|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Se je že katera bjonda prelevila v...
15.9.2011 11:52:05   
Vilma
Moje mnenje je tako kot od urškinemame. Oranžna ne in še enkrat ne.  Sploh ne na daljše lase in ne za nas navadne smrtnike. Je preveč problematična za vzrževanje, barva se hitro spere, pa tudi na klasičnem pažu ne vidim te barve. Tako barvo vidim na kakšni ženski, ki si tedensko lahko privošči obisk frizerja, ki mora biti non stop urejena, ki je veliko prisotna v javnosti. Pa še take ženske si privoščijo oranžno samo občasno.

Sama sem bila oranžna, pa sem zgledala ko en korenček. To je bil moj največji stilski kiks nasploh. Obraz mi je oranžna barva čisto pojedla, polt sem imela sivkasto, čeprav sem bolj bledolična. Ko sem se je naveličala, sem sedela štiri ure in pol pri frizerju, da mi je prekril to barvo. Kar se v celoti seveda ni dalo. Sem šla nazaj na naravno rjavo, vendar mi je frizer moral dati še bakrene pramene čez, ker je oranžna še vedno ven tolkla.

Pa tudi tista druga fotka meni ni nič posebnega, sory. Veliko bolj mi je všeč Victoria in tista ženska nad njo.

Sicer če si se odločila, poskusi. Tukaj ti lahko me filozofiramo do nezavesti, vsaka po svoje, vendar moraš to izkusiti na lastni koži, tako kot sem jaz. user posted image
Vseeno ti želim, da bi si bila z novo frizuro ful všeč. user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Se je ža katera bjonda prelevila v...
15.9.2011 12:20:19   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Hmmmm...Kaj potem svetuješ? Razen blond? user posted image


Jaz bi pri tebi poskusila s kakšnim svetlejšim odtenkom rjave, take tople, z leskom.user posted image Ti je ne znam opisat, bi bilo treba malo guglat, ampak zdaj nimam časa. Poskusi sama, naredi nek izbor in bom klikala: ja/ne.user posted image

Kakšna je tvoja naravna barva las?


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Se je že katera bjonda prelevila v...
15.9.2011 12:30:39   
mateyka
ok, fotka je ful slaba, ker je una za osebno in je ful mala (sem jo z mobilcem zdele pofotkala), ampak barva se cirka vidi
user posted image

(odgovor članu Vilma)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Se je že katera bjonda prelevila v...
15.9.2011 12:34:57   
Nika v službi
Mateyka, brez zamere in verjamem, da je v živo izgledalo mnogo bolje, ampak tale mix meni ne potegne.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Se je že katera bjonda prelevila v...
15.9.2011 12:36:46   
uškinamama
Mateyka, meni si blond lepša.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Se je že katera bjonda prelevila v...
15.9.2011 12:41:29   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Mateyka, brez zamere in verjamem, da je v živo izgledalo mnogo bolje, ampak tale mix meni ne potegne.


ja, tukaj zgleda čudno, ker ne morem z mobilcem slikat tako male fotke in je vse megleno in zgleda zamazano, barve tud niso kot v resnici; niso ble flekaste barve in fluorescentne kot mobilec potegne, ampak prameni naravnih tonov. je pa to bolj odbita barvna kombinacija, definitivno ji ne moreš rečt klasična (če je oranžno rdeča). user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Se je že katera bjonda prelevila v...
15.9.2011 12:41:58   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Mateyka, meni si blond lepša.


zdaj sem rjava user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Se je že katera bjonda prelevila v...
15.9.2011 12:44:50   
pety78
Nika, rjava ni zame. Sem bila že 3x, pa sem po mesecu ali dveh zopet prešla na pramena. Taka doooolgočasna sem. Zato sem razmišljala, da bi se bolj poživela s kako nežno oranžno, ne preveč intenzivno, seveda.

Mateyka, a sedaj si blont? Kakšen pa je bil prehod nazaj z oranžne?
Na sliki se sicer vidi osnovna barva, pisani prameni pa bolj slabo. Verjamem, da je v živo čisto drugače zgledalo.




_____________________________



(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Se je ža katera bjonda prelevila v...
15.9.2011 12:53:23   
arabela*
jaz sem iz blont šla kar na črno in pri črni tudi ostala...za zmerajuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Se je ža katera bjonda prelevila v...
15.9.2011 12:56:53   
aprilčica07
Precej časa sem bla pobarvana na oranžkasto. Pa sem se naveličala. Skozi sem si morala narastek barvat, ki je bil obupno hitro viden. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pa vsak nov siv las je blo videt iz helikopterja. Zdaj sem na rjavo, z svetlimi prameni in sem ful zadovoljna.

Jst bi ti barvanje na oranžno odsvetovala.user posted image


_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Se je že katera bjonda prelevila v...
15.9.2011 12:58:56   
Nika v službi
Jaz sem po naravi temno rjava, zelo temno rjava (no, zdaj vmes že pepelnato sivauser posted image ), pa sem imela že vse - od oranžne, bakrene, rdeče, blond pramene. Saj ni nujno, da si cela rjava, osnovna barva recimo rjava in potem neki svetlejši, bakreni recimo, prameni. To je meni izredno lepo, pa toplo izgleda, seveda pa je odvisno od tipa kože, oblike frizure.

Trend je nazaj k naravi, zato se sedaj - če gledaš trende po Evropi, recimo FR - skoraj vsi vračajo nazaj k svojim osnovnim barvam. Delujejo naravno, urejeno.

Zimski čas tudi nekako nakazuje drugačne barve kot poletni čas, je pa res, da vsak pač izbira tisto, kar njemu najbolje sede. Če se za nekaj trdno odločiš, potem znaš to tudi nositi in posledično ti to bolje pristoja, kot nekaj, kar je na silo.

Jaz zase vem, da pozimi nosim toplejše odtenke, torej rjava, bakrena, tudi zamolkla rdeča. Veliko je odvisno tudi od tega, ali dnevno nosiš make-up ali ne; določene frizure in barve so namreč obupne, če ni zraven nekega usklajenega make-upa. Zate vem, da hodiš v službo urejena, z make-upom, torej si lahko privoščiš nekaj več drznosti, tako v barvi kot v dolžini/obliki frizure.

Jaz frizuro in barvo gledam vedno kot celostno podobo - torej glede na stil oblačenja, make-up, nohte in barve lakov, ki jih nosiš, garderobo (čevlje, dodatki). Če je vse to nekako v sozvočju, potem zame izgleda ok, če pa striže, pa je lahko frizura še tako tipi-top, pa ne izgleda dobro.

Kot rečeno, jaz bi tebe dala v rjavo z nekimi prameni.


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Se je že katera bjonda prelevila v...
15.9.2011 13:01:19   
Anonimen
Katere barve grejo pa na zelo, ampak res zelo svetlo polt? Bila sem že rjava (dolgočasno), mahagonij rdeča (fajn), blond z bakrenimi prameni (naveličana).

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Se je že katera bjonda prelevila v...
15.9.2011 13:08:00   
ronja
Kostanjeva?

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Se je že katera bjonda prelevila v...
15.9.2011 13:12:26   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: pety78
Mateyka, a sedaj si blont? Kakšen pa je bil prehod nazaj z oranžne?
Na sliki se sicer vidi osnovna barva, pisani prameni pa bolj slabo. Verjamem, da je v živo čisto drugače zgledalo.


pety, men se rdeča in oranžna ful hitro spere in obledi. potem sem dala gor blond in bakrena pramena in je zgledalo takole (ok, spet slaba fotka in vse prej našteto - v tem primeru ti barkeni prameni dajo samo preblisk oranžkaste):
user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Se je že katera bjonda prelevila v...
15.9.2011 13:19:03   
Anonimen
Sam, Mateyka, ti si pa ena prav fletna dečva user posted image .

Ma, meni dišijo taki temni, jesenski odtenki rdeče, se moram odločit, v soboto grem h frizerki. Starejša punca pa želi imeti pinki barvo user posted image .

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Se je že katera bjonda prelevila v...
15.9.2011 13:25:21   
mateyka
hej Ankica, Inara ima pink pramen user posted image
user posted image
user posted image
to se da dobit en tak sprej-barva za otroke in se itak spere z vodo, ko umiješ lase user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 15.9.2011 13:26:58 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Se je že katera bjonda prelevila v...
15.9.2011 13:28:30   
pety78
Mateyka, verjamem, da hitro obledijo. Ko sem bila rjava, sem imela tudi najprej lepo, potem pa čisto tako bledo, brezvezno, da sem si hitro fliknala pramene čez.

Evo, moja trenutna frizura...no, nekaj zelo podobnega...

user posted image

Zamislila sem si pa seveda takšnen paž, ki sem ga že nosila 3 leta nazaj, ampak v oranžni barvi.

user posted image

Kaj pa mešanica blond in oranžnih pramenov?
Ali bi bilo res bolje rjava osnova, pa gor oranžni in blont prameni?


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Se je že katera bjonda prelevila v...
15.9.2011 13:29:22   
pety78
He, he, faconarka mala. Ej, a se dobi tudi oranžen spray? user posted image

_____________________________



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Se je že katera bjonda prelevila v...
15.9.2011 13:40:56   
Nika v službi
Mala je cukr.

Pety, pa dej pozabi no to oranžno...user posted image user posted image


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Se je že katera bjonda prelevila v...
15.9.2011 13:41:33   
mateyka
pety, IMHO - če bi rada oranžno, si daj. ITAK je dejstvo da se boš morala spet pobarvat čez kak mesec in pol, ker se ti bo barva sprala (neka taka svetla rumenkasta blond) in ne bo za nič. torej bi jaz šla v oranžno (če se tako "počutiš" user posted image ), z idejo kaj bom dala NA TO en mesec in pol kasneje. npr.: oranžno IN na to kasneje blond in bakrena pramena.

aja, lahko pa probaš kako se obnese bakrena, da ne bo prevelik šok. bakrena je nekje vmes in kar lepa nevtralna barva pred oranžno "skrajnostjo" user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 15.9.2011 13:43:21 >

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Se je že katera bjonda prelevila v...
15.9.2011 13:44:13   
ronja
Pety, a ne veš, da ne smeš hranit živali v zooju!user posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Se je že katera bjonda prelevila v...
15.9.2011 13:45:18   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Pety, a ne veš, da ne smeš hranit živali v zooju!user posted image


Lahko, lahko. Kupiš hrano na vhodu z namenom, da jih hraniš. user posted image


_____________________________



(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Se je že katera bjonda prelevila v...
15.9.2011 13:45:32   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Pety, a ne veš, da ne smeš hranit živali v zooju!user posted image


Lej, jo, biologinjo!user posted image Če uradno dobiš vrečko, lahko.user posted image Itak pa to ni pri nas in v toplejših krajih so tudi drugačni običaji.user posted image


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Se je že katera bjonda prelevila v...
15.9.2011 13:47:45   
pety78
He, he, Nika, ok, ti dam prav. Oranžna bo pozabljena.
Kaj pa tole? Daj reči, da bi mi pasalo, no...pliiiiiiis! user posted image

user posted image

A taka je bakrena? Če ne, pa prosim za kakšno sliko.


_____________________________



(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Se je že katera bjonda prelevila v...
15.9.2011 13:49:32   
ronja
Lahko, lahko. Kupiš hrano na vhodu z namenom, da jih hraniš.

Aja, no, tako seveda lahkouser posted image . eksjuzemuauser posted image

pety, sicer pa: če si želiš oranžno, probaj oranžno -saj prebarvaš se še vedno lahko, ne? ni to irreverzibilno...


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?