|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oktobrke 2012
31.1.2012 9:46:46   
Srčekgirll



user posted image
user posted image

nick, starost, zaporedna, število  doma, naslednji pregled, nuhalna svetlina, kraj poroda, spol 

xx.10.
Srčekgill
,29 let, 3 user posted image
2 user posted image user posted image , ?,?, PO,??
1.10.
2.10.
cebelica,30 let, 2user posted image ,1 user posted image , 5.3.,?,?,??
3.10.
4.10.
5.10.
6.10.
johana,      ,2user posted image , 1user posted image ,?,?,?,??
7.10.
8.10.
GregUr, 24 let, 1user posted image , 0, 7.2.,?,?
9.10.
10.10.
Anonimnauser posted image ,?,?,?,?,?,?,??
11.10.
12.10.
13.10.
14.10.
15.10.
16.10.
17.10.
18.10.
19.10.
20.10.
21.10.
22.10.
23.10.
24.10.
25.10.
26.10.
27.10.
28.10.
29.10.
30.10.
31.10
 SKUPAJ NAS JE user posted image :
216
217



  user posted image Z DVOJČKI :
PRIČAKUJEMO:      
                                
                                 

 
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net 
                         - mama.si
- nosečnica.si
                             - babybook.si
- noseča.com
                             - pregnancy.org
- bibaleze.si 
                             - bambino.si
- mojezdravje.si
                        - parrentsconnetct.com
- pregnology

-
novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)
NOSEČNOST PO TEDNIH

OTROŠKA IMENA

ŠOLA ZA STARŠE


NOSEČNOST IN DELO:
-
dokument 1                       - dokument 2

UREJANJE DOKUMENTACIJE:
-
Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
-
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)
-
Priznanje očetovstva
-
Kako do otroškega dodatka?

INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA





< Sporočilo je popravil Srčekgirll -- 31.1.2012 9:47:40 >

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Oktobrke 2012
31.1.2012 9:50:32   
Srčekgirll
Dobro jutro!

Najprej ena kavica, čajček, kakavček ( z ali brez (cukra, mleka,...)za vse. Kako ste kaj danes? Jst sm fajn, počutje super. Mal sm seznamček uredila, tud v nadaljne se bom potrudila, da bo vsakič lepši (če mi bo čas dopuščal). Dobrodošle vse nove user posted image in tiste, ki nas boste prišle kdaj pa kdaj obiskat in napisat kak lep komentarček.

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Oktobrke 2012
31.1.2012 10:05:02   
Srčekgirll


user posted image
user posted image

nick, starost, zaporedna, število  doma, naslednji pregled, nuhalna svetlina, kraj poroda, spol 

user posted image

xx.10.
Srčekgill
,29 let, 3 user posted image
2 user posted image user posted image , ?,?, PO,??
1.10.
2.10.
cebelica,30 let, 2user posted image ,1 user posted image , 5.3.,?,?,??
3.10.
darchy82, 29 let, 3user posted image ,1user posted image , ?,?, ?,??
4.10.
5.10.
6.10.
johana,      ,2user posted image , 1user posted image ,?,?,?,??
7.10.
8.10.
GregUr, 24 let, 1user posted image , 0, 7.2.,?,?
9.10.
10.10.
Anonimnauser posted image ,?,?user posted image ,1user posted image ,?,?,?,??
11.10.
12.10.
13.10.
14.10.
15.10.
16.10.
17.10.
18.10.
19.10.
20.10.
21.10.
22.10.
23.10.
user posted image
24.10.
25.10.
26.10.
27.10.
28.10.
29.10.
30.10.
31.10
 SKUPAJ NAS JE user posted image :
6



  user posted image Z DVOJČKI :
PRIČAKUJEMO:      
                                
                                 

 
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net 
                         - mama.si
- nosečnica.si
                             - babybook.si
- noseča.com
                             - pregnancy.org
- bibaleze.si 
                             - bambino.si
- mojezdravje.si
                        - parrentsconnetct.com
- pregnology

-
novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)
NOSEČNOST PO TEDNIH

OTROŠKA IMENA

ŠOLA ZA STARŠE


NOSEČNOST IN DELO:
-
dokument 1                       - dokument 2

UREJANJE DOKUMENTACIJE:
-
Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
-
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)
-
Priznanje očetovstva
-
Kako do otroškega dodatka?

INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA




< Sporočilo je popravil Srčekgirll -- 31.1.2012 10:10:28 >


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Oktobrke 2012
31.1.2012 10:08:21   
Anonimen
Jutro punce,

meni se je celo noč sanjalo o dojenčku, očitno se mi že malo user posted image user posted image user posted image . Danes sem spet lulala, ampak črtica še vedno ni čisto izrazita, ampak taka bledikasta, sem kar malo žalostnauser posted image . Pregled je boljše imeti kasneje, verjemite, so me prvič 2x prekmalu naročili. Ni prijetno, ko potem ne veš pri čem si in čakaš. Zato bom jaz, ko user posted image om (če bom) klicala G rekla naj me šele marca naroči. Doma že imava 1user posted image user posted image . Razlika bo, 2.5 let, kar je meni superuser posted image

Srček (sorry, krajšam te): hvala za seznam!

vivaldi in kliki: kar pridita poklepetatuser posted image

pajama: čestitke tudi tebiuser posted image

kale: hvalauser posted image

GregUr: sva istih letuser posted image

darchy: pozdravlejna tukaj. Oo, pri vas bo pa kar mala razlikauser posted image

Lep dan vsem!

A. user posted image

(odgovor članu Srčekgirll)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Oktobrke 2012
31.1.2012 10:08:53   
Srčekgirll
Se opravičujem, če bo kdaj pršlo do kake napake (opozorite me ali popravite) kot na seznamu na vrhu, neki ga mi biksa. user posted image  

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Oktobrke 2012
31.1.2012 10:21:30   
johanna
Ojla.,
dobrodosle nove nosecke. Jst sem pravkar v sluzbi pa bi bila raje doma in spala
Se muci katero utrujenost. Jst sem vceraj popoldne 2 uri lezala pred tv ker nisem bila sposobna nicesar. Dob sa je moj prisu peej iz sluzbe da je malega mel. Bomo vidl kako bo danes ko imam se rositelski popoldne.
Vceraj sem se tudi narocila na pregled in ga imam 17.2.

Punce srecno in upam da se nam jjh se veliko pridruzi!

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Oktobrke 2012
31.1.2012 11:48:26   
Srčekgirll




user posted image
user posted image

nick, starost, zaporedna, število  doma, naslednji pregled, nuhalna svetlina, kraj poroda, spol 

user posted image

xx.10.
Srčekgill
,29 let, 3 user posted image
2 user posted image user posted image , ?,?, PO,??
1.10.
2.10.
cebelica,30 let, 2user posted image ,1 user posted image , 5.3.,?,?,??
3.10.
darchy82, 29 let, 3user posted image ,1user posted image , ?,?, ?,??
4.10.
5.10.
6.10.
johana,      ,2user posted image , 1user posted image ,17.3.,?,?,??
7.10.
8.10.
GregUr, 24 let, 1user posted image , 0, 7.2.,?,?
9.10.
10.10.
Anonimnauser posted image ,?,?user posted image ,1user posted image ,?,?,?,??
11.10.
12.10.
13.10.
14.10.
15.10.
16.10.
17.10.
18.10.
19.10.
20.10.
21.10.
22.10.
23.10.
user posted image
24.10.
25.10.
26.10.
27.10.
28.10.
29.10.
30.10.
31.10
 SKUPAJ NAS JE user posted image :
6



  user posted image Z DVOJČKI :
PRIČAKUJEMO:      
                                
                                 

 
ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net 
                         - mama.si
- nosečnica.si
                             - babybook.si
- noseča.com
                             - pregnancy.org
- bibaleze.si 
                             - bambino.si
- mojezdravje.si
                        - parrentsconnetct.com
- pregnology

-
novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)
NOSEČNOST PO TEDNIH

OTROŠKA IMENA

ŠOLA ZA STARŠE


NOSEČNOST IN DELO:
-
dokument 1                       - dokument 2

UREJANJE DOKUMENTACIJE:
-
Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
-
Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)
-
Priznanje očetovstva
-
Kako do otroškega dodatka?

INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA






_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Oktobrke 2012
31.1.2012 13:31:20   
Anonimen
utrujenost: grozaaa!!! ob 20.00 zeham in zeham in zeham, okrog 13.00 sem tudi čisto zbita, v bistvu se skozi cel dan vlečem kot megla.

Znaki user posted image ? Jih imate še kaj? Mene špika spodaj, pa bradavice me srbijouser posted image

A. user posted image

(odgovor članu Srčekgirll)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Oktobrke 2012
31.1.2012 13:43:36   
johanna
srček  prvi pregled imam17.2 in ne 17.3. -tiskarski škrat

ja men je že mal slabo ampak res malo in upam da se ne poslabša. v prvi user posted image mi je bilo zmeraj zvečer in sicer po folni. ker tisti dan ko je nisem vzela mi ni bilo, ko pa sem jo mi je pa bilo. sedaj jo jem in če bo takole naprej šlo jo bom lahko skos ker še ni tok moteče. hmm ja hrana mi tud ful že diši. vse bi jedla ampak ne veliko. včeraj sem se preveč najedla za kosilo in posledično z bolečim trebuhom ležala celo popoldne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Oktobrke 2012
31.1.2012 13:52:10   
cebelica81
Ta utrujenost je tudi mene dajala v prvi user posted image . Zaenkrat je še ok, je pa tudi res, da hodim zadnje dni ob desetih spat (2 uri prej kot ponavadi). Itak si pa tokrat ne morem privoščiti takšnega luksuza kot v prvi user posted image , ker imamo doma malo pikico, ki zahteva pozornost, igranje in carkljanje. Še sreča, da hodi zgodaj spat, da bom lahko hodila z njo.

Sicer mi je pa malo slabo, pa zelo zelo lena sem. V službi imam cel kup dela, pa nobene motivacije za delo user posted image . Upam, da me ta faza čim hitreje mine, ker moram začet pridno delat, drugače se to ne bo dobro končalo.

Za seznamček pa naj povem še, da grem tudi jaz rodit v Postojno.

Pridno božajte svoje bušije. Jaz že komaj čakam da bo postal velika, brcajoča žoga...

(odgovor članu johanna)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Oktobrke 2012
31.1.2012 13:55:15   
Anonimen
Ojoj, ne zavidam slabosti, ne vem kako je to, mi v 1. user posted image ni bilo nikoli slabo, zdaj pa mi tudi še ni, čeprav se lahko to spremeni iz danes na jutri.

A. user posted image

(odgovor članu cebelica81)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Oktobrke 2012
31.1.2012 17:36:04   
GregUr
user posted image user posted image seznamček se fila user posted image očitno nisem razumela tiste kategorije "kraj" - v Trbovljah bom rodila user posted image

anonimen zajčk ne me strašit - mene je ful hitro naročila na pregled - v začetku 6. tedna. po moje bo delala vaginalni pregled pa da se pomenmo malo, pa da mi vzame kri pa vodo pa tko... no naj me ktera popravi... nimam pojma kaj delajo v tako nizki nosečnosti z bodočo mamico user posted image ooo kok lepo user posted image mamica booom - tkole me popade tam pa tam user posted image
hehe '87 smo ta hujši user posted image

Vivaldi in kliki itak čvekajta tle z nami user posted image super ste user posted image

johanna mene muči utrujenost, ampak ne vem, muči me od pluska naprej user posted image no sej niti ni rečeno da je to znak user posted image , ker sem bla danes že ob 5h zjutraj po štirih urah spanja budna kot čukec, ker itak me je čakalo lulanje, no popoldne pa sem padla v nezavest za debele 3 ure, tko da... user posted image

še enkrat anonimen zajčk kriiiiž me boliiii ko satan! to pa VEM da je znak user posted image pri meni, ker drugač nimam s tem problemov. no to v prvi vrsti, drugače pa špikanje po spodnjem delu trebuha občasno, kot pred user posted image . z joškami še nimam problemov, tut večje niso še nič user posted image
pa ne vem a je to zdej psiha al kaj, tut "ni mi dobro" po kakšnem grižljaju, naprimer zjutri sem si stisnla pomarančni sok, pa mi je kar kislina "gor uhajala" user posted image ampak kej druzga pa ne več.

cebelica81 mene še to čaka - se pripravit it prej v pojstlo user posted image

in, kdaj pa kako ste se odločle da bote širle novico do svojih najdražjih? jst mam eno idejo, upam da bo izvedljiva: pač povabva na kosilo in dava pod pogrnjek (ali zraven ali nad ali kakorkoli to še ne veva) vsakemu "prtiček" z bodočim nazivom (teta, stric, sestrična, babi, dedi) hihi
sam izvedba ne vem kako bo potekala, če preveč "skrijeva" pol bova mogla fejst špikat da bojo našli, pa še to, če najprej najde nečakinja, pa bojo drugi vidl "sestrična" bojo itak vedl zakaj se gre še preden vidijo svoj listek, če pa vsakmu dava na vidno mesto, bo pa vse skupaj "izdal" tisti k bo prvi za mizo prišel... tko da
any idea? user posted image

božite buškotee user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Oktobrke 2012
31.1.2012 17:50:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: GregUr


anonimen zajčk ne me strašit - mene je ful hitro naročila na pregled - v začetku 6. tedna. po moje bo delala vaginalni pregled pa da se pomenmo malo, pa da mi vzame kri pa vodo pa tko... no naj me ktera popravi... nimam pojma kaj delajo v tako nizki nosečnosti z bodočo mamico user posted image ooo kok lepo user posted image mamica booom - tkole me popade tam pa tam user posted image
hehe '87 smo ta hujši user posted image



Hehehuser posted image user posted image Saj nočem strašit, ampak itak ti dela na začetku le vaginalni UZ, ampak resno, pri meni se je prvič videl samo krogec v maternici, drugič pa ni blo srčka - grozno! Tretjič je bilo ok. Ne privoščim nobeni. Jaaa, mamica bošuser posted image user posted image user posted image user posted image Jaz bom rodila: ne povem šeuser posted image A ti greš v Trbovlje? No, še dobro, da je niso zaprliuser posted image

Ideja za sporočanje novice se mi zdi zelo kuluser posted image Mi bomo počakali vsaj do ns, upam, da mi uspe vampeljc skrit do takrat. Moram že zdaj nekaj razvlečenega začet nosit, da ne bo potem očitnouser posted image A se res v 2user posted image trebuh prej pozna? Joj, že tako imam zalogo od prejuser posted image user posted image user posted image

Lepo boditeuser posted image Aja, katero folno jemljete? Jaz sem kupila Tifol.

A. user posted image

(odgovor članu GregUr)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Oktobrke 2012
31.1.2012 17:54:06   
Anonimen
Aja, križ mene tudi boli, ampak jaz se že kar nekaj psihiram. Slabo mi pa res ni, imam preveč rada hrano. Si pa zjutraj zdaj že bolj veselo stiskam pomarančo ali 2, pa popoldne jem solato, v bistvu sem kar avtomatsko malo dala sladkarije na stran, pa že segla po malo bolj zdravi hraniuser posted image Kdo bi si misliluser posted image user posted image Itak me bo minilo verjetno že jutriuser posted image

A. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Oktobrke 2012
31.1.2012 18:01:58   
GregUr
ja upam da bo vsaj pomirjujoče delovala v smislu: Itak se še ne more videt, zaenkrat je vse bp, se vidmo čez 14 dni - mi bo lažje pregurat kot pa 3 al pa 4 tedne

ja vseee bomo mamice omg! user posted image

ja v trbovlje grem, mi je pred nosom. pa brez veze mi je neki komplicirat, že tko je kaj hitro lahk kej narobe in pristanem v LJ, tko da... upam da ne! pa vse k so ble tle so kar hvalile osebje na oddelku pa tko...

oooo do NS nimam šans da se izmotavam pa zmišljujem zakaj ne morem drve nanost user posted image zakaj ne morem "fasnge" iz trgovine pomagat mamic iz avta zvlečt, zakaj ne morem nečakinje dvignit........ žvimo namreč v skupni hiši z vsemi naštetimi v prejšnjem postu in je to mal težje izvedljivo kot pa če se z njimi vidiš enkrat na 14 dni user posted image pa še toook sva si želela tega, da sem že zdej cela na trnih user posted image moj pa tut user posted image

jemala sem elevit, prešaltala na femibion 1, naslednjič spet kupim elevit. to je to user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Oktobrke 2012
31.1.2012 20:14:41   
chungalunga
Živjo!

No, bi se vam še jaz pridružila, če smem. Malo me še daje nekakšna nostalgija na prejšnjo skupino (upamo skupaj), kjer sem preživela dolgo, lahko rečem predolgo časa. Zdaj sem tukaj, z vami, nepopisno srečna in upam, da bomo prijetno klepetale kot znamo to samo me, ane? user posted image
Lahko me dodate na seznamček, podatki so:

chungalunga, 28 let, 1. user posted image , 0 doma, pregled 12. 3. Drugi podatki pa kasneje. user posted image

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Oktobrke 2012
31.1.2012 20:47:54   
cebelica81
chungalunga user posted image user posted image user posted image , seveda bomo prijetno klepetale. Se že veselim user posted image

Jaz kar malo mešam, zdaj jem tifol, imam še nekaj elevita, od G sem dobila pa femibion 2, ki je za kasneje. Mislim, da bom v bodoče kar tifol jemala, pa vitamine posebej zraven oziroma alge. GregUr, zakaj boš s femibiona 1 prešaltala nazaj na elevit? Kakšen poseben razlog?

Kar se tiče obveščanja staršev sva midva neverjetno pohitela. user posted image je mami povedal takoj, ker nikakor ni mogel zdržati, mojim sva pa tudi še isti vikend povedala, ker že nekaj časa sprašujejo če je že ratalo, tako da nisva mogla lagati. Pač user posted image Vsi ostali bodo izvedeli pa po 1. pregledu. Tudi v službi bom takrat povedala, ker itak že pričakujejo da bom letos verjetno šla na porodniško pa bo lažje planirati kako in kaj, če prej izvedo. Pa itak bi me 1,2,3 pogruntali, ker mi v nosečnosti kava ne paše kaj preveč, pa še pazim se, drugače sem pa en velik kofetar ;) Upam samo, da ne bodo ugotovili še pred pregledom user posted image . Aja, pa nič posebnega nisva naredila - kar povedala.

Od znakov imam pa potrjeno slabosti. Sem mislila, da si samo malo domišjam, ampak danes sem imela cel dan tisti čudni občutek v želodcu. Kot bi bila lačna, ampak če sem jedla ni nič pomagalo oziroma samo začasno. Upam, da vse skupaj ostane v taki blagi obliki.

GregUr, kar se tiče prej v posteljo boš pa videla, da ne bo nič težko user posted image V prvi nosečnosti sem kar padala v posteljo zvečer. Pa ne ob osmih, ampak ob šestih, včasih še prej. Sem bila tako utrujena.

(odgovor članu chungalunga)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Oktobrke 2012
31.1.2012 20:58:28   
Anonimen
chungalunga: user posted image user posted image user posted image user posted image Tebi še posebej iskrene čestitkeuser posted image kako dolgo je trajalo, če nisem preveč radovedna. Bom pa prilimala en link spočetja otroka, me je danes tako fasciniral, da sem jokala zraven. Potem se zaveš, da niti ni tako na izi zanosit. Ga pripopam na koncu. Ga moram še poiskat.

cebelica: oo, super, da sta že povedalauser posted image Jaz pa sem kar panik kar se glede tega tiče. Nočem bit negativka, ampak na žalost nikoli ne več, sploh te prve rizične tedneuser posted image

Utrujena sem jaz noro, zdaj še bolj, ko imava že enega user posted image doma in je tempo bolj nor. Saj si ne predstavljam kako je bilo v 1.user posted image Mir, čas za počitek, spanje itd. itd., zdaj pa vse našponanouser posted image

GregUr: hahauser posted image Ja seveda bi potem že takoj vedeli zakaj se greuser posted image

Še link: http://www.babycenter.com/6_your-pregnancy-3-weeks_1049.bc  Pojdite malo nižje, kjer piše video. Noro!

A. user posted image

(odgovor članu cebelica81)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Oktobrke 2012
31.1.2012 21:02:24   
Anonimen
Ne dela link. V google vtipkajte: inside pregnancy fertilization. Kliknete prvi iskani zadetek in je video. Se res splača pogledatuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Oktobrke 2012
31.1.2012 21:03:51   
mamica^2
ojla,
še ena čveka se vam pridruži... no koliko bom pač uspela...
Tudi pri nas smo že zagledali plusek, PDP glede na e-izračune pride 1.10. ... ampak se mi zdi da bo malo prestavil in se zna zgodit da pridem na 6.10. hudič pa te neredne user posted image
to je moja 2. nosečnost, 1. se je končala tako, da mi zdaj dneve krajšata kar 2kratkohlačnika, ki sta ravno dobro vkorakala v vrtec (stara sta 16mesecev). Sta pa septembrčka 2010...sta 1mesec prej pohitela na svet.

Prvi pregled imam 17.2. in ga komaj čakam hehe
Nekih standardnih znakov nosečnosti še nimam. nobene slabosti, utrujena sem že serijsko user posted image
Se je pa danes pojavil prvi konkretni simptom, ki sem ga imela že pri prejšni nosečnosti - krvavitve iz nosu in to ravno ko sem bila na obisku pri mojih(pa še ne vejo). Sva se odločila, da bova počakala do nuhalne.

Vitaminčki... sem jemala elevit,ker sem jih še imela doma zdaj pa jemljem femibion 1. so mi ble že prvič bolj všeč. ko zaključim z njimi pa res kake alge in je to to.

Kako sporočati novico... pri prejšni nosečnosti sva kar slikico dala na sredo mize. pa po prvem šoku da bova starša razloživa še da na slikici ni samo eden... je bilo zabavno. Kako bova tokrat nimam pojma (še) nisem za neke igrice...

torej za na seznamček:

mamica^2, 24, 2.user posted image , 2user posted image user posted image ,17.2., Postojna

(odgovor članu cebelica81)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Oktobrke 2012
31.1.2012 21:13:35   
Anonimen
Pozdravljena mamicauser posted image user posted image user posted image Kako lepo bo počvekati še z eno, ki ima doma celo 2 user posted image . Meni je bilo v 1. user posted image prav hecno, ker nikoli nisem pomislila, da bi bila kakšna možnost, da bi imela 2user posted image pod srčkomuser posted image Superuser posted image

A. user posted image

(odgovor članu mamica^2)
  Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Oktobrke 2012
31.1.2012 21:15:57   
cebelica81
Anonimna user posted image , midva sva se odločila tako, ker če ne bi bilo vse vredu bi itak rabila neko tolažbo in oba bi se najprej obrnila na svoje starše, ker smo res zelo povezani. Tako da potem sva pač rekla, da je tako vseeno. Te pa popolnoma razumem ja.

Ja, res bo z našimi malčki 2.user posted image verjetno precej bolj naporna, vendar verjetno tudi lepša, ker nas bodo cukrčki v dobro voljo spravljali, ko mogoče ne bo najlažje.

mamica2 dobrodošla in čestitke user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamica^2)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Oktobrke 2012
1.2.2012 7:56:23   
darchy82
Pozdravljene in čestitke vsem novim user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Evo za dopolnit seznamček: prvi pregled imam 21.02. Sicer še vedno nimam kakih pretiranih znakov razen napihnjenega trebuha in utrujenosti, čeprav za tole drugo ne vem če je razlog user posted image , ker zaradi naše male pupike itak bolj malo spim, ampak se tolažim da mine. Pa seveda lulat hodim na vsake par minut skoraj. Mi je prav muka zdržat od doma do službe v avtu brez wc-ja, ker imam mal daljšo pot.

Sem pa še vedno mal zmedena glede telih testov in znakov user posted image , ampak upam na najbolje in da se vse skupaj dobro konča user posted image

Uživajte in lep dan.


_____________________________

25.01.2011 se nama je pridružila Lana,
29.09.2012 pa se nam je pridružil še Aljaž :))

(odgovor članu cebelica81)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Oktobrke 2012
1.2.2012 8:31:49   
*bobika*
IZVIRNO SPOROČILO: GregUr


in, kdaj pa kako ste se odločle da bote širle novico do svojih najdražjih? jst mam eno idejo, upam da bo izvedljiva: pač povabva na kosilo in dava pod pogrnjek (ali zraven ali nad ali kakorkoli to še ne veva) vsakemu "prtiček" z bodočim nazivom (teta, stric, sestrična, babi, dedi) hihi
sam izvedba ne vem kako bo potekala, če preveč "skrijeva" pol bova mogla fejst špikat da bojo našli, pa še to, če najprej najde nečakinja, pa bojo drugi vidl "sestrična" bojo itak vedl zakaj se gre še preden vidijo svoj listek, če pa vsakmu dava na vidno mesto, bo pa vse skupaj "izdal" tisti k bo prvi za mizo prišel... tko da
any idea? user posted image



sorry k vskakujem .. midva sva to nardila na božični večer .. najprej večerja in darila, pa itak noben ni posumu ..pol sem pa nardila za babice in dedke take posebne voščilnice,gor narisala božička , noter pa prilepla slikico iz UZ in spodi napisala : poleti boš spet postal-a babica/dedek ..in to sva jim dala še ko so vsi odprli darila .. ne znam ti opisat kakšno veselje .. ti lahko to narediš za veliko noč če se obdarujete ..mal dolga je za čakat do aprila..

anonimna zajček in chungalunga..kako sem vesela da vaju vidim na temi čvekanje v pričakovanju ..tud jst še grem taj pokukat na upajmo skupaj ..upam da jih čimveč pride kamlu sem !

srcekgirl midve se pa že poznava iz majčic 2008 ..sao prej sem mela drug nick user posted image

majčica 2008

(odgovor članu GregUr)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Oktobrke 2012
1.2.2012 8:38:15   
čiba
Evo me, A. user posted image sem.

cebelica: jaz sem pa tak človek, da raje trpim sama, kot da bi bili prizadeti zraven še drugi, se pa popolnoma strinjam s tabo.

darchy: tudi jaz sem zmedena s temi znaki. In kar naprej tekam na wc, ker se mi včasih zdi, da se mi bo/se mi je user posted image ulila.

bobika: hvalauser posted image user posted image In zelo lepo sta naredila z vajinim za sporočanje vesele novice, mi je všeč. Jaz ne vem,. če bom zdržala do aprila, ne vem, če bo trebušček zdržal, drugače bi bila dobra forauser posted image

(odgovor članu *bobika*)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...
FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?