|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: avgustovke 2012
6.12.2011 15:02:31   
*bobika*
IZVIRNO SPOROČILO: printemps

Danes še enkrat klicala ginekologinjo in jo vprašala, zakaj imam tk pozno naročen pregled. Prvi pregled imam šele 18.1. pa mi je rekla, da gin. noče prej delati pregledov, doker je še v rizičnem obdobju nosečnost in da se prej niti ne vidi dobro zarodka. Sem jo vprašala tudi zaradi NS, pa je rekla, da bo to še vse v mejah normale. Bolj ko berem vaše komentarje, pa se mi ne zdi tk čisto normalno, jaz bom imela šele pri 12 tednih pregled, medtem ko imate nekatere že kar veliko prej. 


vidi se že v 8 ali 9 tednu..tako da to je lari fari.. lahko pa da je do 12 tedna rizično, ampak je lahko tudi kasneje kaj narobe..
Po moje najboljše da se še pred pregledom naročiš na NS, pa čeprav jo boš imela pred prvim pregledom.. drugače se NS dela od 11-14 tedna..

(odgovor članu printemps)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: avgustovke 2012
6.12.2011 15:31:43   
cebelica81
 
IZVIRNO SPOROČILO: printemps

Danes še enkrat klicala ginekologinjo in jo vprašala, zakaj imam tk pozno naročen pregled. Prvi pregled imam šele 18.1. pa mi je rekla, da gin. noče prej delati pregledov, doker je še v rizičnem obdobju nosečnost in da se prej niti ne vidi dobro zarodka. Sem jo vprašala tudi zaradi NS, pa je rekla, da bo to še vse v mejah normale. Bolj ko berem vaše komentarje, pa se mi ne zdi tk čisto normalno, jaz bom imela šele pri 12 tednih pregled, medtem ko imate nekatere že kar veliko prej. 


printemps, tudi jaz sem imela v prvi nosečnosti takšno ginekologinjo in sem bila čisto nesrečna. Tako kot je napisala bobika ti predlagam, da se na NS naročiš že pred prvim pregledom. Jaz sem se in sem potem imela kar en pregled za drugim v razmaku nekaj dni. Te pa še kako razumem, da je to zelo dolgo čakanje :( Ampak ko boš videla majhno pikico bo vse pozabljeno user posted image .

(odgovor članu printemps)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: avgustovke 2012
6.12.2011 18:46:42   
coris
printemps menjaj ginekologa al pa pejdi v lj na pregled kjer obstaja neka raziskava in maš 3 uz zastonj. mene so tud notri vzeli tko da mam že ta četrtek pregled pa bom še ne polnih 5 tednov noseča. danes sm bla na krvnem testu in je beta hcg od prejšnje srede na danes zrasel iz 70 na 1118user posted image za enkrat kaže ok nimam pa nobenih slabosti...prva nosečnost je bla pa kaos. sicer full lepa nosečnost ampak sm bruhala do 5 meseca skori vsak dan in še do konca nosečnosti sm in tja kdaj.

(odgovor članu *bobika*)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: avgustovke 2012
6.12.2011 20:05:48   
piaa
Pozdravljene, tudi jaz se vam pridružujem danes sem zagledalauser posted image . To je moja druga user posted image . Po mojih izračunih naj bi bil PDP 14.8.

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: avgustovke 2012
6.12.2011 22:26:19   
naia
coris, imam hčerko, ki bo februarja stara 3, sej ni, da se nosi, ampak včasih jo je pa treba dvigniti, da kej vidi al pa poboža
stara sem 28.
Prvi pregled imam 27.12., takrat bom cca. 8 tednov, to se mi zdi glih prov oz. tud ko sem bila s starejšo noseča, sem imela prvi pregled tam nekje, potem pa NS in še en pregled pri G takoj po NS, baje da se srček začne delati okol 6-7 tedna.
Slabost...sem se kar odločila, da mi ne bo nč slabo, pri hčerki nisem nikoli bruhala, imam pa druge težave, že dolgo sem na AD in sem seveda v nedeljo takoj šla dol, zdej imam ful odtegnitveni sindrom, ampak bo že, bolj me matra, kako bom speljala nosečnost, že prva je bila kar težka, imam namreč panične napade in skoz me je strah user posted image
sem pa brezposelna, je še katera v tem klubu? user posted image

(odgovor članu piaa)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: avgustovke 2012
7.12.2011 7:59:48   
tapeta
Pozdravljene! Tudi jaz se vam pridružujem. sem v ponedeljek zagledala user posted image , danes pa sem test ponovila za ziher. user posted image PDP naj bi imela 15.8.2011. Doma imam triletnico, ki je prav tako avgustovska.
Zdaj pa grem poklicat G za prvi pregled.

LP

(odgovor članu naia)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: avgustovke 2012
7.12.2011 8:02:19   
srečki
Jutro srečke nosečke

vsem čestitke za user posted image . No jaz se vam pridružujem in PDP imam 03.08.2012, sem pa bila že včeraj na prvem pregledu :) in je hvala bogu vse Ok tako, da upam, da tako tudi ostane. To je moja 2 nosečnost letos. Pri prvi sem ostala praznih rok v 23t. Hm jaz sem že doma povedala itak so vsi vedeli, da bom kmalu noseča, v službi bom pa tudi kar danes povedala.

Počutje je pri meni OK nobene slabosti, neboleče dojke skratka NIČ.

(odgovor članu printemps)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: avgustovke 2012
7.12.2011 9:00:28   
tapeta
Evo pa sem naročena. 3.1.2012 imam datum.
Drugače pa je moje počutje kar ok. Na trenutke me daje slabost in zgaga. Utrujenost je pa še največja. Danes pa imam tak čuden občutek kot da bi M dobila in imam kar dost izcedka (prozornega). Ima še katera take izkušnje?

Lp

(odgovor članu srečki)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: avgustovke 2012
7.12.2011 9:18:13   
srečki
Bobika živjo,

hm tudi jaz ti priporočam, da se prestaviš. Namreč da te G naroči v 12T je res malo smešno. Ponavadi naročajo tm v 7-9T. Jaz sem bila pri 5,5T. Naslednjič imam 20.12. in takrat bom dala še kri (pregledajo za toxoplasmo, sifilis...) in vodo, pa tudi sladkor in take zadeve.



(odgovor članu tapeta)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: avgustovke 2012
7.12.2011 9:56:42   
piaa
Pozdravljene, jaz imam pregled 10.1.2012. Se vam zdi to pozno? Drugače pa imam doma tudi tri letnico, ki jo tudi dvigujem. V prvi nosečnosti mi je bilo zelo slabo, za zdaj mi še ni, imam pa grozn apetituser posted image imam pa zelo boleče prsi in občasno se mi vrti. Lep dan vsem.

(odgovor članu srečki)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: avgustovke 2012
7.12.2011 10:16:21   
piaa
Tapeta utrujenost daje tudi mene, kar spala bi če bi lahko user posted image , pa tudi izcedek imam, tako da kar naprej tekam na wc, da ne bi bila slučajnouser posted image .

(odgovor članu piaa)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: avgustovke 2012
7.12.2011 10:52:32   
tapeta
Potem sva pa na istem glede izcedka. Se ne spomnim, da bi v prvi nosečnosti mela toliko izcedka na začetku. Sem ga proti koncu imela obilo.

(odgovor članu piaa)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: avgustovke 2012
7.12.2011 10:57:42   
Zen-a
Tapeta in Piaa, pozdravljeni, tudi jaz imam kar nekaj nekaj izcedka in ja, tudi jaz sem kar naprej na wc in čekiram da ni mogoče kaj drugega... Mene predvsem muči zgaga. Pa kar spala bi, ja. je pa to zame prva nosečnost, zeloooo dolgo pričakovana.

lp vsem

ps jaz sem ta teden kar doma, nekaj kašljam, predvsem pa sem si vzela čas zase.

(odgovor članu tapeta)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: avgustovke 2012
7.12.2011 11:31:04   
printemps
Hej, joj vidim, da ste res vse preglede dobile prej kot pa jaz. Sem pa tudi že večkrat slišala, da so LJ ginekologinje bolj skromne pri teh pregledih, da jih manj naredijo, kot pa kje drugje. Razen napetih in bolečih prsi pa ne čutim nič drugega.

(odgovor članu Zen-a)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: avgustovke 2012
7.12.2011 12:01:46   
srečki
Bobika...ups se opravičujem, zgoraj napisano je bilo za printemps. Sem malo bolj na hitro prebrala. Ah kaj čmo sem pač štorček. user posted image

(odgovor članu printemps)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: avgustovke 2012
7.12.2011 12:04:27   
printemps
heheehe srečki nič hudega, je bilo tudi tako razumljivo, da je bilo meni namenjeno :)

(odgovor članu srečki)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: avgustovke 2012
7.12.2011 13:15:08   
RedSonja
jaz sem utrujena za znoret, samo ponoč se zbudim pa že ob 4-5ih in potem zaspat ne morem nazaj.
Poleg tega se mi vrti in sopiham kot konj po stopnicah.
Danes me še malo hrbet boli, kot da bi hotla M prit :S.
občasno me špikne ob strani (jajčniki?).
Včeraj sem prvič nahrulila mojega za čisto brez veze user posted image
To je to ;). Sam da mi slabo ni ;).


Sem ravno iz knjižnice prinesla zalogo knjig o nosečnosti. Grem se izobraževat ;)




(odgovor članu printemps)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: avgustovke 2012
7.12.2011 13:28:33   
coris
jaz grem praktično iz ene porodniške v drugo. mam še stari dopust , tko da grem v službo sam za 1 mesec pa še to bomo vidli kako bo ker lani sem dubla bolniško k sm se prhitro odpirala že v 34 tednu. no jaz ne spim nič, pa ne zato k nebi mogla ampak ker me tamala budi ker ji zobki rastejo pa ker se učim zvečer pozno ;) bo že ;) od junija dalje bo vse lažje ;) utrujena bi lahko bila pa ni časa ker mamo doma še 7 letnega čmrleka ki zahteva veliko energije ;) prvi pregled imam juri pa ne pričakujem kaj več od vrečke v maternici. drugi pregled mam 5.1.2012, bom šla pa sama okoli božiča k dr. pušenjaku v dravlje preverit ali je srček da lahko še domačim povemo ;)

(odgovor članu *bobika*)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: avgustovke 2012
7.12.2011 13:30:05   
coris
srečkiiiiiiiiii bravoooooooo ;) nadaljuješ moj roza začetek meseca ;)

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: avgustovke 2012
7.12.2011 14:28:24   
srečki
 Coris hvala!

men so dali kr v četrtek pregled pa se mi zdi močno prehitro. sem v neki raziskavi vključena kjer maš 3 UZ zastonj in prvi je v 6. tednu ampak jaz bom komaj 4 tedne 6 dni oz 5 tednov v četrtek. mislim da je prehitro pa bodo že oni povedali ali je ali ne ;)
Hm veš kako je to....odvisno je od tvoje G. Jaz sem v prejšnji nosečnosti imela že ene 4UZ do morfologije. Je pa res, da hodim privat ki dela še s koncesijo. Tako, da pri njej vse opravim od NS, MF skratka samo rodit moram drugje. Malo povprašaj svojo G. Veliko sreče :)

(odgovor članu coris)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: avgustovke 2012
7.12.2011 15:40:51   
*sanela*
No še jaz se malo javim user posted image .  Pregled pri svoji g. imam 4.1. ( dokaj hitro ), v ponedeljek dam kri za test nosečnosti v Lj. in tam naj bi imela prvi pregled. A ve morda katera kdaj te naročijo v leonišču na prvi UZ po krvnem testu?
Jaz sem kar ok. čutim rahle slabosti in prsa me bolijo.
Lep dan želim!

(odgovor članu srečki)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: avgustovke 2012
7.12.2011 20:02:49   
am...mami bom
Oj nosečke!
Js sem tut vaša user posted image . Test sem naredila že 2 tedna nazaj, na prvi dan izostanka user posted image . Sem bla že par dni prej 99%, da bi lahko bila noseča sploh glede na boleče prsi. Test sem naredila 2 tedna nazaj in takoj je bil plus. Glede na januarsko izkušnjo z izvenmaternično nosečnostjo sem bila tisti trenutek samo preplašena nič drugega. Takoj sem šla do G, me je hvalabogu tut vzel. Itak se pri 4t ni nič videlo, zato me je naročil čez en teden. To mi je bil grozen teden. Razmišljaš o tistem procentu možnosti ponovitve izvenmaternične, ne moreš nič naredit, samo čakaš. Na pregledu (5t) se je videlo, da je "nekaj" na pravem mestu, v maternici, in takrat se mi je odvalil kamen iz srca. Končno sem se lahko začela veselit. Danes sem napolnila celih 6t, naslednji pregled pa imam 15.12.
Naj povem še to, da imam že od začetka zelo občutljive, boleče prsi. Pa slabost se mi je v soboto začela. Najhuje pa mi je bilo včeraj, ko mi je bilo cel dan slabo. Ne bruham, samo slabo mi je. Danes pa kot da bi odrezal in nič slabosti. Upam, da tako ostane.


(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: avgustovke 2012
7.12.2011 20:16:36   
srečki
* sanela * tebi sem pozabila čestitati posebaj in sem res vesela, da ti je uspelo po tokem času. Wiiiiii.

am mami bom
dobrodošla med nami :) jeeeej samo, da je vse uredu, drugače sva pa prib. na istem jaz imam 2 pregled že 20.12. in komaj čakam. user posted image

(odgovor članu am...mami bom)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: avgustovke 2012
7.12.2011 20:55:13   
*pika*poka*
Najprej čestitke vsem user posted image . Tudi jaz sem se razveselila +. To je moja druga nosečnost in upam, da bo enako mirna kot kot je bila prva. Vse je še tako sveže, da bom še malo počakala z ostalimi informacijami user posted image . Prvi pregled imam v začetku januarja.

Pazite nase in na svoje pikice user posted image

(odgovor članu srečki)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: avgustovke 2012
8.12.2011 12:06:08   
vila_lila
Pozdravljene nosečke!

Danes sem izvedela novico vseh novic .... zagledala sem plusek! :) To je zame prva nosečnost in presrečna sem da nama je uspelo že v prvo. Po izračunu bom rok imela 16.8.2012. Počutim se super, sem pa rahlo vznemirjena, ampak pozitivno. Bomo videli kako mi bo šlo. Zelo sem vesela, da bomo tu delile naše izkušnje, klepetale in se skupaj veselile naših največjih darov.

LP

(odgovor članu *pika*poka*)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?