|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: klomifen-pomoč
8.6.2012 17:19:47   
mmtt
se pravi če sem jaz imala nazadnje m. 27/4 bi mogla do sedaj jo že dobiti user posted image . ker špikanje (predvidevam da je bila ovulacija) sem imale cca. 20 dni nazaj, joj upam da bo kaj od tega. v ponedeljek grem kupit tester in sporočim novičko user posted image

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: klomifen-pomoč
8.6.2012 17:25:56   
curly
user posted image Srčno upam, da si user posted image ! Javi čim prej! user posted image

(odgovor članu mmtt)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: klomifen-pomoč
8.6.2012 19:32:41   
MajaJulija
Samo čakanje na to M je pa prav dolgočasno! Ko bi vsaj že šlo mimo...

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: klomifen-pomoč
8.6.2012 19:46:02   
curly
Jaz sem ponavadi že čisto nestrpna in 100 znakov nosečnosti že imam, potem pa vedno pride user posted image ! user posted image

(odgovor članu MajaJulija)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: klomifen-pomoč
8.6.2012 22:09:15   
mmtt
mah jaz nestrpna nisem ker ne pricakujem in nimam velikih pricakovanj s femaro. ne morem pomagat da sem pac pesimisticna ampak pomoje si ne upam vec prevec upati da ne bom razocarana.

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: klomifen-pomoč
9.6.2012 13:45:07   
mamica deklicam
Ja malajulija vse čakamo ali pride ali ne prideuser posted image . Seveda rajši vidimo, da ne pride.

Curly kako te zastopim, to se je meni dogajalo prejšni cikel, nato pa dobim menstruacijo in je bilo vsega konec. Zato tudi sama poskušan ne misliti oz. pozitivno razmišljati. Kar bo pa bo.

lp vsem user posted image

(odgovor članu mmtt)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: klomifen-pomoč
10.6.2012 22:07:54   
mmtt
ne bo potrebno delat testa... :-(

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: klomifen-pomoč
10.6.2012 22:23:38   
curly
Ah, mmtt... user posted image pošiljam user posted image user posted image user posted image
Vem, kako se počutiš. Bodi močna, glavo pokonci in v nove boje!
Me smo s tabo!!!

< Sporočilo je popravil curly -- 10.6.2012 22:24:01 >

(odgovor članu mmtt)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: klomifen-pomoč
10.6.2012 22:54:10   
mmtt
pa sej niti ni tako hudo razocaranje. bolj sem razocarana nad tem zakaj nimam urejenega ciklusa kot sem ga imela pred prvim porodom... kaj se je v meni vse spremenilo in zakaj??? jst vem in verjamem da bomo vse slej kot prej srecke nosecke :-)

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: klomifen-pomoč
11.6.2012 13:56:01   
mamica deklicam
meni se je zgodilo isto.
Preden sem rodila prvič, sem imela menstruacije točno na 28 dni. Prišla je točno kot ura.
Po porodu se je vse porušilo. Ko sem imela že kar 20 dni dolgo menstruacijo in ker sva si želela še kakšnega otroka, mi je ginekologinja dala klomifen in utrogestan. S prvim ciklom sem uredila menstruacijo, v drugem krogu zanosila.

Za tretjega otroka spet ista zgodba. Vendar se je končalo s splavom.
Sedaj spet upava, da bo uspelo, kako daleč je še nedelja...

Saj vem, če pač ne bo šlo, imava vsaj dve hčerki doma. A ne bo popolno. Že od malega si želim najmanj tri otrokeuser posted image

mmtt tudi od mene prejmiuser posted image

(odgovor članu mmtt)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: klomifen-pomoč
11.6.2012 20:34:40   
mmtt
no sej prav to me jezi, zakaj se vse pomesa,ce je clovesko telo narejeno oz. zensko da ima cikel na 28-32dni in potem ocitno nekaj nee spila ce je vse zmesano. to bi morali zdravniki zavzeto zdravit ne pa kot ... mah skoda besed. se mehanik se za avto bolj potrudi kot pa te nasi dohtarji... naj omenim da imam pco in gin. me sploh ne kontrolira ce reagiram na femaro.

no upam da bo ratalo... ne ne upam VEM DA NAM BO USPELO!!!

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: klomifen-pomoč
12.6.2012 9:15:43   
mamica deklicam
Tu se pa čisto strinjam s tabo. Mene je G samo prvič preverila ali reagiram na klomifen. Vmes je sedaj preteklo že dve leti in v tem času se res lahko veliko zgodi. Čisto mogoče,da sedaj jem tablete za brez veze, tiste bolečine okoli ovulacije si jih pa lahko tudi samo zamišljam.

MORA NAM USPETI!!!!!

(odgovor članu mmtt)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: klomifen-pomoč
12.6.2012 9:21:18   
mmtt
mah jaz to z ovulacijo ne stekam ker me ni spikalo prav nic 14 dni pred m. ampak kar 20dni prej...

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: klomifen-pomoč
12.6.2012 12:48:47   
curly
Ta ovulacija... Ne čuti je vsaka. Jaz sem tudi MISLILA, da jo imam pa je očitno nisem imela. user posted image
Veliko tudi psiha naredi.
No, mi smo bili včeri na IUI. So pohvalili mojo sluznico, da je fajn debela, glede na to da sem na Klomifenu. Zasluge pripisujem matičnemu mlečku, ampak kaj mi pomaga debela sluznica, če pa je bilo seme slabo. user posted image
Povedali so mi, da je manj možnosti, kot prvič. user posted image Hja, prvič se ni prijelo, tako da manj ne more bit, ali kako!?user posted image user posted image
Ah, odločila sem se, da se ne bom sekirala. Vesela sem, da sem bila zadnji krog na Klomifenu in tudi odločila sva se, da malo počakava zdaj, da se moje telo sčisti vseh horomonov!
Vsem vam želim lep dan in da nalulate veliko user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil curly -- 12.6.2012 12:49:14 >

(odgovor članu mmtt)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: klomifen-pomoč
13.6.2012 11:05:21   
Simona22
Hey punce,

Dober mesec nazaj mi je ginekolog predpisal klomifen, ker ni in ni ratalo user posted image ... Potem pa 2 tedna nazaj šok user posted image :) Tako da klomifena sploh nisem rabila vzet.
Pa veliko sreče vsem!

< Sporočilo je popravil Eja RR -- 5.7.2012 10:41:07 >

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: klomifen-pomoč
18.6.2012 18:25:38   
equa
Čestitkeuser posted image
A je še keri uspelo zagledat user posted image ?
Jaz grem v nov krog. Upam da vsaj še kera zagledauser posted image .

< Sporočilo je popravil equa -- 18.6.2012 18:29:27 >

(odgovor članu Simona22)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: klomifen-pomoč
18.6.2012 21:21:22   
mamica deklicam
pri nas ni ratalo. user posted image

Tudi jaz grem v tretji krog. Upam, da bo tokrat držalo, da v tretje gre rad.
Tudi jaz upam, da je kakšni uspelo zagledati user posted image in sem vesela zanjo.

(odgovor članu equa)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: klomifen-pomoč
4.7.2012 8:13:30   
equa
Pozdravljene,

kaj tudi pri vas je vsak mesec drugačen z jemanjem klomifena? v tem mesecu sploh me ni nič špikalo, sploh ne vem ali sem ovulirala, po izračunih naj bi že imela ovulacijo, saj sem danes v 20. dnem mestrualnega ciklusa.

lp

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: klomifen-pomoč
4.7.2012 9:13:52   
MajaJulija
Ja, jst ta cikel nisem nič čutila, pa sem vzela enak odmerek klomifena...
Ne vem kaj to pomeni, bomo videli drugi teden enkrat...
Sam pozitivno mislit, pa enkrat že bo :)

(odgovor članu equa)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: klomifen-pomoč
4.7.2012 11:54:48   
mamica deklicam
zgleda, da je res vsakič drugače. Sama sem bila včeraj 18 dan cikla, bolelo me je pa tako hudo, da sem bila zvita v klobčič in za nikamor. Pa še vročine ne prenašam dobro.
Tam nekje 14 dan, ko naj bi bila O, nisem imela nobene bolečine NIČ. Domnevam, da sem jo imela včeraj (ovulacijo mislim).

Močno upam za nas vse, da bomo med marčevkami...

(odgovor članu MajaJulija)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: klomifen-pomoč
6.7.2012 16:33:29   
tanja k.
Lep pozdrav.
Naj vam še jest povem zgodbo
Prvič ratalo v prvo rodila punčko drugič ratalo v prvo žal končalo s čiščenjem prazna GV.Potem pa pol leta brez uspeha.Ker sem imela po čiščenju skoz neke mini krvavitve pa bolečine v spodnjem delu trebuha sem se odločila da se prijavim k ginekologu.Rekla je da bom zelo težko zanosila in brez premisleka prepisala tablete klomofen.Jemala sem jih en cikel po dve tabletki čutila nisem nobenih sprememb,in evo v prvo zanosila.Zdj mam prvi pregled v ponedeljek 9.7.2012 in me je kar malo strah.Upam da bovse ok.zato punse glavo pokonc sigurno rata.user posted image .

pa pauser posted image

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: klomifen-pomoč
2.8.2012 17:07:47   
čupko
Ima še katera škatlico klomifena za prodat?Med tednom ni variante da grem v Avstrijo po njih.user posted image

(odgovor članu tanja k.)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: klomifen-pomoč
29.8.2012 14:07:13   
MajaJulija
Pozdravljene,
da se malo javim.
Jst sem sedaj jemala 1,5 tablete in ko sem delala ovulacijske teste mi ovulacije ni pokazalo! Nekaj dni je bila šibka črtica, kar po navodilih pomeni, da to še ni ovulacija, tiste enako močne oz močnejše črtice od kontrolne pa ni bilo.
Ko me je ginekologinja en mesec spremljala sem imela vlečljivo sluz, samo ali je to potem 100% ovulacija ali lahko še kaj propade in do ovulacije sploh ne pride?
Ne vem več kaj naj si mislim, komaj čakam da bom lahko šla spet do ginekologinje, ker tole je pa že mal preveč... user posted image

(odgovor članu čupko)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: klomifen-pomoč
29.8.2012 14:44:57   
mamica deklicam
Ne vem, kaj ti naj svetujem. Sama nisem nikoli delala ovulacijskih testov. Mogoče bo katera druga prebrala tvoje sporočilo in ti znala svetovati. Nekaj o teh črticah so pred kratkim pisale na temi II pričakujem avgusta (ali je bil že september). Preberi tam

(odgovor članu MajaJulija)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: klomifen-pomoč
29.8.2012 15:27:49   
tanja k.
Ojla Maja julija koliko časa pa ješ zdaj te tablete'jest tud nisem delala ovulaciskih testov nisem pa čutila kakšne posebne ovulacije nap.take kakršne sem včasih imelapa sem v prvo zanosila.ne vem no

(odgovor članu mamica deklicam)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...
Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?