|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zobne miške, miklavž, božiček....
20.9.2011 13:13:26   
Janyna
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

Nikoli ne bom svoji otrok prepričevala da obstajajo in tako jim tudi ne bo treba povedat da ne. Darila nosijo mami in očka itd.


Tale izjava me pa totalno spominja na film Čudež na 34. ulici. In učke male punčke, ker ve resnico.

http://www.youtube.com/watch?v=yiypbCFV7Ao

ne ne, ni to zame, uživam v veselju, ki jima ga na  obraz pričara zobna miška s pisemcem in miklavž z darilom. Ostalih ne praznujemo. Ko bosta izvedela pa tudi ne bo nobena travma za njiju, tudi mi smo to dali skoz. Sama se sploh ne spomnem, kdaj sem pravzaprav spoznala da dedka mraza sploh ni, se mi zdi da sem to od nekdaj vedela.


(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Zobne miške, miklavž, božiček....
20.9.2011 14:02:15   
Raho
Draga moja! Med vsemi navedenimi si pozabila napisati še mojo malenkost. In ja, jaz obstajamuser posted image

(odgovor članu Janyna)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Zobne miške, miklavž, božiček....
20.9.2011 14:04:40   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

Nikoli ne bom svoji otrok prepričevala da obstajajo in tako jim tudi ne bo treba povedat da ne. Darila nosijo mami in očka itd.


Meni se je pa prav fajn spominjati svojih občutkov ob pričakovanju miklavža, božička (in seveda daril, ki sta mi jih pustilauser posted image ).......prav tako pa iskanja jajčk za veliko noč, ki smo jih hodili vsako leto iskat v gozd pod grmovlje, ker jih je zajček tam puščal......

Meni je prav toplo pri srcu, ko se spomnim tega iz svojega otroštva......in ne vem zakaj bi potem hčer prikrajšala za te lepe občutke.....česa se bo pa potem nekoč spominjala iz svojega otroštva...svoje racionalnosti in preudarnosti pri petih letih ali kajuser posted image

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Zobne miške, miklavž, božiček....
20.9.2011 14:06:19   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Draga moja! Med vsemi navedenimi si pozabila napisati še mojo malenkost. In ja, jaz obstajamuser posted image


user posted image  user posted image Veš, da sem hotela napisat....

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Zobne miške, miklavž, božiček....
20.9.2011 15:57:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Draga moja! Med vsemi navedenimi si pozabila napisati še mojo malenkost. In ja, jaz obstajamuser posted image


če ne boš pospravljal čevljev, pride Raho... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Zobne miške, miklavž, božiček....
20.9.2011 16:02:59   
uškinamama
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Draga moja! Med vsemi navedenimi si pozabila napisati še mojo malenkost. In ja, jaz obstajamuser posted image


če ne boš pospravljal čevljev, pride Raho... user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image  jai, in jaz inkontinenčna user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Zobne miške, miklavž, božiček....
20.9.2011 17:41:00   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

Nikoli ne bom svoji otrok prepričevala da obstajajo in tako jim tudi ne bo treba povedat da ne. Darila nosijo mami in očka itd.


Meni se je pa prav fajn spominjati svojih občutkov ob pričakovanju miklavža, božička (in seveda daril, ki sta mi jih pustilauser posted image ).......prav tako pa iskanja jajčk za veliko noč, ki smo jih hodili vsako leto iskat v gozd pod grmovlje, ker jih je zajček tam puščal......

Meni je prav toplo pri srcu, ko se spomnim tega iz svojega otroštva......in ne vem zakaj bi potem hčer prikrajšala za te lepe občutke.....česa se bo pa potem nekoč spominjala iz svojega otroštva...svoje racionalnosti in preudarnosti pri petih letih ali kajuser posted image

Točno tako kot je Lianna napisala.
Sine še zdaj pri 7.verjame vse čudeže , svetnike.,miši, zajce,...pa naj...saj nič ne škodi,
šjora pa je brez kakršnih koli travm,zvedla resnico nekje v 2,al3.razredu, ampak kljub temu še vsako leto pri svojih skoraj že 14. vneto s tamalim pišeta dobrim možem za darila user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Zobne miške, miklavž, božiček....
20.9.2011 18:34:32   
betty.ford
jaz še vedno verjamem v zobne miške, Miklavža, Božička,... celo v velikonočnega zajca!user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Zobne miške, miklavž, božiček....
20.9.2011 19:24:36   
ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

če ne boš pospravljal čevljev, pride Raho...
user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   [Brisano sporočilo]
20.9.2011 19:48:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Zobne miške, miklavž, božiček....
20.9.2011 19:52:33   
Anonimen
Se mi zdi, da že zdaj ne verjame v dedka Mraza; pravi, da je dobila za dedka Mraza in ne da ji je on nekaj prinesel. Pa itak nikoli ni bila njegova fanica, tako da mi je čisto kul, da neha verjet.

Za zobno miško ne vem, čakam, da izpade zob user posted image .

Verjame pa v angele, moj sladki angel user posted image .

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Zobne miške, miklavž, božiček....
20.9.2011 22:06:47   
ronja
Podpis pod liljano, do pike.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Zobne miške, miklavž, božiček....
20.9.2011 22:15:47   
katipi
KDO PRAVI, DA NE OBSTAJAJO?!?! user posted image

Nas obiščejo vsi trije decembrski, jelenčki, parklji, velikonočni zajček, čarovnice, zobna miška, palčki, škrati, angelčki, valentinčki... VSI! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Zobne miške, miklavž, božiček....
21.9.2011 8:10:29   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: morrak

uškinamama, kje je pa bil moj otrok???? On namreč ne ve nič o tem in ja zobna miška prinese denar user posted image


Kadil na stranišču ? user posted image  Hec. Ja, ja miška prinese cekinčke. Itak.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Zobne miške, miklavž, božiček....
21.9.2011 8:12:02   
uškinamama
Verjame pa v angele, moj sladki angel .


iiiiii. Naš , ko se raztreska kje po asfaltu reče: Ej, Pepi (ime angela varuha) pa kaj si na počitnicah? user posted image  Cukri naši.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Zobne miške, miklavž, božiček....
21.9.2011 8:21:38   
pety78
Zakaj bi pa jim povedala? Ko bosta sama zvedela, pač bosta. Jaz se točno spomnim, da sem bila zelo žalostna, ko sem zvedela resnico, ker mi je bilo ful težko, da starša kupita darilo, saj sem se dobro zavedala, da smo bili brez denarja.

Pa meni se to glih ne zdi laž...To so pač otroške pravljice. Vsak v kaj verjame. Če bi se že šli resnico, bi bilo prej potrebno po cerkvah povedati, da Bog ne obstaja...saj ga nihče še ni videl, niti slišal...Isto, kot božička..user posted image
Ampak, če je ljudem lažje, da v nekaj verjamejo, pač naj.


_____________________________



(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Zobne miške, miklavž, božiček....
21.9.2011 21:00:41   
Raho

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Draga moja! Med vsemi navedenimi si pozabila napisati še mojo malenkost. In ja, jaz obstajamuser posted image


če ne boš pospravljal čevljev, pride Raho... user posted image user posted image user posted image


A, to pa velja samo za mamice s številko čevljev 37:) Raho pobira sam tisteuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Zobne miške, miklavž, božiček....
22.9.2011 8:00:10   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Verjame pa v angele, moj sladki angel .


iiiiii. Naš , ko se raztreska kje po asfaltu reče: Ej, Pepi (ime angela varuha) pa kaj si na počitnicah? user posted image  Cukri naši.


Reci, da se šališ?user posted image Naš ima namišljenega prijatelja (karkoli že) in to samo takrat, ko se vozi s kolesom po ulici in vedno na enem in istem mestu reče: Dober dan, gospod Pepi.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Zobne miške, miklavž, božiček....
22.9.2011 8:10:38   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: Tutan


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Verjame pa v angele, moj sladki angel .


iiiiii. Naš , ko se raztreska kje po asfaltu reče: Ej, Pepi (ime angela varuha) pa kaj si na počitnicah? user posted image  Cukri naši.


Reci, da se šališ?user posted image Naš ima namišljenega prijatelja (karkoli že) in to samo takrat, ko se vozi s kolesom po ulici in vedno na enem in istem mestu reče: Dober dan, gospod Pepi.


Namišljeni prijatelji ne obstajajo user posted image ...se pravi, da ko moj mali tresne je Pepi pri vas in ne na počitnicah user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Zobne miške, miklavž, božiček....
22.9.2011 8:15:37   
Tutan
Aaa, sevedauser posted image ... namišljenih prijateljev ni (mu moram to razložit user posted image , predenj ga zadane kruta realnostuser posted image - razmišljam samo še o načinu pristopa user posted image user posted image ).

Očitno je tale Pepi hudo aktiven 'fant, gospod, angel' .... user posted image - mi je čisto všečen! user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Zobne miške, miklavž, božiček....
22.9.2011 8:20:58   
uškinamama
Ja, aktiven. Javi , ko se greste kakšne adrenalinske športe, da bomo takrat mi zlagali lego kocke user posted image . In obratnouser posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Zobne miške, miklavž, božiček....
6.10.2011 18:43:35   
Lunca1

IZVIRNO SPOROČILO: mizantrop

IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Draga moja! Med vsemi navedenimi si pozabila napisati še mojo malenkost. In ja, jaz obstajamuser posted image


če ne boš pospravljal čevljev, pride Raho... user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

No naša je pa ravno danes pritresla, da je en fant iz 3. rekel, da Božička ni. Smo jo uspeli prepričat, da je on poreden in da zato ni dobil daril. Na srečo je menda res žleht. user posted image

Je pa pri nas tudi enkrat miška pozabila prit (beri preveč motečih zadev zvečer), pa je potem prinesla zjutraj, ko jo ni bilo v sobi. Je bila pa tamala prev žalostna, ker ni bilo miške. Smo rekli, da se je je verjetno ustrašila ali pa koga od staršev, ki zvečer kontrolirata, če otroka spita. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 47
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?