|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: "navodila" za uporabo WC-ja
21.12.2011 11:41:05   
Arwenko
Mi smo imeli nekaj časa posranko, ki ni znala dreka za sabo spucat z metlico, pa ne vemo kdo je bil, ampak vem, da so parkrat prileteli maili, da tista ki je bila naj spuca za sabo in po enem tretjem mailu je bil pol mir. Še zdaj pa se nam ne sanja kdo je oseba. 

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: "navodila" za uporabo WC-ja
21.12.2011 11:55:20   
Klemy82
Mhm, sem delala v eni trgovini in smo imeli par lokalov skupaj wc in tudi razpored za pucanje, ki smo se ga vsi držali, sam iz ene trgovine ne. Pač, ko so bili oni na vrsti, ni bil spucan wc, poleg tega  gospodična, ki je tam delala, niti za sabo ni spucala. Ama nikoli. In imela je en poseben način opravljanja velike potrebe, da je bila deska usrana OD SPODAJ.user posted image In sem najprej jst popizdila, pol je sodelavka udarila štrajk, da ne bo več pucala in sploh zakaj bi mi pucali, če oni nikol ne pucajo, in enkrat, ko spet ni bil spucan wc, je lih moj šef uletel z neko driskouser posted image in popizdil, ker je bilo vse posrano, poklical šefa od une trgovine, ta je napizdil uno gospodično njihovo, pa mu je sam rekla, da ona je trgovka, ne snažilka in da ne misli pucat wcja sploh. In kaj pol, šef od une trgovine je hodil pucat wcje zvečer, kadar so bili oni na vrsti. Ampak za gospodično mično dišečo naparfumirano je bil wc še zmeri posran. Enih se pač ne prime. Nikol. Žal.


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: "navodila" za uporabo WC-ja
21.12.2011 12:14:44   
kalbo
Men grejo tud te stvari na jetra. Mamo pri nas enega, ki pušča posran sekret, pa so načeloma moški sekreti zgledno čisti. Problem je, ko prideš v sekret za takim packom moraš spucat za njim, ker pol ko greš ven bi tebe grdo gledali.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: "navodila" za uporabo WC-ja
21.12.2011 12:16:40   
petarda
Enkrat sem nekje videla tak napis: Draga gostja, bila si v stiski, zdaj s prosta. Pazi na čistočo red, ko boš v stiski pridi spet. user posted image
 
Če do sedaj niste imeli nobenega napisa, bi potem ta znal pomagat...vsaj toliko, da uvidi, da očitno nekdo opazi, da nekdo ne spuca za sabo. user posted image  V primeru, da se je to ne bi dotaknilo....bi pa mogoče res kar v wc napisali...Draga Barbara...ne bo vedela kdo je napisal in ne bo imela komu zamerit, dotaknilo se jo pa ziher bo user posted image

< Sporočilo je popravil petarda -- 21.12.2011 12:22:06 >

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: "navodila" za uporabo WC-ja
21.12.2011 12:26:52   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Men grejo tud te stvari na jetra. Mamo pri nas enega, ki pušča posran sekret, pa so načeloma moški sekreti zgledno čisti. Problem je, ko prideš v sekret za takim packom moraš spucat za njim, ker pol ko greš ven bi tebe grdo gledali.


Ja, sej. Jst tud pucam za drugimi skret, da ne bi pol kdo šel za mano pa reku, da sem jst to pustila. user posted image


_____________________________

Jst.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: "navodila" za uporabo WC-ja
23.12.2011 7:37:36   
Anonimen
To še ni tako hudo, če nekdo samo poščije wc...kaj bi rekla na moj primer, ki sem ga doživljala vsak dan tudi v službiuser posted image . Kot višje izobražena ženska sem šla delat kot snažilka k enim malo više letečim ljudem. V hiši je več oz. preveč wc-jev. In res nisem mogla verjeti, da lahko nekdo, ki nosi ta boljše znamke, ki se nosi kot največja dama pusti za sabo na wc ju takšno svinjerijo---pa to ni mišljeno, da je bilo polulano ampak dobesedno posrano user posted image . Sem že mislila napisati navodila za uporabo wc ščetke. Nekaj časa jih sploh niso imeli zraven wc jev, sem morala z eno hodit po celi bajti pa iskat zasvinjan wc in ga sčohati, ker ko je enkrat drek zasušen ne gre več dol. No, ko so končno kupili wc ščetke pa mi je rekla po par mesecih, da jih ne smem več uporabljat - mislim jaz uporabljat, ki jih sploh nisem potrebovala - ja no za čiščenje za njo seveda, ona itak ni znala - ker kao, da so prelepe, da jih je kupila samo za okras, da so bile predrage -halooo - in naj vse wc ščetke sčistim in naj jih več ne uporabljam - namesto teh zraven wc-jev naj uporabim eno plastično iz spodnjega nadstropja.
Tako, da vem, da je s takšnimi ljudmi zelo težko, ne moreš povedati, ker gre za občutljivo temo, morda bi kak napis bil najbolj učinkovit - pač, da pustite straniščno školjko za sabo takšno kot je bila takrat, ko ste stopili v wc. No, moja zgodba se je s tem pri tistih ljudeh zaključila, saj je bila to pika na i od vseh nemogočih zahtev, tudi ščetk nisem spucala, ampak sem tiste, ki še nikoli niso bile uporabljene zamenjala z že uporabljenimi.

(odgovor članu Klemy82)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: "navodila" za uporabo WC-ja
23.12.2011 9:02:21   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: _mala_

To še ni tako hudo, če nekdo samo poščije wc...kaj bi rekla na moj primer, ki sem ga doživljala vsak dan tudi v službiuser posted image . Kot višje izobražena ženska sem šla delat kot snažilka k enim malo više letečim ljudem. V hiši je več oz. preveč wc-jev. In res nisem mogla verjeti, da lahko nekdo, ki nosi ta boljše znamke, ki se nosi kot največja dama pusti za sabo na wc ju takšno svinjerijo---pa to ni mišljeno, da je bilo polulano ampak dobesedno posrano user posted image . Sem že mislila napisati navodila za uporabo wc ščetke. Nekaj časa jih sploh niso imeli zraven wc jev, sem morala z eno hodit po celi bajti pa iskat zasvinjan wc in ga sčohati, ker ko je enkrat drek zasušen ne gre več dol. No, ko so končno kupili wc ščetke pa mi je rekla po par mesecih, da jih ne smem več uporabljat - mislim jaz uporabljat, ki jih sploh nisem potrebovala - ja no za čiščenje za njo seveda, ona itak ni znala - ker kao, da so prelepe, da jih je kupila samo za okras, da so bile predrage -halooo - in naj vse wc ščetke sčistim in naj jih več ne uporabljam - namesto teh zraven wc-jev naj uporabim eno plastično iz spodnjega nadstropja.
Tako, da vem, da je s takšnimi ljudmi zelo težko, ne moreš povedati, ker gre za občutljivo temo, morda bi kak napis bil najbolj učinkovit - pač, da pustite straniščno školjko za sabo takšno kot je bila takrat, ko ste stopili v wc. No, moja zgodba se je s tem pri tistih ljudeh zaključila, saj je bila to pika na i od vseh nemogočih zahtev, tudi ščetk nisem spucala, ampak sem tiste, ki še nikoli niso bile uporabljene zamenjala z že uporabljenimi.


Nisi dobro razumela. V kolikor nekdo ne cisti za seboj (hoce pa imeti cisto) ima na voljo moznost , da placa nekoga, ki bo cistil namesto njega. Ponavadi ljudje ne najemajo placano delovno silo za ciscenje zato, da bi pred njo pocistili, da se njej ne bi frzmagalo....

BTW: ponavai scetko potrebuje tisti, ki cisti - in ce si za to bila placana.... Enako kot bi nekdo, ki je sel nekam likat penil, ker si ni "delodajalec" ze sam zlikal, ko je vzel srajco ven iz susilca... in da on kot "oseba najeta da lika" ne potrebuje likalnika oz. ga potrebuje za likanje za njim, no....
Pa to nima veze direktno z navedenim primerom. H komentiranju me je spodbudila zgolj zanimiva logika...

BTW2: Zadnje kar si napisala pa veliko pove o tebi. Morda si bila malo ljubosumna ker imajo vsega prevec, ti pa visje izobrazena in predvsem cista, pa moras cistiti za taksno....

< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 23.12.2011 9:05:47 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: "navodila" za uporabo WC-ja
23.12.2011 11:05:09   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin



Nisi dobro razumela. V kolikor nekdo ne cisti za seboj (hoce pa imeti cisto) ima na voljo moznost , da placa nekoga, ki bo cistil namesto njega. Ponavadi ljudje ne najemajo placano delovno silo za ciscenje zato, da bi pred njo pocistili, da se njej ne bi frzmagalo....




pa misliš da tak človek potem, ko pride nekam, kjer nimajo plačane delovne sile za čiščenje, potem počisti za sabo?

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: "navodila" za uporabo WC-ja
23.12.2011 12:04:33   
mateyka
meni se pa zdi logično, da tudi če majo čistilko za wc, da to ne pomeni da ne spucajo dreka s školjke dokler snažilka ne pride in ona to nardi. potem rabijo hišno pomočnico (uno redno, ki pride vsak dan za 8 ur ali več). a bojo potem cel dan drek vohal in gledal ko grejo scat in se vsedal na svinjarijo al kako?

ampak imajo ljudje ta attitude da so lahko največje svinje, če majo gospodinjsko pomoč. vem za primer ko je ženska nehala delat pri eni bejbi (občasna pomoč), ker je punca puščala kup od 3-4 dni zasušene posode, celo kuhinjo zasrano in umazano, vse nametano, ker kao bo že snažilka spucala. mislim, živet nekaj dni v taki zasvinjani kuhinji - a to je ok, tud če si lahko špogaš snažilko 2x na teden? saj ni niti higienično.. isto je stemi wc-ji; pa ni treba živet v svinjaku ali ga delat oz. se obnašat kot da tvoja hiša to je, če maš občasno snažilko naročeno. mislim, wth? čisto teoretično - kaj pa če obiski pridejo pred snažilko? user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 23.12.2011 12:09:09 >

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: "navodila" za uporabo WC-ja
23.12.2011 18:43:40   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: urška

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin



Nisi dobro razumela. V kolikor nekdo ne cisti za seboj (hoce pa imeti cisto) ima na voljo moznost , da placa nekoga, ki bo cistil namesto njega. Ponavadi ljudje ne najemajo placano delovno silo za ciscenje zato, da bi pred njo pocistili, da se njej ne bi frzmagalo....




pa misliš da tak človek potem, ko pride nekam, kjer nimajo plačane delovne sile za čiščenje, potem počisti za sabo?



Ne vem in na sreco se mi s tem vprasanjem ni treba ubadati....

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: "navodila" za uporabo WC-ja
23.12.2011 18:54:29   
mika
Problem je, ko prideš v sekret za takim packom moraš spucat za njim, ker pol ko greš ven bi tebe grdo gledali.


pa ni šanse...niiiiiiiiiii šanse, da grem zauser posted image drek pucat. Mi smo v prejšnji službi imeli eno ko ni pucala školjke, pa semtakrat na glas rekla, da je posran WC. Pol smo se preselili v novo stavbo in smo bile samo 4 ženske na tistem nadstropju in spet posran wc. Sem pač šla na drugega - na srečo sta bila dva. Če vidim posran wc raje ne grem.


(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: "navodila" za uporabo WC-ja
23.12.2011 21:16:54   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

meni se pa zdi logično, da tudi če majo čistilko za wc, da to ne pomeni da ne spucajo dreka s školjke dokler snažilka ne pride in ona to nardi. potem rabijo hišno pomočnico (uno redno, ki pride vsak dan za 8 ur ali več). a bojo potem cel dan drek vohal in gledal ko grejo scat in se vsedal na svinjarijo al kako?

ampak imajo ljudje ta attitude da so lahko največje svinje, če majo gospodinjsko pomoč. vem za primer ko je ženska nehala delat pri eni bejbi (občasna pomoč), ker je punca puščala kup od 3-4 dni zasušene posode, celo kuhinjo zasrano in umazano, vse nametano, ker kao bo že snažilka spucala. mislim, živet nekaj dni v taki zasvinjani kuhinji - a to je ok, tud če si lahko špogaš snažilko 2x na teden? saj ni niti higienično.. isto je stemi wc-ji; pa ni treba živet v svinjaku ali ga delat oz. se obnašat kot da tvoja hiša to je, če maš občasno snažilko naročeno. mislim, wth? čisto teoretično - kaj pa če obiski pridejo pred snažilko? user posted image user posted image


Vsak zivi kakor se odloci, da bo zivel. Vsak ima pravico delati nekje ali ne. Pricakovati ali predpisovati do kje kdo sme zasvinjat in kako mora ziveti ter po katerih nacelih je odvec.  Ce delodajalcu in delojemlcu odnos ustreza je vse ok, ce ne - iz katerega koli vzroka, pac se nekdo odpove.
In tudi ce nekdo pusca zasuseno posodo.. placane so gospodinje ponavadi na uro...  ali hocejo imeti vec ali manj ur... ? Ce bi  nekdo zelel za sabo pospravljati in cistiti, ne bi najemal nekoga, da to dela namesto njega.

Moje izkusnje s pomocjo v gospodinjstvu so mesane. Vecina tistih, ki bi ali pa zacnejo to delati bi rada zasluzila, ne bi pa kaj naredila, da zasluzi. Ena gospa me je celo vprasala ali pricakujem, da ko bo brisala kuhinjo po telh, ali naj vsak teden odmakne stole in pobrise pod mizo...  No skratka.. po nekaj "cistunkah" z obnasanjem, da je potrebno pocititi preden pride ona pocistiti (in obnasanju, da bi morala biti neskoncno hvalezna, da mi dovoli da ji placam, da trikrat joger potegne po hisi), smo se doma gladko odlocili, da si bomo gladko sami poskrbeli za ciscenje, ceravno mi je odvec, ceravno si lahko dovolim, da placam pomoc in ceravno nisem pikolovska in ne gledam pod prste.

BTW: ce pridejo obiski, je v hisi dovolj stranisc.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?