Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati? Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.
Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.
RE: II Pričakujemo Novembra 2011 11.10.2011 10:51:28
Katte
Navijam!!! V vsakem primeru bom verjetno novembra samo navijačica. Čakam na še v oktobru, če pa ne bo, grem 24.10. na laparo.
_____________________________
Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013). First loss in May 2014, at 6+2 wks. Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015. 2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks. 3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks. Still hoping.
RE: II Pričakujemo Novembra 2011 11.10.2011 13:59:23
missmoon
LittleSun : prosim, če daš še mene na seznam. Tokrat upam, da zagledam 5.11.
Sva se pa s odločila, da začneva piti čaj krvomočnice, tko da grem danes v nabavo. :) sem prebrala, da ga naj bi začeli piti po končani . Ali ga pijem potem do naslednje ali samo do O ?
Prosim dajte me še pod navijačice ker NAVIJAM ZA VSE
RE: II Pričakujemo Novembra 2011 11.10.2011 14:12:03
HeLenčica
IZVIRNO SPOROČILO: missmoon
Sva se pa s odločila, da začneva piti čaj krvomočnice, tko da grem danes v nabavo. :) sem prebrala, da ga naj bi začeli piti po končani . Ali ga pijem potem do naslednje ali samo do O ?
RE: II Pričakujemo Novembra 2011 11.10.2011 18:46:15
HeLenčica
Jaaaa, krvomočnica bo pomagala roziko razlit
Drugače pa tako: pije se jo baje cel ciklus, razen med , ker debeli sluznico (kar olajša vgnezditev), med pa je fajn, da se maternica dobro sčisti. Poleg tega naj bi "prečistla" jajčnike (sicer ne vem kako, ampak dobro). Moškim bi naj izboljševala kvaliteto semen, zato bi jo naj pila oba. To so informacije, ki sem jih našla po brskanju na spletu, ker drugje informacij o krvomočnici pravzaprav ni...