|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II Pričakujemo januar 2012
15.12.2011 2:14:21   
Mamabear
Pozdravljene soborke!

Kmalu bo tukaj leto 2012, leto, v katerem bom končno zanosila in upam, da poleg mene še ogromno drugih punc, ki si tega želijo. user posted image

user posted image user posted image pričakujem 10.01.2012. user posted image

Navijam za nas! user posted image

(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II Pričakujemo januar 2012
15.12.2011 7:11:14   
Katte
Tudi jaz se vam pridružujem. user posted image  ne pričakujem 12.1.2012.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu Mamabear)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II Pričakujemo januar 2012
15.12.2011 7:49:52   
HeLenčica
Katte, žal mi je user posted image user posted image user posted image user posted image Se mi je zdelo, da bi lahko bilo! Ampak, saj vemo, da je vsak cikel samo 25% možnosti, bo pa naslednjič.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II Pričakujemo januar 2012
15.12.2011 9:52:02   
Rose Bay
Pozdravljene punce

Jaz bi se vam tudi pridružila v januarju. Ne pričakujem je 4.1.

Lep dan vsem user posted image

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II Pričakujemo januar 2012
15.12.2011 9:56:05   
Rose Bay

Katte še objem zate. Všeč mi je tvoj optimizem, ker kjer je volja tam je pot. user posted image

(odgovor članu Rose Bay)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II Pričakujemo januar 2012
15.12.2011 11:33:24   
Žabica86
Hej punce.!

pa neeeeeeeeeeee !!!

Sem upala, da nas bo čimmanj tukaj in da vas spremljam na kakem lepšem forumu !!!!

user posted image user posted image user posted image

Zdaj pa nam more uspet !!! user posted image user posted image

(odgovor članu Rose Bay)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II Pričakujemo januar 2012
15.12.2011 17:12:25   
lunica 85
mamabear in katte dobrodošle in želim vama da v tem mesecu zagledata plusek.
katte:si si pa res lep datum izbralauser posted image user posted image
rose bay:dobrodošla in plusekuser posted image user posted image
žabica :bo uspelo user posted image user posted image user posted image user posted image

Morem pa delit z vami današnjo izkušnjo.Sem šla h G po potrdilo za klomifen in medtem ko sem čakal so tri punce,ženske šle narest test in potem pridejo ven vse nasmejane s knjižico v roki.Prav lepo je bilo in potiho sem se spraševala ali bom jaz tudi kmalu ,kdaj ,....Sedaj vem da bom ker sem odločna in vem da boomuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II Pričakujemo januar 2012
15.12.2011 22:01:26   
curly
Drage moje, jaz vam odstopam moje mesto v januarju. user posted image
Grem v torek na hsg in laparo, tako da bomo pavzirali nekaj časa, zato bom ta mesec samo navijačica in le glejte, da boste nalulale veliko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !
user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II Pričakujemo januar 2012
15.12.2011 22:48:04   
tarinca
Punce, tudi jaz navijam za vse vas! (kje je tisti cheerleader smajli) user posted image

Jaz zaenkrat ostajam še v decembru in upam da bom tam tudi ostala.

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II Pričakujemo januar 2012
16.12.2011 8:14:22   
lunica 85
IZVIRNO SPOROČILO: curly

Drage moje, jaz vam odstopam moje mesto v januarju. user posted image
Grem v torek na hsg in laparo, tako da bomo pavzirali nekaj časa, zato bom ta mesec samo navijačica in le glejte, da boste nalulale veliko user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !
user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jupijej ,držim pesti in potem velik plusekuser posted image user posted image user posted image
Tarinca:držim pesti da prideš med januarke kot navijačicauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Čakamo na presenečenje v Januar+ju!!
Poraz premagujem z upanjem, da bom nekoč zmagovalka.Vem da bom!!!

(odgovor članu curly)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II Pričakujemo januar 2012
16.12.2011 8:15:22   
HeLenčica


user posted image

                Pričakujemo       user posted image +user posted image =user posted image

                      x.1.
           
      *viva* (1.krog po SS)

                     4.1.
        dr. Knowitall(2.krog po SS)
              RoseBay
                      
                       05.1.

      Anonimnauser posted image (testek 12.1user posted image )
                   
                        06.1.
               S*(4.krog)
             mmojka (3.krog)
                 
                      07.1.
                Lunica85user posted image

                    08.1.
           HeLenčica(15.krog)
                   
                   09.1.

             Žabica86 (2.krog)
                    
                    10.1.
                
srce77
               Mamabear

                     12.1.
             
Anonimnauser posted image
                   Katte

                     13.1.
                 marantz
                     15.1.
           Niri (1.krog po SS)
                    

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

             SKUPAJ NAS JEuser posted image :

                                                                                                                                                                                   
                   user posted image

            VESELE NOSEČKE :

       user posted image
                   Navijačice:
                 LittleSun,rozi55,HeLenčica, srce77,
          klopek,Katte,Srečkiuser posted image ,Lunica85user posted image ,iwauser posted image ,
           S*, *viva*, alysa, *bobika*user posted image , curly,
              majcy_m , crtekuser posted image ,coco22,Kratkauser posted image , tarinca, curly


(odgovor članu lunica 85)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II Pričakujemo januar 2012
16.12.2011 8:18:05   
HeLenčica
Malo sem nam porihtala seznamček. Samo ne vem zakaj ne pokaže pikapolonic poleg vsakega imena. Eh... user posted image user posted image

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II Pričakujemo januar 2012
16.12.2011 9:05:16   
sontschica
Pozdravljene punce user posted image
sej vas že nekaj časa spremljam, ampak samo kot navijačica, po novem letu pa začnemo delati na drugem user posted image .
Z mojim dragim sva včeri sklenila en čuden pakt, zato bo januarski krog bolj za hec kot pa zares user posted image . V glavnem moj user posted image je tok prepričan
sam vase, da pravi, da bo v prvem krogu uspelouser posted image ker je v prvi user posted image tudi zelo hitro. ker sva se pa midva drugače zmenila, da bova februarja
začela delat na tem, sem jaz rekla, da se dajva neki stavit. In sva se stavila, da bova večinoma januarja "pazila" in da ne bova "pazila" samo 1x in to na najbolj ploden danuser posted image
In sem rekla, da če pa rata samo od enkrat, da pa sama kupim klubsko mizo (jo mava tako ali tako nabavt), če pa ne uspe, jo pa on sam kupiuser posted image
tako da...
Dejte me prosim na seznam, sicer ne vem, kdaj naj jo pričakujem, ker je tale december prvi mesec po kontracepciji, tako da ne vem, ali se mi bo zmešal ciklus ali bo ostal tak
kot je bil prej.
Vsem želim, da vas user posted image čimprej zapusti in da vas razveselijo user posted image .

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II Pričakujemo januar 2012
16.12.2011 9:51:20   
HeLenčica
Sontschica, dobrodošla! Bi pa rada pripomnila, da se mi kot osebi, ki se že več kot eno leto neuspešno trudi zanositi kljub vsem spoštovanjem "pravil oz. priporočil" , poleg tega nimam še nobenega otroka, obenem me pa malo lovijo tudi leta, zdi malo žaljivo, da se takole hecata in stavita glede zadeve, ki meni, in verjamem da tudi mnogim drugim dekletom tukaj gor, pomeni ta trenutek največ. Vem, da nisi želela nič slabega in da, ker sta v prvo hitro zanosila, nisi razmišljala o tem, ampak vendar bi te rada opozorila, da me tak način obravnavanja zanositve žal osebno prizadene in verjamem, da nisem edina. Pa ne mi zamerit, forum je tukaj zato, da vsak napiše svoje mnenje in izkušnje, ampak morda tale tema ni najbolj primerna za hece, kot jih omenjaš ti.

Pa brez zamere, resnično te nisem želela kar tako iz lepega napasti, ampak prav pa je, da veš, da je tema zanositve za nekatere tukaj zelo boleča. Pa lep dan user posted image

(odgovor članu sontschica)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II Pričakujemo januar 2012
16.12.2011 10:11:12   
sontschica
Helenčica hvala za pripombo....
Z mojim postom nisem mislila nič slabega in se opravičujem, če sem katero užalilauser posted image Nisem želela tegauser posted image
Da ne bo pomote, tudi jaz si želim zanosit in imet še enga dojenčka, in se zavedam, da da mogoče tudi mene čaka dolga pot, ker se nikoli ne ve...
Želela sem samo izpostavit, kako je moj dragi tako naiven in prepričan sam vase, da lahko uspe samo
od enkrat, ko mu jaz pripovedujem, da se ženske matrajo ne vem kako dolgo, da jim končno uspe, tudi če so prvič zanosile hitro.
Samo to ironijo sem hotela povedat.
Res se opravičujem še enkrat.

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II Pričakujemo januar 2012
16.12.2011 10:19:11   
HeLenčica
Saj vem, ni se ti treba opravičevati, ker nisi storila nič narobe, moje opozorilo pa je bilo dobronamerno. Želim ti prelep vikend, in plusek v januarju user posted image

(odgovor članu sontschica)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II Pričakujemo januar 2012
16.12.2011 11:06:16   
Katte
sontschica, nič ni hudega, saj vemo, da nisi nič slabega mislila. Jaz sem se samo nasmejala. Tudi moj je mislil, da bo kar v prvo uspelo, kljub temu, da sem mu povedala, da je normalno, da traja do enega leta. In res je, da enim uspe. Jaz pač nisem med tistimi. Tebi pa želim, da se vama ravno to zgodi user posted image .
 
HeLenčica, user posted image  pa čaka tudi nas stare borke user posted image . user posted image

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II Pričakujemo januar 2012
16.12.2011 12:43:35   
Anonimen
sontschica, nam je 1. ratalo v prvo, zdej pa že 16 mesecev nič user posted image pa te ne strašim, dobr je da sta tako pozitivna, upam da vama rata user posted image

Jaz grem pa v sredo do zdravnice, da mi da kri pregledat, ker je možno da mi ščitnica nagaja user posted image

user posted image


(odgovor članu Katte)
  Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II Pričakujemo januar 2012
16.12.2011 13:03:55   
sontschica

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

sontschica, nam je 1. ratalo v prvo, zdej pa že 16 mesecev nič user posted image pa te ne strašim, dobr je da sta tako pozitivna, upam da vama rata user posted image


upam, da vama čimprej uspe zagledat user posted image .
Sej jst sem čist na realnih tleh, da mogoče ne uspe kmalu, on je tisti ki vidi rožice vsepovsod.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II Pričakujemo januar 2012
16.12.2011 13:54:40   
Anonimen
jst poznam kr velik punc, ki jim je tut po 3x ratal v prvo, tko da vse je možno user posted image

user posted image

(odgovor članu sontschica)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II Pričakujemo januar 2012
16.12.2011 17:39:09   
Zewa
No, punce, na žalost se moram pofočkat tukaj.. Torej ne pričakujem je 12.01.2012... Tako da bomo imeli septembrčka ane?user posted image

No, mi gremo v nove boje..

Kako ste ve kaj na ta turoben dan?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II Pričakujemo januar 2012
16.12.2011 18:07:15   
šaci
tudi jaz se vam pridružujem v januarju, da malo poklepetam z vami

user posted image


nikoli se neve mogoc pa bo januar pokazal user posted image

(odgovor članu Zewa)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II Pričakujemo januar 2012
17.12.2011 13:43:24   
mladika
Ker ni seznama brez mladike,me lahko dodate pod 13.1.2012,je pa to že 26 krog...mama mia,kolko časa bomo še čakali....??
Katte in HeLenčica, upam da smo zadnjič zdej na takem seznamčku in gremo smetit mal še druge teme...user posted image
Čakamo da se zlije in gremo v nove boje,kaj pa čmo,bo pa dragi lih za plodne dni doma na dopusto...to bo akcije!!!!!!!!!

_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu šaci)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II Pričakujemo januar 2012
17.12.2011 15:05:20   
Anonimen
user posted image za vse nove in user posted image za januar

Jst komi čakam sredo da dam kri, pa da vidjo kaj je.

A ste kere, ki imate že zdravljenje al pa kej jeste za večjo plodnost??

Jst sm mogla pregled pri G 2x preložit in zdej me je šele marca naročila, če nam prej ne rata user posted image

(odgovor članu mladika)
  Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II Pričakujemo januar 2012
17.12.2011 15:10:24   
curly
IZVIRNO SPOROČILO: šaci

tudi jaz se vam pridružujem v januarju, da malo poklepetam z vami

user posted image


nikoli se neve mogoc pa bo januar pokazal user posted image


Heeeeej, šaci,
si se nam le pridružila.  user posted image
Pošiljam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za srečo za VSE, ki ste se zbrale tukaj!
Mislim na vas in držim pesti. :)))

(odgovor članu šaci)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?