|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: s čim začnete na vrtu
6.5.2012 12:59:22   
Anonimen
Jagode da zrastejo 1,5m visoko?
Jaz sem jih mislila posadit v lonček podoben takemu: http://www.najcena.si/product/18217/razno-cvetlicni-lonec-za-zelisca-%C3%9840x36cm

(odgovor članu mini86)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: s čim začnete na vrtu
6.5.2012 13:47:00   
takotako
Mi smo naročil te jagode pa niso ble zanič

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: s čim začnete na vrtu
6.5.2012 14:36:35   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Jagode da zrastejo 1,5m visoko?
Jaz sem jih mislila posadit v lonček podoben takemu: http://www.najcena.si/product/18217/razno-cvetlicni-lonec-za-zelisca-%C3%9840x36cm


men teli lonci osebno sicer zelo lepo zgledajo..morš pa vedt da imajo-sploh stranski balkončki zelo malo prostora..in jaz osebno nebi tvegala pa jagod notr turila..
če bi že bi kupila večji lonc pa en malo manjši, notr posadila te viseče jagode in manjši lonc dala na večjiga in bi blo tko kokr slap pol..
js mam v tem loncu zasajene rože-pa še tiste za skalnak ker nimajo tok globokih korenin, ker enostavno ni prostora


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: s čim začnete na vrtu
6.5.2012 14:37:36   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: takotako

Mi smo naročil te jagode pa niso ble zanič



a pa bogato obrodijo?po kolk cca času pa začnejo kej delat


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu takotako)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: s čim začnete na vrtu
7.5.2012 22:18:09   
takotako
Oprosti, sem s tamalo v rokah pisala-hotla sem napisat da so bile zanič. Crknile so nam.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: s čim začnete na vrtu
7.5.2012 22:22:40   
*miska.mcc*
meni so pa kumare ozivele. kar tisti prvi glavni listek so pognale. user posted image očitno jih bo 7 za 1x.
pa lih zabrisat sem jih mislila. user posted image


jah. to je to, ko toplo vodo odkrivas. user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu takotako)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: s čim začnete na vrtu
7.5.2012 22:28:49   
takotako
Jaz imam letos prvič vrt in k mi ni ven prišlo nič v enem tednu sem rekla-no pa je šlo vse nekam. smo kar nestrpni a?

Jaz vsak dan nekaj posejem in k bo vse ven prišlo me je kar strah. kamilice sem posejala k krompirju, danes sem dodala še male sončnice-take ki naj bi bile male in široko razvejane. pa buče za Hallowen. Vzunaj je pa vse razen drobnjak me skrbi pa por... Tako mala sta še.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: s čim začnete na vrtu
7.5.2012 22:34:34   
*miska.mcc*
ma jst mam 80% se v zarodkih po mojem. samo me je strah, da za plevel ne zamenjam. sem tudi nedolzna še. user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu takotako)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: s čim začnete na vrtu
7.5.2012 22:35:42   
*miska.mcc*
ma jst mam 80% se v zarodkih po mojem. samo me je strah, da za plevel ne zamenjam. sem tudi nedolzna še. user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu takotako)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: s čim začnete na vrtu
7.5.2012 22:41:40   
*miska.mcc*
ej, takotako. ma ti ne preberes nič zadaj na vrecki od semen? user posted image   na mojih opise, da seme kali prb. od 5-15 dni.    kumare pa so mi zdaj zacele listke delat. po cca treh mesecih, ko so bile na poti na kompost. user posted image
in zelje je zacelo kazat znake zivljenja.   svašta. res! user posted image    to je huj ko mularija v prvi fazi trme! user posted image



-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


eh, narobe brala. sem razumela, da ni nič pokukalo.   user posted image


< Sporočilo je popravil *miska.mcc* -- 7.5.2012 22:48:14 >


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: s čim začnete na vrtu
8.5.2012 8:45:37   
mini86
samo me je strah, da za plevel ne zamenjam


zato js ne povem velikim da so mi samo 3 grahi pršli vn ne vseh 9user posted image ker nisem ziher da ga niem že spulila..sicer sem se zelo trudila ampak pr takih stvareh človk res ne veuser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: s čim začnete na vrtu
8.5.2012 21:17:27   
takotako
user posted image Priznam ne gledam vsegva vzadaj. Pri meni je tako, da sem pomagala na vrtu pri mami sam časovno pa nikoli spremljala kok kej hitr ven pokuka. Važen da sem posejala potem pa je mami skrbela naprej kok je kej ven prišlo. Tako da zdaj nekaj vem, sam bl vse na blef delam. Itak pa mislim da manj vem boljš mi bo ratal.user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: s čim začnete na vrtu
13.5.2012 21:26:15   
takotako
No danes pride babi k men na vrt in mi strokovno pove da mi mravlje jejo sadikice cvetače.user posted image sem opazila da so res pogrižene

(odgovor članu takotako)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: s čim začnete na vrtu
13.5.2012 22:03:48   
malaMravljica
Ja,mravljice imamo rade cvetacouser posted image

Sem vas brala in kar zavidala, ker ste tok zgodnje, jaz sem sedaj tudi kar nekaj posejala, pa bo danes ponoci se do -1 in sem se pokrit mogla. Imam pa full solate v pokriti gredi, pa berivka je ze pokukala vn, sam par vrst pa ne, bom mogla se sejat. Pa por imam sadike, cesn domace sadike, kupljeno in posajeno/ posejano pa cebula, grah, kumarce, bucke so v gredi, spinaca, bleda, glavnata solata, berivka, redkvica, rdeca pesa, strocji fizol, korencek, ta tedn se cvetaca, fizol in koleraba. Pri zacimbicah imam pa petrsilja se full, pa drobnjak in timijan ter origano. Ja, v pokrito gredo sem dala se paprike, malancane in peperoncine, paradiznik bo na balkonu. V vrt pride zihr se kaj, poleti ne bomo nic zelenjavce kupoval, ce bo vse ok. Jagode sem pa vn vrgla in dala v korita za roze, moj mi more eno tako leseno lojtrco oz oporo naredit in bom tam gor obesla, upam, da se bo obneslo.
Punce ki zacenjate, na polzke tudi mislit, v enih vrtovih jih je tok, men so naceloma vse pozrli pa sem nabavla tisto ograjco proti polzem in ce je ok polozena ne pride nic skozi.

(odgovor članu takotako)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: s čim začnete na vrtu
14.5.2012 9:01:46   
mini86
proti polžem je baje tud zdrobljena jajčna lupina k jo poseješ okoli rastline in ker je ostro ne grejo gor..

drgač mam pa js te striglce k grejo direkt not v korenino in izčrpajo ves sok, tako da adijo 3 cvetače pa 2 zeljauser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu malaMravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: s čim začnete na vrtu
20.5.2012 22:23:28   
takotako
No rešila cvetačko, posadila hibridni paradižnik, sadike paprik, jajčevca.

Zdaj pa rukula- taka švoh je. Danes sem jo porezala pa mal razrečila. mogoče bo lepša zrasla.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: s čim začnete na vrtu
21.5.2012 6:28:44   
*miska.mcc*



IZVIRNO SPOROČILO: takotako

No danes pride babi k men na vrt in mi strokovno pove da mi mravlje jejo sadikice cvetače.user posted image sem opazila da so res pogrižene
 


meni tudi. user posted image

kako/s cim si jo resila?


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu takotako)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: s čim začnete na vrtu
21.5.2012 9:41:45   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*




IZVIRNO SPOROČILO: takotako

No danes pride babi k men na vrt in mi strokovno pove da mi mravlje jejo sadikice cvetače.user posted image sem opazila da so res pogrižene
 


meni tudi. user posted image

kako/s cim si jo resila?



ej a me govorimo o istem vrtuuser posted image no s tem da so jo men že pojedle..mi pa vztrajno napadajo nadzemno kolerabo-se je prodajalka zmotila k sm hotla podzemno..ni ji usojeno bit pr menuser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: s čim začnete na vrtu
21.5.2012 10:13:37   
takotako
Bom pol šla pogledat. JAz sem poštupala tud rukolo, in ostale sadike... Javim kaj je to za neki. Je pa potem v dveh dnevih mi tako lepo zrasla.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: s čim začnete na vrtu
21.5.2012 10:17:09   
mini86
ok sicer ne paše pod vrt ampak vseeno..

lansko leto so mi rože na okenski polici napadli tisti mali rdeči pajkci..take rože da tud vole nimaš zalivat pa skrbet za njih..ok..letos kupim druge vrste, ampak presenečeno ugotovim da mi teli pajkci plezajo po prazni okenski polici..in tudi spodaj na okenski polici od kleti so in na tleh..
sm 2x pošpricala z biokilom pa so se spet pojavle nazaj..zdj sm pa tud js poštupala pa da vidmo..
a ma kera kšno idejo..


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu takotako)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: s čim začnete na vrtu
21.5.2012 10:26:33   
gondola
Špinačo oz. blitvo mi vsako leto napadejo uši. TAko, da jo lahko samo enkrat porežem in jo takoj napadejo. KO pa je polna tistih živalic je nekako nemorem več uporabljati, ker imam filing da se to ne da izprati. ZAto jo ponavadi porežem in vržem stran. Imate kakšne nasvet, kako jih zatreti.
Pa še to, ne vem kaj je to šetraj, baje je on dober za odganjanje uši.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   [Brisano sporočilo]
21.5.2012 12:39:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu gondola)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: s čim začnete na vrtu
23.5.2012 12:22:47   
noranate
ne vem ,kako je pri vas, ampak na našem vrtu se zelo pozna tole menjavanje temperatur, pa dež in potem takoj pripeka,..so se pojavili rja, plesen, ...Tako, da je sedaj zelo dobro poškropit s antracilom al kaj podobnega, pa zraven zmešajte še kaj za uši in bolhače. To je sedaj idealno, dokler rastline ne zrastejo, saj jih takrat škodljivci nimajo več tako radi.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: s čim začnete na vrtu
23.5.2012 21:33:06   
takotako
Mislim fa se za oz. proti mravljam poštupa z biotop-dvakrat sem šla gledat, pa vedno pozabim. je tak pude bel k poštupaš.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: s čim začnete na vrtu
26.5.2012 10:29:35   
constanca


cisto slucajno prisla pogledat, da se enkrat preberem, ce je res setraj tisti, ki bo resil blitvo pa vidim, da je MM omenila ograjico za polze.

MM, ce slucajo opazis moje vprasanje: kaksna ograjica je to? Jaz jih imam za izvoz vseh vrst polzev, danes so zmanjkale dve muskatne buce in kar nekaj nadzemnih kolerabic! Lepo te prosim za kaksno info vec.

No, zdaj moram pa itak v nabavo pa se po Bohnenkraut:) Lp!

(odgovor članu takotako)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?