|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijski sončki-3. del :)
17.1.2012 8:50:38   
dreamhorse
Ne bo mi uspelo prit na druga stran ali kako...
Kje ste punceeeeee

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Junijski sončki-3. del :)
17.1.2012 8:50:49   
dreamhorse
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Junijski sončki-3. del :)
17.1.2012 9:18:49   
dreamhorse
Sem spet prišla pogledat, če je katera tukaj pa ni nobeeeeeneeeee!

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Junijski sončki-3. del :)
17.1.2012 9:21:02   
mini86
pust pride 18. februarja..
pismu mugoče se pa letos spravim delat krofe..user posted image


dh mi imamo zjutraj -7..pr vs je še kej manj ane

duda-če še nista pripravljene je NE VZEMI!!!!!drgač pa bi šla js iz dudo na kolo pa nj jo ma v ustih, pol sred poti se ustavta da jo da teb da je ne bo gdo videl, in potem se naslednjič ustavi in išči dudo..reči da jo je uzela miška/ptička/mravljica za svoje otročke-pejta jo nazaj iskat in to je to..potem vztrajaj pri tej zgodbici..če je tvoj umes doma-al pa pejt ti k je ona že uzuni nazaj lulat in ji dej majhno darilce na pojstlo..kao v zahvalo k je dala otročkom dudo..
master plan aneuser posted image user posted image

no zdj pa šiiiibam..spet boš sama..
loh pa mi odgovoriš če veš na un post od rolarjevuser posted image user posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Junijski sončki-3. del :)
17.1.2012 9:51:47   
bačko
Dh ne boš sama. :)
No jaz sem tudi Žani naročila kostum.
http://www.joke.co.uk/fairy-angel-and-butterfly-fancy-dress/child-butterfly-fairy-costume~90313/
Lora pa bo ali čebelica ali pa rdeča kapica. Bom še videla kaj ji bo prav.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Junijski sončki-3. del :)
17.1.2012 10:43:40   
dreamhorse
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

za otroške rolarje ane...
mogoče princeska če bereš lah mal več o tem poveš..

pa ok ščitniki povso to mi je jasno..ga že vidm ščitnik na dveh nogah bo poluser posted image


a čelada je kej spešl al je ok tista od kolesa



Ja, dobiš ščitnike za kolena, komolce in zapestja. Čelada je po moje kolesarska, drugače pa ti kaj več ne bi vedla povedat... Jaz nisem za nič, kar je hitrejše od mojih nog pa da jih nima še več, ali pa oklepa user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Junijski sončki-3. del :)
17.1.2012 10:44:25   
dreamhorse
Termometer mi je zjutraj kazal -5. kolk je realen ne vem... vem samo, da je mrzloooo

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Junijski sončki-3. del :)
17.1.2012 10:46:03   
dreamhorse
Bačko, lep kostim za Žano...

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Junijski sončki-3. del :)
17.1.2012 10:47:34   
dreamhorse
Mini, tvoja zgodbica je super... tudi jaz sem že poskušala z različnimi, pa miška, pa muca in njeni mladički, božičku itd.. tudi rezale sva jih že... ampak ko vključi sireno, ker bi mela dudo... ne morem, da bi jo pustila da joka... Zato pa pravim, da jaz nisem pripravljena. Upam, da bo tudi to prišlo samo od sebe, kot je vse ostalo... velika postelja, njena soba, plenica itd...


(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Junijski sončki-3. del :)
17.1.2012 10:48:38   
dreamhorse
Kaj naj naredim, da si bom nehala grist obnohtno kožico... Mini... veš kaj?  Ker mam nohte strašno lepe, ampak ta poglodana koža okrog je za bruhat....
Ampak ne morem nehat. Prej sem grizla nohte, zdaj grizem kožo... fuj fej

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Junijski sončki-3. del :)
17.1.2012 10:52:31   
bačko
Duda ja! Pri nas so v vrtcu brali neko zgodbico in potem je vzgojiteljica vzela vsem dudo in od takrat nima v Lorini skupini skoraj noben več dude. Mislim da sta dva ki jo še vseeno imata.Mi nismo imeli nobenih problemov z dudo. Pri nas jo je muca iz vrtca odnesla.
Jaz si pa trgam kožico ob nohtih. :) No kaj bova DH naredili s tem?

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Junijski sončki-3. del :)
17.1.2012 13:06:42   
dreamhorse
Bačko, nimam pojma, kaj naredit s to kožico... Pa sem si nabavila že kaj vem koliko kremic, pa nič ne pomaga..... Midve sma si pa res tak podobne no user posted image .

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Junijski sončki-3. del :)
18.1.2012 8:37:03   
bačko
IZVIRNO SPOROČILO: dreamhorse

Bačko, nimam pojma, kaj naredit s to kožico... Pa sem si nabavila že kaj vem koliko kremic, pa nič ne pomaga..... Midve sma si pa res tak podobne no user posted image .


Ja res ja!

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Junijski sončki-3. del :)
18.1.2012 8:38:20   
bačko
No punci sta v vrtcu jaz pa malo lenarim. Danes se mi resnično nič ne da. Glava me zopet boli, ampak upam da bo kmalu nehala.
No in ve kako ste kaj?

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Junijski sončki-3. del :)
18.1.2012 8:41:04   
mini86
obnohtna kožica-
a si jo ve trgate k je suha pa pač ist cufate dol, al pač same iz navade cufkate oz drgnete z nohtom po košici da se natrga?


js mam še kr nos zabasan, pa kašlam, kašlam, kašlam..no grlo me pa ne boli več..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Junijski sončki-3. del :)
18.1.2012 8:41:52   
dreamhorse
Zdravo Bačko.
Pri nas je vse ok... Ko sem začela dajat Žani Imunoglukan se mi zdi, da je kr nehala kašljat, pa nosek je tudi bolj prazen kot poln. Ali si domišljam, ali pa res pomaga..

Kje ste punce?

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Junijski sončki-3. del :)
18.1.2012 8:45:24   
manna
živjo
dreamhorse, likalnik za lase nabavi v frizerskem salonu ker imajo tam profesionalne in ni primerjave s tistimi iz običajnih trgovin... jaz ga imam iz salona že kakšnih 5 let in ga ne zamenjam za nič na svetu...las nimam čisto nič poškodovanih, pa si jih skoraj vedno polikam po umivanju. Znamka je GA.MA. Imam pa tudi enega malega iz ene trgovine ki sem ga enkrat dobila za neko darilo in je zanič ker sploh ne zravna niti malo.



(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Junijski sončki-3. del :)
18.1.2012 9:01:12   
dreamhorse
Ja, tega Ga.Ma ima moja sestra, jaz pa sem si naročila Grundig, pa bomo videli kaj bo. Načeloma tako hodim k seki, da me ona zlika, ampak za kdaj pa kdaj doma rabim svojega... Bomo videli kaj bo

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Junijski sončki-3. del :)
18.1.2012 9:15:17   
bačko
Jaz imam Remington likalnik.Pa sem zelo zadovoljna z njim.
Mini jaz si trgam kožico ko je suha. :)Pa ne vedno.

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Junijski sončki-3. del :)
18.1.2012 9:19:41   
bačko
Ej kje pa je Bjondi? Rabim jo. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Junijski sončki-3. del :)
18.1.2012 9:50:49   
dreamhorse
Mini, tebe sem čisto spregledala... sorry..
Jaz si grizem, svežo, suho, kar pride... do krvavega, pa še dalj, če je treba...
skos.. če ne grizem, pa praskam...

Me je že mala začela opozarjat...

Bačko, jaz sem tudi oklevala med Remington in Grundig, pa sem se zaradi večih funkcij odločila za grundig.. kar bo bo..
A je težko si sam likat lase? Ni mi jasno, kako mi bo to ratalo.

Jaz tudi pogrešam bjondi, a ve katera kje je?

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Junijski sončki-3. del :)
18.1.2012 10:07:43   
bačko
Jaz si sama ne zlikam tako dobro kot mi jih sestra. user posted image

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Junijski sončki-3. del :)
18.1.2012 11:58:17   
dreamhorse
Torej upam, si jih bom tudi jaz.

(odgovor članu bačko)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Junijski sončki-3. del :)
18.1.2012 14:57:34   
mini86
dejstvo je da si sam nikoli ne zlikaš tako dobro sam lase kot ti jih nekdo drug..

bjondi si je vzela malo časa zaseuser posted image če jo pa katera rabi je pa dosegljiva na mailuser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Junijski sončki-3. del :)
18.1.2012 20:39:46   
mini86
Mini, tebe sem čisto spregledala... sorry..



ma ako lahko MENE spregledašuser posted image user posted image user posted image user posted image


drgač pa a je katera razmišljala o nakupu senzorja za monoksid..vem samo da ga je treba montirat nekje v višino kolen..in glede na to da imamo kamin bi bilo smoselno in bomo ga verjetno nabavili ko pridemo s čatežkih..
je pa kr zasoljena cena..čeprav ni nič drago v primerjavi z življenjemuser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu dreamhorse)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?