|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Januar 2012 IVF / ICSI
20.12.2011 20:49:39   
cukica
 
PONEDELJEK 09.01.

SILVA - PREVZEM ZDRAVIL

PONEDELJEK 16.01.
 
ELERAB - PREGLED
PUPIKA83 - PREGLED


OBJEMČKI 



user posted image

user posted image   T R E P E T A L K E  (beri TESTI) user posted image

TVIGY user posted image user posted image (02.01.)
 
 
 
user posted image  
  user posted image   KANDIDATKE   V  POSTOPKU    user posted image    

 user posted image   KANDIDATKE ZA  POSTOPEK   user posted image  

TATYANCHA     (dr.REŠ)
ANONIMEN (dr.REŠ)
MARY (dr.REŠ)
PUPIKA (dr.REŠ)
EMAS.
ŠPICA84
LALE
SILVA
ELERAB (dr.REŠ)
CUKICA (dr.RIBIČEVA)
 
 
user posted image user posted image user posted image

Metulček-cekinček,....



Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije:
http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207
Lekarne na meji:  http://www.farmacistitrieste.it/farmacie_elenco.php
Naročanje na GK:
narocanje.spec.gin.amb@kclj.si

Tel. št. oddelka SIII na GK/LJ: 01 23 23 048
 
 
 
 
    NOVE NOSEČKE  JANUAR

 
Dekleta in fantje, za preglede, UZ-je, punkcijo, ET, karkoli tud žurke, vpisujte ODEBELJENO, PODČRTANO in v drugi BARVI napisano od ostalega teksta. Kateri tega ne bo naredil/a, ga/jo lahko "pomotoma" spustimo, pol pa da nau kake zamere, ker ni vpisan/a.


< Sporočilo je popravil cukica -- 20.12.2011 20:54:00 >

(odgovor članu Mary2011)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Januar 2012 IVF / ICSI
20.12.2011 20:55:29   
cukica
Evo naredila seznamček vas pa prosim,da mi datume in kaj imate pišete z drugo barvo in odebeljeno,ker je lažje in vidim takoj kaj moram dodati na seznam,...


(odgovor članu cukica)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Januar 2012 IVF / ICSI
20.12.2011 22:07:48   
lale
user posted image user posted image Cukica super user posted image user posted image user posted image  Vse pohvale, res si nam lepo  to uredila. Tako zdaj pa naj bo že januar, da bom začele s postopkom user posted image user posted image . Še nikoli si nisem tako želela tale januar kot si ga sedaj želim user posted image .

Da bomo v letu 2012 vse user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cukica)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Januar 2012 IVF / ICSI
20.12.2011 22:11:20   
lale
Cukica meni lahko zraven napišeš Ukc Maribor (dr.Gavričeva)

(odgovor članu lale)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Januar 2012 IVF / ICSI
21.12.2011 7:47:16   
tatyancha
O cukica, kako lepo si naredila seznamček.
prav težko že čakam ta januar.
Jaz imam za dobiti user posted image  predvidoma 15.ali 16.januar in drugi dan gremo po injekcije.
Te dni sem izvedela za dve kolegici, da imata potrjeno user posted image  v prvem postopku.To mi vliva veeellliiiko optimizma.
Vsem želim miren Božič, lepe praznike, ki naj čimprej minejo, v novem letu pa  user posted image user posted image user posted image ....

(odgovor članu cukica)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Januar 2012 IVF / ICSI
21.12.2011 8:53:50   
Mary2011
cukica zelo lep seznam si nam pripravila, hvala user posted image
sedaj pa naj hitro pride januar in da začnemo s postopki... jaz bom verjetno v postopku konec januarja, saj jo sedaj pričakujem konec decembra...
tatyancha hvala za take pozitivne novičke user posted image user posted image user posted image  vedno pridejo prav!
Drugače pa tudi jaz vsem nam želim, da bomo leto 2012 začele z veliko pozitivizma in da bomo končno tudi me user posted image

(odgovor članu tatyancha)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Januar 2012 IVF / ICSI
21.12.2011 9:08:47   
daisy B
IZVIRNO SPOROČILO: daisy B

Pozdravljene, še ena sotrpinka med vami, danes sem dobila prvo injekcijo Diphereline, sicer pa sem v dolgem postopku v MB (list št. 1) in z Gonalom pričnem 30.12., predvideno punkcijo pa imam 11.1.2012. To bo moj 6. postopek, ostalih 5 sem imela na GK v LJ in vsi so bili neuspešni. Držim pesti, da nas vse januar 2012 razveseli z user posted image


cukica, mene si izpustila, spadam pa že med kandidatke v postopku in sem pri dr. Reljiču.

(odgovor članu daisy B)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Januar 2012 IVF / ICSI
21.12.2011 9:10:26   
daisy B
Pa še to sem pozabila napisati: naslednji UZ imam 29.12.

(odgovor članu daisy B)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Januar 2012 IVF / ICSI
21.12.2011 9:44:56   
EmaS.
Pozdravljene  :)
Cukica, res lep seznamček, super:D
Tudi jaz komaj čakam na januar, ampak moram napisat, da kar hitro gre veseli december(upam da bo januar še bolj vesel). Jaz pričakujem user posted image  začetek jan. sem pri dr.Zorn

< Sporočilo je popravil EmaS. -- 21.12.2011 9:46:11 >

(odgovor članu daisy B)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Januar 2012 IVF / ICSI
21.12.2011 11:36:15   
vrtnica.m
Pozravljene!

Cukica - mene lahko daš pod kandidatke v postopku. Enkrat v mesecu februarju ali marcu bom poklicala dr. Reša za zadnji postopek - 6. postopek. Upam, da bo vsaj ta zadnji postopek uspešen :-( in da bo leto 2012 srečno leto!!

Punce, želim vam vesele praznike in veliko sreče in iskrene čestitke vsem tistim katerim je uspelo, in veliko sreče vsem tistim ki ste v postopkih.

M.

_____________________________

Za mano je že 5 postopek neuspešen :-( Kdaj v 6. postopek, pa še žal ne vem! Nimam trenutno ne volje in ne energije za to :-(

(odgovor članu EmaS.)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Januar 2012 IVF / ICSI
21.12.2011 15:22:09   
Buska
IZVIRNO SPOROČILO: vrtnica.m

Pozravljene!

Cukica - mene lahko daš pod kandidatke v postopku. Enkrat v mesecu februarju ali marcu bom poklicala dr. Reša za zadnji postopek - 6. postopek. Upam, da bo vsaj ta zadnji postopek uspešen :-( in da bo leto 2012 srečno leto!!

Punce, želim vam vesele praznike in veliko sreče in iskrene čestitke vsem tistim katerim je uspelo, in veliko sreče vsem tistim ki ste v postopkih.

M.


user posted image user posted image user posted image mogoce bova skupaj v 6. postopku ... javim, kaj zvem januarja na UZ, kaksno bo stanje jajcnikov user posted image user posted image user posted image


_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu vrtnica.m)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Januar 2012 IVF / ICSI
22.12.2011 9:44:32   
pupika83
Včeraj se je prikazala moja user posted image . Sploh je še nisem pričakovala, me je čist presenetla. Prvič v življenju sem jo dobila 28. dan. Prejšnja dva meseca je prišla 30. dan, prej sem imela cikel od 31 do 35 dni. očitno maca res pomaga pri ureditvi cikla, pijem jo zadnje tri mesece. V tem času sem tudi vedno čutila ovulacijo, prej nikoli.

Tako da sedaj še bolj nestrpno čakam januar, da se začnem znova špikat. user posted image

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Januar 2012 IVF / ICSI
22.12.2011 11:43:40   
cukica



 
PONEDELJEK 09.01.

SILVA - PREVZEM ZDRAVIL

PONEDELJEK 16.01.
 
ELERAB - PREGLED
PUPIKA83 - PREGLED


OBJEMČKI 



user posted image

user posted image   T R E P E T A L K E  (beri TESTI) user posted image

TVIGY user posted image user posted image (02.01.)
 
 
 
user posted image  
  user posted image   KANDIDATKE   V  POSTOPKU    user posted image  

DAISYB (dr.RELJIČ)  

 user posted image   KANDIDATKE ZA  POSTOPEK   user posted image  

TATYANCHA     (dr.REŠ)
ANONIMEN (dr.REŠ)
MARY (dr.REŠ)
PUPIKA (dr.REŠ)
EMAS. (dr. ZORN)
ŠPICA84
LALE (dr.GAVRIČEVA)
SILVA
ELERAB (dr.REŠ)
CUKICA (dr.RIBIČEVA)
DAISY B
VRTNICA.M (dr.REŠ)

 
user posted image user posted image user posted image

Metulček-cekinček,....



Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije:
http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207
Lekarne na meji:  http://www.farmacistitrieste.it/farmacie_elenco.php
Naročanje na GK:
narocanje.spec.gin.amb@kclj.si

Tel. št. oddelka SIII na GK/LJ: 01 23 23 048
 
 
 
 
    NOVE NOSEČKE  JANUAR

 
Dekleta in fantje, za preglede, UZ-je, punkcijo, ET, karkoli tud žurke, vpisujte ODEBELJENO, PODČRTANO in v drugi BARVI napisano od ostalega teksta. Kateri tega ne bo naredil/a, ga/jo lahko "pomotoma" spustimo, pol pa da nau kake zamere, ker ni vpisan/a.



(odgovor članu cukica)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Januar 2012 IVF / ICSI
22.12.2011 13:00:37   
womanpolice
Oj, Cukica. Zelo pridna!!! Pohvalno. Torej: 5.1.2012 1. UZ (verjetn tud prevzem zdravil)  - lahk "narišeš" ob mojem nicku enga otročka :-D  (moj nick je WOMANPOLICE in NE Womenpolice :-)  ), sem v MB, moj dr. je dr. Reljič. To je 1. ICSI od začetka (prej je uspelo v 4. ICSI).

Punce, v novem letu želim prav vsaki izmed vas, da vam uspe zanosit, donosit in rodit zdravega/e otroka/e. Ni fer skozi kaj moramo nekatere ženske, pari, da pridemo do nekaj tako "samoumevnega" (samoumevnega večini populacije, vendar se mi zdi, da število neplodnosti narašča in sprašujem se ali bomo prišli v čas, ko bodo naravne zanositve redke... Saj očitno nekaj res škoduje populaciji, da neplodnost narašča...).

Želim vam srečen Božič! Lepo praznujte v krogu najdražjih in upam, da se kmalu stisnete k svojim otročkom, saj je to nekaj najbolj dragocenega kar lahko ima človek. Vsaj jaz se počutim zelo srečno, bogato, ker imam Eriko, katero vsak dan gledam in se sprašujem ŠE VEDNO "ali je mogoče? je to najina punčka? kako je lepa, kako je popolna, kako je zdrava,... je NAJINA."

(odgovor članu cukica)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Januar 2012 IVF / ICSI
25.12.2011 12:14:32   
lale
Vsem želim lepe Božične praznike in miren Božič user posted image user posted image

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Januar 2012 IVF / ICSI
25.12.2011 20:31:07   
cukica
Vesel Božič vsem skupaj tudi z moje strani,....

womanpolice se opravičujem te bom dodala na seznamček in ja najbolje,da tistim,ki je ratalo dodam user posted image ,...

(odgovor članu cukica)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Januar 2012 IVF / ICSI
25.12.2011 20:59:05   
špica84
Vesel božič vsem

Cukica mene lahko brišeš s seznama;)

(odgovor članu cukica)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Januar 2012 IVF / ICSI
27.12.2011 9:21:05   
EmaS.
Tudi jaz se pridružujem prazničnim veselim in lepim čestitkami, da smo zdravi, srečni in user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Januar 2012 IVF / ICSI
27.12.2011 13:22:40   
Mary2011
tudi jaz vam želim lepe praznike, predvsem pa da bo leto ki prihaja naše leto in da bomo vse user posted image

(odgovor članu EmaS.)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Januar 2012 IVF / ICSI
28.12.2011 15:58:52   
tvigy
Ojla punce!
Slabe novice..nazaj dva dni me obiskala gospa migrena a danes zjutraj user posted image ..
hudo je...a nic ne morem...ampak ne bom odnehala kar tako-marca spet v nove boje!
Vsem zelim lepe novoletne praznike i cim vec user posted image user posted image !!!

(odgovor članu cukica)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Januar 2012 IVF / ICSI
28.12.2011 17:08:53   
lale
Žal mi je tvigy user posted image  Pošiljam ti veliko user posted image user posted image user posted image user posted image objemčkov. Boš videla, da bo leto 2012 bolj uspešnejše.
Vsaj jaz upam, da bo, ker sem tudi sama imela v letu 2011 več smole kot sreče user posted image .

Upam, da bomo čimprej vse nosečeuser posted image user posted image user posted image

Lepo bodite user posted image user posted image

(odgovor članu tvigy)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Januar 2012 IVF / ICSI
29.12.2011 8:01:49   
tvigy
Hvala lale!Tudi jaz upam da bo naslednje leto veliko srecnejse!
Cukica-brisi me sa seznama-prisla user posted image !

(odgovor članu lale)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Januar 2012 IVF / ICSI
29.12.2011 10:13:12   
Mary2011
tvigy user posted image user posted image user posted image user posted image
tudi jaz želim, da bi bilo leto 2012 naše leo in da bomo vse user posted image
tudi moja user posted image  je danes prišla, tako da sedaj samo še en mesec in akcija - se kar veselim!!! user posted image

(odgovor članu tvigy)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Januar 2012 IVF / ICSI
29.12.2011 19:36:32   
daisy B
Danes sem imela UZ, endometrij 7, levo in desno folikli velikosti 10, mi pa M zamuja (coprnica, ravno takrat, ko ni treba), tako da sem dobila Gonal in začnem z njim drugi dan M. Naslednji UZ imam 6.1.

(odgovor članu Mary2011)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Januar 2012 IVF / ICSI
2.1.2012 15:44:41   
carica
Pozdravljene...sem v 2 postopku, 1. pri dr. Drobniču-žal neuspešno sedaj pri dr. Rešu. Danes začela z Menopurjem in prvi UZ 8.1. Prosila bi vas če mi lahko nekaj razložite...kratek in dolg postopek? Dr. Reš tako hitro govori, da pol kar preslišišuser posted image
Drugače pa je vse skupaj potekalo tako hitro da sploh ne dojemaš...Že zapičiš iglo...
Hvala***

(odgovor članu daisy B)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?