|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
26.8.2005 12:13:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   [Brisano sporočilo]
26.8.2005 12:16:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   dan - oktober in ostale
26.8.2005 12:17:03   
nana 27
Kati1,

Peg Peregote res vsi hvalijo, tako da boš z njim sigurno zadovoljna...v dekice jih bomo pa itak vse pridno zavijale 9nebesa

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   dan - oktober in ostale
26.8.2005 12:18:25   
kati1
nalin ... verjetno si mene spraševala :zmeden2: ... slikce nimam ... bil pa je 50kSIT skupaj z lupinco in nekaj dodatne opreme (senčnik, zaščita proti dežju, stojalo za flaško) ... bil pa je ZELO lepo ohranjen (predvsem po kolesih se je videlo, da ga skor niso rabili)
Sva pa z mami kupile nekakšno vrečo (mini spalno vrečo), ki bo upam pomagala ob mrazu

lp, K

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   [Brisano sporočilo]
26.8.2005 12:18:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   [Brisano sporočilo]
26.8.2005 12:20:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   dan - oktober in ostale
26.8.2005 12:22:26   
MojcaG
pozdrav nana27!
si me nasmejala s hroščkom.. midva trenutno spima na takem raztegnjenem trosedu, ki je bolj kot ne pena na tleh. tako spima že eno leto in je prav božansko. ampak predstavljaj si mene, kako vstajam vsako noč najmanj trikrat, ker hodim na wc.. prava umetnost! :)-:)-:)- sem rekla, da se bom kar kotalila do kopalnice, pa bo. :love: pravi, da ful jamram, ko vstajam, kar pa ne vem, saj ponavadi na pol spim. zato grema jutri v ikeo po novo posteljo. pa seveda v h&m po kakšne cotke.
in prsti na roki me popolnoma enako bolijo kot tebe! zakaj zavraga je to?

tudi mi bomo imeli peg-perego, ali plikota ali pramete.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   dan - oktober in ostale
26.8.2005 12:24:15   
nana 27
Ja, so.

Upam, da bo tole delovalo..Če ne bo, pojdi na okence Markenwelten, nato weitere Marken in nato Hauck.
Splačajo se tudi lupinice, ampak ne moreš zbirati barv in luštne mehke dekice za voziček, posteljico po 4 EUR-e...pa še kaj bi se našlo.



http://www.toysrus.at/index.php?mapid=1&marke=58&PHPSESSID=71c5a1e85f1b5cd2cf548d3d13f79eb8


(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   dan - oktober in ostale
26.8.2005 12:24:18   
kati1
nana27 ... men se zdijo itak Peg Peregovi vozički najboljš ... so ful vodljivi in na malo se zložijo (že tko smo moral kupit večji avto ;) ) ... a model morda ni čisto pravi (pa saj ga hitro prerastejo, a ne?) ... ko bo pomlad, bo pa ravno pravšnji :kuza:

lp, K

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   dan - oktober in ostale
26.8.2005 12:28:18   
nana 27
http://www.toysrus.at/index.php?mapid=1&marke=58&PHPSESSID=71c5a1e85f1b5cd2cf548d3d13f79eb8

Midva sva bila v Celovcu. Če boš hodila tja, ti lahko povem, kako prideš do trgovine, ampak baje je v drugih centrih še večja izbira (ne vem, kje so). Midva sva tam kupila poceni Hauckovo lupinico za 10 tisočakov, ko je bila va akciji, zdaj pa vidim, da ni več :(

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   dan - oktober in ostale
26.8.2005 12:32:49   
Udb
Jaz sem kupila Haucka - 4-kolesnika! Se mi zelo dopade - komaj čakam, da ga bom lahko uporabila!

Nalin, sobica je že pripravljena - samo cunje moram zrihtat, pa posteljnino, pa lekarniške stvari! Bo!

Ej, kako je z nakupom modrcov za dojenje? Kako vedeti, kako velike boste nucale?

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   dan - oktober in ostale
26.8.2005 12:34:01   
nana 27
Nalin, najbolje, da najprej v kakšnega Ariela (ki je zastopnik za Haucke) pri nas zaviješ, da ti prodajalke pokažejo, kako se voziček prestavlja v različne položaje. Jaz imam kombiniranega trikolesnika, kjer je otroček najprej obrnjen proti meni in leži v zravnanem položaju, nato pa ga preklopiš tako, da se spremeni v športnega in je otroček obrnjen naprej. V Avstriji je trgovina namreč zelo velika in je bolje, da se kar sama malo znajdeš in preveriš, ali je kombiniran voziček in če ti bodo to že prej v Arielu pokazali, bo bistevno lažje s "preklapljanjem". Moram reči, da najin doma je zelo enostaven in prav nič zakompliciran za zlagat pa še lahek je.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   [Brisano sporočilo]
26.8.2005 12:34:39   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   dan - oktober in ostale
26.8.2005 12:41:01   
nana 27
Jaz vem za trgovino v Celovcu (kupovala sva tam), ki je res ogromna, ampak sem bila opozorjena na to, da imajo baje v drugih centrih še več izbire :zmeden2: Mogoče obstaja tudi v Grazu..ne vem.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   dan - oktober in ostale
26.8.2005 12:44:00   
Udb
V Grazu je zraven Ikeje.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   [Brisano sporočilo]
26.8.2005 12:45:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   dan - oktober in ostale
26.8.2005 12:48:37   
urbancek
Pa kaj je danes, sem že vzela spasmex, pa magnezijevo tableto, pa ni nič bolje. Sem že mislila poklicat h g. če se stvari ne bodo unesle. Imam občutek, da je ta mal že na pol poti na svet. Za pop..... Pa je to obsolutno prezgodaj. Spodaj pa me spika, kot bi imela ježa.

Lp in upam, da bo bolje

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   dan - oktober in ostale
26.8.2005 12:52:58   
nana 27
Nalin, ni nujno, da so modeli isti, ampak delujejo pa po istem principu, zato res najprej preveri pri nas, ker te v Avstriji pri miru pustijo, da sam izbiraš in ne moreš dosti spraševat.

Pa poročaj, ko ga boš kupila, če se boš odločila zanj.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   dan - oktober in ostale
26.8.2005 12:53:21   
kati1
upam, da bo minilo urbancek :muca:

lp, K

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   dan - oktober in ostale
26.8.2005 12:54:18   
kati1
punce ... kdaj in kako boste izbirale pediatra za vaše :duda:?

lp, K

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   [Brisano sporočilo]
26.8.2005 13:00:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   dan - oktober in ostale
26.8.2005 13:03:45   
nana 27
Kati1,

jaz bom verjetno kar v najbližjem ZD iskala (se mi zdi, da so kar trije ali štirje pediatri). Mogoče se bom še pri patronažni pozanimala, ko me bo doma obiskala, če katerega posebej priporoča..

Ja glede prstov...prav čudno je, da boli zjutraj in ne zvečer.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   [Brisano sporočilo]
26.8.2005 13:09:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 48
   [Brisano sporočilo]
26.8.2005 13:12:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   dan - oktober in ostale
26.8.2005 13:16:10   
kati1
ne vem ... men se zdi na prvi pogled precej konfuzna stran (upam, da bo pregledna tako kot ta)

sicer pa nisem iz LJ in edina možnost za pediatra mam v LJ ... če pa se že peljem v LJ je pa čist vseeen kje je ... pa me zanima kako je s pediatri iz ZD (a te vzamejo, če nisi iz okolice?)

lp, K

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?