|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sarah Jessica Parker o svoji družini ...
8.9.2011 11:00:09   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop
moja soseda, katere oba otroka sta prvih pet let življenja preživela pri babici, je izjavila: "iiii, kajne, kako so dojenčki super. jaz bi imela kar deset_ takih..." user posted image


ehh, sej veš zakaj dostikrat rabijo varuške 24/7; kakor pravi Linda Evagelista v tožbi za preživnino ($46,000 support a month - $80,000 (£49,000) a year for an around-the-clock nanny and a team of drivers who are former police detectives at a cost of $175,000 (£107,000) a year):
'On days when I do not work, I am working on my image. I have to hit the gym. I have beauty appointments. I have to work toward my next job and maintaining my image, just like an athlete.'
in
'When I work, it can be a 16-hour day,' she added.

tako da pol res ni težko imet veliko otrok - hočem rečt, ni dost razlike al jih maš al ne in mogoče se ti res zdi da so dojenčki (in veliko njih) super in izi, ker nisi nikoli imel TI težav in/ali dela z njimi..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Sarah Jessica Parker o svoji družini ...
8.9.2011 11:10:32   
ronja
vijoličarka, hehe, kaj je dobra tale od Oprah! Si me prav nasmejalauser posted image , pa glih rabim to, sem mal živčna.

Misliš, da so vsi trije hkrati na njej?

Pol ni čudnega, če hitro shujšauser posted image . Tako tudi jaz najhitreje kile zgubim... Samo zadnje čase to ni v modi pri nama - oz. kako naj rečem - ne bi bilo pametno.

Sicer pa: po moje je treba pogledat cel paket: ali bi si želela bit tako slavne, pa da nimate nikjer miru, ker vas vsi povsod prepoznajo, pa mele hkrati uno sveto trojico (dietetik, os. trener in kuhar) ali ste rajši to, kar ste, brez vseh maserjev, itd... No, vidite, da je nam boljšeuser posted image .


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Sarah Jessica Parker o svoji družini ...
8.9.2011 11:12:45   
mateyka
ronja, itak. me srce boli ko berem kok bi morala dat za Inaringa šoferja in učitelja mandarinščine user posted image

http://finance.yahoo.com/family-home/article/113244/linda-evangelista-son-46000-monthly-spending

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Sarah Jessica Parker o svoji družini ...
8.9.2011 11:44:23   
mojamura
juhuhu bruhuhuuuu....materpa dobro da otroku nudiškar je v tvoji moči ampak enagelista je f....knjena...a ko bo pa star 10 let mu bo pa letalo kupila


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Sarah Jessica Parker o svoji družini ...
8.9.2011 11:49:11   
Janyna
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

juhuhu bruhuhuuuu....materpa dobro da otroku nudiškar je v tvoji moči ampak enagelista je f....knjena...a ko bo pa star 10 let mu bo pa letalo kupila



pri 18. pa polet na luno. user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   [Brisano sporočilo]
8.9.2011 13:39:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Janyna)
  Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Sarah Jessica Parker o svoji družini ...
8.9.2011 14:17:44   
mateyka
no ja, ata je miljarder - tale preživnina je en pljunek v morje glede na njegovo premoženje.
ampak ne pozabit - vse Angeline, Aguilere, Gwyneth-ke, Heidi-ce, (zdaj še Beyonce baje) in ostali celebrity-ji niso daleč od te vsote, ki jo porabijo na mesec za otroke. res. da o kakih bogahit poslovnežih, za katere se nam ne sanja, niti ne govorim - tudi ti imajo take velike "stroške".
samo ponavadi v vsakdanjem življenju ne razmišljamo o teh stvareh tako konkretno in ne primerjamo naše letne plače z rojstnodnevno zabavo male Suri; šele ko beremo kake konkretne detalje in se malo zamislimo, dobimo "ZARINE krče" user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Sarah Jessica Parker o svoji družini ...
8.9.2011 14:19:06   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: Janyna
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

juhuhu bruhuhuuuu....materpa dobro da otroku nudiškar je v tvoji moči ampak enagelista je f....knjena...a ko bo pa star 10 let mu bo pa letalo kupila


pri 18. pa polet na luno. user posted image


ej, baje princ Harry hoče to - sem brala zadnjič pri frizerju user posted image

(odgovor članu Janyna)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Sarah Jessica Parker o svoji družini ...
8.9.2011 17:15:52   
ronja
materpa dobro da otroku nudiškar je v tvoji moči ampak enagelista je f....knjena...a ko bo pa star 10 let mu bo pa letalo kupila

Ja, ona se drži tvojega načela - samo da lahko nudi finančno precej več kot me.

pri 18. pa polet na luno.

I tata bi sine! Meni se zdi pa to kul darilo. Ne bi mela nič protiuser posted image . Če bi imela tudi večje stanovanje, seveda, sicer bi ga skalpirala, da bi mi to kupu namesto stanovanjauser posted image .

samo ponavadi v vsakdanjem življenju ne razmišljamo o teh stvareh tako konkretno in ne primerjamo naše letne plače z rojstnodnevno zabavo male Suri; šele ko beremo kake konkretne detalje in se malo zamislimo, dobimo "ZARINE krče"

Najenostavnejši recept - ne beri tega sranja, itak je verjetno pol zmišljnega.
Sicer pa: kako pa naj porabijo svoje milijone? Tako vsaj še kdo drug kaj zasluži s tem.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Janyna)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Sarah Jessica Parker o svoji družini ...
8.9.2011 21:22:59   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Najenostavnejši recept - ne beri tega sranja, itak je verjetno pol zmišljnega.


to verjetno ni (kok za kaj porabijo ni daleč od resnice imo), samo vsaj krče si prišparaš user posted image

Sicer pa: kako pa naj porabijo svoje milijone? Tako vsaj še kdo drug kaj zasluži s tem.


no ja, ne bi rekla, da si lahko tako brez idej ob takem gnarju; da pomagam tako iz glave - recimo, da daš štipendije 10.000 revnim otrokom in foind imenuješ po sebi, 5000 fletov revnim družinam in poimenuješ celo sosesko po sebi, vložiš polovico svojega bogastva v razvoj vesoljskega nizkocenovnega turizma in ima ime po tvojem otroku (evo, neki zame in za ronjo user posted image ), nahraniš polovico države somalije in ti postavijo spomenik, zgradiš nov namakalni sistem v iranu in ti dajo kako lepo sumersko arheološko antikviteto, pogozdiš polovico indonezije, ki so jo posekal ubogi revni indonezijci in potem odpreš turistični narodni park in jih tam zaposliš (da naujo še enkrat posekal nagozdenega).. itd.


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Sarah Jessica Parker o svoji družini ...
9.9.2011 22:31:32   
botrca
Imam vedno tipi-topi...user posted image ...dokler je otrok v vrtcu...ko pa razmeče oz. se igra mu pustim s tem, da ko se začne večerna rutina vse za seboj pospravi.

< Sporočilo je popravil botrca -- 9.9.2011 22:32:40 >


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Sarah Jessica Parker o svoji družini ...
11.9.2011 13:06:41   
Taddy78
Če bi imela toliko denarja, kot ga ima Parkerca, bi tudi imela bajto v razsulu, saj bi vedela, da ne bom jaz tista, ki bo na koncu dneva to pospravljala.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Sarah Jessica Parker o svoji družini ...
13.9.2011 13:12:04   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
no ja, ne bi rekla, da si lahko tako brez idej ob takem gnarju; da pomagam tako iz glave - recimo, da daš štipendije 10.000 revnim otrokom in foind imenuješ po sebi, 5000 fletov revnim družinam in poimenuješ celo sosesko po sebi, vložiš polovico svojega bogastva v razvoj vesoljskega nizkocenovnega turizma in ima ime po tvojem otroku (evo, neki zame in za ronjo user posted image ), nahraniš polovico države somalije in ti postavijo spomenik, zgradiš nov namakalni sistem v iranu in ti dajo kako lepo sumersko arheološko antikviteto, pogozdiš polovico indonezije, ki so jo posekal ubogi revni indonezijci in potem odpreš turistični narodni park in jih tam zaposliš (da naujo še enkrat posekal nagozdenega).. itd.


EEEeeeeeeeeeee, tooo. Pa še spomenik si lahko postavi zaradi mene. Ne pa da otrokom vtaknejo v rit vse in še več do 10 leta in jim potem za najstniška leta nič zanimivega ne ostane razen droge in alkohola.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 63
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?