|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kamp straško pag
29.5.2012 9:15:49   
jankika
Hvala punce!
Ja sem že gledala, da je od wc kar oddaljena... Torej je tudi med drevesi naše? Ker na makedamskem delu se mi pa zdi živo sonce user posted image jst sem bolj senčen tip, tako da se mi kar zmeša na soncu user posted image sploh pa bi prvič šli tako, da bi rezervirali, ponavadi gremo na blef, ampak kar sem brala o straškem, se bolj splača rezervirati. Kaj pa o kampu Šimuni veste kaj?
Torej bi v bistvu lahko postavili šotor nekje do tam, kjer ni pokošena trava....to bi se že nekako dalo.... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kamp straško pag
29.5.2012 9:22:38   
Anonimen
Ne definitivno je vaše tudi vse med drevesi ... pač med obema škarfama pa do tiste pipe z vodo. Pa glede na karto sploh ni tako daleč do WCja št.1 ... ker itak da ni dostop do WCja samo s spodnje strani, ampak tudi z zgornje, tak da moraš samo po vaši uličici navzdol pa čez glavno cesto in si tam ... pač na karti vse daleč zgleda, v resnici pa ni tako ... mi smo bili lani na parceli 265 in se mi je tudi ful daleč do WCja zdelo, pa sem bila v bistvu v minutki tam user posted image

(odgovor članu jankika)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kamp straško pag
29.5.2012 9:31:58   
jankika
ja sej sej, po karti se težko orientiraš user posted image problem je, ker sem jst prav en ziherant in me moti vse kar ne vem kako zgleda user posted image že vidim, da se bom toliko obotavljala, da bo oddana še ta parcela user posted image sem pa gledala malo cenik in roko na srce, ampak so s cenami v kampih že kar zapretiravali. Nam bi prišlo 45eur na dan.... je pa tako, da kampinga itak ne bi zamenjali ne za app in ne za hotel... user posted image se mi pa vseeno cene zdijo že kar visoke no... Misliš, da imam še kak dan za premislit ali gredo parcele kot za med? 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kamp straško pag
29.5.2012 10:04:46   
Anonimen
Tiste za morjem grejo zelo hitro ... kako je pa s temi višje gor pa nevem. Sem bila pa tudi jaz prvo leto zelo skeptična glede rezervacije na podlagi fotke, samo na koncu se je izkazalo za odlično odločitev ... so pa cene res visoke, ampak šment, če je pa tako fajn.
Bomo šli pa letos še Šimuni pogledat. če je res tako fajn, da si za drugo leto ogledamo parcele, da ne bomo skos v isti kamp hodili user posted image

(odgovor članu jankika)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kamp straško pag
7.6.2012 0:49:56   
voznikvozniku
Poglejte si tele fotke iz kampa Šimuni, ki smo jih naredili včeraj..človek bi se kar preselil od junija do septembra tja dol :)
http://www.avtokampi.si/novica.asp?drzava=2&ID=645

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   [Brisano sporočilo]
7.6.2012 7:28:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu voznikvozniku)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kamp straško pag
7.6.2012 7:55:42   
Anonimen
Superca! Definitivno ga gremo letos preverit in pofotkat zanimive parcele za drugo leto user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kamp straško pag
7.6.2012 8:23:47   
Špacka

IZVIRNO SPOROČILO: MILLEENA

Mi pa v nedeljo odrinemu na Šimoni user posted image : Smo polni pričakovanja user posted image .


Uf, malo pa vam zavidam user posted image Mi gremo konec julija, ampak upam da nam uspe še kakšen vikend prej, da bomo lažje zdržali do glavnega dopusta.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kamp straško pag
10.6.2012 18:15:18   
ma19teja
Mi tudi razmišljamo o Straškem - mobilne hiške, ker žal drugače ne moremo, gremo letos v glavni sezoni :( Kako je na plaži, se da najti prosto mesto, ali je potrebno zgodaj zjutraj že zasesti prostor?

V katerem delu so mobilne hiške, na karti namreč nikjer ne najdem označb.

Kako je z najemom koles v kampu, koliko je najem na dan?

Pa ostale "mikavne" zabave za otroke, kakšne so cene (trampolin, vlakec Tomaž...)?


(odgovor članu Špacka)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kamp straško pag
10.6.2012 18:36:21   
pemi
Mi gremo 10.8. v Straško. Če bo slučajno kdo še dol - iščemo družbo za našo 5 letno navihanko in 3 letnega škrata. Seveda malce klepeta ne škodi tudi nam odraslim :)
Se beremo!

(odgovor članu ašun)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: kamp straško pag
5.7.2012 13:06:45   
yenny
Straško imamo v planu za drugo leto,zato me zanima kako je s senco na parcelah v prvi vrsti od morja?user posted image
Ne bi rada,da sem sicer na super lokaciji pa da mi teče od r....user posted image
No,pa če že sprašujem me zanima še kateri del kampa je bolj miren ponoči?user posted image

(odgovor članu jankika)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: kamp straško pag
5.7.2012 13:11:05   
Anonimen
90% parcel (tiste brez hišk) ob morju je v senci (pred rezervacijo jih pošlji za fotke parcel) ... mi smo ravno prišli iz Straškega in smo bili na parceli direkt ob morju in je bilo v tej vročini super, ker je pihala konstantna sapica z morja ... par parcel višje se pa ta sapica že porazgubi in je bilo v tej vročini noro vroče. Če bi rada zvečer kmalu mir, se izogibaj osrednjega dela blizu restavracije, saj se tam vsak večer nekaj dogaja in je muzika do 11ih zvečer.

(odgovor članu yenny)
  Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: kamp straško pag
5.7.2012 13:13:58   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: ma19teja
Pa ostale "mikavne" zabave za otroke, kakšne so cene (trampolin, vlakec Tomaž...)?

Vlakec je od Straškega do Novalje 10 kun/osebo v eno smer. Fitnes, teniška, nogometno, odbojkarsko itd. igrišče je za "stanovalce" kempa brezplačno ... videli smo tudi trampoline a so samevali, tak da ne vem kolk je to kaj obratovalo oz. ali je za plačat ali je zastonj.

(odgovor članu ma19teja)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: kamp straško pag
6.7.2012 8:51:09   
yenny
Otika-hvala ti,res!Super si!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: kamp straško pag
10.7.2012 21:21:25   
Pi-kica 1
Ena mala poprava, vlakec je 20 kun v eno smer za odraslega, za otroke je zastonj. V kampu so tudi igrala za male otroke v športnem centru, pa na odbojkarskem igrišču se lahko v mivki igrajo. Tudi m i smo prišli v soboto iz Straškega in je bilo super, res pa noro vrooooče.

(odgovor članu yenny)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: kamp straško pag
10.7.2012 21:23:18   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Pi-kica 1
Ena mala poprava, vlakec je 20 kun v eno smer za odraslega, za otroke je zastonj.

Potem so ga pa zdaj v visoki sezoni špdražili ... mi smo 14 dni nazaj plačali 30kun za 2 odrasla in enega otroka v eno smer.

(odgovor članu Pi-kica 1)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: kamp straško pag
10.7.2012 23:43:30   
Pi-kica 1
Čisto mogoče. Mi smo se peljali mislim da ravno 1. 7. Pa računal je tudi tak malo po domače. Enemu revežu z dvema otrokoma je zaračunal 60 kun, ker mu je ustavil tam pri tistem luna parku. Pa sta bila otroka ravno tako velika, kot naš, ki se je zastonj peljaluser posted image

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: kamp straško pag
1.1.2013 19:58:27   
matejast
Tudi mi obožujemo Straško-zdaj smo bili dve leti ztapored pri prijateljici v prikolici, letos pa to ne bo več mogoče. A mogoče kdo od vas rednih gostov pozna koga, ki bi v Straškem oddajal prikolico ali mobilno hiško? Lepo prosim za kakšen kontakt.
hvala, Mateja

(odgovor članu Pi-kica 1)
Neposredna povezava do sporočila: 43
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?