|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
19.9.2011 9:40:26   
crtek
jutro punce!

ma ke lep dan je danes...prou za se zjokat user posted image itak ponoči nism mogla spat zaradi nevihte, pol pa zjutraj tašno vreme, da bi se samo obrnla in spala dalje. Nič se mi ne da, pa še vnetje mehurja sm fasala in sploh nimam pojma kdaj user posted image še dobro, da mam precej dela, čene se vrjetno zjutraj res nebi uspela prisilit za se ustat.

upam, da ste vsaj ve boljše.

*bobika* user posted image za O testke in rahlo črtico...lahko maš res zgodnjo O user posted image pa sej to po moje sploh ni pomembno kdaj je, važno, da je! user posted image

LittleSun go girl! navijam zate...bova šle skupaj med junijke, ok? user posted image

pozdravljene tudi nove, držim pesti, da vam čakanje na user posted image čimhitreje mine in bi se lahko čimprej selile na lepše teme user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
19.9.2011 9:45:46   
*bobika*
IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

IZVIRNO SPOROČILO: *bobika*

dobro jutro

Tudi mi smo vikend izkoristili na polno.. trgatev, rojstni dnevi,..super vikend..

Danes pa user posted image  dež, mrzlo..brrrr, sploh mi ni bilo za vstat..

Moji O. testi so pa tud končno prispeli v soboto..sem kar takoj morala že sprobat in sem tudi jaz imela rahlo roza črtico že kr v soboto.. tako da sem verjetno med tistimi ki jo imajo skos..


mogoče imaš pa prej Ouser posted image



MISLIŠ ?
Bom še danes spet naredila test..pa da vidim črtico..
Ne me strašit , da sva zamudila O...no sej če je bila v soboto rahla črtica, potem bi morala biti včeraj moćna in danes O. a ne?

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
19.9.2011 9:50:38   
*bobika*
IZVIRNO SPOROČILO: crtek
*bobika* user posted image za O testke in rahlo črtico...lahko maš res zgodnjo O user posted image pa sej to po moje sploh ni pomembno kdaj je, važno, da je! user posted image


ma čudno bi bilo da sem 13.9. končala z M. in da bi 17.9. že ovulirala.. no sicer pa nič ni nemogoče.. user posted image

(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
19.9.2011 9:52:20   
crtek
kateri dan cikla pa je danes? in kako dolge cikle maš? če maš cikle recimo 40dni, danes pa je komaj 7dan je skoraj nemogoče, da je O danes...nekje sm zasledila, da lutealna faza ne more bit daljša od 16dni...bom provala članek poiskat, pa ti pripnem link

(odgovor članu *bobika*)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
19.9.2011 10:06:57   
*bobika*
IZVIRNO SPOROČILO: crtek

kateri dan cikla pa je danes? in kako dolge cikle maš? če maš cikle recimo 40dni, danes pa je komaj 7dan je skoraj nemogoče, da je O danes...nekje sm zasledila, da lutealna faza ne more bit daljša od 16dni...bom provala članek poiskat, pa ti pripnem link



danes je 10 dan cikla (M. sem dobila 9.9.), če prav računam.. cikle imam dolge 30 dni..
hvala

(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
19.9.2011 10:09:26   
Katte
Dobro jutro, punce.
Brrrrrr, je mrzlo. Jaz sem si kar radiatior prižgala v pisarni.
Ponoči  me je tudi zbudila nevihta, ampak sem takoj zaspala nazaj. Preseneljivo, zadnjih par dni zelo lepo spim. Ponavadi se zbujam ponoči, pa zjutraj kako uro preden je treba vstati, potem pa ne morem zaspati nazaj.
Zato pa moj dragi slabo spi. Oba sva se nekaj prehladila, jaz sem imela srečo in mi je samo dva dni minimalno teklo iz nosa, njega je pa kar zadelo. No, saj bo minilo.
*bobika*, ne sekiraj se po enem testu. Delaj jih še par dni in ti bo bolj jasno. Dokler ni druga črtica enako močna ali močnejša kot prva, je test itak negativen. Ti bo kmalu jasno. Držim pesti.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
19.9.2011 10:18:32   
benji
*bobika*, midve sva pa čisto usklajeni. Tudi jaz sem imela user posted image  09.09. cikel pa nekje od 28 - 30 dni.
Jaz mislim, da še nisi imela O. To pa pravim enostavno zato, ker se že kar nekaj O testov uničla in ugotovila, da tudi meni čez cel mesec kaže rahlo črtico. Običajno kakšen dan in pol pred O je črtica enako močna kot kontrolna ali malo močnejša, naslednje dni zopet bolj bleda,..ampak dobro opazna. Nekaj mesecev nazaj sem naredila O test, za foro, kake dva dni pred M in tudi takrat se je pojavila bleda druga črtica. Pa ne zato, ker bi bila noseča in bi drugi hormoni vplivali na to. V bistvu sem delala O teste, da bi se prepričala ali me občutki glede tajminga O morda varajo, pa me ne , že v vseh delih ciklusa, pa se druga črtica vedno obarva,..vsaj malo. Zato so mi ti, testi tako pri srcu, ker vedno uzrem dve črtici user posted image  user posted image  user posted image  I just love them user posted image  user posted image  .

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
19.9.2011 10:39:07   
LittleSun
Jaz imam danes tudi neprespano noč za seboj. Naš mišek ponoči še kar moči postlejo, zadnje čase razmišljam, da smo mu ponoči prehitro vzeli pleničko, ker ne zazna niti da ga tišči niti da je polulan in danes je ob 3h lulal, potem smo se tuširali, ker je bil ves polulan in valda se je prebudil in do 4.30 ni zaspal, jaz sem še postlejino dala prat in malega rihtala, ker je htel pit in risanko in luč in ne vem kaj še vse, potem pa nisem mogla zaspat do pol 6, ob 7ih bi morala pa že v službo. Sem spala malo dlje, ampak sem vseeno kot cotauser posted image pa še vreme ne priporore ravno k povečanju energije.

Se mi pa zadnje čase lušta, da bi kupili kužija, bi mogoče malo prusmerila misli iz te zanositve.

(odgovor članu benji)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
19.9.2011 10:41:22   
LittleSun
IZVIRNO SPOROČILO: crtek

LittleSun go girl! navijam zate...bova šle skupaj med junijke, ok? user posted image



OK!!!!user posted image user posted image

čira čara hokus pokus user posted image user posted image

(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
19.9.2011 10:50:40   
crtek
*bobika* ekko en članek na temo: http://www.webwomb.com/luteal_phase_frame_page.htm
sicer ni ta, ki sm ga iskala, ampak je kr jasen...sm pa povsot našla, da je normalna lutealna faza dolga 12-16dni in je zelo redko, da je daljša od 16, če je krajša od 10 rata problem...unega članka, ki sm ga iskala zdej ne najdem, bom pa še pobrskala

(odgovor članu benji)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
19.9.2011 11:02:04   
*bobika*
IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

Jaz imam danes tudi neprespano noč za seboj. Naš mišek ponoči še kar moči postlejo, zadnje čase razmišljam, da smo mu ponoči prehitro vzeli pleničko, ker ne zazna niti da ga tišči niti da je polulan in danes je ob 3h lulal, potem smo se tuširali, ker je bil ves polulan in valda se je prebudil in do 4.30 ni zaspal, jaz sem še postlejino dala prat in malega rihtala, ker je htel pit in risanko in luč in ne vem kaj še vse, potem pa nisem mogla zaspat do pol 6, ob 7ih bi morala pa že v službo. Sem spala malo dlje, ampak sem vseeno kot cotauser posted image pa še vreme ne priporore ravno k povečanju energije.

Se mi pa zadnje čase lušta, da bi kupili kužija, bi mogoče malo prusmerila misli iz te zanositve.



Meni so rekli da se mu da plenica ponoči dol šele,ko je par dni suh tudi ponoči.. naš je bil pri dveh letih in dveh mesecih..odvadil pa se je na morju in podnevi in ponoči..od takrat je suh.. to je odvisno od posameznega otroka.. eni prej, drugi kasneje, definitivno pa mora otrok sam skapirat ..
ČE ti moči posteljo, po moje še ni zakapiral, oz tega še ne zazna ponoči.. mu jo mirne volje daš za ponoči še gor..

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
19.9.2011 11:06:02   
crtek
LittleSun kaj tvoje čarovnije ponavadi delujejo? bom še js provala malo čarat, pa da vidimo, če se obnese user posted image
ti vrjamem, da si za nikamor...js nism mela take procedure ko ti ponoči, pa nevem, če nebi šla vseeno rajši kr nazaj spat user posted image to vreme je pa itak neki enokratnega, fenomenalno vpliva na razpoloženje...
kužki so face, samo zna bit, da boš mela pol 3otroke pri hiši (mož, sin in kuža) user posted image

sm razmišljala, da bi tudi js provala kupit O teste...lih za foro za videt, kako in kaj...ma nism še sigurna...nevem, če se nebi pol ekstra psihirala user posted image

(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
19.9.2011 11:08:35   
*bobika*
IZVIRNO SPOROČILO: crtek

*bobika* ekko en članek na temo: http://www.webwomb.com/luteal_phase_frame_page.htm
sicer ni ta, ki sm ga iskala, ampak je kr jasen...sm pa povsot našla, da je normalna lutealna faza dolga 12-16dni in je zelo redko, da je daljša od 16, če je krajša od 10 rata problem...unega članka, ki sm ga iskala zdej ne najdem, bom pa še pobrskala



hvala user posted image

(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
19.9.2011 11:13:10   
*bobika*
littlesun joj psa imet, je kot bi imela še enega otroka.. moj ga tud hoče.. smo ga že imeli, pa je umrl ravn ko sem bila noseča...zdaj pa ga spet hoče..
On že od malega raste s psi.. jaz pa ga kot otrok nikoli nisem imela..
Že tako imamo toliko dela z akavarijem, potem še psa... ne vem no, jaz bi rada imela kaj časa tud zase..zato se ne strinjam.. seveda pa vedno vse pade name..

(odgovor članu *bobika*)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
19.9.2011 11:19:45   
LittleSun
bobika sej je bil že več dni suh, potem je več dni polulan, pa spet suh...ampak sedaj je pa že ene 2 al 3 tedna prava nočna mora..ok, dokler je bilo še toplo sem na sonce postavila in je bilo suho, sedaj se mi pa v stanovanju ne posuši pa če se na glavo postavim. Lahko grem samo še po kakšno odejo v trgovino, ker seveda naš gospod polula VSE...user posted image user posted image mogoče mu bom res dala plenico gor, itak ne ve....je pa že dobro leto brez, ampak je bilo tu in tam, sedaj pa.....aaaaaaaaa.

crtek seveda da delujejouser posted image user posted image kaj dvomiš vame?
Ja sej tole s kužkom me je najbolj strah, da bom potem imela dojenčka, malega lumpa in velikega lumpauser posted image user posted image sej včasih imam kakšnih 6 rok, ampak so zvečer tako utrujene, da za kak teden gredo na počitnice, ko se vrnejo pa spet leti vse po zraku (ko jaz na metli čiračaramuser posted image user posted image )..hahahaha

(odgovor članu *bobika*)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
19.9.2011 11:25:38   
LittleSun
IZVIRNO SPOROČILO: *bobika*

littlesun joj psa imet, je kot bi imela še enega otroka.. moj ga tud hoče.. smo ga že imeli, pa je umrl ravn ko sem bila noseča...zdaj pa ga spet hoče..
On že od malega raste s psi.. jaz pa ga kot otrok nikoli nisem imela..
Že tako imamo toliko dela z akavarijem, potem še psa... ne vem no, jaz bi rada imela kaj časa tud zase..zato se ne strinjam.. seveda pa vedno vse pade name..


i know, i know...če so pa tako slaaadkiiiiiuser posted image user posted image smo bili v soboto na trgatvi in je bil tam en majhen, takšen kot na baterijeuser posted image user posted image in se se kar zaljubila. Ampak jaz bi si vse živali domov privlekla...v rani mladosti sem imela vse doma, miške so letale po omarah, zajkla je živela kr svobdno v moji sobi, mucka je presenetila mamo sred kuhinje na lep spomladanski dan (če je pa bila tako sama tam na uliciuser posted image user posted image )..ta mucka mi je potem iz akvarija izbezala zlate ribice, ampak samo zato ker so ji rekle da bi me rade počakale pred vrati ko se vrnem, hrček je vrtel tisto kolo celo noč, da cel blok ni spal, morski prašiček je poginil ko sem šla s kolonijo na morje, ker mu je ati pozabil dat za pit....itduser posted image user posted image in potem se ko sem zanosila to končalo, zajčka sem podarila, ker pač nismo bili več ni doma. In sedaj vem, da je vse to prevelila odgovornost, ampak me tako ima, da bi imela neko ljubko mehko živalco domauser posted image user posted image

(odgovor članu *bobika*)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
19.9.2011 11:51:43   
polho3006
Še malo pa zaključim službo potem pa...na ˝servis˝ tam spodaj. Upam da je vse o.k., da ne bom imela spet kakšnega sranja z brisom, kot pred prvo nosečnostjo in upam da gin. ne bo dal kakšne rdče luči za delanje user posted image .

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
19.9.2011 11:55:23   
HeLenčica
Heeej punce! Ker je septembrska tema malce bolj žalostna (ste nas zapustile), prihajam sem, da navijam! Na srečo sem zaenkrat še med navijačicami, glede na to, kakšno srečo imam, pa se vam bom že konec tedna pridružila na oktobru!

Bobika, Benji ima prav. Zagotovo še zdaj nimaš O....tudi meni kak mesec skoraj vedno kaže eno črtico. Saj to ni nič takšnega. O testi so narejeni na način, da zaznajo določeno vrednost LH....pozitiven je zgolj takrat ko je druga črtica enako ali bolj močna od kontrolne. Vse drugo je brezpredmetno. Sem že skoraj diplomirala iz teh testov user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
19.9.2011 12:31:49   
*bobika*
IZVIRNO SPOROČILO: HeLenčica
Bobika, Benji ima prav. Zagotovo še zdaj nimaš O....tudi meni kak mesec skoraj vedno kaže eno črtico. Saj to ni nič takšnega. O testi so narejeni na način, da zaznajo določeno vrednost LH....pozitiven je zgolj takrat ko je druga črtica enako ali bolj močna od kontrolne. Vse drugo je brezpredmetno. Sem že skoraj diplomirala iz teh testov user posted image



a je vedno pri vseh isto, da ko imaš najmoćnješo črtico, potem v naslednjih 24 urah ovuliraš???

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
19.9.2011 12:47:57   
HeLenčica
Ja, tako bi naj bilo (po teoriji).

(odgovor članu *bobika*)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
19.9.2011 12:52:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

IZVIRNO SPOROČILO: *bobika*

littlesun joj psa imet, je kot bi imela še enega otroka.. moj ga tud hoče.. smo ga že imeli, pa je umrl ravn ko sem bila noseča...zdaj pa ga spet hoče..
On že od malega raste s psi.. jaz pa ga kot otrok nikoli nisem imela..
Že tako imamo toliko dela z akavarijem, potem še psa... ne vem no, jaz bi rada imela kaj časa tud zase..zato se ne strinjam.. seveda pa vedno vse pade name..


i know, i know...če so pa tako slaaadkiiiiiuser posted image user posted image smo bili v soboto na trgatvi in je bil tam en majhen, takšen kot na baterijeuser posted image user posted image in se se kar zaljubila. Ampak jaz bi si vse živali domov privlekla...v rani mladosti sem imela vse doma, miške so letale po omarah, zajkla je živela kr svobdno v moji sobi, mucka je presenetila mamo sred kuhinje na lep spomladanski dan (če je pa bila tako sama tam na uliciuser posted image user posted image )..ta mucka mi je potem iz akvarija izbezala zlate ribice, ampak samo zato ker so ji rekle da bi me rade počakale pred vrati ko se vrnem, hrček je vrtel tisto kolo celo noč, da cel blok ni spal, morski prašiček je poginil ko sem šla s kolonijo na morje, ker mu je ati pozabil dat za pit....itduser posted image user posted image in potem se ko sem zanosila to končalo, zajčka sem podarila, ker pač nismo bili več ni doma. In sedaj vem, da je vse to prevelila odgovornost, ampak me tako ima, da bi imela neko ljubko mehko živalco domauser posted image user posted image





user posted image  Meni to ni prav nič smešno, tako, da če imaš vsaj malo genov očeta, si prosim ne nabavi nobene živali, imaš dovolj dela z otroci!


Saj vem, da ne sodi sem, ampak...za kozlat!


(odgovor članu LittleSun)
  Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
19.9.2011 12:55:34   
kale
Hej!


Meni pa tale dež in ohladitev prav prijata. user posted image  se je poslovila in lahko gremo še mi coprat na user posted image  user posted image .

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
19.9.2011 13:01:58   
kale
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

IZVIRNO SPOROČILO: *bobika*

littlesun joj psa imet, je kot bi imela še enega otroka.. moj ga tud hoče.. smo ga že imeli, pa je umrl ravn ko sem bila noseča...zdaj pa ga spet hoče..
On že od malega raste s psi.. jaz pa ga kot otrok nikoli nisem imela..
Že tako imamo toliko dela z akavarijem, potem še psa... ne vem no, jaz bi rada imela kaj časa tud zase..zato se ne strinjam.. seveda pa vedno vse pade name..


i know, i know...če so pa tako slaaadkiiiiiuser posted image user posted image smo bili v soboto na trgatvi in je bil tam en majhen, takšen kot na baterijeuser posted image user posted image in se se kar zaljubila. Ampak jaz bi si vse živali domov privlekla...v rani mladosti sem imela vse doma, miške so letale po omarah, zajkla je živela kr svobdno v moji sobi, mucka je presenetila mamo sred kuhinje na lep spomladanski dan (če je pa bila tako sama tam na uliciuser posted image user posted image )..ta mucka mi je potem iz akvarija izbezala zlate ribice, ampak samo zato ker so ji rekle da bi me rade počakale pred vrati ko se vrnem, hrček je vrtel tisto kolo celo noč, da cel blok ni spal, morski prašiček je poginil ko sem šla s kolonijo na morje, ker mu je ati pozabil dat za pit....itduser posted image user posted image in potem se ko sem zanosila to končalo, zajčka sem podarila, ker pač nismo bili več ni doma. In sedaj vem, da je vse to prevelila odgovornost, ampak me tako ima, da bi imela neko ljubko mehko živalco domauser posted image user posted image





user posted image  Meni to ni prav nič smešno, tako, da če imaš vsaj malo genov očeta, si prosim ne nabavi nobene živali, imaš dovolj dela z otroci!


Saj vem, da ne sodi sem, ampak...za kozlat!






Sorry, ampak meni to tud ni ravno smešno. Predlagam ti, da se poskušaš drugače zamotit od želje po novem družinskem članu. Pa brez zamere user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
19.9.2011 13:03:05   
dr. Knowitall
Čao, bejbike! Malo se vam spet oglašam. Na septembrski temi se nisem kaj dost javljala več, ker je bilo preveč mučno vse skupaj. Ja danes je 14 dni od SS, in vmes je nekaj dobrih in nekaj slabih dni, ampak nekako bo že. V začetku oktobra imam kontrolni pregled pri G in upam, da mi bo dala potem zeleno luč, da ponovno poizkusiva, ker bi bila resnično rada čim prej spet srečka nosečka. Tako da zaenkrat bom še kar navijačica in navijam čisto za vsako izmed vas, da bi čim prej uzrla svoj magični plusek!!!

_____________________________

I don't know it all.

(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
19.9.2011 13:10:31   
LittleSun
kale in anonimna to je bilo 15 let nazaj, seveda ni smešno...sem jokala kot dež za njim in bila jezna na atija!Za vse moje ostale živalice je bilo prav lepo poskrbljeno in seveda razen morskega prašička in ribic ni nobena poginila prej kot takrat ko jim je bilo namenjeno...pač hotela sem povedati, da sem imela veliko prigod z živalcami in da  mi manjkajo sedaj ko nimamo več toliko časa za njih in jih iz tega razloga tudi nimamo. Če bi se odločila za kakšno, sploh za psa gre pa 100% moje energije v dobrobit tega živega bitjeca, brez skrbi.

(odgovor članu dr. Knowitall)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?