|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo februarja 2012
7.1.2012 14:36:25   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: iwa

Sonček85, zej ti bo zihr prej ratalo, k sončku pa mora!!!!!! Srečno v tem mesecu!user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image hvala tudi jaz upam user posted image user posted image user posted image
majcy_m:user posted image user posted image user posted image user posted image sem te zmedla user posted image user posted image user posted image Ja lunica je bil moj prvi nick potem sem se pa preimenovala v Sončekuser posted image
Se strinjam ,je že Hel Dodala user posted image user posted image
Anckica:Hvala tudi jaz upam.Gremo punceeeeeeeeeeeeeeeeeee user posted image user posted image user posted image user posted image Jaz sem tusi pri datumu user posted image ,sem si pisala kar 7.1 user posted image user posted image Evo popravljeno
helenčica:user posted image user posted image user posted image resetirala user posted image user posted image user posted image Zakon.takrat ko delaš testek oz .ko M ne bo ma moj brat rd user posted image


Littlesun:Malo sem še dodala slikco ,če nimaš proti.Da nas motivira ta lep napis BABY NA trebuščku nosečkeuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu iwa)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: II pričakujemo februarja 2012
7.1.2012 14:36:51   
sonček85
Evo ta drugi bo pa OK user posted image   sem nekaj zaj....... na prvem .


< Sporočilo je popravil sonček85 -- 7.1.2012 14:42:26 >


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: II pričakujemo februarja 2012
7.1.2012 14:41:36   
sonček85

user posted image        



user posted image

PRIČAKUJEMO   user posted image in user posted image


2.2.
LittleSun (1. krog v 2012)


3.2.

dr. Knowitall (3. krog po SS)

4.2.
HeLenčica (2.kroguser posted image )

6.2.
S* (5. krog)
majcy_m (17. krog)


7.2.

Sonček85user posted image

8.2.
Anckica (1. krog)


10.2.
Žabica86(3. krog)


x.2.
witch (1. krog v 2012)



SKUPAJ NAS JE : 8
NOSEČK :



                                                                                                                                                         
  user posted image


NAVIJAČICE

user posted image       

LittleSun ,haram,
Katte, bejbibuuser posted image , Pajamauser posted image , oreh,
HeLenčica, iwauser posted image , kliki, skrivnost,Sonček85

Zanimive povezave:

Kdaj bo test nosečnosti pozitiven?

Zgodnji znaki nosečnosti

Koren Maca

Krvomočnica

http://www.roditeljportal.com/kalendar-ovulacije.aspx    -Možen  Izračun O dni

< Sporočilo je popravil sonček85 -- 7.1.2012 14:43:46 >


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: II pričakujemo februarja 2012
7.1.2012 15:15:34   
anckica
Sonček85 wau seznamček je super user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sem šla vse linke prebratuser posted image
in hvala za popravek mojega datuma.

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: II pričakujemo februarja 2012
7.1.2012 20:46:03   
HeLenčica
IZVIRNO SPOROČILO: anckica

HeLenčica- jst razmišljam da bi kar te ovulacijske teste kupila ki jih ti uporabljaš. Si zadovoljna z njimi? Vem da je bilo veliko napisanega o tem, samo da preverim, če imam prave informacije: ker imam neredne user posted image sem mislila ovulacijske teste delat kar tretji dan po končani user posted image in sicer z jutranjim urinom, potem bi jih delala na vsake tri dni, dokler ne bo ene 16.1. kjer bi jih potem delala vsak dan, da slučajno ne zamudim ovulacije(moj cikel traja nekje med 30-36). Če sem prav razumela, se bo prvo nekaj dni pred ovulacijo izrisala nežnejša kontrolna črtica potem na sam dan ovulacije pa bo močnejša ali kako? In že takrat ko se bo izrisala je fino da čimveč user posted image a ne? Ker na sam dan ovulacije je lahko že prepozno? No skratka merila si bom pa še bazalno temp. (vaginalno), takoj zjutraj preden vstanem ob približno isti uri.
Uff upam da te nisem preveč zamorila samo bi rada vse to razčistila, da ne mečem stran dragocenega časa in seveda živcev user posted image




Anckica, kot prvo smo zato tukaj, da ena drugi pomagamo z nasveti a ne? Torej, jaz sem z O testi noro zadovoljna. Kot sem že v januarja napisala ne toliko zaradi slončkanja v plodnih dnevih ampak zato, da vem kdaj naj pričakujem user posted image . Najprej ti svetujem da jih nabaviš preko ebaya ker so sicer predragi, še posebej če imaš neredne user posted image . 3 dni po končani M ni tako slab timing, še posebej če imaš dalj časa trajajočo. Predlagam, da teste vsak dan delaš vsaj od 15. dneva ciklusa naprej, da ne boš zamudila user posted image Če boš temp. merla pa tako ali tako....srečno! user posted image

Sonček, naj mi tvoj brat prinese srečo user posted image


_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu anckica)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: II pričakujemo februarja 2012
7.1.2012 20:48:12   
HeLenčica
IZVIRNO SPOROČILO: HeLenčica

IZVIRNO SPOROČILO: anckica

HeLenčica- jst razmišljam da bi kar te ovulacijske teste kupila ki jih ti uporabljaš. Si zadovoljna z njimi? Vem da je bilo veliko napisanega o tem, samo da preverim, če imam prave informacije: ker imam neredne user posted image sem mislila ovulacijske teste delat kar tretji dan po končani user posted image in sicer z jutranjim urinom, potem bi jih delala na vsake tri dni, dokler ne bo ene 16.1. kjer bi jih potem delala vsak dan, da slučajno ne zamudim ovulacije(moj cikel traja nekje med 30-36). Če sem prav razumela, se bo prvo nekaj dni pred ovulacijo izrisala nežnejša kontrolna črtica potem na sam dan ovulacije pa bo močnejša ali kako? In že takrat ko se bo izrisala je fino da čimveč user posted image a ne? Ker na sam dan ovulacije je lahko že prepozno? No skratka merila si bom pa še bazalno temp. (vaginalno), takoj zjutraj preden vstanem ob približno isti uri.
Uff upam da te nisem preveč zamorila samo bi rada vse to razčistila, da ne mečem stran dragocenega časa in seveda živcev user posted image




Anckica, kot prvo smo zato tukaj, da ena drugi pomagamo z nasveti a ne? Torej, jaz sem z O testi noro zadovoljna. Kot sem že v januarja napisala ne toliko zaradi slončkanja v plodnih dnevih ampak zato, da vem kdaj naj pričakujem user posted image . Najprej ti svetujem da jih nabaviš preko ebaya ker so sicer predragi, še posebej če imaš neredne user posted image . 3 dni po končani M ni tako slab timing, še posebej če imaš dalj časa trajajočo. Predlagam, da teste vsak dan delaš vsaj od 15. dneva ciklusa naprej, da ne boš zamudila user posted image Aja pa glede črtice...pri meni sicer je tako, da se pojavi nekaj dni prej, potem je pa en dan enako močna kot kontrolna, ampak če se prav spomnim nekatere punce poročajo, da imajo črtico cel mesec. To najbrž ni nič nenavadnega, ko je enako močna prihaja O. Tako ali tako pa pravijo zdravniki, da nimaš kaj zgrešiti če vsake 2 dni slončkaš. Če boš temp. merla pa tako ali tako....srečno! user posted image

Sonček, naj mi tvoj brat prinese srečo user posted image



_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: II pričakujemo februarja 2012
7.1.2012 20:52:43   
Kliki
IZVIRNO SPOROČILO: S*

IZVIRNO SPOROČILO: Kliki

S* kako fletno punčko imaš sem v albumu malo prečikirala.
Se me spomniš?



Ojla! Ja hvala za pohvale naši žabici, res je pravi cukrček user posted image . Seveda se te spomnim, čeprav mi spomin že malo peša user posted image . Kako si drugače, spet v novih bojih?

Kako naj ti rečem v starih novih bojih čakam še vedno za enkrat se za umetno še nisva odločila.

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: II pričakujemo februarja 2012
7.1.2012 20:55:51   
Kliki
Punce toliko sem že prebrala od te MACE a to dobim v lekarni?

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: II pričakujemo februarja 2012
7.1.2012 21:19:16   
LittleSun

IZVIRNO SPOROČILO: Kliki

Punce toliko sem že prebrala od te MACE a to dobim v lekarni?


dvomim, jo pa dobiš v kakšni bio trgovini,v dm, in na spletu v spletnih prodajalnah. Jaz sem nabavila kapsule, ker mi je preveč ugabna. So pa takšne prozorne, se vidi da je noter prah mace in res je malo tudi okus po njej, tako da zgleda je isto. Jo bom sedaj ta cikel spet jedla do O, pa krvomočnico po končani M....akcija, sem se odločilauser posted image user posted image

sonček za slikico user posted image seveda nimam nič proti, saj je naš seznamček. Upam da ste vse porihtale na seznamčkih, jaz doma uporabljam mozilo in je vse v nekem programskem jeziku in zelo težko popravljam seznamčekuser posted image sej gre, samo rabim sto letuser posted image

Moj dragi gleda nogomet, jaz sem pa prišla malo pokukat, sem danes res slabe volje, čist brez energije in moči. žalostna in jezna na ves svet, komaj čakam da grem spat, da pride nov dan in upam da bo sončen kot je bil današnji.

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: II pričakujemo februarja 2012
7.1.2012 21:22:44   
LittleSun
dvojno

< Sporočilo je popravil LittleSun -- 7.1.2012 21:23:25 >

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: II pričakujemo februarja 2012
8.1.2012 10:12:33   
mmojka
Ojla punce,

se vam pridružujem spet v februarju. Če vzamem zdaj moj najdaljši ciklus je ne pričakujem 7. feb.

Pozdravček vsem in si pišemo kaj več, ko bo več časa.

user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: II pričakujemo februarja 2012
8.1.2012 19:34:17   
sonček85
anckica:je lepa slikca  a ne user posted image
helenčica:tudi jaz ti želim user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: II pričakujemo februarja 2012
8.1.2012 20:29:32   
Shilou
hellow punce. Evo mene nazaj po enem letu. Vidim, da se bova z našo witch družle spet,.. Doma imam sinka starega 4 mesece in sva se z mojim odločila, da bomo delali na otročičku št. 2.  Ko bo bo,.. tako, da se bomo tipkale. Držim vsem pikepoke, da bo čimveč user posted image user posted image ,..

lp

(odgovor članu anckica)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: II pričakujemo februarja 2012
8.1.2012 21:34:57   
anckica
HeLenčica- najlepša hvala za odgovor, za to pa mi je tale forum tako všeč in ga berem že zelo dolgo, čeprav nisva delala na user posted image  user posted image

Sonček85- slikica je super in cel seznamček, pohvalno user posted image user posted image

Shilou- pozdravljena, to je super da bosta že takoj poskušala na novem user posted image  baje se rodila po porodu zelo zrihtajo, tako da mogoče bo kar v prvo uspelo, držim pesti user posted image user posted image
Midva s user posted image  misliva imeti tudi enega za drugim, če bo šlo user posted image

(odgovor članu mmojka)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: II pričakujemo februarja 2012
9.1.2012 8:14:37   
LittleSun
user posted image        



user posted image

PRIČAKUJEMO   user posted image in user posted image


2.2.
LittleSun (1. krog v 2012)


3.2.

dr. Knowitall (3. krog po SS)

4.2.
HeLenčica (2.kroguser posted image )

6.2.
S* (5. krog)
majcy_m (17. krog)


7.2.

Sonček85user posted image
mmojka

8.2.
Anckica (1. krog)


10.2.
Žabica86(3. krog)


x.2.
witch (1. krog v 2012)



SKUPAJ NAS JE : 10
NOSEČK :



                                                                                                                                                       
  user posted image


NAVIJAČICE

user posted image       

LittleSun ,haram,
Katte, bejbibuuser posted image , Pajamauser posted image , oreh,
HeLenčica, iwauser posted image , kliki, skrivnost,Sonček85

Zanimive povezave:

Kdaj bo test nosečnosti pozitiven?

Zgodnji znaki nosečnosti

Koren Maca

Krvomočnica

http://www.roditeljportal.com/kalendar-ovulacije.aspx    -Možen  Izračun O dni


< Sporočilo je popravil LittleSun -- 9.1.2012 8:19:40 >

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: II pričakujemo februarja 2012
9.1.2012 8:17:07   
LittleSun
Dobro jutro

mmojka user posted image user posted image

shilou
dobrodošla med nas, upam in držim pesti, da kmalu zagledaš user posted image

vikend je prehitro minil, bi kak dan še pasal, sem zelo težko vstala danes. Čaka me naporen dan, ampak bom nekaj časa še tukaj visela, ker mi nekako ne uspe zaštartatuser posted image pa tako sem utrujena...sem zelo slabo spala.
Danes pa se pri nas začne akcija in ta mesec bo naš mesec!!

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: II pričakujemo februarja 2012
9.1.2012 9:21:21   
monsy
Jutro pupe!!

Evo jaz se tudi k vam selim u februar. Danes sem delala testek pa je - pokazalo!! user posted image

Tako, zdaj je ne pričakujem 8.2.2012 (tretji krog po klomifenu)
Upam, da u tretje gre rado!!!! user posted image

Pa še en lep pozdrav vsem novim in en user posted image

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: II pričakujemo februarja 2012
9.1.2012 9:22:25   
monsy
Pa še med navijačice me dajte!!!! user posted image user posted image

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: II pričakujemo februarja 2012
9.1.2012 9:28:41   
oreh
MONSY, hitro nazaj med januar, sej še ni pritekla!!! ne še obupat, lahko je bila ovulacija kakšen dan kasneje.
črtek je vedno rekla, da ne metat puške v koruzo, ker se lahko njen kombajn pokvariuser posted image

(odgovor članu mmojka)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: II pričakujemo februarja 2012
9.1.2012 9:41:02   
monsy
oreh, vem da ni še pritekla, vendar ko mi enkrat pokaže test negativen, sploh ne pomislim več da bi imela še kakšno upanje za naprej!! Ja, sem čudna user posted image

Bom pa oktobrčka imela...bo kot moj fant..škorpjonček!! user posted image

(odgovor članu oreh)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: II pričakujemo februarja 2012
9.1.2012 9:51:33   
oreh
ok, pol pa prestaviva na april, škorpijončki so pa itak fajn.user posted image

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: II pričakujemo februarja 2012
9.1.2012 12:26:34   
LittleSun

user posted image        



user posted image

PRIČAKUJEMO   user posted image in user posted image


2.2.
LittleSun (1. krog v 2012)


3.2.

dr. Knowitall (3. krog po SS)

4.2.
HeLenčica (2.kroguser posted image )

6.2.
S* (5. krog)
majcy_m (17. krog)


7.2.

Sonček85user posted image
mmojka

8.2.
Anckica (1. krog)
monsy (3. krog)


10.2.
Žabica86(3. krog)


x.2.
witch (1. krog v 2012)



SKUPAJ NAS JE : 10
NOSEČK :



                                                                                                                                                      
  user posted image


NAVIJAČICE

user posted image       

LittleSun ,haram, monsy
Katte, bejbibuuser posted image , Pajamauser posted image , oreh,
HeLenčica, iwauser posted image , kliki, skrivnost,Sonček85

Zanimive povezave:

Kdaj bo test nosečnosti pozitiven?

Zgodnji znaki nosečnosti

Koren Maca

Krvomočnica

http://www.roditeljportal.com/kalendar-ovulacije.aspx    -Možen  Izračun O dni



(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: II pričakujemo februarja 2012
9.1.2012 14:13:56   
Nitkica11
Se ena navijacica tukaj! Upam da se mi ne bo treba pridruziti.

Prav hudo mi je ker vidim da je tukaj se kar nekaj bork iz leta 2010 ko smo se skupaj upale na user posted image . Upam da bo za vas leto 2012 caroben in boste koncno zagledala ta magicni +!

Sreco zelim prav vsem da v mesecu februarju zagledate user posted image !

_____________________________

Kar te ne ubije te ojača!

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: II pričakujemo februarja 2012
9.1.2012 19:18:01   
sonček85
anckica:Hvala in srečno v februarju user posted image user posted image user posted image user posted image
nove stare borke dobrodošle v feb in prosim da se ne selimo vveč naprej user posted image user posted image

Shilou:u, že to pa lepo .Želim da kmalu zagledata željeni plus.user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Nitkica11)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: II pričakujemo februarja 2012
10.1.2012 15:39:02   
princess13
Ojla punce! Nisem si mislila, da bom pristala tukaj, ampak mati narava vedno naredi vse po svoje user posted image Moja nosečnost se ni obdržala, zato sem se ''preselila'' v februar. To bo najin 3. krog (čeprav je bolj realno 2. krog, ker takrat ko sva se odločila za bebiko, nisva user posted image med O, ampak samo 2x tik pred M). Torej 2. realni krog, M pa ne pričakujem okrog 6.2.
Upanje ostaja, tako da punce gremo v nove boje po nove user posted image

Držite se! user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?