|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
20.10.2011 16:15:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Nasvet glede čevljev k večerni obleki
20.10.2011 16:34:57   
Felicita
uuuu, čevlji! user posted image

no, jest osebno bi k tej oblekci, ki je pač relativno preprostega kroja, obula kake odštekane/opazne čevlje. ni nujno da so glih fluorescentno roza, ampak pač... res pa, da to lahko ful dobro zgleda če znaš nosti, lahko pa čist mimo. jest mam ful rada tako kombinacijo (npr črno klasično krilo pa pikčaste čevlje s pentljo zraven) - upam da tok dobro zgleda kot mislim da user posted image

kakorkoli, jest bi se odločila za kej takega:

user posted image
(zadeva ma sicer 9 cm pete in, če je tako kopito kot pri mojih iste firme (drug model) tut odlično kopito... aaaaampak, so v angliji tko da ti bolj ne koristijo)

potem recimo kaka mal bolj klasična:

user posted image

user posted image

teli so hudi, če ne bi bli odprti (meni najlonke in peep toe... no-no)

user posted image

kakorkoli, jest bi tko zbirala - če bi bli črni bi izbrala take bolj okrašene; če bi se pa za kako barvo odločla (npr sivo, rdečo,...) bi pa vzela bolj klasičen model brez okraskov pa potem kombinirala (npr z lakom za nohte user posted image ).

aja, glede višine pa tko - men stara mama skoz govori da jest sm pa velika pa ne smem pet nosit. pa mi potem ne zna povedat zakaj. sem 2 cm nižja od tebe in od začetka me je blo pet strah bolj v smislu da ne bi znala hodit v njih, kot pa kaj si bojo ljudje mislili če bom 'tok velika'. ja no, moji rekorderji majo trenutno 12 cm (sicer platforma, pa še vedno je to velik na višino), pa me še noben ni zmerjov s stolpom. poleg tega pa, na tvojo postavo... absolutno ene lepe pete. tanke, če znaš hodit v njih user posted image




_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Nasvet glede čevljev k večerni obleki
20.10.2011 17:03:00   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: StrawberrY
Pety78, res hude nogiceuser posted image .

Kje si pa videla njene noge? Še COtika nam mora prej joške pokazat.
Ane, Otika? user posted image


Glej temo ženska z žensko.....








user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ROFL ... Zaronja, never in your life! user posted image

Drugače pa ja ... teli prvi od Felicite tudi nebi bili slaba izbira user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Nasvet glede čevljev k večerni obleki
20.10.2011 17:53:20   
Paštetka
Take kot ima severina v reklami za mass, samo v črni barvi.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Nasvet glede čevljev k večerni obleki
20.10.2011 18:15:38   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: MILLEENA
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Kaj? A te ne?

user posted image

Pa saj ne gre v Saharo s kamelami galop, da bi tole rabla user posted image user posted image user posted image user posted image

Kaj veš kje bo pijana pristala na boku.

< Sporočilo je popravil ZARA -- 20.10.2011 18:16:08 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Nasvet glede čevljev k večerni obleki
20.10.2011 19:20:22   
Tutan
IZVIRNO SPOROČILO: MILLEENA

Noge imaš itak za štikle - tukaj sploh ni debate. Sama imam rada, da so večerni čevlji bodisi lak ali pa semiš usnje, ne glede na vso modo enostavno ne morem obuti nekih ćevljev, ki me spominjajo na gejše... Kaj menite - po mojem bi šle dobro zraven tele iz Zare:
http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/si/en/zara-W2011/118149/499046/PLATFORM%2BCOURT%2BSHOE
Glede, na to da imaš precej veliko nogo po mojem pridejo dobro, ker recimo kakšne 36 ali 37 mi ni OK. So pa še kar udobni. Se pozna, da je platforma.Imajo pa za zraven tudi čisto enostavne večerne torbice...
Srednja peta mi ni fajn za večerne različice, potem bi že raje kake hude balerinke - spet vlaku..
Aja pa iz lastnih izkušenj ti priporočam, da si vzameš s sabo še ene najlonke... Ne vem, ali imam samo jaz takšno srečo, ampak v običajnih dneh zdržijo moje najlonke precej dolgo (tudi dve sezoni ali več). Nazadnje se spomnim iz gallluske - napiknila sem se v prvih 3 minutah na sedež, ko je bilo potrebno vstat pri Zdravljici, in potem sem nadaljnih 90 minut gledala in se ubadala samo s tem, kakšna kmetica bom spet izpadla...Maxi je bil pa že zaprt, jaz pa črne najlonke in reža čez celo nogo user posted image user posted image user posted image user posted image .


Tele sem že jaz predlagala, pa so me zatrli nekje na drugi strani user posted image
Meni so všečne user posted image

Pety - http://www.olala.si/36-cevlji ; tale stran ima tudi cenejše čevlje. nisem še sicer kaj kupovala, so mi bile pa ene zebraste noro lepe... pa jih ni več user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Nasvet glede čevljev k večerni obleki
20.10.2011 19:21:00   
Tutan
aha, vidim, da so še user posted image

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Nasvet glede čevljev k večerni obleki
20.10.2011 19:24:01   
Paštetka
Uf...tile drugi na tem zgornjem linku res niso slabi. Vprašanje je edino kvaliteta glede na ceno.user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   [Brisano sporočilo]
20.10.2011 19:45:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Nasvet glede čevljev k večerni obleki
20.10.2011 19:53:18   
Tutan
IZVIRNO SPOROČILO: MILLEENA

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Uf...tile drugi na tem zgornjem linku res niso slabi. Vprašanje je edino kvaliteta glede na ceno.user posted image


Jaz sem te kupila zadnjič, ker mi zelo dobro gredo na tiste sprane zlate korenčkaste hlače, ki imajo pri strani zadrgo. Glede na ceno so zlo OK, nič kaj slabši od ostalih Zarinih, ki se vrtijo med 80 in 100 evrov. Vsaj zame njihova kopita niso nekaj za v luft skakat. Dejstvo pa je, da za šetkat iz enega konca mesta na drug, pa ravno niso. Je pa usnje pravo in tudi lepega izgleda. bP. Sem zadnjič probala ene v Reniniju - zelo visoka peta + platforma, pa še spredaj open toe - in to s kopitom res sploh ni primerjave, ampak je bila tudi cena nekaj manj kot 200 evrov...

Ah tole zgoraj sem očitno zaj....la. Sorry, vidim, da se je besedilo ni nanašalo na Zarine čevlje... sorry.


Glede na ceno ima Berschka bolj nosljive čevlje od Zare. Čeprav so meni Zarini tudi čisto OK, pa sem lahko tudi po 8ur+ v njih... Je pa res, da niso za šetkanje....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Nasvet glede čevljev k večerni obleki
20.10.2011 19:54:33   
Paštetka
Milena, te iz olala sem mislila. Saj zarino kopito tudi meni ne paše. Paše mi Geox, in nobeni drugi. Žaluser posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Nasvet glede čevljev k večerni obleki
20.10.2011 19:55:24   
mateyka
ja, tele res niso slabe, plusi:

- usnjeni
- Louboutinski rdeč podplat majo, kar izpade res arty (koneckoncev je mel rdeče podplate tudi Ludvik 14, sončni kralj - je že vedu zakaj)
- poceni so
- več kot trem uporabnicam RR-žirije je všeč (sem prav štela?)

< Sporočilo je popravil mateyka -- 20.10.2011 19:57:01 >

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Nasvet glede čevljev k večerni obleki
20.10.2011 19:59:33   
mateyka
lušni
http://www.bershka.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/bershkasi/en/bershka/32025/248579/Detail%2BPlatform%2BPumps
user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Nasvet glede čevljev k večerni obleki
20.10.2011 20:01:59   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

Pety - http://www.olala.si/36-cevlji ; tale stran ima tudi cenejše čevlje.


JA tadrugi čevlji s tega linka (črni z rdečim podplatom) so res hudi ... pa če prav vidim celo usnjeni ... in če se ne motim ima moja sestrica ravno te in je z njimi že prekelnarila po cel večer ... tak da ekstra neudobni res ne morejo bit.

(odgovor članu Tutan)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Nasvet glede čevljev k večerni obleki
20.10.2011 20:12:45   
Tutan
http://www.bershka.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/bershkasi/en/bershka/32029/172424/Bershka%2Basymmetrical%2Bsequined%2Bdress

Evo, pa še šajnasta oblekica.... lepi čeveljči user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Nasvet glede čevljev k večerni obleki
20.10.2011 20:24:57   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

http://www.bershka.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/bershkasi/en/bershka/32029/172424/Bershka%2Basymmetrical%2Bsequined%2Bdress

Evo, pa še šajnasta oblekica.... lepi čeveljči user posted image


Ja, samo še bič ji fali v rokahe in bo taka kot na svojem avatarju.user posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 20.10.2011 20:25:38 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Nasvet glede čevljev k večerni obleki
20.10.2011 20:27:15   
mateyka
sej, sledi svojemu stilu user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Nasvet glede čevljev k večerni obleki
20.10.2011 20:33:27   
Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

sej, sledi svojemu stilu user posted image

Samo potem bo pa res morala škornje naročiti.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Nasvet glede čevljev k večerni obleki
20.10.2011 20:37:14   
mateyka
a to pomeni da mora celo leto škornje nosit - tud poleti in na morju? v postelji? user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Nasvet glede čevljev k večerni obleki
20.10.2011 21:39:33   
ronja
Louboutinski rdeč podplat majo, kar izpade res arty (koneckoncev je mel rdeče podplate tudi Ludvik 14, sončni kralj - je že vedu zakaj)

Dobro, on je kup neumnosti naredil, pa živel v 17. stoletju, tak da ni glih nek vzoruser posted image ... Ampak če ti gre samo za odštekane podplate, evo:
http://www.craftster.org/forum/index.php?topic=373972.0

PS: pa dajte jo že nehat silit s temi vrtoglavimi petami, če je že 5x rekla, da je 8 cm max., pa še visoka je. Če se ne počuti dobro v njih, je vseeno, kako f*** zgledajo vamuser posted image . Naj punca normalno hodi, no, have mercy!


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Nasvet glede čevljev k večerni obleki
20.10.2011 23:54:01   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
Louboutinski rdeč podplat majo, kar izpade res arty (koneckoncev je mel rdeče podplate tudi Ludvik 14, sončni kralj - je že vedu zakaj)

Dobro, on je kup neumnosti naredil, pa živel v 17. stoletju, tak da ni glih nek vzoruser posted image ...


čaki mal - ne mešat neumnosti in artizma/stilizma. to sta čisto dve različni stvari. kar poglej John Gallianota - bedak, ampak dela lepe obleke user posted image

PS: pa dajte jo že nehat silit s temi vrtoglavimi petami, če je že 5x rekla, da je 8 cm max., pa še visoka je. Če se ne počuti dobro v njih, je vseeno, kako f*** zgledajo vamuser posted image . Naj punca normalno hodi, no, have mercy!

hehe, sej ti nikol ne bomo dale na nogo petk - no worries user posted image se jih niti ni tok branila, 8 cm ni glih mal (tok je dala limit)..

in še nekaj; če pety peče torte, še ne pomeni da se ji da delat tudi čevlje user posted image tko da, kdo je tukaj "eager"? user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Nasvet glede čevljev k večerni obleki
21.10.2011 0:03:01   
mateyka
ronja, daj še ti kak dizajn predlagaj user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Nasvet glede čevljev k večerni obleki
21.10.2011 8:37:45   
pety78
PS: pa dajte jo že nehat silit s temi vrtoglavimi petami, če je že 5x rekla, da je 8 cm max., pa še visoka je. Če se ne počuti dobro v njih, je vseeno, kako f*** zgledajo vamuser posted image . Naj punca normalno hodi, no, have mercy!


AMEN!!! user posted image user posted image user posted image

Ampak res...kaki šuhi, no. Pa a se v tem sploh da normalno hoditi? user posted image Modeli so sicer lepi. user posted image Ampak...ne zame, žal.user posted image


_____________________________



(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Nasvet glede čevljev k večerni obleki
21.10.2011 8:40:48   
ZARA
Pa sej imaš lahko bergle s sabo.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Nasvet glede čevljev k večerni obleki
21.10.2011 8:42:55   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: pety78

PS: pa dajte jo že nehat silit s temi vrtoglavimi petami, če je že 5x rekla, da je 8 cm max., pa še visoka je. Če se ne počuti dobro v njih, je vseeno, kako f*** zgledajo vamuser posted image . Naj punca normalno hodi, no, have mercy!


AMEN!!! user posted image user posted image user posted image

Ampak res...kaki šuhi, no. Pa a se v tem sploh da normalno hoditi? user posted image Modeli so sicer lepi. user posted image Ampak...ne zame, žal.user posted image



Pa saj če platformo odšteješ si na 8cm user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?