|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   lega spanja
30.1.2012 18:32:01   
Anonimen
user posted image user posted image Pozdravljene vse user posted image

mene pa zanima če kaj posvečate pozornost legi ležanja. Namreč veliko se razglablja o tem, da naj bi se ležalo na levem boku user posted image
Ne vem koliko je na tem res, pa vendar me zanimajo vaša mnenja. Sem prvič user posted image  (20 t) pa me zanimajo vaša mnenja, izkušnje...

LP in hvala
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: lega spanja
30.1.2012 18:51:45   
simona84
Pozdravljena! user posted image
kar se tiče lege ležanja jaz lahko povem kako je pri meni, sem v 36. tednu in še zdaj lahko spim skoraj na trebuhu, ne čisto na trebuhu ampak tako na pol....sem vprašala svojo G če je to kaj narobe, pa mi je rekla če mene ne moti da lahko ležim oz. spim kakor mi paše...je pa res da se mi skoraj nič ne pozna, sem se zredila samo za 1kg....tako da kaj več ti ne znam svetovat kako naj bi se ležalo....
pa srečno v user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: lega spanja
30.1.2012 19:27:10   
NeJa88
Hej :)
No, jz sm v 38tednu in spim tko kot pač lahko... Na levem in desnem boku, včasih na hrbtu, ker zdej otrok leži že tako nizko, da lahko diham. Drugače pa sem tud jz vprašala kako je s tem, če je res varno, pa je tud meni rekla G, da če otroku ne bo ok, me bo že nabrcal, da se bom prestavila... Tko da...user posted image

(odgovor članu simona84)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: lega spanja
30.1.2012 19:28:42   
Polzi
Jaz sem v 33 tednu in spim tako kot mi paše - na obeh bokih, hrbtu. Odsvetujejo spanje na hrbtu, ampak se naj bi telo samo odzvalo s slabostjo in slabim počutjem, če bi bil dotok kisika user posted image  onemogočen. Tako da jaz spim tako kot se mi pač zahoče. Imam pa za spanje tudi blazino za dojenje. Je res moja  nepogrešljiva spremljevalka že od začetka nosečnosti, ko sem bila ful napihnjena in me je ta napihnjenost mozila veliko bolj kot sedaj rastoči trebušček.

_____________________________

Upanje vedno umre zadnje.

(odgovor članu simona84)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?