi iz naju izvrtala user posted image Če nista šla celo šlogarco prašat ej. Pa to ni res. Kaki folk ej. Na mest da bi se sekirala če bo tokrat vse ok z user posted image , ju briga kakšnega spola je. Banda hudičeva. Sm tolk živčna, da ni res.

(odgovor članu monita)
Neposredna povezava do sporočila: 2063
   RE: MAJČICE 2012
15.5.2012 21:33:22   
biba_leze*
dvakrat objavlo

(odgovor članu monita)
Neposredna povezava do sporočila: 2064
   RE: MAJČICE 2012
16.5.2012 10:23:46   
Jasmina 85
živijo

monita čestitam user posted image  da si opravila in zaključila s tem poglavjem v življenju. Vse dobro tudi kasneje na magisteriju :))) Pa upam da priprave hitro minejo na CR...da si malo odpočineš, maš res zadnje dni natrpano vse :)

Mausikaa kak sem vesela tvoje pozitivnosti in energije :D malo ampak čist malo sem ti fauš da se cartaš (no saj brca user posted image   v trebuhu mene tudi še carta ) ampak pdp sem mela 14.5. in so sedaj vsi že taki okoli mene,da joj!!!

biba leze* vem da ti je hudo, celo ko so najbližnji tako "tečni". Ampak drži se samo par dni še...če sta obdržala skrivnost do zdaj, jo bosta tudi sedaj. Povej da je taka vajina želja, in da te vprašanja o spolu motijo, ter prosiš da jih zadržijo zase. Če pa ne pomaga tudi to, pa jim kar zabrusi da jih bi zdravje lahko bolj zanimalo kot pa spol. Pol bodo pa vidli da misliš resno, zamerili pa ti ziher ne bodo. Čudno da še ti po omari niso gledali kakšne barve oblekic imaš pripravljene za otroka. Ne vem s čim te naj potolažim da boš boljše volje... sedaj moraš biti pozitivna pa nasmejana, kljub bolečinam medenice in kolkov (pomeni da se mogoče odpiraš???) tak da bo lahko prav kmalu vajin user posted image  se cartal v rokah mamice in atijauser posted image

Držte se, jaz nonstop laufan pa se nič noče dogajati, včeraj sem še postržjačo pekla proti večeru,celo hišo po tleh umila... danes bom še eno pogačo spekla...idem sedaj jo ravnokar delat, telefon pa mi zvoni vsakih 15 min, v vrtcu me postrani gledajo, kaj še ne misliš iti rodit, jaz se jim pa samo smejim, da ne mi je tak pač všeč...so pa kolegi rekli da naj pol zdržim še do vikenda da bodo lahko pošteno zapili na najino zdravje user posted image
kot da je od mene odvisno (moški kaj pa drugega)user posted image
ajd punce uživajte

še en pozdrav za Chocolat, ki se res verjetno carta žeuser posted image , upam da sta ok s user posted image .

lp



(odgovor članu biba_leze*)
Neposredna povezava do sporočila: 2065
   RE: MAJČICE 2012
16.5.2012 11:43:23   
creative825
Imamo jo! Hčerkico Oto. Rojena v četrtek 10.05. ob 22.22, velika 55 cm in težka 3.940 g, obseg glave 36 cm.
Kljub njeni velikosti je bila dokaj hitro zunaj - v manj kot 4 urah po tem, ko sem bila enkrat v porodni sobi. Umetne popadke sem "preživela" v EA. Sem pa imela prej svoje redne popadke na 5 minut čez cel četrtek. Na žalost šivana tam spodaj. Iz P smo prišli v ponedeljek.
Res je, kar pravijo, ko zagledaš svojega otroka, je to ljubezen na prvi pogled. Mala je pa pridna, pridno je in spi ... tak carti je ... kar skoz jo gledam in oči se mi napolnijo s solzami sreče ...
Ker nisem na tekočem z zadnjimi posti na RR, čestitam vsem, ki ste v tem času postale mamice in zaželim vso srečo vsem, ki še greste rodit.

(odgovor članu Jasmina 85)
Neposredna povezava do sporočila: 2066
   RE: MAJČICE 2012
16.5.2012 15:55:11   
ČrnTulipan
čestitam!!!! lepo se cartejteeee

(odgovor članu creative825)
Neposredna povezava do sporočila: 2067
   RE: MAJČICE 2012
16.5.2012 21:12:37   
monita
čestitke


a katera ve, če obstaja kakšen seznam ginekologov in porodničarjev za Lj porodnišnico???

(odgovor članu ČrnTulipan)
Neposredna povezava do sporočila: 2068
   RE: MAJČICE 2012
17.5.2012 12:37:29   
Jasmina 85
Creative 825 iskrene čestitke user posted image     user posted image
Monita si pogledala kaj na spletno stran? Nvm če obstaja

Jaz sem prišla ravnokar iz pregleda, prvi ctg je za mano, z bebo je vse ok, sem pa odprta 1,5cmuser posted image . Bomo vidli kako bo naprej.
Lepo se imejte

(odgovor članu monita)
Neposredna povezava do sporočila: 2069
   RE: MAJČICE 2012
18.5.2012 8:34:57   
biba_leze*
dan user posted image

Čestitke vsem, ki ste že mamice. Blagor vam, da ste se že rešle. Mi smo še vedno v enem kosu user posted image . Danes grem v P na kontrolo, pa da vidimo če se sploh kaj dogaja, drugače bo spet pela flaša umetnih, eh ja.
Danes sem po dooolgem času ponoči spala kot ubita. Vsaj nekaj.

(odgovor članu Jasmina 85)
Neposredna povezava do sporočila: 2070
   RE: MAJČICE 2012
18.5.2012 10:26:12   
Monika 23
Dan user posted image
Sem našla tale forum in malo brala vaše komentarje in mi je žau da ga nisem našla že prej da bi tudi jaz delila svoje izkušnje z vami user posted image . Najprej čestitam vsem user posted image pa tudi mamicam ki že cartate svoje sončkeuser posted image
No jaz imam rok 28.maja imeli pa bomo user posted image user posted image . Noseča sem prvič, me je pa že kar malo strah poroda. Zadnje dneve že zlo težko spim, boli me križ drugač pa se počutim super.

(odgovor članu biba_leze*)
Neposredna povezava do sporočila: 2071
   RE: MAJČICE 2012
18.5.2012 14:08:52   
Jasmina 85
dobrodošla Monika 23 med nami :) nikoli ni prepozno da se pridružiš, je pa tudi prek fb skupina, vendar te vanjo povabijo ker je zaprta :) če boš mogoče imela željo. Jaz se še tudi nisem pridružila.

Se pa vidi da ste zaposlene mamice postale da se je pisanje umirilo, jaz pa še zmeraj čakam sem 4 dan prek pdp. tu pa tam me kaj v križu ščipne tak da pomalen vendar kaj bo. :)

Biba leze* mislim nate... upam da je vse ok z vama.
lepo se imejte

(odgovor članu Monika 23)
Neposredna povezava do sporočila: 2072
   RE: MAJČICE 2012
18.5.2012 16:06:55   
Chocolat
Punce moje, prav ste imele. Mi smo že rodiliuser posted image Dete izbralo lep datum 15.5.2012. Naš čmrlj rojen v Ljubljani, s kar 3700g in 54 cm. Porod je bil na srečo hiter, ob 7h v porodnišnici, nekaj minut do 11h pa že prekrasen fant v našem naročju. Je pa res da sem imela blage kot menstruaciji podobne krče že v nedeljo ter ves ponedeljek, a se je dalo zdržati. Čep pa mi je šel v nedeljo zjutraj.

Ko sem rodila sem bila najsrečnejše bitje na tem svetu. Sploh ne znam opisati. Sedaj smo že doma, dojenje je steklo (valda v drugo vsaj mamica obvlada tehniko, če jo že izvajalec-dete ne tako da je precej lažje). Korenjak tudi sedaj ogromno je, malo spi in prejema poljubčke mamice, očija in ponosnega bratca. Vsem, ki ste v tem času rodile čestitam, tiste ki vas ta dogodek še čaka pa želim čimlepši porod in zdravo štručko v roke.

Glede teme na Starši čvekamo: jaz sem za to, da odpremo temo Majčki 2012 konec maja. Do takrat pa lahko nosečke in mamice klepetamo skupaj, saj bodo tudi še nosečkam naše starševske radosti in tegobice prav prišle. Ste ZA ? Lepo mi bodite !

(odgovor članu Jasmina 85)
Neposredna povezava do sporočila: 2073
   RE: MAJČICE 2012
18.5.2012 17:21:50   
mausikaa
Čokoladka čestitam, super si ti tole poštimala user posted image
naše dete večino dneva prespi, danes celo dobro urco zunaj v vozičku, prvotni plan je bil da bo v vozičku toliko časa da mamika nabere solato, pa je dete tako lepo spalo, da sem ga kar lepo pustila v senčki spančkat...sej kar ne dojemam še povsem da je res naš, da smo bili res deležni tega malega čudeža...dojiva se čez dan na 2-3 urici, ponoči pa spi med 3 in 4 urice skupaj, tako da se lahko tudi jaz naspim...ma pravi sonček je...
za temo majčice 2012 se pa strinjam, jo odpremo konec maja, do takrat pa res lahko čvekamo tukaj

(odgovor članu Chocolat)
Neposredna povezava do sporočila: 2074
   RE: MAJČICE 2012
18.5.2012 17:36:58   
biba_leze*
Pri nas se še nič ne dogaja, popolnoma nič. Niti nič nisem odprta. U nedeljo spet na kontroko user posted image ufa.

(odgovor članu mausikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  81 82 [83] 84 85   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  81 82 [83] 84 85   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?