|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
26.10.2011 19:05:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
26.10.2011 19:08:20   
urška
jah barvat se pa le ne bo trebauser posted image

sicer bomo najbrž pri teh letih itak morale svoje otroke najprej vprašat kaj sploh naredit. oz. kar deviški pas namontirat. zgleda da jim bo najbolj odgovoarjalouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   [Brisano sporočilo]
26.10.2011 19:09:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
26.10.2011 19:12:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
26.10.2011 19:15:51   
LittleSun

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz sem pa mislila, da se je kakšen 5 letnik sredi trgovskega centra zadrl na ves glas: moja mami ima pobrito spolovilo na črtico. user posted image user posted image user posted image user posted image

Ne vem, meni je tak stavek primeren za petletnike.
Joj, se ne morem nehat smejatuser posted image user posted image user posted image user posted image


tudi jaz sem najprej pomislila na to, ko sem videla naslovuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   [Brisano sporočilo]
26.10.2011 19:21:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
26.10.2011 19:28:33   
mladika
Moja mami (44 let) se pa čist povsod pobrije,ampak tam spodaj pa bog nedaj...ne dira...Sam poleti se mal ob strani pobrije in to je to.Meni je pa ful bolj higiensko če sm pobrita tam spodaj-sem v nulo,sploh v času menstruacije,ko se ti vsa kri  lepi za dlake,če nisi obrit!!user posted image

_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   [Brisano sporočilo]
26.10.2011 19:33:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mladika)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
26.10.2011 19:35:31   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita
da se mami pri 45ih še vedno zrihta oz. se počuti dobro v svoji koži.


misliš v svoji črtici. user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
26.10.2011 19:37:03   
mateyka
jaz bom tud kmal morala odložit brtivico zgleda.. user posted image user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
26.10.2011 20:02:52   
ursa91
Ok. Kok vas je tlele, da ste 40ali čez in imate pobrito na črtico?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
26.10.2011 20:06:12   
mateyka
jaz nimam niti črtice.. sem skinhead. user posted image

samo je pa res da ne hodim naga po fletu ter ne fleširam s tamalo svoje otroke..

< Sporočilo je popravil mateyka -- 26.10.2011 20:07:02 >

(odgovor članu ursa91)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
26.10.2011 20:10:18   
Anonimen
Jaz

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
26.10.2011 20:33:06   
sirenetta
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Jaz sem pa mislila, da se je kakšen 5 letnik sredi trgovskega centra zadrl na ves glas: moja mami ima pobrito spolovilo na črtico. user posted image user posted image user posted image user posted image

Ne vem, meni je tak stavek primeren za petletnike.
user posted image user posted image user posted image točno to!


Joj, se ne morem nehat smejatuser posted image user posted image user posted image user posted image


Jaz sem si tudi enako predstavljala, ko sem prebrala naslov user posted image user posted image user posted image


Joj, Ursa, raje ne bom več komentirala, ker če bi se odločila za komentar, bi se morala silno zadrževati, da ne bi bila nesramna.user posted image user posted image user posted image
Samo to, preberi, kaj so ti napisale predhodnice in razmišljaj razmišljaj razmišljaj...pa malo bolj zrelo. No, da te citiram: pri teh letih bi se že spodobilo, da bi malo bolj zrelo razmišljala.user posted image



< Sporočilo je popravil sirenetta -- 26.10.2011 20:35:42 >

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
26.10.2011 21:18:09   
ronja
Hahahauser posted image user posted image user posted image , to je pa res njen problem, kako si bo sfrizirala intimne dele. kaj se spodobi zanjo in kaj ne - kdo pa jo bo sodil, saj vidi jo verjetno samo tvoj oče (oz. njen novi partner, če nista več skup) - in njemu je verjetno všeč, če ne bi se že pritožil.

Meni je vedno všeč, če vidim, da se starejše ženske uredijo tako, da se počutijo dobro v svoji koži - pa če to pomeni miniko, ultra-damski stil ali pa pobrito na črtico... Sploh pa 45 res še ni tako staro, no;). Kaj pa če bi imela kak odbit tatu?

Po pravici povedano - mene pri moji mami ne bi skoraj nič več presenetilo. Ampak zaenkrat mislim, da ni pobrita, ni tak fen britja na splošno. Ne bi me nič kaj šokiralo, niti motilo.

mogoče sem si ženske v teh letih predstavljala malo drugače.... Moja napaka.. verjetno je veliko žensk v teh letih pobritih na črtico.... in delam brezveze paniko. Mogoče bi si mogla gdaj pogledat v savni ali kaj podobnega čist tok da se prepričam, da ni osamljen primer..

Malo napačno si si verjetno res predstavljala, jauser posted image . Ampak tudi če bi bila tvoja mami osamljen primer - zakaj bi bilo to narobe? S svojo črtico nikomur ne škoduje, mogoče celo koga razveseli, če je pač tistemu, ki to vidi, všeč, edina, ki ima probleme, si ti, pa še to zaradi svojih predsodkov...

ena siva črtica je verjetno precej bolj priročna za obdelavo kot ena cela šumadija, ki jo je dobila jesenska zmrzal.

Madona, si me nasmejalauser posted image . Nikoli nisem pomislila, da človek osivi tja... Pa se mi zdi, da mami ni siva, barva se pa tudi ne tam, potem imam šanse za dobre geneuser posted image . Verjetno zato, ker še niti las nimam sivih... No, s tem se bom ubadala čez 10-20 let, verjetno;).


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu ursa91)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
27.10.2011 10:20:45   
browneyes
Madona, tole sivenje v spodnjem štuku mi je dalo mislit... Sedaj počasi opažam, da ratujem "šarmantno siv" po glavi, pa čeprav si večinoma glavo redno brijem. Ali to potem preneseno pomeni, da bom tudi med nogami "šarmantno siv" pa čeprav sfriziran??

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
27.10.2011 10:42:21   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: ursa91

Ok. Kok vas je tlele, da ste 40ali čez in imate pobrito na črtico?


Jaz imam 41 in sem urejena - na intimnih delih (ja, tudi kdaj na črtico, širšo, ožjo, kakor mi zapaše), pobrita po nogah, pod pazduho, barvam si lase, hodim v savno, golote pred 6-letno (!) hčerko ne skrivava, ne jaz ne mož (ki se, BTW, tudi brije! Ojoj, kakšna groza, kaj!user posted image ), hodim na pedikuro, manikiro, seksam in pač delam vse, kar normalna zdrava ženska dela. Če si star 40 let, pa čeprav se mladenkam verjetno to zdi že metuzalemska starost, si še daleč od starih mam.user posted image

Me res vedno znova nasmeji, ko tale mladina meni, da smo že čisto za staro šaro. Pha, jaz se počutim bolje kot kdajkoli prej in vedno znova lahko rečem, da se meni zdijo leta po 30. itak nekako idealna. Imaš že nekaj izkušenj, oblikovano osebnost, urejeno življenje. Meni je moja koža prav, pa črtica tudi.user posted image


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu ursa91)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
27.10.2011 11:00:55   
sazi
Zakaj bi bila frizura (kakršnakoli) pogojena z leti?

Ursa91, ti svetujem, da si tole debato sprintaš in shraniš nekam. Napiši na kuverto - odpri pri 45ih. Me zanima, kaj si boš o svoji starosti mislila takrat.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
27.10.2011 12:38:46   
ROŽICI
Mislim da ni nič narobe če ima urejeno,saj pa še ni stara,še vedno ima svoje potrebe in zato ima urejeno po zadni modiuser posted image

Sicer jaz za svojo mamo ne vem in me niti ne zanima, niti se ni kdaj sprehajala gola po hiši...nimamo teh navad!user posted image

_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu srce77)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
27.10.2011 14:45:16   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: ursa91

Moja mami se dostikrat sprehaja po hiši gola in sem opazila,da ima pobrito na črtico... ne me narobe razumet, ampak se mi zdi to čudno... Se spodobi zanjo, ki je stara 45 let... Ali ima kdo podobne izkušnje LP


Jest ne vem, zakaj vsi mislte, da ljudje pr 40tih nehajo seksat. Kaj pa se bi spodoblo zanjo, oma spodje hlače pa firtah?

(odgovor članu ursa91)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
27.10.2011 14:47:18   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: ursa91

dobr mogoče res pretiravam,sam tud vam ne bi blo lih kul, da ma vaša mat pobrito na črtico... Mogoče ma pa to velik žesk v teh letih pa ne vem..


Če ma moja mat pobrito na črtico pr svojih petdesetih glih ne vem in me niti ne zanima. Če jo pa ma, pa dobr zanjo, se mi zdi.

(odgovor članu ursa91)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
27.10.2011 14:48:33   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: ursa91

Ne pravim jst, da pri teh letih ne smeš imeti spolno razvito življenje, daleč od tega, seveda ga lahko.... Nimam proti temu nič.. Ampak kdo od vas je videl, da ima njena-njegova mama pobrito na črtico ali kaj podobnega


Da tebe slučajno ne matra, da je tvoja mat bolj huda od tebe. Tud to se dogaja.

(odgovor članu ursa91)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
27.10.2011 14:57:10   
Petka09
Hvala za tole temo, sem se prav od srca nasmejala.. Prav paše za konc šihta user posted image user posted image user posted image .


Sicer pa je meni čist vseen tudi kako bi bla obrita moja stara mama pri 85-ih! Če bi bla urejena, se lepo oblačila, bila pobrita - bi blo meni še super!! Mi ni lepšega kot videt res urejene in negovane ženske/moške ne glede na leta.. V bistvu starejš kot je, lepše je, če da nekaj nase.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
27.10.2011 15:32:22   
november2010
user posted image user posted image user posted image meni se to ne zdi nič takega, lepo da skrbi zase.

_____________________________

www.petjenaporoki.si

FB http://www.facebook.com/porocnaglasba

(odgovor članu srce77)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Moja mami ima pobrito splovilo na črtico !!
27.10.2011 15:44:38   
mandy35
ti..Urška91 ali kakšen imaš nick..Zakaj imam jaz občutek, da kr nekaj sprašuješ in da vse skupaj sploh ni res..?!? Da si mogoče en najstnik??

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?