|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje ste aprilčice :)
24.8.2005 13:11:10   
Nattka
O, punce, kok ste lušne. Prav vse nas dajejo razna vprašanja, ki jih je zdaj, ko smo :nosecka:, kar preveč.
Jest razmišljam non stop o vsem in potem, ko rabim vprašat, že pozabim, kaj sem hotela vedet.Enostavno hočem vedet vse naenkrat in takoj.8)

Naj še jest pojamram, da me joškice bolijo kr fejst, in da mi že "gledajo" izza modrca :ups: .Ostalih znakov pa nimam nobenih posebnih. A bi mi že moralo bit kej slabo? Al je še prekmalu? Sem pa v 5. tednu.

Kdaj mate pa ve kej PDP-je?
Jaz ga mam menda 25.04.06...oh kje je šele to....

Nattka:nosecka:



(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   Kje ste aprilčice :)
24.8.2005 13:18:57   
petka
Meni se pa vsakič ko se najem, trebuh tolk napihne, da zgledam kot v 5. mesecu, zdej pa še trebuha ne morem not držat :)-:)-

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   Kje ste aprilčice :)
24.8.2005 13:58:52   
DrejcDrejc
Ej punce, zakaj pa se vse ne vpišete v seznam nosečk, da bomo vedle, kdaj ima katera rok in kje bo rodila? Seznam je par tem višje, jaz sem zdaj seveda kot ostale čisto paf in spremljam vse, ki so aprilke in po mojih podatkih nas je najmanj 24, se pravi da se jih ene pol še ni pofočkalo, mene pa tolk zanima, če bo še katera v Celju rodila... :metulj:
Drgač mi je pa super čvekat z vami, pa še služba tako hitro mine, ko se vmes zamotim s čvekom ;)

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   Kje ste aprilčice :)
24.8.2005 14:03:39   
Anonimen
nattka iz kje pa si?

(odgovor članu petka)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   Kje ste aprilčice :)
24.8.2005 14:03:39   
Anonimen
nattka iz kje pa si?

(odgovor članu petka)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   Kje ste aprilčice :)
24.8.2005 14:25:48   
Katjusa
Drejc jst sem se odlocila da se pofockam med nosecnicami po prvem pregledu... sej ves strah da bi blo kej narobe je pac prisoten ceprav seveda sem optimisticna in upam na najboljse....
Sicer pa zame ze tak ves da imam rok takrat k ti pa da bom rodila v Celju! Mogoce bome pa cimre:)-:)-:)- nebi mela nic proti ce bi cimro poznala:)

Punce uzivajte ceprav se zdi da je april se zelo dalec bo kr naenkrat tuki in pol ne boste mogle vec uzivat nosecnosti:)- tak da izkoristite cas zase za svoje pikice in bodoce ateke.... je pac tako da nosec nisi vsak dan:)

Lep pozdrav Katja

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   Kje ste aprilčice :)
24.8.2005 14:33:22   
Nattka
Nattka je pa iz Ljubljane :)-

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   Kje ste aprilčice :)
24.8.2005 14:55:09   
petja75
najprej vas vse lepo pozdravlja ena aprilčica in sicer letošnja!!!
ravno imam pred seboj produkt lanskih poletnih počitnic in si nisem mogla pomagati, da vam vsaj nekaj ne napišem. kar pogrešam nosečnost in veselje in pričakovanje ki pašeta zraven.
želim vam vsem lepo nosečnost, brez problemov (kot je bila moja) in veliko veselja z vašimi ovni oz. bikci.

uživajte, po moje je to eno najlepših obdobij v življenju....


(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   Kje ste aprilčice :)
24.8.2005 15:06:46   
lizbona
juhu:sloncek: nattka, da si iz ljubljane. tudi jaz sem:metulj:. se mogoče kdaj dobimo...

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   Kje ste aprilčice :)
24.8.2005 15:20:20   
Anonimen
Oj, Nattka in Lizbona, jaz sem tudi iz Ljubljane! A bomo skupaj nosečevale:)-:)-:)-:)-.

(odgovor članu petka)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   Kje ste aprilčice :)
24.8.2005 18:48:43   
petka
Tudi jaz sem iz Ljubljane :bravo:

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   Kje ste aprilčice :)
24.8.2005 19:15:40   
Anonimen
Potem se bomo pa lahko na kakšnem sokcu kdaj dobile.

(odgovor članu petka)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   Kje ste aprilčice :)
25.8.2005 7:24:48   
Nattka
Dobro jutro :nosecka:

Super punce, kolko nas je iz Ljubljane.:sloncek:
Ja, ja, skupaj bomo delile občutke v te mesecih in seveda, bomo skupaj lahko popile tudi kakšen sokec, pa mal pojamrale, če nam ne bo šlo najbolje :)-
Seveda tiste, ki niste iz Ljubljane, niste izključene.
Vse ste dobrodošle :metulj:
Zdaj pa grem na :kava: (z mlekom), mojo razvado.
Danes bo menda sončen dan, ampak pri nas je še megla in čakam, da čimprej izgine.
Nattka :nosecka:

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   Kje ste aprilčice :)
25.8.2005 8:18:16   
lizbona
super, vse ljubljančanke in seveda tudi ostale - se že veselim kakšnih nosečniških "babjih" čvekov :bravo::bravo::bravo:
:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   Kje ste aprilčice :)
25.8.2005 9:48:11   
petka
Dobro jutro - malo pozno :zaspan:

midva sva včeraj kar povedala mojim in njegovim staršem.
sedaj me malce skrbi, da ni bilo res prezgodaj, ker še niti na pregledu nisem bila... :ups:

Moja mami je bla tok vesela, da sem jo komaj prepričala naj ne gre vsem povedat, da nej počaka vska da mojo 9nebesa potrdi ginekolog.
Mami od mojga :love: je pa celih 5 min tulula v telefon od sreče :bravo::bravo::bravo:

pa pa srečke :nosecka:

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   Kje ste aprilčice :)
25.8.2005 10:06:19   
Nattka
Petka, če ti je test pokazal :modri::roza:, potem si zagotovo :nosecka: in nisi povedala nič prezgodaj. Tudi jaz še nisem bila na pregledu. Razmišljala pa sem, če bi raje počakala kake 3 mesece preden bi povedala staršem (če bi slučajno šlo kej narobe), potem sem pa rekla, da na to sploh ne smem mislit (čeprav vseeno mislim). Moji že vedo, staršem od :love: pa bova povedala ta vikend. Pa vem, da bodo veseli

Nattka :nosecka:

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   Kje ste aprilčice :)
25.8.2005 10:19:27   
petka
Ja saj vem, sva povedala tudi zato, ker moji živijo v sosedni hiši, pa še jaz sem srčni bolnik in raje vidim da vsaj moja mami ve da sem :nosecka:, če bi imela kakršnekoli težave, ker se še vedno lahko najbolj nanjo zanesem!

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   Kje ste aprilčice :)
25.8.2005 10:57:19   
Nattka
Ja, sej to je to. Zagotovo bo ona tista, ki ti bo pomagala, če se kaj zalomi.
A je velika možnost pri tebi, da gre kaj narobe, glede na to, da maš probleme s srcem?

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   Kje ste aprilčice :)
25.8.2005 11:05:48   
petka
ja to bomo pa še videli 8)
Ves čas me bosta morala spremljat kardiolog in ginekolog hkrati.
Ampak upam, da bo vse ok - lahko so problemi, lahko pa tudi ne, upamo pa na najboljše :bravo:

Bom o težavah raje razmišljala ko/če se pojavijo.

Do takrta pa uživajmo v 9nebesa!

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   Kje ste aprilčice :)
25.8.2005 11:21:04   
lizbona
hej, petka, držim pesti in se mi zdi ful pogumno tvoje razmišljanje in tvoj optimizem je kar nalezljiv:zajcek:

(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   Kje ste aprilčice :)
25.8.2005 11:26:32   
Nattka
Itak, da moramo mislit na najboljše, čeprav včasih misli uidejo 8). Jaz se tud trudim bit čimbolj optimistična.
Držim pestke za vse nas :nosecka:, da se dobro izteče.


Nattka :nosecka:


(odgovor članu petka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?