|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  37 38 39 [40] 41   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
27.10.2011 8:16:49   
Anonimen
polho - ne še obupat. Moji prijateljici se je tudi zgodilo, da se ji je naslednji dan po user posted image prikazal rjav izcedek, je že mislila, da je dobila M oz, da gre za SS, no danes pa je v 20. tednu. Do 10. tedna je večrat krvavela, pa sploh niso našli vzroka. Držim pesti, da bo vse OK in je to to user posted image

lp, anonimna user posted image

(odgovor članu LittleSun)
  Neposredna povezava do sporočila: 976
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
27.10.2011 8:39:36   
polho3006
Vlila se še ni, izcedka je pa samo za vzorec in še bolj rumen je kot rjav, tako da...upam da bo z mojo malo pikico vse o.k.

Tipičnih znakov nimam, samo križ me boli že nekaj dni, ampak to bi lahko bilo tudi zaradi prebave ki mi nekaj štrajka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 977
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
27.10.2011 9:45:50   
iwa
Polho3006, vsi stiskamo pesti! Dokler ni krvavo rdeče je Lahko še vse OK. Pokliči G pa naj ti tam povedo kako in kaj! Pa srečnouser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 978
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
27.10.2011 10:19:58   
polho3006

IZVIRNO SPOROČILO: iwa

Polho3006, vsi stiskamo pesti! Dokler ni krvavo rdeče je Lahko še vse OK. Pokliči G pa naj ti tam povedo kako in kaj! Pa srečnouser posted image user posted image user posted image user posted image




Zaenkrat ni nobenega izcedka več, tako da UPAM DA...drugače imam full tisti filing nekje globoko v sebi da sem noseča, pa čeprav ni tistih tipičnih znakov. Držim pesti zase in za vas!!!!!!!

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 979
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
27.10.2011 10:34:19   
LittleSun
polho noseča si zagotovo, saj dva testa pravita temu tako, le pozitivno misli in vse bo dobro!! Moja prijateljica je tudi do 12 tedna krvavela, kar močno, pa nikoli niso odkrili niti vzroka krvavitve, niti ni bilo nič s pikico narobe. Sedaj je  23 tednu, krvavitev več ni, pikica pa pridno rasteuser posted image user posted image

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 980
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
27.10.2011 11:00:18   
polho3006

IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

polho noseča si zagotovo, saj dva testa pravita temu tako, le pozitivno misli in vse bo dobro!! Moja prijateljica je tudi do 12 tedna krvavela, kar močno, pa nikoli niso odkrili niti vzroka krvavitve, niti ni bilo nič s pikico narobe. Sedaj je  23 tednu, krvavitev več ni, pikica pa pridno rasteuser posted image user posted image



Mali sonček iz tvojih ust v božja ušesa!!!! Če se user posted image ne vlije bom jutri naredila še CB. Križ me pa tako boli da komaj sedim tukaj za rač. Pa če to pomeni da v meni raste novo življnje, kar na boli, bom že potrpela!!!!

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 981
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
27.10.2011 12:41:50   
dramica
POLHO3006 sama sem imela krvavitve mislim da v 8 ali9 ted.Bilo je zelo grozno,sem morala imet vložek,bila je močna,svetlo rdeča.Donosila sem pa krepkega fantiča ,rodila v 39ted+idan.Sem pa res morala ležat,pa samo da se je srečno končalo.Vso srečo ti želim!

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 982
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
27.10.2011 19:36:41   
mladika
IZVIRNO SPOROČILO: Katte

mladikica, pa ne ti mene čakati user posted image . Najprej ti, potem pa še jaz. Tako da prosim za user posted image v novembru, jaz pa ti sledim v decembru. Zmenjeno?
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Ja zgleda da jst res tebe čakam...ker pol mi bo dolgčas po tebi če bom se selila drugamuser posted image Ampak tut ta dogovor mi je ušeč ja...ti se lepo čuvaj,da bo potem + decembra,midva boma pa pridno telovadla,da bo + že novembra.


_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 983
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
27.10.2011 19:54:13   
lunica 85
IZVIRNO SPOROČILO: polho3006

IZVIRNO SPOROČILO: lunica 85

kako si jo pa ti pila,od kdaj do kdaj in katero.to iz sanolaborja ali to iz Stične

jupijejjjjjjjjjjjjjjj pa čestitke za user posted image naj bo čim bolj lepa

lp



Krvomočnico sem kupila v eni zeliščni trgovini in sem jo pila od prvega dne menstruacije pa do ovulacije. Na enak način sem jo pila tudi pri prvi nosečnosti.


hvala ,a pa si imela to ki si jo omenila ali je ta rdeča krvomočnica od podjetja Flora doo -trgovina pridelavnica zelišč''''

ta izcedek ki si gai mela je po moje sam še ozliv stare krvi od prejšnje mM ,tko sem imela jaz v prvi malo oz.sam en dan .to so žilce zadnje še počle


< Sporočilo je popravil lunica 85 -- 27.10.2011 20:06:47 >

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 984
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
27.10.2011 20:02:33   
SILVA
polho3006 kako si ?

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 985
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
27.10.2011 20:19:09   
polho3006
IZVIRNO SPOROČILO: SILVA

polho3006 kako si ?


Sim kontaktirala gin. in je rekel da če ni sveže krvi da ni panike, da naj mu sporočim datum prvega dne user posted image , da me naroči na pregled. Bom počakala do jutri, potem pa če bo vse o.k. se naročim.

Ko sem prišla iz službe je bilo izcedka zelo zelo malo, potem pa do sedaj nič več. Križ me še vedno precej boli, ko pomislim na hrano mi začne biti rahlo slabo, tako da...

Punce držim pesti za vas!!!!

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 986
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
27.10.2011 20:25:57   
SILVA
No super, samo, da se je umirilo....le lepo počivaj in čuvaj svojo pikicouser posted image

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 987
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
27.10.2011 21:07:06   
alfi
Čestitke za user posted image user posted image ,user posted image user posted image pa za tiste, ki vam v tem mesecu ni ratalo, pa vam bo v naslednjem, navijam user posted image user posted image user posted image za vse.

Jaz user posted image ne pričakujem ta vikend oziroma nekje do torka. Me pa pod popkom nekaj boli, glavoboli so občasni, zelo se mi spahuje,drugače sem pa kar, razen prehlada, ki se me je prijel že prejšnji teden,pa ena stran prsi me boli, na momente me špika, ahh saj nevem a je to psiha al kaj, samo tole spahovanje mi je čudno, včasih se mi je samo po sveži papriki zdaj pa karkoli pojem ali popijem.
Res si zelo želim, da bi že končno enkrat zagledala teuser posted image user posted image . Res sem zelo vesela, vsakič, ko kakšna napiše, da je zagledala user posted image user posted image mi je tako toplo pri srcu.

Držim pesti zate Polho 3006, da se vse lepo izteče.

Tebi Katte pa hitro ukrevanje, potem pa hitro v akcijo, upam, da kmalu zagledaš user posted image user posted image

Pošiljam vam user posted image user posted image za veliko sreče.



user posted image

(odgovor članu SILVA)
Neposredna povezava do sporočila: 988
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
28.10.2011 12:11:18   
lunica 85
IZVIRNO SPOROČILO: polho3006

IZVIRNO SPOROČILO: SILVA

polho3006 kako si ?


Sim kontaktirala gin. in je rekel da če ni sveže krvi da ni panike, da naj mu sporočim datum prvega dne user posted image , da me naroči na pregled. Bom počakala do jutri, potem pa če bo vse o.k. se naročim.

Ko sem prišla iz službe je bilo izcedka zelo zelo malo, potem pa do sedaj nič več. Križ me še vedno precej boli, ko pomislim na hrano mi začne biti rahlo slabo, tako da...

Punce držim pesti za vas!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image držimop pesti user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 989
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
28.10.2011 12:27:00   
Anonimen




 

PRIČAKUJEMO : user posted image   user posted image   user posted image   
 
1.10.
RedSonja

3.10.

Monaco user posted image
turquoiseuser posted image
 
6.10.
Gulia
urssi (5. krog)user posted image
chungalunga (22. krog)user posted image
 
7.10.
Malinova (3. krog) user posted image  user posted image
 
8.10.
klopek (11. krog)user posted image
 
9.10.
*SONČEK (3. krog)user posted image
LeJo user posted image user posted image
 
10.10.
*bobika*user posted image
crtekuser posted image
missmoon (7.krog)user posted image
 
12.10.
LittleSun (8. krog)user posted image
kale (2. krog) user posted image  user posted image
iwauser posted image
 
14.10.
babybee81 (1. krog) user posted image  user posted image
 
15.10.
*viva* (20. krog) user posted image user posted image

16.10.
Maat (9. krog)user posted image

17.10.
alysauser posted image
Katte (17. krog)user posted image
 
19.10.
romareuser posted image
Anonimna user posted image user posted image

20.10.
zebr4

21.10.
HeLenčica (12. krog)user posted image
Mamabear
user posted image
 
23.10.
S* (2. krog) user posted image

24.10.
štručka2503 user posted image
 
26.10.
Mojarožica
mladika (25. krog) user posted image
polho3006 (3. krog) user posted image

29.10.
SILVA
 
30.10.
anonimna user posted image

31.10.
alfi
 
x.10
heln user posted image
benjiuser posted image
Anonimna Pu (6.krog)
štrumfek
 
 
Skupaj nas je: 38
 
 
Nosečk: 235236
 
Navijačice user posted image :
Gulia, Littlesun, Katte,
lluna,mojamura, mladika,
rozi55, Teya D., HeLenčica,
dr. Knowitall, Anonimna Pu,
alfi, dogas, *bobika*,
sontschica, crtek




(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 990
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
28.10.2011 15:06:42   
Anonimen
Jaz se danes nisem mogla upret (res trden karakter user posted image ) in sem naredila en test, ampak je seveda negativem...če gledamo optimistično, je danes seveda še prezgodaj, da bi kaj pokazal. Naslednji je na sporedu v nedeljo, če m ne pride..

Anonimna user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 991
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
29.10.2011 12:57:29   
SILVA
Mojauser posted image je prišla točno kot urca, tako kot sem predvidevalauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 992
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
29.10.2011 20:19:34   
Anonimen
Moja user posted image bi morala prit danes, pa je kar še ni. Parkrat me je že zvilo, kot da se bo ulilo pa je še kar vse belo...joške imam pa tudi še občutljive (ponavadi nehajo bit akšen dan prej). Zdej pa ne vem, ali me samo zafrkava ali kaj... Bomo videli kaj se bo do jutri določila user posted image

Če bi bila mogoooče user posted image ...bi bilo normalno da me boli kot pri user posted image ? ali je to 100% znak da bo prišla?

Anonimnauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 993
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
30.10.2011 8:11:16   
LittleSun
Anonimnauser posted image tudi krči so lahko prisotni ob user posted image . Kakšno je stanje?


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 994
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
30.10.2011 8:15:54   
Anonimen
Ves čas imam filing, kot da je user posted image že prišla, pa ni...zaenkrat še vse belo

(odgovor članu LittleSun)
  Neposredna povezava do sporočila: 995
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
30.10.2011 8:22:25   
LittleSun

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ves čas imam filing, kot da je user posted image že prišla, pa ni...zaenkrat še vse belo


Zakaj pa ne narediš testa? Sej si že drug dan po zaostanku

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 996
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
30.10.2011 8:27:35   
Anonimen
Ja no...včeraj je bil dan d ko bi morala prit.
Bom test nrdila jutri verjetno user posted image me kar malo stiska, sedaj, ko sem dejansko na tem user posted image
Po drugi strani me res tolk zvija kot pri m, da se mi zdi skoraj nemogoče da se ne bi prikazala...in mi je pol škoda testka user posted image

(odgovor članu LittleSun)
  Neposredna povezava do sporočila: 997
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
30.10.2011 8:29:25   
LittleSun

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ja no...včeraj je bil dan d ko bi morala prit.
Bom test nrdila jutri verjetno user posted image me kar malo stiska, sedaj, ko sem dejansko na tem user posted image
Po drugi strani me res tolk zvija kot pri m, da se mi zdi skoraj nemogoče da se ne bi prikazala...in mi je pol škoda testka user posted image



Držim pesti, da se resnično ne prikaže ta tečnoba. Pridem jutri spet pokukat kako in kaj, tako da javi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 998
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
30.10.2011 8:33:38   
Anonimen
Bom sporočila tkoj ko izvem, kaj je na stvari user posted image

(odgovor članu LittleSun)
  Neposredna povezava do sporočila: 999
   RE: II Pričakujemo Oktobra 2011
30.10.2011 8:37:47   
Niri
Uh Anonimen upam, da so dobre novičke! Držim pesti!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  37 38 39 [40] 41   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  37 38 39 [40] 41   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Kaj način spanja v postelji pove o partner...
photo
Spita s partnerjem/-ko tesno drug ob drugem ali vsak na svoji strani postelje? Spita v 'stoličko/žličko' ali s hrbtom dr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?