|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  37 38 [39] 40 41   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
25.10.2011 15:14:50   
mladika
Super katte,da si že doma.Zdaj boš pa 1,2,3 zanosila.Jst sm mela tut endometriozo,sam jo nisem mela na potrebušnici...
no mene je moja zvesta spremljevalka danes zjutri obiskala,tako da grem z optimizmom v nove boje...v četrtek grem pa kri dat za hormonske preiskave!!-to mi je še zadnje od preiskav ostal!!!!

_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 951
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
25.10.2011 17:35:06   
lunica 85
IZVIRNO SPOROČILO: Katte

Punce, samo da se na hitro oglasim. Hudo mi je za vse, ki vas je obiskala user posted image . Objemček za vsako posebej. Hvala, ker ste mislile name. Sem že doma, malo boli, ampak nič hudega.
Ne čakajte s pregledi, punce.
Našli in odstranili so mi pa endometriom in endometriozo potrebušnice. Izgleda, da je bilo to krivo, da še nisem zanosila. Upam, da bo zdaj uspelo v parih mesecih.
Zdaj grem pa ležat, preden moj ne pride iz trgovine in me zaloti za računalnikom user posted image .

toooooooooooooo punca.oktobra boš že mamiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 952
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
25.10.2011 17:46:46   
SILVA
Super Katte dobro si opravila, zdaj boš pa videla kako boš hitrouser posted image

Mene pa dans tako špika v spodnjem delu trebuha, da me že kar oreng boli ampak do tardeče je še 4 dni, upam, da ne bo tok pohitelauser posted image

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 953
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
25.10.2011 18:41:04   
alysa
Katte, sedaj pa čim prej okrevaj in čim prej v nove boje user posted image user posted image user posted image

Za vse, ki vas je obiskala user posted image , en velik user posted image pa gremo skupaj naprej user posted image

Držim pesti, da bo v okrobru še katera srečka user posted image

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 954
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
25.10.2011 19:57:58   
polho3006
Punce danes mi jel tako čuden dan. V službi so bili takšni kot pač znajo biti in uspelo jim je da sem iztirila, kar se meni ne zgodi. Bolj kot podj...bolj sem hladna kot špicer. No in že nekaj dni me boli križ, danes je pa kar hudo. No in glede na moj čustven izbruh v službi in bolečine v križu me je malo firbec premagal in sem šla v lekarno po najcenejši test (mislim da je baby chek). No in pridem domov iz službe in grem na wc in...najprej je bila jasna kontrolna črtica, ampak ko sem pogledala malo bolj, ej...pa videla se je še ena črtica. Sicer ne tako močno kot kontrolna ampak, VIDELA SE JE!!!!
Glava me pa boli tako kot vedno pred user posted image , zato se nočem še nič veseliti, da ne bi bila potem prehudo razočarana. Punce držim pesti za vas, da čimprej zagledate user posted image  in seveda zase da ta druga rahla črtica pomeni poletnega user posted image .

(odgovor članu alysa)
Neposredna povezava do sporočila: 955
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
25.10.2011 20:21:45   
Anonimen
polho3006 čudovito!! user posted image držim pesti da bo črtica čez par dni iz lune vidna user posted image
modre barve je pa tako ali tako zmanjkalo, tako da od danes naprej mora bit vse roza user posted image

mene pa tako kot ponavadi že veliko prezgodaj ima, da bi pokurila kakšen test...ampak...ne bom! user posted image vsaj do sobote/nedelje moram zdržat... user posted image

Anonimnauser posted image

(odgovor članu polho3006)
  Neposredna povezava do sporočila: 956
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
25.10.2011 20:39:34   
lunica 85
IZVIRNO SPOROČILO: polho3006

Punce danes mi jel tako čuden dan. V službi so bili takšni kot pač znajo biti in uspelo jim je da sem iztirila, kar se meni ne zgodi. Bolj kot podj...bolj sem hladna kot špicer. No in že nekaj dni me boli križ, danes je pa kar hudo. No in glede na moj čustven izbruh v službi in bolečine v križu me je malo firbec premagal in sem šla v lekarno po najcenejši test (mislim da je baby chek). No in pridem domov iz službe in grem na wc in...najprej je bila jasna kontrolna črtica, ampak ko sem pogledala malo bolj, ej...pa videla se je še ena črtica. Sicer ne tako močno kot kontrolna ampak, VIDELA SE JE!!!!
Glava me pa boli tako kot vedno pred user posted image , zato se nočem še nič veseliti, da ne bi bila potem prehudo razočarana. Punce držim pesti za vas, da čimprej zagledate user posted image  in seveda zase da ta druga rahla črtica pomeni poletnega user posted image .
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image držimo pesti

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 957
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
25.10.2011 20:42:54   
LittleSun
juhuhuhu polho čestitamuser posted image user posted image črtica je črtica, veselje je na mestu. sedaj pa samo na izi in lepo nosečnost ti želimuser posted image user posted image juhuhu

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 958
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
25.10.2011 21:02:54   
HeLenčica
Fantastično Polho!!!! Čestitam, želim ti zdravo nosečnost!

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 959
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
26.10.2011 8:09:35   
kale
Čestitkeee polho 3006 user posted image !

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 960
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
26.10.2011 8:21:44   
alysa
Čestitam polho 3006user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kale)
Neposredna povezava do sporočila: 961
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
26.10.2011 9:15:14   
crtek
polho user posted image kot je rekla LittleSun: črtica je črtica, pa če je vidna iz lune, marsa ali samo iz tvoje perspektive! čestitam punca! uživaj v user posted image , pa zdravega user posted image ti želim user posted image

(odgovor članu alysa)
Neposredna povezava do sporočila: 962
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
26.10.2011 12:13:31   
polho3006
Punce hvala za čestitke. Saj kar ne morem verjeti da v meni raste novo bitjece. Sem dane naredila še en test, v paketu sta bila dva in...no danes je bila črtica že bolj vidna, tako da...v petek pa bo naredila še CB, če slučajno prej ne pride user posted image .

Punce če prvič sem pila krvomočnico in se je prijelo in sedaj spet, tako da...ne vem če je to naključje ali je res kaj v tem čaju.

No upam da se vse kaj kmalu preselite na drug forum!!!!

(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 963
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
26.10.2011 12:18:28   
polho3006
Punce tole informacijo sem vam še dolžna, glede čajne mešanice z krvomočnico iz samostana Stična, jaz kokor ihzgleda je ne bom potrebovala

v čajni mešanici poleg krvomočnice dodamo še rman, koprivo, trpotec, plahtico, cimicifuga in robido (za ženske) in gladež, regrat, potrošnik, rman, kolmež, cimicifuga (za moške).
Tako čajno mešanico mešamo samo pri nas (v Stični). Naročite jo lahko preko telefona oz. tudi preko elektronske pošte (ali osebno pride iskati k nam).
Za pošiljanje preko pošte potrebujemo točen naslov in telefonsko številko.

Naj vam čimprej uspe zagledati user posted image !!!!

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 964
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
26.10.2011 12:35:52   
srce77
Polho3006 ČESTITAM tudi jazuser posted image user posted image user posted image .....lepo in zdravo nosečnost ti želim. Zdaj je to tvoja edina naloga,da se čuvaš in uživaš v svojem stanju,poleg stiskanja pesti še za nas!!user posted image

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 965
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
26.10.2011 13:29:41   
lunica 85
IZVIRNO SPOROČILO: polho3006

Punce tole informacijo sem vam še dolžna, glede čajne mešanice z krvomočnico iz samostana Stična, jaz kokor ihzgleda je ne bom potrebovala

v čajni mešanici poleg krvomočnice dodamo še rman, koprivo, trpotec, plahtico, cimicifuga in robido (za ženske) in gladež, regrat, potrošnik, rman, kolmež, cimicifuga (za moške).
Tako čajno mešanico mešamo samo pri nas (v Stični). Naročite jo lahko preko telefona oz. tudi preko elektronske pošte (ali osebno pride iskati k nam).
Za pošiljanje preko pošte potrebujemo točen naslov in telefonsko številko.

Naj vam čimprej uspe zagledati user posted image !!!!
kako si jo pa ti pila,od kdaj do kdaj in katero.to iz sanolaborja ali to iz Stične

jupijejjjjjjjjjjjjjjj pa čestitke za user posted image naj bo čim bolj lepa

lp

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 966
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
26.10.2011 13:33:08   
Katte
Polho3006, iskrene čestitke. Končno še ena srečnica user posted image user posted image user posted image . Saj ti bomo tudi ostale v naslednjih mesecih sledile. Ti pa uživaj in cartaj svoj trebušček.



_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu srce77)
Neposredna povezava do sporočila: 967
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
26.10.2011 13:36:20   
Katte
mladikica, pa ne ti mene čakati user posted image . Najprej ti, potem pa še jaz. Tako da prosim za user posted image v novembru, jaz pa ti sledim v decembru. Zmenjeno?
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 968
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
26.10.2011 20:54:42   
chungalunga
Bravo polho3006! user posted image  V tretje gre očitno res rado. user posted image  Juhej!

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 969
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
26.10.2011 21:08:57   
polho3006
IZVIRNO SPOROČILO: lunica 85

kako si jo pa ti pila,od kdaj do kdaj in katero.to iz sanolaborja ali to iz Stične

jupijejjjjjjjjjjjjjjj pa čestitke za user posted image naj bo čim bolj lepa

lp



Krvomočnico sem kupila v eni zeliščni trgovini in sem jo pila od prvega dne menstruacije pa do ovulacije. Na enak način sem jo pila tudi pri prvi nosečnosti.

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 970
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
26.10.2011 22:08:12   
iwa
Bravo bravo polho3006!Iskrene čestitke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Uživaj čimbolj v nosečnosti!user posted image


_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 971
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
26.10.2011 22:57:02   
heln
Živjo! Tudi jaz se moram preseliti v november user posted image . Čestitam vsem nosečkam user posted image user posted image user posted image user posted image  in držim pesti za vse, ki čakate rezultate v zadnjih oktobrskih dneh.

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 972
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
27.10.2011 7:49:45   
polho3006
Oj punce! Mislim da sta bila moja testa lažno pozitivna, ker...moja user posted image se je danes zjutraj napovedala z obilni rjavim izcedkom, tako da....user posted image user posted image . No saj dokler se ne vlije na polno je še upanje, ampak...me je kar strah iti na WC. Ah kar bo pač bo!

(odgovor članu heln)
Neposredna povezava do sporočila: 973
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
27.10.2011 8:02:44   
S*
Polho3006 user posted image . Jaz mislim da test ni bil lažno pozitiven, nekaj se sigurno dogaja. Dej lepo počivat, pa če user posted image ne bo se pojdi na urgenco pokazat. Mogoče je pa samo izcedek. Jaz sem ga imela v 6 tednu, pa se potem vse srečno končalo.
user posted image user posted image user posted image samo zate!

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 974
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
27.10.2011 8:11:21   
LittleSun
IZVIRNO SPOROČILO: polho3006

Oj punce! Mislim da sta bila moja testa lažno pozitivna, ker...moja user posted image se je danes zjutraj napovedala z obilni rjavim izcedkom, tako da....user posted image user posted image . No saj dokler se ne vlije na polno je še upanje, ampak...me je kar strah iti na WC. Ah kar bo pač bo!


glede na to, da sta dva testa pokazala user posted image dvomim, da sta lažno pozitivna! Kako je stanje sedaj? Jaz sem imela v prvi nosečnosti kar močan izcedek na začetku, bolj rjav kot krvav, pa se je tudi vse dobro končalo. Počivaj, dokler se ne ulije je vse ok. Potem pa le pokliči G in povej kako in kaj.

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  37 38 [39] 40 41   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  37 38 [39] 40 41   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?