|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrčki 2010
21.1.2012 14:06:45   
filisa
Vas je bilo zanimivo brat user posted image . Fb me še vedno ničkaj ne vleče, verjetno vas tud ne bi dohitevala, saj si ne vzamem dovolj časa za računalnik user posted image .



malaneli - pridni, da se še zmeraj dojita. Vaš je še veliko takih? Mi smo (in zdaj sem prav srečna, da je bilo tako ) končali, ko sem zanosila, saj je B. nehalo mleko dišat (verjetno zaradi hormonov). Je pa itak pila še samo zjutraj in zvečer bolj za žejo, kot kaj drugega.




Pokora - pol pa sta na istem z mojo B., s tem, da so pri nas še 3 zobki na vidiku (1 in 2 zgoraj), ki bi mogla vsak čas ven pokukat...



Pri nas je pa ati zakon, ker vse dovoli user posted image , pa zmeraj jo v naročje vzame, ko želi, pa (preveč!) razvaja....
Aja pa tud mi razne stolčke in mize bolj uporabljamo kot opazovalnice in podobno , kot pa za sedet user posted image .

(odgovor članu missD)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Oktobrčki 2010
21.1.2012 17:45:02   
mamamajča
Oj!

filisa, pri nas se še tudi dojimo, ampak zdaj pa res samo še zjutraj, da se pocarta. Ma no, saj kar spije. Drugače pa sem presenečena, kako se je lepo sam odstavil, podnevi in ponoči. prevsem me veseli za ponoči, ker lepo čisto sam zaspi in se čisto nič ne zbuja, se pa premetava toliko da hudo. Potem se v tem premetavanju včasih zbudi, pobožam po rokici in spi dalje. V glavnem, oba sem dojila 14 mesecev in sem res vesela, da je tako.

Moram ga pohvalit, sem pokazala že tistim, ki so na fb, moj mali se čisto sam naje z žličko in to tako, da sploh ne rabi slinčka, pa pije iz kozarčka brez da poliva. Saj kar ne morem verjet. No sem ga res posnela in pokazala.

Naj samo spomnim, naša skupina na facebooku je zaklenjena, samo me vidimo objave, slike, posnetke. Če si katera premisli ;)

(odgovor članu filisa)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Oktobrčki 2010
21.1.2012 19:18:28   
MalaNeli
filisa naša je ekstremist. prvo ko pridem domov, zizi je, potem ji povem da ni za njo, da ga ne dobi, ni panike. zvečer če jo dajem spat ji ga morm dat.
ga hočm počasi ukinit.
ni pr nomeni men.se kaj zmrdovala, čeprav je blo kak dan prej ful manj mleka, ma takrat se je še bolj dojila. ma ni da ni.
:S ne vem.
kako bo če bomo naštimali še 1? potem pod mus kar naenkrat nehat, kaj pa vem!?

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Oktobrčki 2010
21.1.2012 19:30:00   
mamamajča
MalaNeli, pisala si o histeričnem joku in da nič ne pomaga. Ti garantiram, da so to zobki, ker če se spomniš, sem nekaj časa nazaj opisala popolnoma identično situacijo. Grozen, ampak res grozen jok, ne zize, ne ajat, ne gor, ne dol, ne se igrat, nič od nič. Samo jok. Jaz sem mu dajala kar calpol, da je lažje zaspal in mazala s calgelom

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Oktobrčki 2010
21.1.2012 19:51:41   
MalaNeli
calgel ji mažem skos, calpol nimam. ma ja ti zobki. 5 jih je... UF BO ŠE PESTRO

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Oktobrčki 2010
22.1.2012 8:35:20   
filisa
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča


Moram ga pohvalit, sem pokazala že tistim, ki so na fb, moj mali se čisto sam naje z žličko in to tako, da sploh ne rabi slinčka, pa pije iz kozarčka brez da poliva. Saj kar ne morem verjet. No sem ga res posnela in pokazala.





Super, bravo Brin user posted image . Mi še nismo najbolj vešči z žlico. B. je še ne drži prav, zato je vse skupaj bolj ali manj manj ena velika packarija user posted image . Pol se še pa včasih tako zraven pači user posted image . Enako je s kozarčkom... Se pa ne sekiram preveč. Se bo že naučila, ko bo prišel njen čas...



malaneli- poznam jih kar nekaj, ki so oz. še dojijo in so user posted image . Če otroku paše in, če je z nosečnostjo vse ok, ne rabiš imeti pomislekov...
A vi tud še niste precej zobati user posted image  user posted image . B. HB ne matrajo preveč in upam, da tako ostane .... Ji pa jaz tu in tam namažem s Calgelom, pa duda ji tud zlo pomaga, čeprav smo že počasi delali na tem, da je čez dan več nimamo- smo zadevo prestavili, ko bo ta glavno z zobki za nami ...

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Oktobrčki 2010
22.1.2012 10:55:09   
mamamajča
oh filisa, kaj bi se sekirala, se nikamor ne mudi. Jaz pri Brinu res opažam, kako močno drži, da zgledi vlečejo. On pač ne sme zaostajat za svojim bratom. Tako se igrata z beybladiuser posted image

Kaj boste počele na to krasno nedeljo? Se greste kam potepat? Nam še ne bo uspelo, žal, moj je še vedno na bolniški, tako da nekih izletov ne moremo izvajati. Bo že.

(odgovor članu filisa)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Oktobrčki 2010
22.1.2012 11:21:38   
MalaNeli
filisa ja upam da bo vse vredu z dojenčkom. namreč pričakujemo septemberčka, pregled imam pa šele 29.2.
ampak očitno je mleko še super.
imamo pa vse enke, eno 2jko in kr en zob nekje zadaj. sm odkrila danes ponoči.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Oktobrčki 2010
22.1.2012 16:30:58   
filisa
IZVIRNO SPOROČILO: MalaNeli

filisa ja upam da bo vse vredu z dojenčkom. namreč pričakujemo septemberčka, pregled imam pa šele 29.2.
ampak očitno je mleko še super.
imamo pa vse enke, eno 2jko in kr en zob nekje zadaj. sm odkrila danes ponoči.




Iiiii, čestitke user posted image user posted image user posted image ! Če Neli še paše in se ti vredu počutiš že ne more bit nič narobe,z user posted image  v bušiju pa tud ne, saj tvoje telo najprej poskrbi zanj, pol pa zate...
Nisem upala direktno vprašat, če že kaj pričakujete, se pa spolnim, da si na srečanju v Lj omenila, da (že v bližnji prihodnosti) načrtujete...

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Oktobrčki 2010
22.1.2012 16:33:08   
filisa
IZVIRNO SPOROČILO: MalaNeli

filisa naša je ekstremist. prvo ko pridem domov, zizi je, potem ji povem da ni za njo, da ga ne dobi, ni panike. zvečer če jo dajem spat ji ga morm dat.
ga hočm počasi ukinit.
ni pr nomeni men.se kaj zmrdovala, čeprav je blo kak dan prej ful manj mleka, ma takrat se je še bolj dojila. ma ni da ni.
:S ne vem.
kako bo če bomo naštimali še 1? potem pod mus kar naenkrat nehat, kaj pa vem!?




No in sploh po teh besedah sem mislila, da še nisi tako daleč... user posted image





(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Oktobrčki 2010
22.1.2012 16:36:31   
filisa
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

oh filisa, kaj bi se sekirala, se nikamor ne mudi. Jaz pri Brinu res opažam, kako močno drži, da zgledi vlečejo. On pač ne sme zaostajat za svojim bratom. Tako se igrata z beybladiuser posted image

Kaj boste počele na to krasno nedeljo? Se greste kam potepat? Nam še ne bo uspelo, žal, moj je še vedno na bolniški, tako da nekih izletov ne moremo izvajati. Bo že.




Mi smo bili na 2 daljših sprehodih; 1x s triciklom in 1x z nahrbtnikom in morem B. phvalit, saj je prehodila dobre pol poti user posted image . Imamo v bližini par dobrih relacij, kjer ni preveč prometa in B. lahko opazuje razne domače živali, ki jih obožuje. Vse seveda zna že tudi odlično glasovno oponašat.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Oktobrčki 2010
22.1.2012 17:16:31   
MalaNeli
:) ja ker na fb še niso vedle, zdaj sm jim pa povedla :D pa sm tut tebi tukaj :) haha.
ja odlično se poutim.

(odgovor članu filisa)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Oktobrčki 2010
22.1.2012 19:52:53   
missD
naš dan je bil tak...lušten :)
je prišla tašča že ob 7h, da sva lahko midva še malo potegnila )in sva spala do 9h... hehe)
potem so šli oni 3je na sprehod,mi2 v trgovino, ker smo imeli družinsko kosilo - sta prišla še stric in njegova pa še teta s psom
smo se napokali in pol so šli vsiiii na sprehod mi2 sva pa pospravila kar je bilo od kosila pa mao zadihala v miru.

Ko so pa obiski odšli smo se žogali,peli,plesali, skratka skupaj smo se ful fajn meli :)
jutri pa nov delovni dan in seveda vrtec :)

(odgovor članu MalaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Oktobrčki 2010
23.1.2012 1:39:58   
Roberta69
Malaneli, čestitke user posted image .

Pri meni nobenemu mleko ni kaj manj dišalo, ko sem zanosila. Je pa ta mlajši veliko manj zahteven sesač, v smislu, da zaspi tudi brez user posted image in da se ne doji več tako pogosto - ta starejši se je, se mi zdi (jaz večino reči, opažam, kar pozabim user posted image ), pri tej starosti kar še konkretno tudi čez dan.

Moj angelček je a tak crkljivček, da je prov luštno user posted image . Ponoči se kar vali in vrti in na vse pretege stska k meni in ponavadi glavi ćist skuaj tiščiva, pa čez dan skos roke dviguje, da bi šel v naročje - nam je to ćisto nov svet, ker ta starejši si niti enkrat samkrat ni hotel pocrkljat, zdaj, ko ne že velik ga nekaj pnrijemle, amak to še zdaleč ni to user posted image .

Jaz imam še slabih 14 dni do dneva D in danes recimo sem imela en konkreten popadek in mi je bilo kar mal scarry, ker sem v fazi poštimavana oblekic od fantov, za punčko pa nimam še čisto nič poštimano in moj dragi sigurno nič ne bi našel :) Sem pa danes zglancaa avtomobila in sedežka prestavula v drug avto, kjer je prostor za tri sedeže in prejle sem malo shrambo urejala (tuaj imam še kar nekaj dela), skratka custo sprotne reči, ampak mooče ima človek takole v oričakvanju eno malenkost več zagona, pa se loti tudi kakšnih bolj zamudnih reči user posted image . Ta glavni mi je, da si lepo posortiram po škatlah po številkah in v shrambi naredim red, da lahko potem sproti jemljem kar rabim. Saj za ppripravit za punčko potem rabim samo en dan, da malo operem in dam v sušilca.

Če bi moral it naš v vrtec bi bila najbrž kar kriza, ker je tak zelo neciganski - totalno nasprtje brata, ki bi kadar koli odšel s ta prvim neznancem user posted image in še pri babici in dedku ne mote biti sam, edino moje mami se je zaenkrat toliko navadil, da lahko malo popai nanj.

Jaz bi šla na FB bolj inkognito, da bu bila bolj na tekočem, kaj se kaj dogaja z našimi škrati, ampak se kar ne spravim user posted image . Pozdravček tudi ostalim, o nekaterih ne duha ne sluha že celo večnost - Anju je kar izginila, pa Kolumbijka me prav zanima kako je itd.

Uživajte in držite pesti, da tale punčka nič ne pohiti, ker imamo že sedaj dovolj dela
user posted image .

_____________________________

Dva čmrljčka in ena čebelica - brneče kot v panju :)))

(odgovor članu missD)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Oktobrčki 2010
23.1.2012 9:32:21   
mamamajča
O Roberta, pozdravljena! Sem ravno zadnjič razmišljala o vaju z Bloom. Še malo. In najki je tik pred zdajci. Joj, vam je fajnuser posted image

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Oktobrčki 2010
23.1.2012 12:15:31   
filisa
roberta69- kateri avto pa imate. Mi načrtujemo nakup novga in bi rada takšnega, v katerega gredo 3  avtosedeži. Sicer še o 3. user posted image  trenutno ne  razmišljamo, za prvo bi bilo fajn, da bi poleg 2 avtosedežev tud lahko sedel komot en odrasel... Aja, pa držim pesti, da vaša user posted image  počaka še kak teden dni.




A Bloom je kaj na FB? Ker kolikor jaz vem je rok že imela, tako da po mojem že veselo pestuje...




Saj res, kaj pa je z anju . Včasih se je še kaj javila, zdaj pa je kar naenkrat vse potihnilo okoli njeuser posted image . Upam, da je dobila kakšno vredu službo in zato nima časa...

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Oktobrčki 2010
23.1.2012 13:37:12   
missD
jo pocukam za rokav :)

(odgovor članu filisa)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Oktobrčki 2010
23.1.2012 13:40:53   
Pikab84
Filisa čist pravilno si me videla user posted image ...pričakujemo drugega sončka in sicer 11.8user posted image . Nosečnost poteka uredu...upam, da me slabost kmalu zapusti pa malce me utrujenost daje, ker Lan zelo slabo spi ponoči.

(odgovor članu filisa)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Oktobrčki 2010
23.1.2012 21:04:59   
anju
evo me! vas še preberem tudi, ne da neuser posted image missD hvala:)

filisa službo sem imela vmes za 1m, pa sem se odločila da ne bom delala vsak dan v tednu, dop/pop in iščem kaj ustreznejšega. ko sem delala popoldne, je mali visel na meni cele noči. saj bi se navadil, ampak sem se odločila, da prehitro raste, da bi to zapravila. zdaj pa moram samo tako uštimat, da se potrdi, da sem se prav odločila.

Vitan je pred dnevi po šestih mesecih dobil nov zob, deveti. zadnji teden ne joka, ko ga predava v vrtcu. si mislim, da tudi zato, ker ne hitimo, kot za v službo. vzgojiteljica pravi da je super. eno punčko vleče za rokav in ko se ta ozre, se ji smeje. poje, pleše. jasno pove kaj ja in kaj ne. on je "titan" T je pa "ti". žoga je žoža, palačinke in lučke so čiči, pimpek je pupap, popek pa popap.... v glavnem tak srček, da se kar topim.

Roberta komi čakam, da poveš kako si v tretje rodila. ne znam prav povedat, še mi je "hudo", da (si mislim) da ne bom več. ta mesec sem imela M 5. za Vitana je bila ZM 4.1. ... jaouser posted image SREČNO!

(odgovor članu Pikab84)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Oktobrčki 2010
23.1.2012 22:03:35   
mamamajča
anju, ne moreš, da te ne bi leklo v nostalgijouser posted image Saj, mogoče pa res še kdaj, ti in jaz greva itak po pupo, se spomniš? PUPAP, POPAP in ČIČI user posted image Kera faca.


IZVIRNO SPOROČILO: anju


Roberta komi čakam, da poveš kako si v tretje rodila.

To pa tudi jaz enako! Komaj čakam, da bom brala vaše zgodbice in prve izkušnje z novim članom. Aaaaaah :)

(odgovor članu anju)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Oktobrčki 2010
23.1.2012 22:10:45   
mamamajča

IZVIRNO SPOROČILO: filisa




A Bloom je kaj na FB? Ker kolikor jaz vem je rok že imela, tako da po mojem že veselo pestuje...







Bloom je imela rok včeraj, sem brala zadnjič malo porodne zgodbice januarkuser posted image

(odgovor članu filisa)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Oktobrčki 2010
24.1.2012 8:59:47   
filisa
IZVIRNO SPOROČILO: Pikab84

Filisa čist pravilno si me videla user posted image ...pričakujemo drugega sončka in sicer 11.8user posted image . Nosečnost poteka uredu...upam, da me slabost kmalu zapusti pa malce me utrujenost daje, ker Lan zelo slabo spi ponoči.




Čestitke user posted image user posted image user posted image !



Nas je že kar veliko takih, ki smo spet user posted image . Ne vem, če nisem včeraj na RR zasledila tud našo Jano84, isto na temi čvekanje v pričakovanju... A se je javila kaj na FB, ker tu na RR vem, da je kar naenkrat vse potihnilo okoli nje user posted image . No, draga Jana 84, če te kdaj zanese sem na to temo, daj napiši kako si ti in tvoja 2 mulčka, kaj je novga pri vas, a že imate parcelo - se spomnim, da si nazadnje nekaj omenjala, da si ogledujete zemljišča in imaste namen graditi. To mi je ostalo v spominu, saj smo še mi par let nazaj bili na istem, zdaj pa že veselo kraljujemo v naši hiški user posted image .



anju - lepo, da si se javila user posted image . In super, da Vitan tako lepo napreduje user posted image . Si me res nasmejala s čiči-jem in podobnimi stvarmi user posted image .

(odgovor članu Pikab84)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Oktobrčki 2010
24.1.2012 11:24:41   
jana84
no, pa ste me zbezlale user posted image

Mi smo FAJN! Ja res pričakujemo še enga in sicer septembra, če bo vse v redu. Danes sem bla na pregledu in se je lepo videl srček in vse kar se mora videt, tako da smo na dobri poti user posted image

Preprosto nimam časa...Ne vem kako mi bo uspelo s 3 otročički, ko mi ga že pr dveh zmanjkuje...
No, naš Luka je v redu...Na alergijo smo se navadli (kravje mleko in jajca), edin on je zdaj začel opažat v vrtcu da dobi drugačno kosilo, drugačne piškote in se trmari in meče po tleh... Bo že dal skozi... Drugače je pa kar zdrav fantič, ki ponoči ne spi najraje... Danes je bla spet ena pestra noč... Zobke ima že skoraj vse: zdaj mu raste ta tretja trojka, enke, dvojke in štirice ima že vse... Velik je, suh...Kot bi gledala ta starejšga... Itak pobira vse za ta velikim-tako da imamo zdej dve troletni trmi doma, namest sam ene user posted image

Parcelo smo kupli ja - tud gradit se bomo kmal lotili - spomladi. Tako da bo še manj časa user posted image

Vidim da kar klepetate na FB...Kako se pa kaj tja "pride"?

lep dan še naprej...
JANA

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu filisa)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Oktobrčki 2010
24.1.2012 11:27:25   
jana84
no, pa ste me zbezlale user posted image

Mi smo FAJN! Ja res pričakujemo še enga in sicer septembra, če bo vse v redu. Danes sem bla na pregledu in se je lepo videl srček in vse kar se mora videt, tako da smo na dobri poti user posted image

Preprosto nimam časa...Ne vem kako mi bo uspelo s 3 otročički, ko mi ga že pr dveh zmanjkuje...
No, naš Luka je v redu...Na alergijo smo se navadli (kravje mleko in jajca), edin on je zdaj začel opažat v vrtcu da dobi drugačno kosilo, drugačne piškote in se trmari in meče po tleh... Bo že dal skozi... Drugače je pa kar zdrav fantič, ki ponoči ne spi najraje... Danes je bla spet ena pestra noč... Zobke ima že skoraj vse: zdaj mu raste ta tretja trojka, enke, dvojke in štirice ima že vse... Velik je, suh...Kot bi gledala ta starejšga... Itak pobira vse za ta velikim-tako da imamo zdej dve troletni trmi doma, namest sam ene user posted image

Parcelo smo kupli ja - tud gradit se bomo kmal lotili - spomladi. Tako da bo še manj časa user posted image

Vidim da kar klepetate na FB...Kako se pa kaj tja "pride"?

lep dan še naprej...
JANA

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu filisa)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Oktobrčki 2010
24.1.2012 11:28:21   
jana84
evo, zdej pa mate kar ste hotle: kar dva posta namest sam enga user posted image user posted image user posted image

_____________________________

3.10.2008 ob 14.44 Jakob
21.10.2010 ob 3.40 Luka
23. 8. 2012 ob 5.15 Manca

(odgovor članu jana84)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Odvajanje od plenic v treh dneh
video
Odvajanje otroka od plenic je lahko stresno in zelo utrujajoče. Tale mamica pa je našla odlično rešitev. Preverite!
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?