|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  47 48 49 [50] 51   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo decembra 2011
27.12.2011 8:20:27   
LittleSun
Dobro jutro babike

Kako paše poležavat in se počasi prebujatuser posted image user posted image

Sem zjutraj naredila test in je bel, sem itak pričakovala, ampak sem ponoči sanjala da sem 100 testov polulala in so bile same user posted image user posted image in glede na vse moje znake, sem dobila malo upanja. Pa nič hudega, ta mesec res nisem žalostna, naslednji mesec bo in pikauser posted image

(odgovor članu Zewa)
Neposredna povezava do sporočila: 1226
   RE: II pričakujemo decembra 2011
27.12.2011 8:23:46   
oreh
DOBRO JUTRO,
vidim, da ste lepo preživele praznike, ker je bilo tako zatišje.
bejbibu čestitke! kdaj si pa imela zadnjouser posted image , da ti je tako hitro pokazalo? kakor koli, trije testi res ne morejo lagati.
Littlesun kako pa je kaj s teboj? jaz sem še kar mirna nekaj dni pred testom. je pa res, da nisem imela časa za razmišljat o znakcih, saj so bili skoz kaki obiski. pa druge silvestrke- že kaki znakci?

(odgovor članu chungalunga)
Neposredna povezava do sporočila: 1227
   RE: II pričakujemo decembra 2011
27.12.2011 8:26:09   
oreh
aha, sem že dobila odgovoruser posted image user posted image
dej, dej mal prekmal si delala, ne še obupat.

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 1228
   RE: II pričakujemo decembra 2011
27.12.2011 8:30:51   
bejbibu
Hvalauser posted image
Oreh zadnjo M sem imela 30.11...cikel dolg 31 dni! Mislim pa da sem imela O že okoli 13., 14. decembra, torej
prej kot po izračunih! Delala sem pa violo iz Milerja za zgodnje odkrivanje nosečnosti, ta mi je tudi v prvi nosečnosti pokazal prej! No v glavnem, v petek delam še digitalni CB in bo vse jasnouser posted image

LP


_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 1229
   RE: II pričakujemo decembra 2011
27.12.2011 8:41:14   
*bobika*
IZVIRNO SPOROČILO: bejbibu

Dobro jutro babike moje!
Upam, da sre preživele čarobne božične praznike!
Jaz vam moram pa nekaj ppovedati, in sicer: itak sem firbec babji, zato se šla testek delat že 25. (6 dni prekmalu) in
na testku se izrišeta user posted image ...itak čist paf, sem si rekla da počakam do jutri (26.) in tet ponovim....in naslednji dan spet user posted image , ker še kr nisem mogla verjet, sem danes zjutraj delala s prvim urinom in danes že zeloo močnejši črtici user posted image user posted image user posted image user posted image ! Jaz kr ne morem verjet....zdj bom pa počakala do petka in takret naredila digitalni CB!
Jojjjj punce....čist sem adijo...moj user posted image mi pa govori, da če so trije pokazali user posted image , da kaj še sploh dvomimuser posted image
No bomo vidli v petek!!!
Punce uživate in nalulajte šeee user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!!!!
pa*pa




o kooooooook sem vesela, da bom dobila družbo za vozičkanje .. jeeeeeeeeeeej.. čestitam !

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 1230
   RE: II pričakujemo decembra 2011
27.12.2011 8:55:00   
iwa
Vauuuuuuuuuuu bejbibu, čestitke! Pa lepo nosečnost!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Življenje je lepo!

(odgovor članu *bobika*)
Neposredna povezava do sporočila: 1231
   RE: II pričakujemo decembra 2011
27.12.2011 9:02:25   
skrivnost
Jutro princeske moje,
kako ste kaj? ste se odpocile? Eto jest mam take podočnjeke kot ze tri mesece nisem spalauser posted image user posted image user posted image ampak jih mam lih zarad tega ker sm spala kot polhek ;) zdj pa v službici ;)

coris - mirno nosečnost ti želim
rozi55-objemček in navijamo za januar !!!
bejbibu-cestitke, jupiiiii vesela za tebe. lepšega darila si nebi mogla želeti! se mi je zdelo, da se bo mogla tale statistika v decembru mal izboljšat. zelo vesela! bravo bravo! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . mirno nosečnost ti želim!

zewa
- eto tudi jaz v službici, bom tut drugo leto mal frej. ampak verjamem, da bo hitro minilo ;) sploh k nas tele decemberčice takole lepo presenečajo z roziko!
Lep dan vam želim, držite pestke!!!

(odgovor članu rozi55)
Neposredna povezava do sporočila: 1232
   RE: II pričakujemo decembra 2011
27.12.2011 9:03:30   
LittleSun
bejbibu user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu skrivnost)
Neposredna povezava do sporočila: 1233
   RE: II pričakujemo decembra 2011
27.12.2011 9:10:08   
Sa.je
Bejbibu ČESTITAM!!!user posted image user posted image user posted image Lepo user posted image in zdravega user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 1234
   RE: II pričakujemo decembra 2011
27.12.2011 9:13:44   
crtek
dobro jutro!

bejbiju user posted image user posted image user posted image user posted image za user posted image !!!! kaj po PDP spadaš k avgustovkam? upam, da ja in, da se prideš čimprej pofočkat user posted image

LittleSun test si delala 3dni prej...se še spomneš moje prigode iz začetka mesca? Najprej sm nardila test 2dni pred pričakovano in itak en velik in obilen - se je narisal...pa ponoči sanjala same pozitivne teste, čez 2dni test ponovim zjutraj (na dan D), pa spet kontrolna črtica zelo lepo vidna, testna pa...no o tem bi se dalo razpravljat, ampak v glavnem js sm pol še 2dni študirala, če se je črtica narisala takoj, al šele kasneje, ker se enostavno nism mogla spomnit...pa 2dni moje drage user posted image od nikoder in ponovim test in takrat se pa je narisal tak lep +, da sm bla pa definitivno prepričana, da je to to....kar ti poskušam povedat je: ne stoj obupat, ker je bil test 3dni prezgodaj negativen. Ima še čas za ratat pozitiven in, če tko preračunaš, je lahko prišlo do vgnezditve komaj 2dni nazaj, hormona pa je komaj 5dan po vgnezditvi dovolj za detekcijo. Vseeno zna bit, da sanje kej pomenijo. Držim pesti na rokah in nogah, da je to to in da se nam pridružiš v avgustu (ali septembru, ni pomembno) user posted image

midva z user posted image sva pa včiraj povedala veselo novico mojim staršem user posted image sta bla takooooo vesela user posted image in mam že takoj začela delat plane, da bova šle kupit kšne hlače z lastiko u pasu, pa kašno oblekco bomo kupli za sestrino ohcet user posted image in pol tko nardi: "zdej bom pa lahko kupobala mičkene oblekce" user posted image tko lepo se mi je zdelo, kr so bli tako veseli. To bo njun prvi vnuk. In oba brata sta bla ful navdušena, da bosta strica in me tko sprašujeta kolko je zdej dojenček velik in sta bla ful raznežena, ko sm povedala, da cca 1cm in, da že ma rokice in nogice user posted image vgl...so bli zeeeeeloooo lepi prazniki user posted image

punce uživajte, nalulajte čimveč user posted image in + in čimprej se nam pridružite med user posted image !


_____________________________

Love doesn't make the world go round, but it makes the ride worthwile.


(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 1235
   RE: II pričakujemo decembra 2011
27.12.2011 9:25:42   
*bobika*
littlesun jst bi ti isto rekla kot crtek.. verjetno tudi meni test ne bi pokazal plusa, če bi ga delala na prvi dan izostanka M., ker sem očitno O. imela kasneje, kar se je sedaj videlo na prvem UZ, ker je plod za en teden manjši kot po ZM. ..tako da ne obupaj!!! Počakaj še kakšen dan, dva , tri in naredi še enkrat ..navijam !!!!

(odgovor članu crtek)
Neposredna povezava do sporočila: 1236
   RE: II pričakujemo decembra 2011
27.12.2011 9:26:16   
Anonimen
dobro jutro!

prvi del praznikov je za nami. upam, da ste jih lepo preživele!

user posted image user posted image  bravo vsem za user posted image user posted image ...

js mam napovedano M 28.ga pa sm nardila CB, kjer piše, da deluje že 4 dni pred predvideno M in je negativn tko, da se zdej uradno selim v januar... ampak ni panike, po novem letu morm poklicat svojo G ker je že čas za reden servis user posted image  pa bo pomoje, kokr jo poznam še nahitrco pogledala kaj se kej dogaja... tko, da je vse ok user posted image

anonimna user posted image (Izabelina) 

(odgovor članu crtek)
  Neposredna povezava do sporočila: 1237
   RE: II pričakujemo decembra 2011
27.12.2011 9:58:32   
alysa
Čestitke novi nosečki user posted image user posted image user posted image

Vsem, ki vas je obiskala user posted image , pa velik user posted image Držim pesti za vas v januarju.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1238
   RE: II pričakujemo decembra 2011
27.12.2011 10:02:19   
bejbibu
Nalepša hvala vsem za čestitke!! Upam, da še zagledamo kakšen user posted image letos user posted image user posted image !

*bobika* zdej je pa že čas da se mi razkriješ, a ne?? user posted image user posted image

crtek, ne po PDP pa sem že med septembrkami...8.9!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

11. 12. 2009 smo postali družina ...
12. 9. 2012 se je naša družina povečala ...
?. ?. 2018 ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1239
   RE: II pričakujemo decembra 2011
27.12.2011 10:37:21   
*bobika*
IZVIRNO SPOROČILO: bejbibu
*bobika* zdej je pa že čas da se mi razkriješ, a ne?? user posted image user posted image



imaš ZS.

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 1240
   RE: II pričakujemo decembra 2011
27.12.2011 10:38:33   
štručka2503
Živjo punce!

Najprej čestitke vsem user posted image  ! Tiste, ki pa vas je obiskala tečka pa pošiljam user posted image
Jaz se selim v nov krog sicer nama ni uspelo user posted image user posted image user posted image  
Upam, da nam vsem v letu, ki prihaja uspe ugledati tako željeniuser posted image user posted image

SREČNO!

(odgovor članu bejbibu)
Neposredna povezava do sporočila: 1241
   RE: II pričakujemo decembra 2011
27.12.2011 10:38:35   
HeLenčica
Uauuu, bejbibu, to pa je nekaj - plusek skoraj en teden pred user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image
Čudovito darilo vam je prinesel dedek mraz, čestitam! Božaj trebuščka in uživaj.


_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu Zewa)
Neposredna povezava do sporočila: 1242
   RE: II pričakujemo decembra 2011
27.12.2011 11:08:07   
Žabica86
bejbibu ČESTITAM !!!!! user posted image user posted image

Vsem ostalim pa veliko user posted image user posted image

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 1243
   RE: II pričakujemo decembra 2011
27.12.2011 11:24:28   
Kliki
novim user posted image čestitam in želim lepih preostalin osem mesecev.

Vse ki je pa obiskala user posted image pa čim več sreče v letu ki prihaja.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Pri nas je pa takole zadnja M je bila 6.11 prišla je 26 dan tako da je bila O nekje 12-13 dan, ker sem pa jast na žalost slabo računala in pa user posted image veliko delal ravno takrat nisvauser posted image . Sva pa nekje 6dni p O zdej pa še vseno upam da sem imela mogoče zelo pozno O po sluzu bi tako rekla in če je bilo tako mi malo malo upanja vse eno vstane.

Kaj menite ve?


(odgovor članu Žabica86)
Neposredna povezava do sporočila: 1244
   RE: II pričakujemo decembra 2011
27.12.2011 11:29:35   
HeLenčica
Kliki, seveda je možno da si imela bolj pozno O. Sicer ne vem kako dolge cikluse imaš, ampak če ti nihajo, ti niha tudi dan O. Jaz imam cikluse med 26 (najkrajši - takrat je O na 11. dan) in 32 dni (najdaljši - O na 17. dan). Tega nisem vedela, dokler nisem začela uporabljati O testov. Zdaj vedno vem kdaj bi naj user posted image . Upam, da sta ujela! Baje je dovolj tudi nekaj dni pred O.


_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 1245
   RE: II pričakujemo decembra 2011
27.12.2011 11:42:35   
Kliki
HeLenčica upam da nama je ratalo cikel mi niha od 24do 32 dne. Takrat enkrat se prikaže
Joj res upam danam je ratalo.

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 1246
   RE: II pričakujemo decembra 2011
27.12.2011 13:24:32   
Katte


user posted image


user posted image ALI user posted image   PRIČAKUJEMO:

user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image

1.12.
user posted image  coris (1. krog)  user posted image
 
2.12.
Anonimna user posted image (5. krog) user posted image
 
4.12.
Kliki (x. krog)user posted image
 
5.12.
Anonimna user posted image (x. krog)user posted image
Rose Bay (x. krog)user posted image
Žabica86 (1. krog)user posted image
mmojka (2. krog)user posted image
HeLenčica (14. krog)user posted image
 
6.12.
dr. Knowitall (5. krog/1. krog po SS)user posted image
 
7.12.
zvezdica5 (4. krog)user posted image
 
8.12.
user posted image   romare (x. krog) user posted image
 
10.12.
srce77 (3.krog
)user posted image
user posted image  crtek (3. krog/test 12.12.) user posted image
 
12.12.
GregUr (1.krog)user posted image
 
14.12.
user posted image  Kratka (3.krog) user posted image
 
15.12.
Mamabear (x.krog)user posted image
tammyv (3. krog)user posted image
 
16.12.
Katte (19. krog)user posted image
mladika (x. krog)user posted image
mažiga (x. krog)user posted image

 
17.12.
dspela (1.krog)user posted image
Zewa (2. krog)user posted image
skrivnost (3. krog)user posted image
user posted image  medenjak (4. krog) user posted image
turquoise (8. krog)
 
19.12.
user posted image  coco22 (8.krog) user posted image
 
20.12.
SILVA (x.krog)user posted image
Sa.je (7. krog/3. krog po SS)user posted image
 
21.12.
štručka2503 (x.krog)user posted image
Maisha (x. krog)user posted image
 
22.12.
user posted image  Mojarožica (x.krog) user posted image
PinaColada (1. krog)user posted image

24.12.
tarinca (4.krog)
user posted image
 
25.12.
Anonimna user posted image  (x.krog)user posted image

30.12.
chungalunga (24.krog)

31.12.
rozi55 (x.krog)user posted image
user posted image bejbibu (x. krog) user posted image
mismoon (x. krog)
 LittleSun (12. krog)
klopek (x. krog)
oreh (21. krog)
Kliki (x. krog)

x.12.
lunica85user posted image (x.krog)user posted image
curly (16. krog)user posted image



user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image        

                 
SKUPAJ NAS JE: 43


user posted image

NOSEČK: 7


user posted image user posted image user posted image  

NAVIJAČICE:
LittleSun, srce77, S*,
SILVA, iwa, Monstera,
srečki, Katte, *bobika*,
HeLenčica, urshak, SamoTi,
rozi55, Lunica 85, chungalunga,
mojamura, Kratka, alysa,
bejbibu, *viva*, Niri,
skrivnost


user posted image


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 1247
   RE: II pričakujemo decembra 2011
27.12.2011 13:24:57   
Katte
Samo da se na hitro oglasim. Sem na dopustu in na žalost ni časa za RR. Mislim pa na vas.

PinaColada, tarinca, rozi55 in štručka2503, vam pošiljam objemčke in pikapoke, da se 2012 začne lepše, kot se končuje.

bejbibu, tebi pa iskrene čestitke. Vse naj tvoji družini, ki se bo v septembru povečala.

Meseca še ni konec, navija, da se konča čisto roza.


_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 1248
   RE: II pričakujemo decembra 2011
27.12.2011 18:46:57   
coris
hvala Skrivnost ;)

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 1249
   RE: II pričakujemo decembra 2011
27.12.2011 19:04:30   
mladika
Med prazniki nisem mela nič časa gor hodit,je dragi na dopustu in je pestro,sej razumeteuser posted image Mislim na vas...vsem nosečkam čestitke in lepih 8 mesecov do konca,vsem ki vas je pa ta tečna obiskala pošiljam user posted image user posted image user posted image  bo pa leto 2012 naše!!!!!!Se vidimo v januarju!!!!

_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 1250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  47 48 49 [50] 51   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  47 48 49 [50] 51   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?