|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Starejši starši: Da ali ne?
6.10.2011 9:55:23   
RR raziskuje
So starejši starši res nepošteni do svojih otrok? Kaj menite vi?

Preberite si: http://www.ringaraja.net/clanek/so-starejsi-starsi-neposteni-do-svojih-otrok_4872.html

< Sporočilo je popravil Ajra RR -- 6.10.2011 10:34:15 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Saterjši starši: Da ali ne?
6.10.2011 10:05:57   
liliana
Po njegovih besedah otroci potrebujejo mlade starše, ki se lažje soočajo z modernim in naprednim svetom.
 
Sama sem po definiciji v linku deklarirana skoraj kot starejši starš.......ker sem si "omislila" otroka pri 34, skoraj na zgornji meji dopustnega......
 
Pa se sama zelo enostavno soočam z modernim in naprednim svetom in to prenašam na svojega otroka.....pri 4,5 letih že povsem obvlada računalnik.....da o televiziji sploh ne govorim.......
 
Tako, da je moj odgovor na zastavljeno vprašanje: NE.

< Sporočilo je popravil liliana -- 6.10.2011 10:06:27 >

(odgovor članu RR raziskuje)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Saterjši starši: Da ali ne?
6.10.2011 10:10:51   
StrawberrY
Samo v vednost, naslov teme popravite!

(odgovor članu RR raziskuje)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Saterjši starši: Da ali ne?
6.10.2011 10:14:40   
Hope2
Mož bo kmalu pri abrahamu, mali pa pri še ne 3 letih obvlada ipad bolj kot jaz. Ne vem, eni bi me na socialno prijavli, drugi pa da starejši starši ne nudijo otroku modernizacije user posted image

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Saterjši starši: Da ali ne?
6.10.2011 10:28:49   
RR raziskuje
IZVIRNO SPOROČILO: StrawberrY

Samo v vednost, naslov teme popravite!


Ha, ha, pa res!

(odgovor članu StrawberrY)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Saterjši starši: Da ali ne?
6.10.2011 10:32:58   
3jeMi
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Tako, da je moj odgovor na zastavljeno vprašanje: NE.


user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Saterjši starši: Da ali ne?
6.10.2011 10:37:31   
liliana
.

< Sporočilo je popravil liliana -- 6.10.2011 10:39:42 >

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Saterjši starši: Da ali ne?
6.10.2011 10:39:53   
Felicita
mogoče je to veljalo 20 let nazaj, ko je šel folk v penzijo pri 50ih in so se večinoma zabubili in ostali v dobi pisalnih strojev.

Danes, ko večina penzije ne bo vidla do 70. leta in ko se pričakovana življenjska doba pomika proti 80 letom... ne vem no, večina 50-letnikov ki jih jest poznam so tehnološko precej v koraku z mlajšimi generacijami - ker jim drugega pač ne preostane, ker konec koncev so prisiljeni v tehnološkost v službah...

kakorkoli, morm it. me babica kliče po skypu user posted image

p.s.: men se zdi to tok za lase privlečen argument... bolj smiseln se mi zdi že npr da pri 45ih ne morš tok za in z otrokom okol laufat kot pri 30ih, ampak 'korak s časom'? Puh-leez!


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu 3jeMi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Saterjši starši: Da ali ne?
6.10.2011 11:22:54   
mateyka
ok, bom še tukaj pobentila:
pa zakaj take bedarije "RRaziskujete"? user posted image čist bolano in neprofesionalno; tri stavke in potem naj se poda mnenje? hujskaški in diskrimnatorni pristop imho.. user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 6.10.2011 11:24:38 >

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Saterjši starši: Da ali ne?
6.10.2011 12:06:40   
TomTaylor
predvsem mislim, da so članki na takšnem nivoju, da jih sicer nihče ne bi bral, če ne bi raziskovala vsakič vrgla link. Bolje da jih članek prebere tistih 6 ki nato ogovarjamo na raziskavo, kot pa da ga ne prebere ama čist nobeden.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Saterjši starši: Da ali ne?
6.10.2011 13:25:49   
katy83
saj se ne morem odločit ali da ali ne. Pač se mi zdi, da je to odločitev posameznika in če si otroka želiš pri 20-ih ali pa pri 45-ih, bo otrok zaželjen in boš ok skrbel za njega. user posted image

Jaz sicer vidim v mojem primeru, ko sem stara 28, mama pa 47, kako noro fajn se ima mama zdaj ko nima več nekih obveznosti z mano, pa sta s partnerjem full motoristauser posted image , pa še z vnučkom imata energijo za noret in norije učituser posted image , medtem ko so od mojega starši stari 60 in je razlika očitna.
Ima pa moj oče, ki je star 48, 6 let starega otroka pa je tudi vse super duper, tak da...

eh, saj sem že takoj povedala, da se ne morem odločit, ne? user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
6.10.2011 23:43:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu katy83)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Saterjši starši: Da ali ne?
7.10.2011 0:59:36   
hermy1
Verjetno je bolje, da se kar skrijemo, da mi je kdo ne pride ukrast user posted image user posted image user posted image !!

_____________________________

Kot sončni žarek nas vsak dan razveseljuješ!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Saterjši starši: Da ali ne?
7.10.2011 5:30:07   
_narava_

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

ok, bom še tukaj pobentila:
pa zakaj take bedarije "RRaziskujete"? user posted image čist bolano in neprofesionalno; tri stavke in potem naj se poda mnenje? hujskaški in diskrimnatorni pristop imho.. user posted image

Podpis.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Saterjši starši: Da ali ne?
7.10.2011 8:33:57   
ronja
Vsak po svoje ptiček poje - kakor jim paše. nikomur ne bi prepovedala, to je pač naša naravna pravica, da naredimo otroka, ko si zaželimo, pa če je to pametno ali pa ne. Itak za vsakega otroka kdo najde razlog, da ga ni pametno imet;).

Sama nisem bila pripravljena na otroka pri 20ih in ima tudi to svoja tveganja (največje se mi zdi to, da veliko zvez razpade in potem otrok živi v ločeni družini - kar ne pomeni, da bi bilo boljše, da ga ni, je pa valjda vsakemu otroku bolj fajn, če se oče in mama razumeta in živita skup).
Prav tako si sama ne predstavljam met otroka pri 38ih ali več - mene bi skrbelo naraščujoče tveganje za svakojake bolezni, pa tudi moje user posted image zahtevajo kar precej energije in živcev, tako da se mi zdi, da je boljše, da to prej obavim. Že zdaj se mi je zdelo, da sem starauser posted image - čisto zaradi tveganja za ds, ki je v 3 letih, odkar sem zadnjič delala ns naraslo (je zdaj, pri 33, točno 2x večje kot pri 30ih). Ampak so me vsi čudno gledali, kaj se grem, da pri 33 pa res še nisem stara - sploh za 3. otrokauser posted image . No, po ns se tudi sama nisem več tako počutila, prej me je bilo pa malo strah.
Poleg tega si ne želiva bit preveč stara starša, ker se nama zdi, da pri 45-50ih še nekak krotiš najstnika, pri 55-60ih pa že malo težje... Ampak to je spet odvisno od človeka, midva bi takrat mela rada že malo miru pred frocki in da imava potem še kaj energije za skupno uživanje v dvoje.
Ko gledam okoli, se mi zdi, da je predvsem bistvena razlika v prenašanju pomanjkanja spanja - to je lažje, ko si mlad - pri sodelavcih in sodelavkah se kar poznajo leta - s katerimi smo ista generacija, kateri so pa 10 let starejši... Tudi kar sem spoznala starejših mamic, so navadno kar potožile, da je to problem, ker enostavno ne moreš več. Je pa spet odvisno, kako si starš naredi: ali bo vstajal za vsak jokec ali bo otroka navadil spat. Midva vstajava za vsak jokec in to bi nama čez 10 let bolj težko zneslo, po moje.

Kar se tiče sledenja tehonologijam, je spet odvisno - čeprav je pa res, da recimo faksi ne morejo preit na izključno elektronske indekse, ker nekateri profesorji te aplikacije enostavno ne podpirajo - ne vpisujejo not ocen, nimajo emailov itd... Se najdejo, skratka. Nima pa nihče od njih malega otroka, to je tudi res, bolj vnuke in pravnukeuser posted image .


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu _narava_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Saterjši starši: Da ali ne?
7.10.2011 10:28:18   
Pi-kica 1
Madona no, pa kake bedarije pa vi raziskujete? Res diskriminatorno in hujskaško. Sama sem sprobala oboje, bila zelo mlada mamica, pa še samohranilka obenem, pa taka, da verjetno pašem v predalček starejših (pri 37). Pa sem ziher, da ima moj drugi otrok veliko več od mene in mojih izkušenj, pa tudi kondicije sem še vedno dobre, kljub grozno starim 44 letom. Če pa ga ne bom uvedla v svet tehnologije (kar pa je v naši družini žal nemogoče), pa tudi nič hudega, bo dovolj časa za to v šoli in družbi, če bo želel.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
7.10.2011 10:45:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pi-kica 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?