|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2012
4.11.2011 12:17:51   
mala06
Evo še moji podatki
nick mala06
starost 33 let
nosečnost 1 user posted image
št. 0user posted image
prvi UZ 11.11. Maribor
PDP 2.7.2012


< Sporočilo je popravil mala06 -- 4.11.2011 12:26:00 >

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Julijke 2012
4.11.2011 12:20:16   
cebela2
oo pridnauser posted image
moja starost 31let lahko napišeš kr Lj, PDP cca 11.7.2011 za pregled pa še nevem

Predlagam da seznam dela oz ureja samo ena, ker drgač bo cela zmešnjava

(odgovor članu MioBambino)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Julijke 2012
4.11.2011 12:21:12   
mala06
Midva sva domačim povedala, ker sva bila v postopku in so to vedeli in potem ni bilo mogoče ne povedat vesele novice user posted image Pa najboljše prijateljice tudi vedo, ker so me ves čas podpirale. Službe pa nimam, ker mi je septembra potekla pogodba in mi ni podaljšal user posted image Tako, da ne vem, kako bo kaj s porodniško. A katera od vas ve, kako je s porodniško? Bila pa sem leto in pol zaposlena.

Hvala za odgovore!

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Julijke 2012
4.11.2011 12:25:31   
butt3rfly
ooo, MioBambino, zelo pohvalnouser posted image pri meni lahko dodaš še 27 letuser posted image

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Julijke 2012
4.11.2011 12:30:51   
MioBambino
Jaz sem z veseljem naredila seznamček, za urejanje pa bom prosila katero drugo, ker imam zelo malo časa.

Se katera javi?
(samo kopira, dopisuje, ureja)

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Julijke 2012
4.11.2011 12:38:32   
cebela2
jaz bi to raj kateri drugi prepustila user posted image

(odgovor članu MioBambino)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Julijke 2012
4.11.2011 12:52:11   
mala_roo
Pozdravček, drage nosečke user posted image
No da z vami delim še svojo zgodbo... Stara sem 24 let, moj PDP je 7.7.2012, upamo pa da tokrat končno pridemo do konca. To je že moja 4. nosečnost, prej so sledili trije zaporedni SS. Potem sem bila septembra na operaciji septuma, nato smo dobili eno user posted image , zdaj smo pa v veselem pričakovanju user posted image .
Počutim se enkrat super, drugič porazno, čez dan me občasno muči kakšen napad slabosti, malce me špika v trebuhu kar je normalno, imam malo občutljive prsi in seveda zelo ostro voham kot naš Runo user posted image
Prvi pregled imam 28.11. Tega me je tudi najbolj strah, ker si res želim, da nam tokrat uspe.

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Julijke 2012
4.11.2011 13:00:03   
beti82
Pozdravljene,

se vam pridružujem še ena, ki ima predviden rok v začetku julija.
Zaenkrat brez kakšnih posebnih znakov, edino trebušček je že nekako nenavadno izbočen user posted image


(odgovor članu mala_roo)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Julijke 2012
4.11.2011 13:58:44   
cebela2
viiikkeeennnddddd se je začel . . . user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu beti82)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Julijke 2012
4.11.2011 17:35:55   
MioBambino
IZVIRNO SPOROČILO: cebela2

viiikkeeennnddddd se je začel . . . user posted image user posted image user posted image


JuHuuu!user posted image

Moj prvi vikend, ko vem, da sem nosečka.

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Julijke 2012
4.11.2011 18:37:21   
Anonimen
Evo še ena nosečka...zaenkrat bom še anonimna, ker ne misliva še nobenmu povedat.

Po mojih izračunih imam rok na začetku julija. Imamo pa doma že dva navihanca stara 5 let in 2,5let.

Na pregled se še ne bom naročila, ker če je pregled prekmalu, obstaja možnost, da se srček še ne bo slišal in potem bi me samo skrbelo, tako kot me je pri drugi nosečnosti.

Vsem želim lepo nosečnost.

Lahko noč, anonimna julijka

(odgovor članu MioBambino)
  Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Julijke 2012
4.11.2011 19:15:30   
zvezdica**
hejla, jaz sem danes ze cel dan utrujena, me pa skoraj nic vec ne spika (kaksen teden nazaj me je res non stop) in malo mi je slabo, samo to se se da prezivet in me ne ovira, tudi jem brez problema vse in nic ne bruham. A imate ze kaj izbrane opreme? Vozicek? Oblekice? Jaz si ze ogledujem, bom pa z nakupovanjem pocakala vsaj do nuhalne. Na pregled se se nisem narocila, ce rajsi malo kasneje, da ne bo potem predolgo za cakat do pregleda :) Mi pa super pase, da je vikend, da se malo spocijem, ceprav imam ogromno dela. Lepe pozdravcke vsem Julijkam!

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Julijke 2012
5.11.2011 12:22:45   
MioBambino
Danes, okrog 4h ponoči, me je prvič zbudila takšna lakota, da mi je bilo slabo. Sem šla jest, potem sem pa zelo težko zaspala nazaj.

Drugače sem vredu. Občutek imam, da je moj trebušček manj napihnjen.

Težko že čakam prvi UZ.

Kako pa ste ve, user posted image ?

Zaljubljeno soboto vam želim!

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Julijke 2012
5.11.2011 12:40:46   
butt3rfly
drage nosečke,
pripetila se mi je štorija, za katero nikoli ne bi verjela, da je možna.

danes okoli 9ih sem šla na wc in na papirju zagledala svežo kri!!! tolko, da me ni kap. začela sem jokati kot dojenček. z mojim sma šla kar takoj v bolnico, kjer me je sprva pregledala zdravnica. pregledovala me je kakšnih 5 min, bila čist tiho, nič ni rekla. nato je še kolega poklicala in sta oba gledala v UZ. na UZ nosečnosti ni bilo za videti, vendar je zdravnik rekel, da je možno, da je do oploditve prišlo kasneje in se zato nič ne vidi.

vzeli so mi še kri za ugotavljanje nos. hormona in mi dejali, da naj pridem po 13. uri po izvide. hkrati sem dala še vodo in vpričo mene je naredila še nosečniški test (mislim, da je bil first sign). in nato še večji šok. test je pokazal NEGATIVNO!!! mi je rekla sestra: ja gospa, tole bo pa ziher kr menstruacija, tak kot test kaže. in pa da se je isto naredilo še eni ta teden ter da zdej vidmo, kak zanesljivi so ti testi. meni so 3 pokazali pozitivno.

tolk, da nism na rit padla. najrajši bi se ugreznala v največjo luknjo. zdaj čakam na izvide in nekak sma se z mojim sprijaznila, da ni nosečnosti in da je res pač menstra. hvala bogu, da je moj tolko razumljiv in prav tolko žalostn kot jst. čeprav sma zdej že tako daleč, da mi je že celo malo hecno, kak nama je moje telo zagodilo.

kakor koli že: naj vam bo moja zgodba v poduk, da nič ni zanesljivo, dokler ni črno na belem. upam, da sem edina BIVŠA julijka, ki se ji je to zgodilo. imejte se lepo.

(odgovor članu MioBambino)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Julijke 2012
5.11.2011 12:43:41   
MioBambino
IZVIRNO SPOROČILO: butt3rfly

drage nosečke,
pripetila se mi je štorija, za katero nikoli ne bi verjela, da je možna.

danes okoli 9ih sem šla na wc in na papirju zagledala svežo kri!!! tolko, da me ni kap. začela sem jokati kot dojenček. z mojim sma šla kar takoj v bolnico, kjer me je sprva pregledala zdravnica. pregledovala me je kakšnih 5 min, bila čist tiho, nič ni rekla. nato je še kolega poklicala in sta oba gledala v UZ. na UZ nosečnosti ni bilo za videti, vendar je zdravnik rekel, da je možno, da je do oploditve prišlo kasneje in se zato nič ne vidi.

vzeli so mi še kri za ugotavljanje nos. hormona in mi dejali, da naj pridem po 13. uri po izvide. hkrati sem dala še vodo in vpričo mene je naredila še nosečniški test (mislim, da je bil first sign). in nato še večji šok. test je pokazal NEGATIVNO!!! mi je rekla sestra: ja gospa, tole bo pa ziher kr menstruacija, tak kot test kaže. in pa da se je isto naredilo še eni ta teden ter da zdej vidmo, kak zanesljivi so ti testi. meni so 3 pokazali pozitivno.

tolk, da nism na rit padla. najrajši bi se ugreznala v največjo luknjo. zdaj čakam na izvide in nekak sma se z mojim sprijaznila, da ni nosečnosti in da je res pač menstra. hvala bogu, da je moj tolko razumljiv in prav tolko žalostn kot jst. čeprav sma zdej že tako daleč, da mi je že celo malo hecno, kak nama je moje telo zagodilo.

kakor koli že: naj vam bo moja zgodba v poduk, da nič ni zanesljivo, dokler ni črno na belem. upam, da sem edina BIVŠA julijka, ki se ji je to zgodilo. imejte se lepo.


Objem!user posted image

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Julijke 2012
5.11.2011 12:45:22   
butt3rfly

IZVIRNO SPOROČILO: MioBambino

IZVIRNO SPOROČILO: butt3rfly

drage nosečke,
pripetila se mi je štorija, za katero nikoli ne bi verjela, da je možna.

danes okoli 9ih sem šla na wc in na papirju zagledala svežo kri!!! tolko, da me ni kap. začela sem jokati kot dojenček. z mojim sma šla kar takoj v bolnico, kjer me je sprva pregledala zdravnica. pregledovala me je kakšnih 5 min, bila čist tiho, nič ni rekla. nato je še kolega poklicala in sta oba gledala v UZ. na UZ nosečnosti ni bilo za videti, vendar je zdravnik rekel, da je možno, da je do oploditve prišlo kasneje in se zato nič ne vidi.

vzeli so mi še kri za ugotavljanje nos. hormona in mi dejali, da naj pridem po 13. uri po izvide. hkrati sem dala še vodo in vpričo mene je naredila še nosečniški test (mislim, da je bil first sign). in nato še večji šok. test je pokazal NEGATIVNO!!! mi je rekla sestra: ja gospa, tole bo pa ziher kr menstruacija, tak kot test kaže. in pa da se je isto naredilo še eni ta teden ter da zdej vidmo, kak zanesljivi so ti testi. meni so 3 pokazali pozitivno.

tolk, da nism na rit padla. najrajši bi se ugreznala v največjo luknjo. zdaj čakam na izvide in nekak sma se z mojim sprijaznila, da ni nosečnosti in da je res pač menstra. hvala bogu, da je moj tolko razumljiv in prav tolko žalostn kot jst. čeprav sma zdej že tako daleč, da mi je že celo malo hecno, kak nama je moje telo zagodilo.

kakor koli že: naj vam bo moja zgodba v poduk, da nič ni zanesljivo, dokler ni črno na belem. upam, da sem edina BIVŠA julijka, ki se ji je to zgodilo. imejte se lepo.


Objem!user posted image




hvalauser posted image

(odgovor članu MioBambino)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Julijke 2012
5.11.2011 12:51:42   
mala06
IZVIRNO SPOROČILO: butt3rfly

drage nosečke,
pripetila se mi je štorija, za katero nikoli ne bi verjela, da je možna.

danes okoli 9ih sem šla na wc in na papirju zagledala svežo kri!!! tolko, da me ni kap. začela sem jokati kot dojenček. z mojim sma šla kar takoj v bolnico, kjer me je sprva pregledala zdravnica. pregledovala me je kakšnih 5 min, bila čist tiho, nič ni rekla. nato je še kolega poklicala in sta oba gledala v UZ. na UZ nosečnosti ni bilo za videti, vendar je zdravnik rekel, da je možno, da je do oploditve prišlo kasneje in se zato nič ne vidi.

vzeli so mi še kri za ugotavljanje nos. hormona in mi dejali, da naj pridem po 13. uri po izvide. hkrati sem dala še vodo in vpričo mene je naredila še nosečniški test (mislim, da je bil first sign). in nato še večji šok. test je pokazal NEGATIVNO!!! mi je rekla sestra: ja gospa, tole bo pa ziher kr menstruacija, tak kot test kaže. in pa da se je isto naredilo še eni ta teden ter da zdej vidmo, kak zanesljivi so ti testi. meni so 3 pokazali pozitivno.

tolk, da nism na rit padla. najrajši bi se ugreznala v največjo luknjo. zdaj čakam na izvide in nekak sma se z mojim sprijaznila, da ni nosečnosti in da je res pač menstra. hvala bogu, da je moj tolko razumljiv in prav tolko žalostn kot jst. čeprav sma zdej že tako daleč, da mi je že celo malo hecno, kak nama je moje telo zagodilo.

kakor koli že: naj vam bo moja zgodba v poduk, da nič ni zanesljivo, dokler ni črno na belem. upam, da sem edina BIVŠA julijka, ki se ji je to zgodilo. imejte se lepo.


Pa ne morem verjet, da so ti testi tako nezanesljivi user posted image  user posted image Boš pa naslednji mesec srečka user posted image

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Julijke 2012
5.11.2011 13:11:52   
MioBambino
butt3rfly, katere nosečniške teste si pa delala? Katera znamka?

Meni so v lekarni trdili, da ne more biti napaka, če je pozitiven. Da reagira samo na Hcg. Lahko, da so lažno pozitivni. Toda, zakaj?

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Julijke 2012
5.11.2011 13:19:58   
zvezdica**
Butt3rfly ni fora v tem da so testi nezanesljivi, testi so 99% zanesljivi, je pa fora v tem, da je cloveska reprodukcija precej slabo ucinkovita, veliko nosecnosti namrec propade celo pred menst. se pravi pride do oploditve, vcasih tudi vglnezditve, potem pa nosecnost propade. Tako je pojasnil dr. Pusenjak na medovernetu, zato se tudi ne priporoca delat testov pred zaostankom M, ker ogromno nosecnosti propade in je vcasih boljse da sploh ne ves, da je uspelo in slo naprej. Je pa ogromen % spontanih splavov ravno v prvih 11ih tednih, tako da do prvega pregleda sploh ni nic ziher, zato tudi vecina ginekologov naroca na prvi pregled po 8 tednih. Posiljam ti pozitivne misli in verjamem, da se ti bo naslednjic izslo!
Kot receno so testi vec kot 99% zanesljivi, lazno pozitivni so lahko kvecjemu, ce ste v postopku za umetno in ste na kaksnih hormonih (se ne spomnim kateri tocno reagirajo na ta test), vendar vam to v postopku sigurno tudi povedo, zato pa tam vedno delajo krvne teste.

Sem pa videla da imas 4,5mesecnega dojencka, tako da lahko je povezano tudi s tem, priporoca se namrec vsaj 6 mesecna pavza, ker je drugace verjetnost za SS se vecja.

< Sporočilo je popravil zvezdica** -- 5.11.2011 13:29:27 >

(odgovor članu MioBambino)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Julijke 2012
5.11.2011 13:51:44   
cebela2

IZVIRNO SPOROČILO: butt3rfly

drage nosečke,
pripetila se mi je štorija, za katero nikoli ne bi verjela, da je možna.

danes okoli 9ih sem šla na wc in na papirju zagledala svežo kri!!! tolko, da me ni kap. začela sem jokati kot dojenček. z mojim sma šla kar takoj v bolnico, kjer me je sprva pregledala zdravnica. pregledovala me je kakšnih 5 min, bila čist tiho, nič ni rekla. nato je še kolega poklicala in sta oba gledala v UZ. na UZ nosečnosti ni bilo za videti, vendar je zdravnik rekel, da je možno, da je do oploditve prišlo kasneje in se zato nič ne vidi.

vzeli so mi še kri za ugotavljanje nos. hormona in mi dejali, da naj pridem po 13. uri po izvide. hkrati sem dala še vodo in vpričo mene je naredila še nosečniški test (mislim, da je bil first sign). in nato še večji šok. test je pokazal NEGATIVNO!!! mi je rekla sestra: ja gospa, tole bo pa ziher kr menstruacija, tak kot test kaže. in pa da se je isto naredilo še eni ta teden ter da zdej vidmo, kak zanesljivi so ti testi. meni so 3 pokazali pozitivno.

tolk, da nism na rit padla. najrajši bi se ugreznala v največjo luknjo. zdaj čakam na izvide in nekak sma se z mojim sprijaznila, da ni nosečnosti in da je res pač menstra. hvala bogu, da je moj tolko razumljiv in prav tolko žalostn kot jst. čeprav sma zdej že tako daleč, da mi je že celo malo hecno, kak nama je moje telo zagodilo.

kakor koli že: naj vam bo moja zgodba v poduk, da nič ni zanesljivo, dokler ni črno na belem. upam, da sem edina BIVŠA julijka, ki se ji je to zgodilo. imejte se lepo.


user posted image user posted image user posted image

ojoj . . pa sej to nemore bit res user posted image

kateri test si pa ti delala?

(odgovor članu butt3rfly)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Julijke 2012
5.11.2011 16:57:30   
zvezdica**
Kako ste kaj user posted image ? Butt3rfly ze imas izvide krvi? Kaj so rekli? Drzim pesti!

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 5.11.2011 17:01:02 >

(odgovor članu Mae27)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Julijke 2012
5.11.2011 19:02:19   
mala_roo
Butt3rfly,

žal mi je zate, ker vem kako je to hudo, tudi sama sem doživela tri zaporedne SS. Prvega v 10 tednu, drugega v 6 tednu in tretjega v 9 tednu. Vse tri sem imela v enem letu. Drugače pa kot so že punce povedale, ne da je bil test lažno pozitiven- lažno pozitiven ne more biti, razen če jemlješ zdravila za zdravljenje neplodnosti, ki vsebujejo hCG ali hMG (humani menopavzni gonadotropin), lahko vplivajo na rezultat, ostala zdravila za neplodnost, analgetiki in kontracepcijske tablete ne vplivajo na rezultat. To pomeni, da si bila noseča, ampak je šlo za biokemično nosečnost- bila je potrjena s testom ampak se je ta nosečnost zelo zgodaj končala.
Še zdaj ko sem bila na odstranitvi pregrade se zelo bojim- sicer sem v 6 tednu, ampak me je zelo strah, glede na prejšnje izkušnje...

Drži se in upam, da ti spet čimprej uspe.

(odgovor članu zvezdica**)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Julijke 2012
6.11.2011 10:05:44   
P1ka23
Pozdravljene user posted image

no, meni je ratalo testek naredit še le včeraj zvečer, ko sem tamalga lepo dala na sladko spančkanje in pokazala se je full rahla druga črticauser posted image . Koliko poznam svoje telo mislim, da sem user posted image ampak bom test ponovila še jutri zjutraj. user posted image  itaš še ni in sedaj mi uradno že zamujauser posted image .

Sem pa prebrala zgodbo od Batt3rfly in .... sem brez besed...user posted image  tako, da ti pošiljam en ogrooomen user posted image ... in upam, da se meni in ostalim ne zgodi kaj podobnega!!!

Nič user posted image , js grem zj hitro dat kokošjo juhco kuhat, pa posesat in po tleh obrisat (ker sta moja dva lih zuni in lahko lepo v miru naredimuser posted image ), ker mi včeraj ni uspelo nardit popolnoma NIČ, ker sem bla taaaaako utrujena, da se mi še ležat ni dalouser posted image !!!

(odgovor članu mala_roo)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Julijke 2012
6.11.2011 12:17:52   
MioBambino
Drage moje,

upam, da ste vredu. Da pikice v vaših trebuščkih pridno rastejo.

Jaz sem dobro. Ob zgodnjih jutranjih urah se zbujam z slabostjo, potem nekaj pojem in je dobro. Občasno me v spodnjem delu trebuha malo "špika", ob naporu, potem pa mine in je vse vredu. Sem pa lačna ob najbolj nenavadnih urah.

Zelo si želim donositi tega otroka, pa da bo zdrav.user posted image

P1ka23: Zelo vrjetno si nosečka. Držimo pesti zate. Tudi moj drugi test- baby check- je pokazal rahlo drugo črtico(pred tem CB pozitiven). Naslednje jutro sem ga ponovila z "prvim jutranjim urinom" in je bila črtica zelo dobro vidna.
Butt3rfly: Upam, da se še kaj oglasiš. Da poveš, kako si.
mala06: Bi ti urejala naš seznam?

Uživajte v mirni nedelji.user posted image

(odgovor članu P1ka23)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Julijke 2012
6.11.2011 12:48:28   
cebela2
Punce jaz se tudi očitno poslavljam od vas user posted image
Mi je dal post od Butt3rfly mal mislit in sem danes ponovila test in je bil negativen. . Nevem. . nimam besed user posted image


srečno vsem. . naj se vam pridruži čim več user posted image . pa da vas nobena več ne zapusti

pa pa user posted image

(odgovor članu MioBambino)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?