|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko časa so v vrtcu?
20.9.2011 7:56:26   
lananai
Mi jo peljemo malo pred 8:00 in gremo iskat nekaj čez 14:00.

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Koliko časa so v vrtcu?
20.9.2011 8:00:17   
krogec
delam 25km stran od doma/kraja, kjer sta otroka v vrtcu, kar pomeni najmanj 30min vožnje + parkiranje in prihod v pisarno, kar znese cca 40 min; delam polni delovni čas, ker drugače ne gre (od zraka ne moreš živet), moji starši so 70km stran in še v službi - ergo: otroka sta v vrtcu, vsak v svoji enoti na različnih koncih mesta; poskušam ju oddati čim prej zjutraj, sina če nam znese že malo čez pol 7, hči 10 min kasneje (kolikor porabim do druge enote), potem grem v službo, kjer sem vsaj 8 ur; vračam se, če je vse po sreči, okrog 16h, včasih 16.15
kadar se nam zjutraj zalomi, smo pač bolj pozni in posledično se tudi popoldne vse zamakne
to je edini način, ker v službo moram it, bližje domu pa ne dobim ustrezne zaposlitve; z očetom otrok si nimam kaj pomagati in smo praktično za vse sami

v vrtcu niti zjutraj niti popoldne nista edina, je pa res, da jih več (pri obeh) prihaja po 7.30 in odhaja že malo po 15h
je pa tudi res, da tisti starši, ki se vozimo drugam v službo, praviloma nimamo pomoči od doma (še zdaleč nisem edina), tisti, ki pa imajo službe 5 min stran, pa imajo tudi komplet sorodstvo "na zalogi"



_____________________________

¤ ¤ ¤

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Koliko časa so v vrtcu?
20.9.2011 8:10:55   
uškinamama
Bil je 5 do 6 ur, skrajšan program.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu krogec)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
20.9.2011 8:36:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Petka09)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Koliko časa so v vrtcu?
20.9.2011 9:11:04   
dreamhorse
Jaz mojo oddam ob 6 30 (s slžbo začnem ob 7) po njo pa grem malo čez 15, do takrat delava oba... V petek sem hodila po njo prej, ker tudi prej končam, pa je bila vedno jezna name in slabe volje, ker sem ji porušila ritem in ni mogla s svojimi prijatelji ven....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Koliko časa so v vrtcu?
20.9.2011 10:00:51   
thaiss
7:10 - 14:30
imamo pa srečo da ga nonoti poberejo v vrtcu, ki je zraven njih.poberem ga po poti iz službe okoli 16h

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Koliko časa so v vrtcu?
20.9.2011 12:22:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pelin

Ko se mi čez 10 dni začne fax (mož je tako ali tako v službi) bo tam od 6.00 do 16.00.
IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10

Prvi teden je bil od 8.00 do 11.15, včeraj sem ga pustila tam tudi spat, prišla ponj ob 13.00, a je še spal, tako, da je ostal do 14.30. Ko se mi čez 10 dni začne fax (mož je tako ali tako v službi) bo tam od 6.00 do 16.00.

No , res ne poznam situacije sam tale mi je pa mal kruta...10 ur na faksu? In to na takšnem ki štarta ob šestih zjutraj?Tintin ima prav....ure po deveti se zaračunavajo posebej...razen v določenih opravičljivih primerih...ne vem če gre tukaj za to....sicer pa nisem poklicana, da o tem odločam...k sreči...



Se bom pozanimala. Drugače pa: reden študij v Mb, do tja cca 1.5h, preden najdeš parking, hitro na fax, popoldne še kakšen izbirni predmet ali OBVEZNA športna, kjer nimaš izbire glede ur, vožnja domov 1.5h, pa sem doma ob 18.00, če je dan dober in urnik normalen.

< Sporočilo je popravil Aprilčica10 -- 20.9.2011 12:24:05 >

(odgovor članu pelin)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Koliko časa so v vrtcu?
20.9.2011 12:26:48   
KOKICA32
Od 7h do 14.30h (+- 15 minut).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Koliko časa so v vrtcu?
20.9.2011 12:27:07   
Anonimen
za telovadbo ti oseben zdravnik opravičilo napiše ...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Koliko časa so v vrtcu?
20.9.2011 12:32:20   
katy83

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

za telovadbo ti oseben zdravnik opravičilo napiše ...


se opravičujem, da jaz to komentiram...ampak to je faks, kjer je ta telovadba obvezna...ni opravičila...ker je to del izobraževanja
pa sorry Aprilčica, saj veš, da poznam ta faks. user posted image


drugače pa, moj sin je v vrtcu od 7.30 pa do 13.00 - zadnjič so me prosile če lahko pol ure kasneje hodim p njega, ker ravno malicajo in ga pri malici zmotim, tako da zdaj hodim po njega 13.30

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Koliko časa so v vrtcu?
20.9.2011 12:34:25   
katy83
aja, edino Aprilčica, pa daj glede športne se probaj zmenit no, da ne boš ravno čakala non stopuser posted image
sicer pa mi smo v 4.letniku imeli na UŠC in je bilo full lažje, kot pa v 3. ko smo imeli v Perniciuser posted image

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Koliko časa so v vrtcu?
20.9.2011 12:37:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: katy83

aja, edino Aprilčica, pa daj glede športne se probaj zmenit no, da ne boš ravno čakala non stopuser posted image
sicer pa mi smo v 4.letniku imeli na UŠC in je bilo full lažje, kot pa v 3. ko smo imeli v Perniciuser posted image


Tudi jaz imam letos v UŠC, ampak skupin ne morem menjat, čeprav bi hotela. Letos bo treba še potrpet, bo drugo leto bolj luštno. Mogoče se bo pa CELO kdo od starih staršev našel in ga šel iskat prej, ampak to je že druga temauser posted image

(odgovor članu katy83)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Koliko časa so v vrtcu?
20.9.2011 12:54:33   
Anonimen
Zdaj ste me čisto zdrmaleuser posted image user posted image Vem, kriva, se nisem nič pozanimala. Ko sva z možem oddajala vlogo si tam moral napisat od kdaj do kdaj bo otrok v vrtcu in, ker mož dela po cele dneve, moj fax je ubi bože (nimaš pojma kako in kaj in kdaj boš doma) so nama rekli naj kar napiševa od kdaj do kdaj. Pa sva napisala (kot je že zgoraj razvidno) od 6.00 do 16.00 - kar bi bil res max. in, če se najde nihče, ki bi ga bil pripravljen prej pobrati (kar upam, da se bo dalo zmenit). Odločbe še nisva dobila. Zdaj pa vprašanje: torej mi bodo obračunavali vrtec zdaj, kot, da je mali tam od 6.00 do 16.00, ali obračunavajo po dejanskem stanju?? Če ga peljem ob 8.00 (ko se mi fax začne ob 10.00) in ga npr. prababica pobere ob 14.00 -->torej 6 ur, ali 10 ur, ker sva tako pač napisala na začetku leta? Pa hvala za nasvete!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Koliko časa so v vrtcu?
20.9.2011 13:14:55   
Sa.Ka
10 ur ga sigurno ne boš mogla noter imet. Sem prepričana.  Maksimalno 9.  Kako se boste znašli z razvozom pa njih tudi ne zanima. Če ga vpišeš v 6 urni program, moraš tudi to spoštovat, drugače vse zaračunajo posebej.

Ko vse to berem, se sprašujem: mar res ne razumete jasnih navodil vrtca? 



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Koliko časa so v vrtcu?
20.9.2011 13:22:12   
lenika83
Naša je nekje 7 ur, ker kombiniramo, da jo vozi ati, ki začenja ob 8 in pobere babica, ki dela do 14.15 in ima 20 stopnic od službe do vrtca. Tako da je mala v bistvu tam od 7.30 do 14.20 ali kakšno minutko več. Jaz je ne vozim in niti ne hodim ponjo, ker je s takšno kombinacijo kot jo imamo sedaj, v vrtcu najkrajši čas. Če pa je babica ne bi mogla hoditi iskat, bi jo hodila pa jaz in bi bila potem v vrtcu nekje 7,5 ure, ker jaz bi lahko odhajala iz službe že okrog 14.30 (ker pridem ob 6.30) in bi jo pred 15.00 lahko dvignila.

(odgovor članu Sa.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Koliko časa so v vrtcu?
20.9.2011 13:31:53   
Anonimen
Vpisala sva ga v celodnevni 9 urni program do 15.00, ne 16.00, sem jih slišala od moža. Razumem navodila vrtca, hvala za opombo.

(odgovor članu lenika83)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Koliko časa so v vrtcu?
20.9.2011 13:34:03   
Janyna
Od 6:40 do 15:20.

(odgovor članu Matejusska)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Koliko časa so v vrtcu?
20.9.2011 13:37:45   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Sa.Ka

10 ur ga sigurno ne boš mogla noter imet. Sem prepričana.  Maksimalno 9.  Kako se boste znašli z razvozom pa njih tudi ne zanima. Če ga vpišeš v 6 urni program, moraš tudi to spoštovat, drugače vse zaračunajo posebej.
podpis. Max. kar je lahko v vrtcu je 9 ur, vse kar je več se tudi konkretno več plača.
In Aprilčica vseeno je ali ga imaš noter do kosila ali 9 ur, plačala boš polni program, saj si tudi tako označla (niso pa tu ure važne, ki si jih napisala v vlogi).

(odgovor članu Sa.Ka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Koliko časa so v vrtcu?
20.9.2011 13:37:51   
tasa_m
Če jo peljem jaz gre okoli 7.45 in gre po njo ati okoli 15.30;
če jo pelje on jo pripelje 6,30 in grem jaz ponjo okoli 15h.

(odgovor članu lenika83)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Koliko časa so v vrtcu?
20.9.2011 13:43:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Sa.Ka

10 ur ga sigurno ne boš mogla noter imet. Sem prepričana.  Maksimalno 9.  Kako se boste znašli z razvozom pa njih tudi ne zanima. Če ga vpišeš v 6 urni program, moraš tudi to spoštovat, drugače vse zaračunajo posebej.
podpis. Max. kar je lahko v vrtcu je 9 ur, vse kar je več se tudi konkretno več plača.
In Aprilčica vseeno je ali ga imaš noter do kosila ali 9 ur, plačala boš polni program, saj si tudi tako označla (niso pa tu ure važne, ki si jih napisala v vlogi).



Hvala za odgovor!! Je pa res, da vloge nisem izpolnjevala sama in, da še nimamo nič zmenjeno kdo bo hodil po njega od oktobra naprej, ko me ne bo doma, ker imamo tako perfektne odnose.

(odgovor članu tasa_m)
  Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Koliko časa so v vrtcu?
20.9.2011 13:47:06   
ronja
Aprilčica, kaj pa oči? Saj ga dete verjetno ima, ne? Ok, veliko dela, ampak se da vmes kaj organizirat, navadno... Otrok vseeno ne sme bit 10 ur v vrtcu, sploh ne vsak dan...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Koliko časa so v vrtcu?
20.9.2011 13:49:29   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10
Hvala za odgovor!! Je pa res, da vloge nisem izpolnjevala sama in, da še nimamo nič zmenjeno kdo bo hodil po njega od oktobra naprej, ko me ne bo doma, ker imamo tako perfektne odnose.

A niste rabli tudi napisat kdo bo hodil po njega? Mi smo morali napisat poimensko in zraven pripisat tel. številke.
Je pa res, tako kot ti je napisala Sa.Ka, njih ne zanima, kdo bo prišel po njega.
Glih na roditeljekm nam je prejšni teden vzgojiteljica rekla, da njim ni težko počakat še po 9 urah pol urce ampak moramo vedet da se to tudi zelo mastno plača in da pač ni priporočljivo da je otrok v vrtcu več kot 9 urc.


< Sporočilo je popravil tasa_m -- 20.9.2011 13:50:09 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Koliko časa so v vrtcu?
20.9.2011 13:51:12   
ronja
Zdaj pa vprašanje: torej mi bodo obračunavali vrtec zdaj, kot, da je mali tam od 6.00 do 16.00, ali obračunavajo po dejanskem stanju?? Če ga peljem ob 8.00 (ko se mi fax začne ob 10.00) in ga npr. prababica pobere ob 14.00 -->torej 6 ur, ali 10 ur, ker sva tako pač napisala na začetku leta? Pa hvala za nasvete!


Plačaš polno ceno, seveda. Tudi na uvajanju plačaš polno, pa tudi med bolniškimi, čeprav otrok sploh ni v vrtcu. Gre za to, da je zasedel polni prostor, tudi če ga pol časa ni. Tudi sama plačujeva polno, čeprav sta malidve manj not, vendar v našem vrtcu skrajšane možnosti niti ni. Ankete, od kdaj do kdaj bo otrok v vrtcu, so pa pri nas zato, da vejo, koliko ljudi bi rabilo vrtec odpt pred 7mo, ali pred 6to, koliko po 16ti, itd... da prilagodijo urnik delovanja povpraševanju.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Koliko časa so v vrtcu?
20.9.2011 13:52:38   
Anonimen
Ima očeta, ki cele dneve dela, ima babico in dedija, ki sta na šihtu do 14.00 in sta na moje vprašanje, če bosta hodila ob 14.00 ponj, ko grem jaz na fax rekla, da nimata stolčka za v avto (wtf?) in še enega dedija, ki je brezposelen, pa bi se moral MALO dlje peljati z avtom, da bi ga pobral. V glavnem: bedarija. Ima pa super 74 letno prababico, ki ga bo verjetno prišla peš iskat, torej ob 15.00 (ja, fajn sem zasrala, pa nekaterim dvignila pritisk z mojim postom). Tko mamo, ampak se imamo radi.

Hvala za odgovore, pa naj bodo malčki zdravi in veseli (v vrtcu - 4,5,6 ali p 9 ur ali pa doma).

Čaubau

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Koliko časa so v vrtcu?
20.9.2011 13:54:55   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Aprilčica10

Zdaj ste me čisto zdrmaleuser posted image user posted image Vem, kriva, se nisem nič pozanimala. Ko sva z možem oddajala vlogo si tam moral napisat od kdaj do kdaj bo otrok v vrtcu in, ker mož dela po cele dneve, moj fax je ubi bože (nimaš pojma kako in kaj in kdaj boš doma) so nama rekli naj kar napiševa od kdaj do kdaj. Pa sva napisala (kot je že zgoraj razvidno) od 6.00 do 16.00 - kar bi bil res max. in, če se najde nihče, ki bi ga bil pripravljen prej pobrati (kar upam, da se bo dalo zmenit). Odločbe še nisva dobila. Zdaj pa vprašanje: torej mi bodo obračunavali vrtec zdaj, kot, da je mali tam od 6.00 do 16.00, ali obračunavajo po dejanskem stanju?? Če ga peljem ob 8.00 (ko se mi fax začne ob 10.00) in ga npr. prababica pobere ob 14.00 -->torej 6 ur, ali 10 ur, ker sva tako pač napisala na začetku leta? Pa hvala za nasvete!



Otrok je lahko v vrtcu 9 ur PO ZAKONU. Če ga hočeš met tam 10 ur ti vrtec ne bo nič več računal., tisto kar plačaš je kao neke vrste kazen, ne sme se pa ponavljat. Enostavno ne sme biti več kot 9 ur v vrtcu. Ok sej sde zgodi pa ti spregledajo, ne sme se pa skoz dogajat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?