|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Hiperaktivnost
10.11.2011 10:40:03   
Kerensa*
Svoje otroke mečeš ob tla?! user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 401
   RE: Hiperaktivnost
10.11.2011 10:40:14   
urška
Madela, lepo napisano. Točno iz teh razlogov sem jaz začela hodit okoli psihologov. Da bi mi končno (po desetinah prebranih knjig, internetnih strani in pregledanih oddaj o vzgoji) lahko povedal, kaj za vraga pa jaz delam tako narobe, da ga nikakor ne morem "spravit v red." Še ko mi je psihijatrinja rekla: gospa, po vseh testih, po vsem kar vemo o vašem sinu, vam moram povedat, da ima adhd. pa sem ji rekla: ne, priznam da ima AD (attention defficit-motnje pozornosti), za HD (hiperactivity disorder) pa ne. potem mi je z obširno razlago pojasnila od kje diagnoza. in potem se ti nekako podre svet. predvsem zato, ker uvidiš da si toliko let teroriziral otroka za prazen k...c. da bi z drugimi pristopi bilo drugače in lažje za vse. ko uvidiš da za diagnozo nisi kriv, ampak da bi pa otroka "pozdravil" pa tudi ne moreš nič narest. in s tem živet, plus vsemi njegovimi fintami....no, ni ravno potica.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 402
   RE: Hiperaktivnost
10.11.2011 10:42:45   
urška

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Svoje otroke mečeš ob tla?! user posted image


bi jih morala, ker pa jih ni, ima zdej to kar imauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 403
   RE: Hiperaktivnost
10.11.2011 10:48:27   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: urška


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Svoje otroke mečeš ob tla?! user posted image


bi jih morala, ker pa jih ni, ima zdej to kar imauser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

Ne ne ... kot cigani jih mečem v neurejene družinske razmere ... bi rekli nekateri user posted image

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 404
   RE: Hiperaktivnost
10.11.2011 10:49:49   
Kerensa*
Kot Cigani?

ADHD je naporen otrok. "Izgubi" ga nekje. Boste že drugega naredili. user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 405
   RE: Hiperaktivnost
10.11.2011 10:53:38   
uškinamama
Nejcko, še to te vprašam, potem dam mir...mogoče si že napisala, ali kerensa...Kako dvomljivci reagirajo, ko jim poveš, da pa imaš (dva) tri otroke in da je samo en "nevzgojen"? In na isto vprašanje , če mi prosim odgovori  še ti liliana? Ne se kregat.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 406
   RE: Hiperaktivnost
10.11.2011 10:59:24   
urška

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Kot Cigani?

ADHD je naporen otrok. "Izgubi" ga nekje. Boste že drugega naredili. user posted image


jaz sem to razmišljala, ampak potem ko je diagnozo dobil je bil že toliko velik, da
a) če ga zgubim v domačem mestu bi znal prit domov
b)če ga kje drugje pustim bi pa povedal kje je doma in bi imela še policijo na grbi

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 407
   RE: Hiperaktivnost
10.11.2011 10:59:56   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Nejcko, še to te vprašam, potem dam mir...mogoče si že napisala, ali kerensa...Kako dvomljivci reagirajo, ko jim poveš, da pa imaš (dva) tri otroke in da je samo en "nevzgojen"? In na isto vprašanje , če mi prosim odgovori  še ti liliana? Ne se kregat.


Preberi si......user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 408
   RE: Hiperaktivnost
10.11.2011 11:00:12   
urška

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Nejcko, še to te vprašam, potem dam mir...mogoče si že napisala, ali kerensa...Kako dvomljivci reagirajo, ko jim poveš, da pa imaš (dva) tri otroke in da je samo en "nevzgojen"? In na isto vprašanje , če mi prosim odgovori  še ti liliana? Ne se kregat.


to tudi mene zanima. sama imam enega in adhd je izgovor zakaj jih nimam večuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 409
   RE: Hiperaktivnost
10.11.2011 11:01:21   
urška

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Nejcko, še to te vprašam, potem dam mir...mogoče si že napisala, ali kerensa...Kako dvomljivci reagirajo, ko jim poveš, da pa imaš (dva) tri otroke in da je samo en "nevzgojen"? In na isto vprašanje , če mi prosim odgovori  še ti liliana? Ne se kregat.


Preberi si......user posted image



na kateri strani?user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 410
   RE: Hiperaktivnost
10.11.2011 11:01:34   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Nejcko, še to te vprašam, potem dam mir...mogoče si že napisala, ali kerensa...Kako dvomljivci reagirajo, ko jim poveš, da pa imaš (dva) tri otroke in da je samo en "nevzgojen"? In na isto vprašanje , če mi prosim odgovori  še ti liliana? Ne se kregat.


Saj je že milijonarka odgovorila na to vprašanje, ko sem izpostavila to isto vprašanje. Ti posredujem njen odgovor - morda bi bilo dobro vprašati Cigane user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 411
   RE: Hiperaktivnost
10.11.2011 11:02:31   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: urška
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Kot Cigani?

ADHD je naporen otrok. "Izgubi" ga nekje. Boste že drugega naredili. user posted image

jaz sem to razmišljala, ampak potem ko je diagnozo dobil je bil že toliko velik, da
a) če ga zgubim v domačem mestu bi znal prit domov
b)če ga kje drugje pustim bi pa povedal kje je doma in bi imela še policijo na grbi

user posted image user posted image user posted image user posted image

Ostane ti še prodaja na črnem trgu.

ADHD lahko zamolčiš, saj ni vidna na prvi pogled. user posted image

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 412
   RE: Hiperaktivnost
10.11.2011 11:04:35   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Kot Cigani?

ADHD je naporen otrok. "Izgubi" ga nekje. Boste že drugega naredili. user posted image


sem zamudila priložnost - mul že zelo dolgo pozna svoje ime in priimek in naslov in vse telefonske številke user posted image

Sva mu enkrat obljubila, da ga bova v Španiji "pozabila", če ne bo priden, pa se naju je držal kot klop user posted image Nikak da se ga rešimo user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 413
   RE: Hiperaktivnost
10.11.2011 11:04:36   
urška
maš prav. ebay.....pa ne nemški. mogoče nepalski? tam jim bo težko dopovedal kaj. emško zna dokaj dobro govorit. na mojo žalostuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 414
   RE: Hiperaktivnost
10.11.2011 11:07:33   
urška

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko
Nikak da se ga rešimo user posted image



jaz tudi ne. in jaz, kokoš, ga grem še načrtno učit telefonske na pamet!user posted image user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 415
   RE: Hiperaktivnost
10.11.2011 11:08:12   
Kerensa*
Kar na official USA agencije se obrni. Vsi so podkupljivi in Američani kupijo vse, kar jim ponudiš, samo, da je ali cena ugodna ali pa jih prepričaš, da bodo imeli od tega korist. user posted image

Mogoče je celo bolje, da poskusiš v Kanadi. Tam je otroški dodatek za otroke s PP 3x višji od običajnega - novi starši bodo veseli novega družinskega dohodka, pa še v "Extreme Home makeover" bodo imeli več možnosti. user posted image

P.S. A mi je treba ponavljati za Frodo in pisati "sarcastic mode on/off"? user posted image

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 416
   RE: Hiperaktivnost
10.11.2011 11:09:41   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Nejcko, še to te vprašam, potem dam mir...mogoče si že napisala, ali kerensa...Kako dvomljivci reagirajo, ko jim poveš, da pa imaš (dva) tri otroke in da je samo en "nevzgojen"? In na isto vprašanje , če mi prosim odgovori  še ti liliana? Ne se kregat.


No, zdaj pa čisto resno. Največkrat zamenjajo temo user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 417
   RE: Hiperaktivnost
10.11.2011 11:10:46   
urška
va kanadi mam žlahto. ni varno, jih lahko slej ko prej najde.....

sarcastic mode on
sarcastic mode off

(obkroži po želji)user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 418
   RE: Hiperaktivnost
10.11.2011 11:11:53   
urška

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Kar na official USA agencije se obrni. Vsi so podkupljivi in Američani kupijo vse, kar jim ponudiš, samo, da je ali cena ugodna ali pa jih prepričaš, da bodo imeli od tega korist. user posted image




potem ne rabim najt ravno milijonarke oz. milijonarja?

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 419
   RE: Hiperaktivnost
10.11.2011 11:13:01   
urška

IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Nejcko, še to te vprašam, potem dam mir...mogoče si že napisala, ali kerensa...Kako dvomljivci reagirajo, ko jim poveš, da pa imaš (dva) tri otroke in da je samo en "nevzgojen"? In na isto vprašanje , če mi prosim odgovori  še ti liliana? Ne se kregat.


No, zdaj pa čisto resno. Največkrat zamenjajo temo user posted image



ampak ti v očeh opazovalcev lepše izpadeš kot jaz. imaš tri otroke in samo enega nevzgojenega. jaz imam samo enega, pa še tega se mi ne da vzgajatuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 420
   RE: Hiperaktivnost
10.11.2011 11:14:02   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: urška


IZVIRNO SPOROČILO: nejcko
Nikak da se ga rešimo user posted image



jaz tudi ne. in jaz, kokoš, ga grem še načrtno učit telefonske na pamet!user posted image user posted image


No, nam se s tem ni bilo treba truditi, se jih je kar sam naučil, ne vem niti kdaj ne kako. Prva telefonska, ki jo je znal na pamet, je bila pa od dedija (njegov največji zaveznik). Mulc frdamani user posted image

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 421
   RE: Hiperaktivnost
10.11.2011 11:15:21   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: urška
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*
Kar na official USA agencije se obrni. Vsi so podkupljivi in Američani kupijo vse, kar jim ponudiš, samo, da je ali cena ugodna ali pa jih prepričaš, da bodo imeli od tega korist. user posted image

potem ne rabim najt ravno milijonarke oz. milijonarja?

Milijonarke oz. milijonarja za kupca?

Sploh ne. Cene se začnejo že pri nekaj tisoč USD.

Klasika pa še vedno velja - če imaš modrookega blondinca, si zmagala. Jaz ga imam. user posted image

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 422
   RE: Hiperaktivnost
10.11.2011 11:15:36   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Nejcko, še to te vprašam, potem dam mir...mogoče si že napisala, ali kerensa...Kako dvomljivci reagirajo, ko jim poveš, da pa imaš (dva) tri otroke in da je samo en "nevzgojen"? In na isto vprašanje , če mi prosim odgovori  še ti liliana? Ne se kregat.


Preberi si......user posted image




joj, ne bom šla brskat.....hvala, vseeno.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 423
   RE: Hiperaktivnost
10.11.2011 11:16:49   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: urška


IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Nejcko, še to te vprašam, potem dam mir...mogoče si že napisala, ali kerensa...Kako dvomljivci reagirajo, ko jim poveš, da pa imaš (dva) tri otroke in da je samo en "nevzgojen"? In na isto vprašanje , če mi prosim odgovori  še ti liliana? Ne se kregat.


No, zdaj pa čisto resno. Največkrat zamenjajo temo user posted image



ampak ti v očeh opazovalcev lepše izpadeš kot jaz. imaš tri otroke in samo enega nevzgojenega. jaz imam samo enega, pa še tega se mi ne da vzgajatuser posted image user posted image user posted image user posted image


Kako že gre ... Bog je pravičen ... Zmaga je na strani pogumnih ... lahko pa samo: Neumen kmet ima debel krompir user posted image

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 424
   RE: Hiperaktivnost
10.11.2011 11:20:26   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko
Neumen kmet ima debel krompir user posted image

Nevzgojen mulc pa odločbo. user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  15 16 [17] 18 19   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?