|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: II pričakujemo februarja 2012
10.1.2012 17:27:11   
sonček85
princes še tukaj velik objem.

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu princess13)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: II pričakujemo februarja 2012
10.1.2012 19:59:52   
princess13
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

princes še tukaj velik objem.


Tudi tebi en velik user posted image
Bo februar najin mesec, kajne? user posted image   Pa seveda tudi od vseh ostalih zlatih punc, ki nestrpno pričakujejo user posted image



(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: II pričakujemo februarja 2012
11.1.2012 10:08:11   
Katte
Nerada se vam pridružujem v februarju.
Dajte me na seznamček na 8.2., 21. krog.

_____________________________

Our miracle baby boy is in my arms (Mar 2013).
First loss in May 2014, at 6+2 wks.
Our 2nd miracle baby boy born in Feb 2015.
2nd loss in Jan 2017, at 4+5 wks.
3rd loss in Jul 2017, at 14+4 wks.
Still hoping.

(odgovor članu princess13)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: II pričakujemo februarja 2012
11.1.2012 10:37:43   
HeLenčica
Katte, še tukaj user posted image user posted image user posted image . V marec NE greva!

_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: II pričakujemo februarja 2012
11.1.2012 11:14:12   
Žabica86
Hej punce !

Da ne boste čisto pozabile na mene, vas samo malo pozdravljam !

A že imamo kakšno novo nosečko?

Mi2 končno začnema s tretjim krogom - user posted image se je poslovila , sedaj pa akcija ! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..........



(odgovor članu HeLenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: II pričakujemo februarja 2012
11.1.2012 12:59:17   
LittleSun
Dan pupe moje
Zdaj ko sem doma sploh nimam časa sledit kaj se dogaja.
Naj ena prosim dopolni seznamček, ker prvič doma uporabljam mozilo, ki je vse v kodah, drugič pa sem popolnoma okupirana od našega bauca in res ne sfolgam.

Katte žal mi je, da je spet pritekla tečna tečkauser posted image , ampak nek občutek mi govori, da se skupaj selimo na oktoberkeuser posted image

Jaz imam nekako takole v planu, če ta mesec pridelava črtici in če bom zdržala, bom mojmu naredila presenečenje na valentinovouser posted image user posted image

Sem pa takšne čudne volje, včeraj sem imela tak glavobol, bi že lahko user posted image , ker je M bila res čisto na koncu, pa nisem mogla niti gledat, kaj šele kaj druga. Upam, da danes nadoknadivauser posted image .

Tamali je v postelji, jaz grem pa v akcijo, dobimo obisk popoldan in je treba pospravit, sva naredila pravi nered.

Lep dan pipike moje, pridno slonkajte, da bo imel valentiček kaj za delatuser posted image user posted image

(odgovor članu Žabica86)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: II pričakujemo februarja 2012
11.1.2012 13:22:03   
HeLenčica

user posted image        



user posted image

PRIČAKUJEMO   user posted image in user posted image


2.2.
LittleSun (1. krog v 2012)


3.2.

dr. Knowitall (3. krog po SS)

4.2.
HeLenčica (2.kroguser posted image )

6.2.
S* (5. krog)
majcy_m (17. krog)
Princess13 (2. krog)


7.2.

Sonček85user posted image
mmojka

8.2.
Anckica (1. krog)
monsy (3. krog)
Katte (21. krog)


10.2.
Žabica86(3. krog)


x.2.
witch (1. krog v 2012)



SKUPAJ NAS JE : 13
NOSEČK :



                                                                                                                                                    
  user posted image


NAVIJAČICE

user posted image       

LittleSun ,haram, monsy
Katte, bejbibuuser posted image , Pajamauser posted image , oreh,
HeLenčica, iwauser posted image , kliki, skrivnost,Sonček85, Nitkica11,

Zanimive povezave:

Kdaj bo test nosečnosti pozitiven?

Zgodnji znaki nosečnosti

Koren Maca

Krvomočnica

http://www.roditeljportal.com/kalendar-ovulacije.aspx    -Možen  Izračun O dni




_____________________________

Po dolgem čakanju sva dočakala dan, ko se nama je pridružil mali škrat.

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: II pričakujemo februarja 2012
11.1.2012 14:22:27   
Anonimen
Hej punce!

Sem se ravnokar poslovila od januarčič in se selim k vam.user posted image  Žal...
No, sedaj bom štartala 2. krog. user posted image  ne pričakujem 11.2.2011.
Ta mesec se nameravam bolj resno lotiti misije: zanositev. Kot prvo si bom nabavla ovulacijske teste. Pa ima da se postla podre, haha!!user posted image

Drugače pa že imam 2 otroka.

anonimna user posted image

(odgovor članu HeLenčica)
  Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: II pričakujemo februarja 2012
11.1.2012 14:27:23   
Anonimen
Aha, sonček85: Medve sva ble skupaj pri aprilčicah 2009!user posted image user posted image user posted image

Anonimna sem, ker je nekaj poznanih na RR, pe zaenkrat še nočem, da se izve, da delamo na user posted image , ker potem znajo takoj biti vprašanja v stilu: A je že ratalo? ipd.

anonimnauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: II pričakujemo februarja 2012
11.1.2012 14:32:56   
Kliki
No takole jest sem pa ugotovila da pašem že kar med vas ker mi je prejšni mesec malo poštrikala in sedaj jo ne pričakujem okoli 4.2.

Sem pa danes mal zjutraj gledala Tv pa so meli v Dobrojutro zeliščarja pa so govorili o M in o zanositvi pa je rekel da ful dobro deluje čaj od PLAHTICE ima katera izkušnje?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: II pričakujemo februarja 2012
11.1.2012 14:41:57   
monsy
Kliki tudi jaz sem gledala zjutraj dobro jutro in slišala za ta čaj. A ve katera če se ga dobi u lekarni, pol kr laufam... user posted image Škodovat ne more!! Čeprav že pijem krvomočnico. A sej lahko še to plahtico zdraven!? user posted image

Danes sem šla prvič u lekarno po ovulacijske teste (nisem vedela da so tako dragi - 5 u paketu 15 eur user posted image ) Za nas ki se tolk trudimo bi pa lahko jih dali za kaj manj!! hehe

Danes sem že na tono čokolade in neumnosti pojedla, kar čakam to user posted image , da pride in se je hitro rešim, pa spet veselo user posted image naprej...

Lep sončen dan vsem!! user posted image user posted image

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: II pričakujemo februarja 2012
11.1.2012 14:48:22   
Kliki
Monsy sem prej z mami govorila pa prav da skor da bi mogli met al pa kaka bol ta domača lekarna , če pa ne bomo pa kr tega tipa poklical pa bo pomoje tudi poslal.
Tko kot si rekla škodvat ne more, še mojga je zanimal kaj bo povedal.
A res O testi so pa tko dragi. Ma jest jo kr dobr čutm tko da za enkrat jih še ne bom kupila pa itak ko sem jih mi niso nič pokazali, kljub temu da mi je isti dan G reku da mam O.

Bom pa šla potem v lekarno prašat ko grem s kolegico na pijačo.

Grem hitr mal polikat.

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: II pričakujemo februarja 2012
11.1.2012 14:55:52   
monsy
Jaz odkar pijem krvomočnico nimam več nobenih bolečin in krčev pri user posted image Ne morem verjet!! Pa še namesto 5 dni, jo mam po 3!! Mislim da sem nekje prebrala o tem, da ma tud krvomočnica dobre učinke pri bolečih M.

No sej tud jst O začutim, ko jo imam, tako da jih ne potrebujem! Sem šla po testke za user posted image in sem samo prašala še za ovulacijske, ker me je zanimala cena. Škoda ker nisem še za plahtico uprašala, čist mi je iz glave šlo!! user posted image No, pa ju3 še en sprehod do lekarne... user posted image

Kliki, sporoči če dobiš ta čaj ok!!

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: II pričakujemo februarja 2012
11.1.2012 14:57:27   
Kliki
Bom seveda.

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: II pričakujemo februarja 2012
11.1.2012 15:52:12   
mmojka
Punce, ki vas je danes obiskala user posted image , nekaj veliko vas je. Kaj je zdaj to? Pošiljam vam en velikuser posted image .

Glede O-testov. Tudi jaz sem jih prejšnji mesec kupila pri nas. Ja, je ful drago. Če pa imaš še cikluse od ? do ? potem jih lahko kar porabiš. Tako, da sem jih za ta mesec kupila preko interneta in je ful ceneje.

Moja user posted image  se počasi poslavlja. Samo ne vem, akcija mi še ne paše. Me kar nekaj boli tam doli. Vsake toliko me nekaj stisne in pocuka user posted image  No, pa saj se ne mudi. O- je še daleč.
Mi pa lahko na seznamčku dodate, da bo to moj 4.krog.

Pozdravček user posted image

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: II pričakujemo februarja 2012
11.1.2012 15:57:57   
Kliki
Mmojka pa srečno. To je pa že ena napisala da so prek spleta bistveno cenejši tele O testi.

(odgovor članu mmojka)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: II pričakujemo februarja 2012
11.1.2012 18:16:22   
sonček85
katte:user posted image ,feb. mora biti naš mesec user posted image držim pesti
Anonimna:Verjetno ne prišakuješ leta 2012 user posted image .Res potem se mi pa kar zdi katera si.No za eno vem katera dela na otročku z dragim ,za eno pa vem da se je zadnjič zatipkala user posted image Držim pesti ,da je to najin -naš mesec in bova spet skupaj srečke nosečke user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
monsy:verjetno kakšna bolj dobra lekarna ali pa kak biotopic ,sanolaboruser posted image za čaj plahtice.Kaj točno so pa povedali ,malo bolj user posted image


Evo pri nas se poćčasi poslavlja in smo v 2.krogu klomifena,pitja krvomočnice in slončkanjauser posted image user posted image user posted image user posted image od jutri naprej.Ta mesec bova probala da čisto vsak drug dan slončkava ,mogoče pa rata.No če bo le možno user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Katte)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: II pričakujemo februarja 2012
11.1.2012 18:16:29   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: princess13

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

princes še tukaj velik objem.


Tudi tebi en velik user posted image
Bo februar najin mesec, kajne? user posted image   Pa seveda tudi od vseh ostalih zlatih punc, ki nestrpno pričakujejo user posted image



res je hvala.Držim pesti user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu princess13)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: II pričakujemo februarja 2012
11.1.2012 18:28:00   
SILVA
Jaz zaenkrat samo navijamuser posted image user posted image user posted image , da bo februar čim bolj rozauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: II pričakujemo februarja 2012
11.1.2012 18:37:34   
Anonimen
Sonček: Ti lisica!!!user posted image user posted image  Ja, una ta druga sem.user posted image  Zdej bomo pa oktoberke, ne?!user posted image

(odgovor članu SILVA)
  Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: II pričakujemo februarja 2012
11.1.2012 19:48:25   
Kliki
IZVIRNO SPOROČILO: monsy

Kliki, sporoči če dobiš ta čaj ok!!


Plahtico imajo v lekarni sicer pod imenom hribja resa. Stane pa 4,22eura.
Okus je pa tak prazen ampak se da popit.


< Sporočilo je popravil Kliki -- 11.1.2012 20:00:38 >

(odgovor članu monsy)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: II pričakujemo februarja 2012
11.1.2012 20:59:55   
Sa.je
Hej!
sem prišla navijat k vam, čeprav upam, da se vam ne pridružim... dajmo, dajmo v februarju naj bodo same user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: II pričakujemo februarja 2012
12.1.2012 7:47:55   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Sonček: Ti lisica!!!user posted image user posted image  Ja, una ta druga sem.user posted image  Zdej bomo pa oktoberke, ne?!user posted image
user posted image user posted image ja nič mi ne uide..Ja super,komaj čakam user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: II pričakujemo februarja 2012
12.1.2012 8:38:00   
LittleSun
Dobro jutro babike
Izkoristim sedaj, ko pikec gleda jutranje risankeuser posted image kako ste kaj? Ste že kaj pridni?

Tako sem jezna sama nase, v torek bi morala poklicati G, da se naročim na UZ, ki mora biti 10 dan cikla in sem pozabila. V službi sem imela napisan listek, ampak sem doma in sem imela skrbi s pikecom in očkami, pa mi je čist zletelo z glave. Moram poklicati čez kako uro je rekla, pa bova videli, če me lahko še kam stisne...upam da ja, da ne zamudim še tega meseca in da vidimo kakšno je stanje. Ker glede na moje M nebi rekla da je dabraston kaj pomagal. Pa še leto dni je okoli.

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: II pričakujemo februarja 2012
12.1.2012 9:14:24   
oreh
O, LS, prav lepo te je malo prebrati. upam, da te bo le lahko kam stlačila.
midva sva že začela biti pridna, danes sem si pa naročila pre-seed gel- 30evrovuser posted image user posted image user posted image
ampak, če pomaga... poročam!

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?