|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: dress code je sexi..
14.12.2011 8:12:37   
natasarobi


IZVIRNO SPOROČILO: Felicita
milijonarka, Zara je še ena tistih trgovin, kjer jest s svojo 40-42 ritjo ratam depresivna, ker imajo kot prvo tini-mini številke, poleg tega pa skoraj nič (če sploh kej) večje od 42 user posted image



to pa res. še jaz ki imam atm 38/40, moram prav pomerit, ker so kroji taki kot da bi bil v Obaibiju.. user posted image

Otika, meni je vse seksi, če se nosi pravilno user posted image una črna obleka - kaj pa vem, meni ni za dol past (mogoče presimpl?), una šekasta je pa zame že mal trashy.. samo jaz mam verjetno svojstven okus user posted image

če bi gledala kaj bolj "nobel" bi mi bilo bolj všeč kaj takega - da zgleda bolj "couture" user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

sam to najt v kranju in v tako kratkem času.. user posted image


- Kaj pa trgovina v Stari pošti v Kranju? Tam bi znalo kaj bit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: dress code je sexi..
18.12.2011 10:16:26   
lotkla
Pozdravljene,

da se vam malo oglasim in povem kako je bilo. Probala ene 20 črnih hlač, pa mi nobene niso ustrezale. Na koncu sem v NKD-ju dobila ene res lepe temne kavbojke za 15 eurov. Nad škornji  sem obupala, zato sem si kupila črne čevlje z cca. 5 cm peto, ki segajo malo nad gležnji. Zgoraj sem oblekla belo srajco z tričetrt rokavi (kupila lani in oblekla samo enkrat), v New Yorkerju pa sem kupila eno daljšo verižico z masivnim obeskom v obliki srca (se tudi odpre in celo lahko notri daš mini slikco).

Prijateljico so bile oblečene v minice, ena v hotkah in ena v pajkicah. In veste kaj. Samo da smo prišle ven, jih je zeblo. Mene pa ni. Počutila pa sem se prav dobro. Ena mi je rekla, da mi te kavbojke ful pašejo. Zaradi petk sem bila višja in zgledala vitkejša. Lahko pa rečem da se je ena kolegica, ki ima čisto hruškaso postavo, kar precej razširila čez boke in rit, tako da je širša od mene, amapk noge ima pa še vedno lepe.

V glavnem hvala vsem, ker ste se tako potrudile.




(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: dress code je sexi..
18.12.2011 11:19:21   
ajsek
To je pa bil en zabaven babji žur, če ste samo gledale, katera bolje izgleda in katera se je zredila. 

(odgovor članu lotkla)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: dress code je sexi..
18.12.2011 13:11:35   
pelin
To je pa bil en zabaven babji žur, če ste samo gledale, katera bolje izgleda in katera se je zredila.
IZVIRNO SPOROČILO: ajsek

user posted image user posted image ja se mi zdi, da imamo ženske ponavadi ko se po malo daljšem času spet zberemo skupaj zunaj, povsod isti stil žuranja...ene to povedo odkrito, druge pa pridobljene kilograme kolegic opazujejo na skrivajuser posted image user posted image
Bi pa izkoristila priložnost in vprašala naše RR modne stilistke za nasvetuser posted image ...sama sem naravnost  udarjena  na dolga ozka krila različnih materialov....se mi zdi, da dolgo ozko krilo skoraj do tal z enim hudim razporkon ob strani ali zadaj naredi postavo lepšo , daljšo in sexi...seveda , če so temu primerne noge, ki kukajo skozi razporek...problem je , da teh zadev zadnje čase zelo malo vidim...sedaj pa prosim da me malo razsvetlite in mi po poveste ..ali je to resnično že čist outuser posted image

(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: dress code je sexi..
18.12.2011 14:21:49   
mateyka
imo je kr out. že nekaj časa.

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: dress code je sexi..
18.12.2011 16:51:41   
malaMravljica
Jaz sem pa ravno prejsnji teden v eni reviji gledala slikce takih kril, so pokazal en kup slavnih gopodicen, ki so imela tako doooolgo krilo do tal in hudo prerezano zelo gor. Pa ne vem vec 100 %  sam mislim, da je pisalo, da to spet prihaja notri. Ti grem lahko tudi pogledat, ce te pomirim s tem user posted image  

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: dress code je sexi..
18.12.2011 17:19:58   
diana 28
To je pa bil en zabaven babji žur, če ste samo gledale, katera bolje izgleda in katera se je zredila.



Se strinjam... Jaz na takšen žur niti nebi šla, če bi bilo to skoraj glavna tema in bi nekako morala ''tekmovati''. Niti malo pristnega veselja ali zabave ni v tem, da se ogledujete, katera je dala kakšen kg gor al dol. Vsaj meni se tako zdi user posted image Raje bi bila v casual oblačilih in med ljudmi, ki me ne ocenjujejo samo na videz.

(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: dress code je sexi..
18.12.2011 20:20:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pelin

sama sem naravnost  udarjena  na dolga ozka krila različnih materialov....se mi zdi, da dolgo ozko krilo skoraj do tal z enim hudim razporkon ob strani ali zadaj naredi postavo lepšo , daljšo in sexi...seveda , če so temu primerne noge, ki kukajo skozi razporek...problem je , da teh zadev zadnje čase zelo malo vidim...sedaj pa prosim da me malo razsvetlite in mi po poveste ..


Zakaj bi bil to problem? Če je to tebi lepo in seksi, si daj sešit, če ne najdeš v trgovini; ali kje je problem?

(odgovor članu pelin)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: dress code je sexi..
18.12.2011 20:32:12   
pelin
ni problema sploh...pa tudi takih dolgih kril imam kar nekaj doma, tako da za enkrat ni potrebe po šivanju novih...samo malo se mi dozdeva, da zadnje čase hodim v njih naokrog samo jazuser posted image ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: dress code je sexi..
28.12.2011 12:53:13   
nimsaj
...tole pa so dobre info za +size ženske

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: dress code je sexi..
3.1.2012 16:17:47   
Nyah*
Se strinjam, kljub visku kilogramov so vse resnicno lepo oblecene... jaz se pomislila ne bi, da je za nas toliko moznosti...

user posted image user posted image hvala punce user posted image user posted image

(odgovor članu nimsaj)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: dress code je sexi..
3.1.2012 20:15:03   
mateyka
v ameriki vem da majo plus-size škornje (usnjene), ki imajo prav zgornji del prirejen za močnejša meča.
npr.
http://www.widecalfbootscity.com/
http://www.avenue.com/womens/clothing/plus-size-boots
in nimajo slabih modelov:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

pri nas bi verjetno tudi moral met kaj podobnega. če pa hočeš kaj kar boš nosil leta, pa po moje kak čevljar da ti po meri nardi ni slaba ideja..

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: dress code je sexi..
21.1.2012 20:18:29   
Poka
H&M, ne vem če je za suhice, ker jaz nisem, pa so mi oblačila še najbolj prav. Če je pa 42 najvišja št. potem moram pa pazit, da se še ne zredim. Sicer pa ko smo nakupovali v Nemčiji, si moral prav iskat, da si dobil tako malo številko kot jo jaz nosim... Kake oversized babe so pol tam...

Pa imam sodelavko, ki je res debela - pa se zna res fajn uredit. In tudi meni so ene bolj bajskaste punce prav seksi, se znajo fajn upedenat, tipom je pa enim tudi to všeč. user posted image Jaz se sicer sekiram za vsak kg...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?