|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Se je že katera bjonda prelevila v...
15.9.2011 14:55:48   
uškinamama
zara ...strašiš me...vršič...torte...user posted image  bežim

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Se je že katera bjonda prelevila v...
15.9.2011 14:57:45   
ZARA
Kva? A sva spet isto mislile? Počasi postajava enako modri.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Se je že katera bjonda prelevila v...
15.9.2011 14:59:20   
uškinamama
a nisi prebrala user posted image  ...ja , ja  modri...jaz bom smrketa..

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Se je že katera bjonda prelevila v...
15.9.2011 15:03:38   
Nika v službi
Zara, ne boš verjela, že veliko tort sem pri njej naročila. Bom pa razmislila, če jih bom še, ko bo imela to frizuro.user posted image

< Sporočilo je popravil Nika v službi -- 15.9.2011 15:04:00 >


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Se je že katera bjonda prelevila v...
15.9.2011 15:03:44   
pety78
Kulska, ta bi ti pristajala, Pety. Pa skoraj na oba uča vidi. Ampak saj Pety ne menja valut...


user posted image user posted image user posted image

Nika, a potem za 23. še ni potrjeno? Čaki, sej menda se bom frizirala kak dan kasneje. Moram pri sestri preverit, kdaj bo mela čas(t). user posted image





< Sporočilo je popravil pety78 -- 15.9.2011 15:05:08 >


_____________________________



(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Se je že katera bjonda prelevila v...
15.9.2011 15:34:11   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Kulska, ta bi ti pristajala, Pety. Pa skoraj na oba uča vidi. Ampak saj Pety ne menja valut...


user posted image user posted image user posted image

Nika, a potem za 23. še ni potrjeno? Čaki, sej menda se bom frizirala kak dan kasneje. Moram pri sestri preverit, kdaj bo mela čas(t). user posted image





Tvoja sestra absolutno NIMA časa pred 24.09., a ne veš tega?


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Se je že katera bjonda prelevila v...
15.9.2011 17:43:39   
Tutan
No, jaz sem se pobarvala iz blond na oranžno - takšno lepo. Je bila prvih 14dni super, potem se je začela spirat (itak, ker so bili spodaj blond), potem je bil tu že hitro viden narastek (po 3 tednih - naravna blondinka, drugače user posted image ). In konec koncev je bil potem user posted image spravit oranžni pigment in it nazaj na blond (sem se kar krepko postrigla, ker tako lepo oranžna, kot sem bila prvih 14dni, nisem bila nikoli več - pa moj frizer uporablja Joico barve, ki so drugače super obstojne).
Sedaj imam strogi pač do ramen s frufrujem, in pramena v več blond barvah (postopno, spodaj temnejše in tako naprej - je super, se malo drugače počešeš in voila brand new look :))

Drugače meni nežno oranžna (skoraj rdečkasta - kot imajo naravne rdečelaske) noro lepo izgleda na svetli barvi kože... na sploh mi je postala svetla barva kože s tistim pridihom zdravosti noro všeč :) .... me prej odbijejo posolarjenje gospodične, z blond ali oranžno barvo las....

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Se je že katera bjonda prelevila v...
15.9.2011 19:04:53   
StrawberrY
IZVIRNO SPOROČILO: Tutan


Drugače meni nežno oranžna (skoraj rdečkasta - kot imajo naravne rdečelaske) noro lepo izgleda na svetli barvi kože... na sploh mi je postala svetla barva kože s tistim pridihom zdravosti noro všeč :) .... me prej odbijejo posolarjenje gospodične, z blond ali oranžno barvo las....



Podpis.

< Sporočilo je popravil StrawberrY -- 15.9.2011 19:05:10 >

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Se je že katera bjonda prelevila v...
15.9.2011 19:40:29   
Melia
pozdravljena

imela sem že vse možne barve las, razen črnih...in do zdaj vedno sem še pristala nazaj na blond.

tak da kaj naj ti rečem? poskusi, ampak sem skoraj 100% da boš spet svetlolaska.

moj frizer vedno reče - enkrat svetli lasje, vedno svetli lasje....

pri meni že drži tako. sama rada sicer probam nove barve ampak že takoj naslednjič frizerju gnjavim, da bi spet bila blond....tak da začneva s pramenčki....potem čez čas pa spet vse blond. obvezno pa sem blond čez poletje....to mi je pa super.

veselo barvanje želim!

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Se je že katera bjonda prelevila v...
16.9.2011 13:55:15   
StrawberrY
NO evo, jaz od frizerja. Nisem oranžnauser posted image .
Mi je tako noro lepo barvo nardila, pa sigurno ene 10 cm postrigla. Tako da sem čist novauser posted image .
Me je otrok videl, pa pravi joj mami kok si fletnauser posted image user posted image user posted image

Barvo pa mam pa tako naravno, svetlo, sej ne znam opisat. Pa vmes samo par pramenov s svetlejšo barvo narejenih. Res taka topla jesenska barva. Bravo za mojo frizerkouser posted image

(odgovor članu Melia)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Se je že katera bjonda prelevila v...
16.9.2011 14:05:32   
Nika v službi
Nehi se že hvalit, nouser posted image in raje pripopaj sliko!

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Se je že katera bjonda prelevila v...
16.9.2011 14:09:16   
StrawberrY

IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

Nehi se že hvalit, nouser posted image in raje pripopaj sliko!


Če bi jo znalauser posted image

Jah kaj čem, res sem fletna. 10 cm manj, 10 let manjuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 87
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?